23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
03.04.2018 11:54
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
6201: 2-0 (11:54)
6199: 9-0 (11:54)
6200: 0-2 (11:54)

O07 - Gutter 12 år 7`er, født etter 01.01.2005

Lag Draktfarge Land
Bøler G2005 Lag 1 Blå Norway
Fevang Rød svart/hvit Norway
Gran IL G12 Hvit Hvit / sort Norway
HSV Soon BLÅ G12 Hvit Norway
Kjelsås G05 Tigers Blå Norway
Liergutta 2005 Blå Norway
MK Ime 1 Grønn Norway
Notodden FK Blå Blå Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
3285 12.08 09:00 MK Ime 1 Notodden FK Blå Fevang 3 Thorud, Marius
3279 12.08 09:30 Gran IL G12 Hvit Liergutta 2005 Fevang 4 Ormond, Simon
3292 12.08 10:30 Liergutta 2005 HSV Soon BLÅ G12 Fevang 5 Andersen, Svein-Tony
3296 12.08 11:00 Kjelsås G05 Tigers Gran IL G12 Hvit Fevang 3 Sætevik, Elias
3290 12.08 11:30 Bøler G2005 Lag 1 Fevang Rød Fevang 3 Thorud, Marius
3298 12.08 12:30 Liergutta 2005 MK Ime 1 Fevang 4 Ormond, Simon
3283 12.08 13:00 Fevang Rød Kjelsås G05 Tigers Fevang 1 Misfjord, Morten
3301 12.08 13:00 Gran IL G12 Hvit Notodden FK Blå Fevang 2 Flåten, Stig Andre
3287 12.08 13:30 Bøler G2005 Lag 1 HSV Soon BLÅ G12 Fevang 3 Thorud, Marius
3297 12.08 14:30 HSV Soon BLÅ G12 Notodden FK Blå Fevang 1 Lund, Thomas G.
3280 12.08 16:00 Fevang Rød MK Ime 1 Fevang 5 Bergsvåg, Emilia
3299 12.08 16:30 Kjelsås G05 Tigers Bøler G2005 Lag 1 Fevang 5 Andersen, Svein-Tony
3284 13.08 08:30 Bøler G2005 Lag 1 Liergutta 2005 Fevang 5 Andersen, Svein-Tony
3286 13.08 08:30 Fevang Rød Gran IL G12 Hvit Fevang 1 Andersen, Jonas
3278 13.08 09:30 HSV Soon BLÅ G12 Kjelsås G05 Tigers Fevang 3 Sørensen, Martin
3281 13.08 11:00 Bøler G2005 Lag 1 Notodden FK Blå Fevang 3 Sætevik, Elias
3295 13.08 11:00 Liergutta 2005 Fevang Rød Fevang 1
3282 13.08 11:30 Gran IL G12 Hvit HSV Soon BLÅ G12 Fevang 1 Andersen, Jonas
3288 13.08 12:00 MK Ime 1 Kjelsås G05 Tigers Fevang 4 Marcussen, Ruben
3289 13.08 13:30 Liergutta 2005 Notodden FK Blå Fevang 4 Ormond, Simon
3300 13.08 14:00 HSV Soon BLÅ G12 Fevang Rød Fevang 1
3291 13.08 14:30 MK Ime 1 Gran IL G12 Hvit Fevang 1 Andersen, Jonas
3293 13.08 15:30 Kjelsås G05 Tigers Notodden FK Blå Fevang 1 Andersen, Jonas
3294 13.08 16:00 MK Ime 1 Bøler G2005 Lag 1 Fevang 3 Sætevik, Elias
Lag Draktfarge Land
Bøler G2005 Lag 2 Blå Norway
Gran IL G12 Svart Hvit / sort Norway
HSV Soon RØD G12 hvit Norway
Kolbotn Hvit Norway
Lier Hallingstad Mørk blå Norway
MK Ime 2 Grønn Norway
Notodden FK Hvit Blå Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
