23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
03.04.2018 11:54
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
6201: 2-0 (11:54)
6199: 9-0 (11:54)
6200: 0-2 (11:54)

P07 - Gutter 11 år 7`er, født etter 01.01.2006

Lag Draktfarge Land
Bærums Verk Hauger G2006 1 Blå Norway
Eik hvit Hvit Norway
Fevang FK G11 Svarte/hvite striper Norway
Frisk Fotball 1 Orange Norway
Gjelleråsen Blå Grønn Norway
Hafslund IF Svart/hvit striper Norway
IBK 1 blå Norway
Svene 2 rød Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
3333 12.08 13:00 Svene 2 Gjelleråsen Blå Fevang 5 Bergsvåg, Emilia
3327 12.08 14:00 Frisk Fotball 1 IBK 1 Fevang 1 Misfjord, Morten
3329 12.08 14:00 Bærums Verk Hauger G2006 1 Hafslund IF Fevang 4 Marcussen, Ruben
3328 12.08 14:30 Eik hvit Gjelleråsen Blå Fevang 2 Heian, Hans Erik
3346 12.08 15:00 Frisk Fotball 1 Fevang FK G11 Fevang 5 Bergsvåg, Emilia
3332 12.08 15:30 Bærums Verk Hauger G2006 1 IBK 1 Fevang 2 Heian, Hans Erik
3343 12.08 15:30 Hafslund IF Svene 2 Fevang 1 Lund, Thomas G.
3331 12.08 16:00 Eik hvit Frisk Fotball 1 Fevang 1 Misfjord, Morten
3338 12.08 16:00 Gjelleråsen Blå Fevang FK G11 Fevang 2 Flåten, Stig Andre
3334 12.08 17:00 Hafslund IF Fevang FK G11 Fevang 4 Marcussen, Ruben
3339 12.08 17:00 Svene 2 Bærums Verk Hauger G2006 1 Fevang 3 Sætevik, Elias
3341 12.08 17:00 Gjelleråsen Blå Frisk Fotball 1 Fevang 2 Flåten, Stig Andre
3345 12.08 17:00 IBK 1 Eik hvit Fevang 1 Misfjord, Morten
3325 13.08 09:30 Eik hvit Svene 2 Fevang 1 Andersen, Jonas
3344 13.08 09:30 Gjelleråsen Blå Bærums Verk Hauger G2006 1 Fevang 2
3323 13.08 12:30 IBK 1 Gjelleråsen Blå Fevang 4 Ormond, Simon
3324 13.08 12:30 Frisk Fotball 1 Hafslund IF Fevang 5 Andersen, Svein-Tony
3330 13.08 12:30 Svene 2 Fevang FK G11 Fevang 2
3335 13.08 12:30 Bærums Verk Hauger G2006 1 Eik hvit Fevang 1 Andersen, Jonas
3340 13.08 13:30 Hafslund IF Eik hvit Fevang 1 Andersen, Jonas
3337 13.08 15:00 Hafslund IF IBK 1 Fevang 3 Sætevik, Elias
3326 13.08 15:30 Bærums Verk Hauger G2006 1 Fevang FK G11 Fevang 2
3336 13.08 16:00 Svene 2 Frisk Fotball 1 Fevang 1
3342 13.08 16:30 IBK 1 Fevang FK G11 Fevang 1 Andersen, Jonas
Lag Draktfarge Land
Bærums Verk Hauger G2006 2 Blå Norway
Eik sort Hvit Norway
Frisk Fotball 2 Orange Norway
Gjelleråsen Hvit Grønn Norway
Helgerød G11 Gul-Grønn Norway
IBK 2 blå Norway
Kambo Rød Norway
Svene 1 rød Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
3348 12.08 09:30 Gjelleråsen Hvit Frisk Fotball 2 Fevang 2 Heian, Hans Erik
3361 12.08 11:00 Frisk Fotball 2 Svene 1 Fevang 4 Marcussen, Ruben
3370 12.08 11:00 Gjelleråsen Hvit Kambo Fevang 1 Misfjord, Morten
3363 12.08 13:00 Helgerød G11 IBK 2 Fevang 3 Sætevik, Elias
3347 12.08 13:30 Svene 1 Bærums Verk Hauger G2006 2 Fevang 2 Heian, Hans Erik
3364 12.08 14:00 Frisk Fotball 2 Eik sort Fevang 3 Sætevik, Elias
3357 12.08 14:30 Helgerød G11 Bærums Verk Hauger G2006 2 Fevang 3 Thorud, Marius
3359 12.08 15:30 IBK 2 Eik sort Fevang 4 Ormond, Simon
3366 12.08 15:30 Svene 1 Kambo Fevang 3 Thorud, Marius
3365 12.08 16:00 Bærums Verk Hauger G2006 2 Gjelleråsen Hvit Fevang 4 Marcussen, Ruben
3349 12.08 16:30 Eik sort Helgerød G11 Fevang 3 Thorud, Marius
3350 12.08 16:30 IBK 2 Kambo Fevang 1 Lund, Thomas G.
3351 13.08 09:30 Gjelleråsen Hvit Svene 1 Fevang 4 Ormond, Simon
3352 13.08 10:00 Eik sort Bærums Verk Hauger G2006 2 Fevang 5 Bergsvåg, Emilia
3369 13.08 11:30 Svene 1 Eik sort Fevang 4 Ormond, Simon
3368 13.08 12:00 Bærums Verk Hauger G2006 2 IBK 2 Fevang 5 Bergsvåg, Emilia
3360 13.08 12:30 Helgerød G11 Gjelleråsen Hvit Fevang 3 Sørensen, Martin
3354 13.08 14:00 Helgerød G11 Kambo Fevang 4 Marcussen, Ruben
3353 13.08 14:30 IBK 2 Frisk Fotball 2 Fevang 5 Andersen, Svein-Tony
3355 13.08 15:00 Eik sort Gjelleråsen Hvit Fevang 5 Bergsvåg, Emilia
3362 13.08 16:00 Bærums Verk Hauger G2006 2 Kambo Fevang 4 Marcussen, Ruben
3367 13.08 16:00 Frisk Fotball 2 Helgerød G11 Fevang 5 Bergsvåg, Emilia
3356 13.08 16:30 IBK 2 Svene 1 Fevang 3 Sørensen, Martin
3358 13.08 17:00 Frisk Fotball 2 Kambo Fevang 2
Lag Draktfarge Land
Gjerdrum 1 GUL Norway
GØIF Hvit Lilla Norway
Hasle Løren Rød Norway
Haslum City Rød Norway
KIF G11 MB rød Norway
KIF G11 Åsen Cobras Rød-Hvit Norway
Råde Rød Norway
Stokke Svart Grønn Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
5683 12.08 08:30 GØIF Hvit Haslum City Østerøya 4 Knudsen, Dennis
5690 12.08 11:30 KIF G11 Åsen Cobras GØIF Hvit Østerøya 4 Knudsen, Dennis
5674 12.08 12:00 Haslum City KIF G11 MB Østerøya 4 Mæland, Markus
5697 12.08 12:30 Hasle Løren Råde Østerøya 5 Myhr, Emil
5676 12.08 13:00 Gjerdrum 1 KIF G11 Åsen Cobras Østerøya 4 Mæland, Markus
5692 12.08 14:00 KIF G11 MB Hasle Løren Østerøya 4 Mæland, Markus
5685 12.08 15:00 Stokke Svart Råde Østerøya 3 Gashi, Denis
5686 12.08 16:00 GØIF Hvit Gjerdrum 1 Østerøya 3 Gashi, Denis
5694 12.08 16:30 Stokke Svart KIF G11 Åsen Cobras Østerøya 3 Brekke, Halfdan Andres
5689 12.08 17:00 KIF G11 MB Råde Østerøya 3 Gashi, Denis
5678 12.08 17:30 Hasle Løren Haslum City Østerøya 3 Brekke, Halfdan Andres
5691 12.08 17:30 Stokke Svart Gjerdrum 1 Østerøya 2 Bjune Jørgensen, Daniel Werner
5675 13.08 10:00 Hasle Løren Stokke Svart Østerøya 3 Brekke, Halfdan Andres
5680 13.08 11:30 GØIF Hvit Stokke Svart Østerøya 3 Gashi, Denis
5696 13.08 12:30 Haslum City Gjerdrum 1 Østerøya 4 Mæland, Markus
5687 13.08 14:00 KIF G11 Åsen Cobras Hasle Løren Østerøya 3 Brekke, Halfdan Andres
5693 13.08 14:30 Haslum City Råde Østerøya 4 Mæland, Markus
5695 13.08 14:30 KIF G11 MB GØIF Hvit Østerøya 1 Stenbråten Krogsgård, Ole