3310 12.08 09:00 Notodden FK Hvit Lier Hallingstad Fevang 5 Bergsvåg, Emilia
3319 12.08 10:00 Kolbotn Gran IL G12 Svart Fevang 5 Bergsvåg, Emilia
3314 12.08 12:00 Notodden FK Hvit Bøler G2005 Lag 2 Fevang 3 Sætevik, Elias
3316 12.08 12:00 Lier Hallingstad HSV Soon RØD G12 Fevang 5 Bergsvåg, Emilia
3320 12.08 13:30 Lier Hallingstad MK Ime 2 Fevang 5 Andersen, Svein-Tony
3312 12.08 14:00 Notodden FK Hvit HSV Soon RØD G12 Fevang 2 Flåten, Stig Andre
3309 12.08 14:30 Bøler G2005 Lag 2 Kolbotn Fevang 4 Ormond, Simon
3306 12.08 15:00 Gran IL G12 Svart Lier Hallingstad Fevang 3 Sætevik, Elias
3313 12.08 15:30 MK Ime 2 Kolbotn Fevang 5 Andersen, Svein-Tony
3315 12.08 16:30 MK Ime 2 Gran IL G12 Svart Fevang 2 Heian, Hans Erik
3302 13.08 09:00 Kolbotn Lier Hallingstad Fevang 5 Bergsvåg, Emilia
3304 13.08 10:00 Gran IL G12 Svart Notodden FK Hvit Fevang 3 Sætevik, Elias
3305 13.08 10:30 HSV Soon RØD G12 Kolbotn Fevang 5 Andersen, Svein-Tony
3318 13.08 11:00 Lier Hallingstad Bøler G2005 Lag 2 Fevang 5 Bergsvåg, Emilia
3311 13.08 13:00 Bøler G2005 Lag 2 Gran IL G12 Svart Fevang 5 Bergsvåg, Emilia
3303 13.08 13:30 HSV Soon RØD G12 MK Ime 2 Fevang 5 Andersen, Svein-Tony
3321 13.08 14:00 Kolbotn Notodden FK Hvit Fevang 5 Bergsvåg, Emilia
3322 13.08 14:30 HSV Soon RØD G12 Bøler G2005 Lag 2 Fevang 3 Sørensen, Martin
3317 13.08 15:30 MK Ime 2 Notodden FK Hvit Fevang 5 Andersen, Svein-Tony
3308 13.08 16:30 Gran IL G12 Svart HSV Soon RØD G12 Fevang 5 Andersen, Svein-Tony
3307 13.08 17:00 Bøler G2005 Lag 2 MK Ime 2 Fevang 3 Sætevik, Elias
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
5265 12.08 08:30 Lyngdal LKG Råde Hvit Virik 2 Brathagen, Sebastian
5266 12.08 08:30 Lambertseter 1 Frisk Fotball 1 Virik 3 Eliassen, Jacob
5253 12.08 09:00 Gjerpen Blå HamKam G12 Grønn Virik 7 Snørteland, Johan
5251 12.08 09:30 Frisk Fotball 1 Lyngdal LKG Virik 8 Snørteland, Philip
5249 12.08 10:00 HamKam G12 Grønn KIF G12 Åsen Heroes Virik 7 Snørteland, Johan
5250 12.08 10:00 Gjerpen Blå Lambertseter 1 Virik 2 Bryde, Torkild
5252 12.08 10:30 Råde Hvit Store Bergan Blå Virik 3 Eliassen, Jacob
5254 12.08 11:00 Frisk Fotball 1 KIF G12 Åsen Heroes Virik 3 Fure, Lasse
5262 12.08 11:30 Lyngdal LKG Gjerpen Blå Virik 3 Eliassen, Jacob
5268 12.08 11:30 HamKam G12 Grønn Store Bergan Blå Virik 2 Brathagen, Sebastian
5255 12.08 12:00 Råde Hvit Lambertseter 1 Virik 6 Meyer, Thomas
5264 12.08 13:00 KIF G12 Åsen Heroes Store Bergan Blå Virik 3 Fure, Lasse
5245 13.08 08:30 KIF G12 Åsen Heroes Lambertseter 1 Virik 4 James, Benedict
5246 13.08 08:30 HamKam G12 Grønn Lyngdal LKG Virik 8
5248 13.08 09:00 Frisk Fotball 1 Store Bergan Blå Virik 1 Bie, William
5267 13.08 09:30 KIF G12 Åsen Heroes Gjerpen Blå Virik 7 Snørteland, Johan
5256 13.08 10:00 Lyngdal LKG Store Bergan Blå Virik 5 Larsen, Markus
5263 13.08 10:00 Lambertseter 1 HamKam G12 Grønn Virik 1 Bie, William
5261 13.08 10:30 Råde Hvit Frisk Fotball 1 Virik 5 Legreid, Sondre
5257 13.08 11:30 Frisk Fotball 1 Gjerpen Blå Virik 8
5259 13.08 11:30 Lyngdal LKG KIF G12 Åsen Heroes Virik 4 James, Benedict
5260 13.08 11:30 Lambertseter 1 Store Bergan Blå Virik 2 Bryde, Torkild
5258 13.08 12:00 Råde Hvit HamKam G12 Grønn Virik 1 Bie, William
5247 13.08 13:30 Gjerpen Blå Råde Hvit Virik 2 Bryde, Torkild
Lag Draktfarge Land
Frisk Fotball 2 Orange Norway
Gjerpen G12 Rød Rød Norway
HamKam G12 Hvit Hvit/grønn Norway
Lambertseter 2 Hvit Norway
Larvik Turn Hvit Norway
Lillesand Idrettslag Blå / Hvit Norway
Råde Rød Rød Norway
Store Bergan Rød Rød Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
5275 12.08 08:30 Frisk Fotball 2 Lillesand Idrettslag Virik 7 Olsen, Kristoffer Scherman
5291 12.08 08:30 Lambertseter 2 Gjerpen G12 Rød Virik 5 Larsen, Markus
5292 12.08 08:30 HamKam G12 Hvit Store Bergan Rød Virik 4 Heia, Tinus Holme
5286 12.08 09:30 Lillesand Idrettslag Gjerpen G12 Rød Virik 2 Brathagen, Sebastian
5273 12.08 10:00 HamKam G12 Hvit Lambertseter 2 Virik 6 Meyer, Thomas
5285 12.08 10:00 Råde Rød Frisk Fotball 2 Virik 4 James, Benedict
5284 12.08 10:30 Larvik Turn Store Bergan Rød Virik 7 Olsen, Kristoffer Scherman
5289 12.08 11:30 Lillesand Idrettslag Råde Rød Virik 8 Snørteland, Philip
5269 12.08 12:00 Lambertseter 2 Larvik Turn Virik 7 Snørteland, Johan
5272 12.08 12:00 Frisk Fotball 2 Store Bergan Rød Virik 4 James, Benedict
5274 12.08 13:30 Gjerpen G12 Rød Larvik Turn Virik 5 Larsen, Markus
5282 12.08 14:30 Råde Rød HamKam G12 Hvit Virik 7 Olsen, Kristoffer Scherman
5278 13.08 08:30 Frisk Fotball 2 Lambertseter 2 Virik 2 Bryde, Torkild
5280 13.08 08:30 Lillesand Idrettslag Store Bergan Rød Virik 3 Fure, Lasse
5277 13.08 09:00 Gjerpen G12 Rød HamKam G12 Hvit Virik 4 Heia, Tinus Holme
5279 13.08 09:00 Råde Rød Larvik Turn Virik 5 Larsen, Markus
5276 13.08 10:00 Råde Rød Store Bergan Rød Virik 6 Løkkevol, Truls
5283 13.08 10:00 Lillesand Idrettslag Lambertseter 2 Virik 3 Eliassen, Jacob
5281 13.08 10:30 Frisk Fotball 2 Gjerpen G12 Rød Virik 1 Ahmed, Mohammed
5287 13.08 10:30 Larvik Turn HamKam G12 Hvit Virik 3 Fure, Lasse
5288 13.08 11:30 Lambertseter 2 Store Bergan Rød Virik 3 Fure, Lasse
5270 13.08 12:00 HamKam G12 Hvit Lillesand Idrettslag Virik 2 Brathagen, Sebastian
5290 13.08 12:00 Larvik Turn Frisk Fotball 2 Virik 8 Snørteland, Philip
5271 13.08 12:30 Gjerpen G12 Rød Råde Rød Virik 1 Ahmed, Mohammed
Lag Draktfarge Land
Fart Rød Norway
FK Ørn Horten Brun Norway
Fossum if Blå-hvit Norway
Høvik 1 Blå/hvit striper Norway
KIF G12 RM rød Norway
Langhus G05 1 Burgunder Norway
Langhus G05 2 Burgunder Norway
Trosvik Hurricanes Rød Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
5596 12.08 09:00 Fart Fossum if Østerøya 2 Borge Nielsen, Torben
5597 12.08 09:00 FK Ørn Horten Høvik 1 Østerøya 5 Njie, Wally
5595 12.08 09:30 Langhus G05 2 Trosvik Hurricanes Østerøya 5 Myhr, Emil
5586 12.08 10:30 Fossum if FK Ørn Horten Østerøya 5 Myhr, Emil
5598 12.08 11:00 Langhus G05 2 KIF G12 RM Østerøya 6 Næss, Sander
5607 12.08 11:00 Høvik 1 Trosvik Hurricanes Østerøya 2 Borge Nielsen, Torben
5587 12.08 12:30 Fart Trosvik Hurricanes Østerøya 3 Brekke, Halfdan Andres
5589 12.08 12:30 Fossum if Langhus G05 1 Østerøya 6 Nygård Johansen, Helmer
5604 12.08 13:00 Langhus G05 2 FK Ørn Horten Østerøya 5 Njie, Wally
5588 12.08 14:00 Høvik 1 KIF G12 RM Østerøya 6 Næss, Sander
5605 12.08 14:00 Langhus G05 1 Fart Østerøya 2 Borge Nielsen, Torben
5584 12.08 15:30 KIF G12 RM Langhus G05 1 Østerøya 5 Myhr, Emil
5594 13.08 09:00 FK Ørn Horten Langhus G05 1 Østerøya 4 Knudsen, Dennis
5590 13.08 09:30 Fart Langhus G05 2 Østerøya 1 Stenbråten Krogsgård, Ole
5592 13.08 09:30 Fossum if Høvik 1 Østerøya 5 Myhr, Emil
5591 13.08 11:00 FK Ørn Horten Trosvik Hurricanes Østerøya 1 Anthonisen, Magnus
5593 13.08 11:00 Fart KIF G12 RM Østerøya 3 Brekke, Halfdan Andres
5601 13.08 11:00 Langhus G05 2 Fossum if Østerøya 4 Knudsen, Dennis
5602 13.08 11:00 Langhus G05 1 Høvik 1 Østerøya 2 Bjune Jørgensen, Daniel Werner
5600 13.08 13:00 FK Ørn Horten Fart Østerøya 4 Knudsen, Dennis
5599 13.08 13:30 Langhus G05 1 Trosvik Hurricanes Østerøya 1 Stenbråten Krogsgård, Ole
5606 13.08 13:30 KIF G12 RM Fossum if Østerøya 3 Gashi, Denis
5585 13.08 14:30 Høvik 1 Langhus G05 2 Østerøya 2 Borge Nielsen, Torben
5603 13.08 15:30 KIF G12 RM Trosvik Hurricanes Østerøya 3 Gashi, Denis
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
5296 12.08 08:30 KIF G12 Madsebakken Ullern United Virik 8 Snørteland, Philip
5315 12.08 08:30 Vollen 1 Siljan Virik 1 Bie, William
5317 12.08 09:00 Trolldalen Blå Furnes G-05 Virik 3 Fure, Lasse
5319 12.08 09:00 Store Bergan Svart Runar G2005 Virik 4 James, Benedict
5313 12.08 09:30 Trøgstad/Båstad FK G12 KIF G12 Madsebakken Virik 5 Larsen, Markus
5306 12.08 10:00 Ullern United Store Bergan Svart Virik 8
5301 12.08 10:30 Runar G2005 Siljan Virik 1 Bie, William
5303 12.08 10:30 Furnes G-05 Vollen 1 Virik 6 Løkkevol, Truls
5298 12.08 12:00 Runar G2005 Vollen 1 Virik 2 Bryde, Torkild
5299 12.08 12:00 KIF G12 Madsebakken Trolldalen Blå Virik 3 Fure, Lasse
5310 12.08 12:00 Trøgstad/Båstad FK G12 Siljan Virik 1 Ahmed, Mohammed
5312 12.08 12:00 Ullern United Furnes G-05 Virik 8
5300 12.08 13:30 Furnes G-05 Trøgstad/Båstad FK G12 Virik 6 Løkkevol, Truls
5311 12.08 13:30 Trolldalen Blå Store Bergan Svart Virik 1 Bie, William
5295 13.08 08:30 Runar G2005 Trøgstad/Båstad FK G12 Virik 6 Meyer, Thomas
5308 13.08 09:30 Furnes G-05 KIF G12 Madsebakken Virik 4 James, Benedict
5307 13.08 10:00 Trøgstad/Båstad FK G12 Vollen 1 Virik 2 Brathagen, Sebastian
5302 13.08 10:30 KIF G12 Madsebakken Store Bergan Svart Virik 4 James, Benedict
5305 13.08 10:30 Furnes G-05 Siljan Virik 2 Bryde, Torkild
5309 13.08 10:30 Ullern United Runar G2005 Virik 8
5297 13.08 12:00 Siljan Store Bergan Svart Virik 5 Larsen, Markus
5316 13.08 12:00 Trøgstad/Båstad FK G12 Ullern United Virik 4 Heia, Tinus Holme
5318 13.08 12:00 Vollen 1 KIF G12 Madsebakken Virik 3 Eliassen, Jacob
5314 13.08 13:30 Trolldalen Blå Runar G2005 Virik 1 Ahmed, Mohammed
5293 13.08 14:30 Store Bergan Svart Vollen 1 Virik 7 Snørteland, Johan
5294 13.08 14:30 Siljan Trolldalen Blå Virik 8
5304 13.08 16:00 Ullern United Trolldalen Blå Virik 8 Snørteland, Philip
Lag Draktfarge Land
Borg G05 Brun Brun Norway
FK Ørn Horten Brun Brun Norway
GØIF G05 Hvit Lilla Norway
Høvik 2 Blå/hvit striper Norway
Konnerud Vipers Rød Norway
Langhus G05 3 Burgunder Norway
Lommedalen G2005 Hvit Norway
Raufoss G12-1 gul-svart Norway
Trosvik Sharks Rød Norway
Tune G2005 - Rød Grønn Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
5624 12.08 09:00 Borg G05 Brun Konnerud Vipers Østerøya 1 Krogsgård, Ole S
5614 12.08 09:30 Høvik 2 Lommedalen G2005 Østerøya 4 Suhrke, Ole Tafjord
5622 12.08 09:30 Trosvik Sharks FK Ørn Horten Brun Østerøya 6 Nygård Johansen, Helmer
5618 12.08 10:30 Høvik 2 Konnerud Vipers Østerøya 1 Anthonisen, Magnus
5620 12.08 11:00 Borg G05 Brun Lommedalen G2005 Østerøya 4 Mæland, Markus
5626 12.08 12:30 Trosvik Sharks Lommedalen G2005 Østerøya 4 Knudsen, Dennis
5609 12.08 13:30 Konnerud Vipers Raufoss G12-1 Østerøya 2 Bjune Jørgensen, Daniel Werner
5616 12.08 14:30 Borg G05 Brun Trosvik Sharks Østerøya 6 Nygård Johansen, Helmer
5617 12.08 14:30 Tune G2005 - Rød FK Ørn Horten Brun Østerøya 5 Myhr, Emil
5619 12.08 14:30 GØIF G05 Hvit Langhus G05 3 Østerøya 3 Stenbråten Krogsgård, Ole
5627 12.08 15:30 Raufoss G12-1 FK Ørn Horten Brun Østerøya 2 Bjune Jørgensen, Daniel Werner
5623 12.08 16:00 GØIF G05 Hvit Høvik 2 Østerøya 6 Næss, Sander
5625 12.08 16:00 Tune G2005 - Rød Langhus G05 3 Østerøya 4 Mæland, Markus
5611 12.08 17:00 GØIF G05 Hvit Tune G2005 - Rød Østerøya 2 Borge Nielsen, Torben
5631 12.08 17:00 Raufoss G12-1 Langhus G05 3 Østerøya 4 Mathisen, Haavard
5637 13.08 08:30 Langhus G05 3 FK Ørn Horten Brun Østerøya 6 Nygård Johansen, Helmer
5636 13.08 09:00 Lommedalen G2005 Konnerud Vipers Østerøya 6 Næss, Sander
5613 13.08 10:30 Konnerud Vipers Langhus G05 3 Østerøya 4 Mæland, Markus
5632 13.08 10:30 Lommedalen G2005 FK Ørn Horten Brun Østerøya 3 Gashi, Denis
5621 13.08 11:30 Tune G2005 - Rød Raufoss G12-1 Østerøya 6 Nygård Johansen, Helmer
5608 13.08 12:00 Langhus G05 3 Lommedalen G2005 Østerøya 3 Brekke, Halfdan Andres
5612 13.08 12:00 Borg G05 Brun FK Ørn Horten Brun Østerøya 5 Njie, Wally
5630 13.08 12:00 Trosvik Sharks Konnerud Vipers Østerøya 4 Knudsen, Dennis
5635 13.08 13:30 Raufoss G12-1 Høvik 2 Østerøya 4 Mæland, Markus
5634 13.08 14:00 Trosvik Sharks GØIF G05 Hvit Østerøya 4 Knudsen, Dennis
5629 13.08 15:00 Tune G2005 - Rød Høvik 2 Østerøya 4 Knudsen, Dennis
5628 13.08 15:30 Borg G05 Brun GØIF G05 Hvit Østerøya 4 Mathisen, Haavard
5610 13.08 16:30 Høvik 2 Trosvik Sharks Østerøya 4 Mæland, Markus
5615 13.08 17:00 GØIF G05 Hvit Raufoss G12-1 Østerøya 5 Njie, Wally
5633 13.08 17:00 Tune G2005 - Rød Borg G05 Brun Østerøya 4 Knudsen, Dennis
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
5660 12.08 09:30 Trosvik Spiders Sandefjord Ballklubb G2005 - Grønn Østerøya 2 Bjune Jørgensen, Daniel Werner
5664 12.08 09:30 Tune IL G2005 - Grønn Høvik HV 2005 Østerøya 1 Anthonisen, Magnus
5650 12.08 11:00 Haslum Gunners Høvik HV 2005 Østerøya 1 Stenbråten Krogsgård, Ole
5669 12.08 12:00 Tune IL G2005 - Grønn Haslum Barca Østerøya 1 Stenbråten Krogsgård, Ole
5638 12.08 12:30 Konnerud Dragons Raufoss G12-2 Østerøya 2 Bjune Jørgensen, Daniel Werner
5656 12.08 13:30 Tune IL G2005 - Grønn Haslum Gunners Østerøya 1 Anthonisen, Magnus
5654 12.08 14:00 Haslum Barca Sandefjord Ballklubb G2005 - Rød Østerøya 1 Stenbråten Krogsgård, Ole
5668 12.08 14:00 Borg G05 Hvit GØIF G05 Lilla Østerøya 3 Gashi, Denis
5655 12.08 14:30 Trosvik Spiders FK Ørn Horten Hvit Østerøya 1 Anthonisen, Magnus
5652 12.08 15:00 GØIF G05 Lilla Raufoss G12-2 Østerøya 1 Krogsgård, Ole S
5658 12.08 15:00 Borg G05 Hvit Konnerud Dragons Østerøya 2 Borge Nielsen, Torben
5661 12.08 15:30 Sandefjord Ballklubb G2005 - Rød FK Ørn Horten Hvit Østerøya 1 Anthonisen, Magnus
5662 12.08 16:00 GØIF G05 Lilla Haslum Barca Østerøya 5 Njie, Wally
5670 12.08 16:00 Trosvik Spiders Haslum Gunners Østerøya 1 Stenbråten Krogsgård, Ole
5644 12.08 16:30 Høvik HV 2005 Konnerud Dragons Østerøya 1 Anthonisen, Magnus
5659 12.08 16:30 Tune IL G2005 - Grønn Raufoss G12-2 Østerøya 2 Bjune Jørgensen, Daniel Werner
5643 12.08 17:00 Borg G05 Hvit FK Ørn Horten Hvit Østerøya 1 Stenbråten Krogsgård, Ole
5647 12.08 17:00 GØIF G05 Lilla Sandefjord Ballklubb G2005 - Rød Østerøya 6 Næss, Sander
5639 12.08 17:30 Høvik HV 2005 Sandefjord Ballklubb G2005 - Grønn Østerøya 4 Knudsen, Dennis
5646 13.08 09:30 Haslum Barca Sandefjord Ballklubb G2005 - Grønn Østerøya 4 Mæland, Markus
5665 13.08 09:30 Trosvik Spiders Konnerud Dragons Østerøya 3 Gashi, Denis
5657 13.08 10:30 GØIF G05 Lilla Høvik HV 2005 Østerøya 6 Nygård Johansen, Helmer
5641 13.08 12:00 Haslum Barca Trosvik Spiders Østerøya 6 Næss, Sander
5642 13.08 12:30 GØIF G05 Lilla Tune IL G2005 - Grønn Østerøya 2 Borge Nielsen, Torben
5653 13.08 12:30 Borg G05 Hvit Sandefjord Ballklubb G2005 - Grønn Østerøya 3 Gashi, Denis
5673 13.08 13:00 Raufoss G12-2 FK Ørn Horten Hvit Østerøya 6 Næss, Sander
5648 13.08 14:00 Borg G05 Hvit Trosvik Spiders Østerøya 6 Næss, Sander
5671 13.08 14:30 Sandefjord Ballklubb G2005 - Rød Høvik HV 2005 Østerøya 6 Nygård Johansen, Helmer
5645 13.08 15:00 Haslum Gunners Raufoss G12-2 Østerøya 1 Anthonisen, Magnus
5667 13.08 15:00 Sandefjord Ballklubb G2005 - Grønn FK Ørn Horten Hvit Østerøya 3 Brekke, Halfdan Andres
5651 13.08 15:30 Haslum Barca Konnerud Dragons Østerøya 1 Stenbråten Krogsgård, Ole
5666 13.08 16:00 Sandefjord Ballklubb G2005 - Rød Raufoss G12-2 Østerøya 5 Njie, Wally
5649 13.08 16:30 Tune IL G2005 - Grønn FK Ørn Horten Hvit Østerøya 3 Gashi, Denis
5663 13.08 16:30 Borg G05 Hvit Haslum Gunners Østerøya 1 Stenbråten Krogsgård, Ole
5672 13.08 17:00 Sandefjord Ballklubb G2005 - Grønn Konnerud Dragons Østerøya 3 Brekke, Halfdan Andres
5640 13.08 17:30 Haslum Gunners Sandefjord Ballklubb G2005 - Rød Østerøya 1 Stenbråten Krogsgård, Ole
Lag Draktfarge Land
Eika Grønn Grønn Norway
Gjerdrum gul Norway
Haslum Real Rød Norway
Haslum United Rød Norway
Haugsbygdgutta 05 Blå Norway
Jutul Grønn Norway
Ridabu G05 Blå Norway
Sandar Blå Rød & Hvit Norway
Sandar Gul Rød & Hvit Norway
Stokke 1 Grønn Norway
Stokke 2 Grønn Norway
Yven Gul Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
5213 12.08 08:30 Gjerdrum Stokke 2 Haukerød 3 Lie, Morten
5210 12.08 09:00 Haugsbygdgutta 05 Sandar Blå Haukerød 3 Dahl Olaussen, Ole Martin
5241 12.08 09:30 Stokke 1 Haslum United Haukerød 3 Lie, Morten
5239 12.08 10:00 Eika Grønn Gjerdrum Haukerød 3 Dahl Olaussen, Ole Martin
5235 12.08 10:30 Stokke 2 Haugsbygdgutta 05 Haukerød 3 Lie, Morten
5237 12.08 11:00 Sandar Gul Ridabu G05 Haukerød 3 Dahl Olaussen, Ole Martin
5219 12.08 11:30 Eika Grønn Stokke 1 Haukerød 3 Lie, Morten
5240 12.08 12:00 Stokke 2 Haslum Real Haukerød 3 Dahl Olaussen, Ole Martin
5243 12.08 12:30 Sandar Blå Jutul Haukerød 3 Lie, Morten
5221 12.08 13:00 Haslum United Haugsbygdgutta 05 Haukerød 3 Dahl Olaussen, Ole Martin
5214 12.08 13:30 Eika Grønn Yven Haukerød 3 Lie, Morten
5233 12.08 14:00 Gjerdrum Haslum Real Haukerød 3 Dahl Olaussen, Ole Martin
5209 12.08 14:30 Jutul Ridabu G05 Haukerød 3 Lie, Morten
5226 12.08 15:00 Stokke 1 Yven Haukerød 3 Dahl Olaussen, Ole Martin
5242 12.08 15:30 Sandar Gul Haugsbygdgutta 05 Haukerød 3 Lie, Morten
5244 12.08 16:00 Ridabu G05 Yven Haukerød 3 Dahl Olaussen, Ole Martin
5217 12.08 16:30 Haslum Real Sandar Blå Haukerød 3 Lie, Morten
5211 12.08 17:00 Haslum United Sandar Gul Haukerød 3 Dahl Olaussen, Ole Martin
5230 13.08 08:30 Stokke 2 Ridabu G05 Haukerød 3 Lie, Morten
5231 13.08 09:00 Stokke 1 Sandar Blå Haukerød 3 Dahl Olaussen, Ole Martin
5218 13.08 09:30 Gjerdrum Sandar Gul Haukerød 3 Lie, Morten
5234 13.08 10:00 Eika Grønn Haslum United Haukerød 3 Dahl Olaussen, Ole Martin
5222 13.08 10:30 Haslum Real Jutul Haukerød 3 Lie, Morten
5225 13.08 11:00 Stokke 2 Sandar Gul Haukerød 3 Dahl Olaussen, Ole Martin
5223 13.08 11:30 Gjerdrum Ridabu G05 Haukerød 3 Lie, Morten
5229 13.08 12:00 Eika Grønn Jutul Haukerød 3 Dahl Olaussen, Ole Martin
5232 13.08 12:30 Sandar Gul Yven Haukerød 3 Lie, Morten
5212 13.08 13:00 Haslum Real Stokke 1 Haukerød 3 Dahl Olaussen, Ole Martin
5228 13.08 13:30 Gjerdrum Haugsbygdgutta 05 Haukerød 3 Lie, Morten
5216 13.08 14:00 Haslum United Ridabu G05 Haukerød 3 Dahl Olaussen, Ole Martin
5224 13.08 14:30 Eika Grønn Sandar Blå Haukerød 3 Lie, Morten
5220 13.08 15:00 Stokke 2 Yven Haukerød 3 Dahl Olaussen, Ole Martin
5215 13.08 15:30 Haugsbygdgutta 05 Haslum Real Haukerød 3 Lie, Morten
5227 13.08 16:00 Jutul Haslum United Haukerød 3 Dahl Olaussen, Ole Martin
5238 13.08 16:30 Sandar Blå Yven Haukerød 3 Lie, Morten
5236 13.08 17:00 Stokke 1 Jutul Haukerød 3 Dahl Olaussen, Ole Martin
23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
03.04.2018 11:54
Kilde: Web