5677 13.08 16:00 GØIF Hvit Råde Østerøya 4 Knudsen, Dennis
5682 13.08 16:00 Gjerdrum 1 Hasle Løren Østerøya 1 Anthonisen, Magnus
5684 13.08 16:00 KIF G11 Åsen Cobras KIF G11 MB Østerøya 3 Brekke, Halfdan Andres
5688 13.08 16:00 Stokke Svart Haslum City Østerøya 6 Næss, Sander
5679 13.08 17:00 Gjerdrum 1 KIF G11 MB Østerøya 1 Anthonisen, Magnus
5681 13.08 17:30 KIF G11 Åsen Cobras Råde Østerøya 2 Borge Nielsen, Torben
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
5705 12.08 12:30 Trolldalen gutter11 Uvdal G11 Østerøya 1 Anthonisen, Magnus
5710 12.08 13:00 Gjerdrum 2 GØIF Lilla Østerøya 1 Stenbråten Krogsgård, Ole
5712 12.08 13:30 Stokke Grønn Heming Redbull Østerøya 4 Knudsen, Dennis
5708 12.08 14:30 Trolldalen gutter11 KIF Raumyr G11 United Østerøya 4 Knudsen, Dennis
5721 12.08 14:30 Haslum Forrest Uvdal G11 Østerøya 2 Bjune Jørgensen, Daniel Werner
5707 12.08 15:30 Gjerdrum 2 Heming Redbull Østerøya 4 Knudsen, Dennis
5715 12.08 15:30 Stokke Grønn GØIF Lilla Østerøya 6 Nygård Johansen, Helmer
5711 12.08 16:30 Trolldalen gutter11 Haslum Forrest Østerøya 6 Nygård Johansen, Helmer
5713 12.08 16:30 KIF Raumyr G11 United Uvdal G11 Østerøya 4 Knudsen, Dennis
5720 12.08 16:30 Heming Redbull GØIF Lilla Østerøya 5 Myhr, Emil
5704 12.08 17:00 Gjerdrum 2 Stokke Grønn Østerøya 5 Njie, Wally
5716 12.08 17:30 KIF Raumyr G11 United Haslum Forrest Østerøya 1 Anthonisen, Magnus
5714 13.08 09:30 Trolldalen gutter11 Gjerdrum 2 Østerøya 6 Nygård Johansen, Helmer
5699 13.08 12:30 Haslum Forrest Stokke Grønn Østerøya 6 Nygård Johansen, Helmer
5700 13.08 13:00 GØIF Lilla Trolldalen gutter11 Østerøya 1 Anthonisen, Magnus
5719 13.08 13:00 KIF Raumyr G11 United Gjerdrum 2 Østerøya 3 Brekke, Halfdan Andres
5717 13.08 14:00 Heming Redbull Uvdal G11 Østerøya 1 Anthonisen, Magnus
5709 13.08 15:00 Stokke Grønn Uvdal G11 Østerøya 6 Næss, Sander
5698 13.08 15:30 Heming Redbull KIF Raumyr G11 United Østerøya 6 Nygård Johansen, Helmer
5706 13.08 15:30 GØIF Lilla Haslum Forrest Østerøya 2 Borge Nielsen, Torben
5701 13.08 16:30 Gjerdrum 2 Uvdal G11 Østerøya 6 Nygård Johansen, Helmer
5718 13.08 16:30 Stokke Grønn Trolldalen gutter11 Østerøya 2 Borge Nielsen, Torben
5702 13.08 17:00 Haslum Forrest Heming Redbull Østerøya 6 Næss, Sander
5703 13.08 17:00 GØIF Lilla KIF Raumyr G11 United Østerøya 2 Bjune Jørgensen, Daniel Werner
Lag Draktfarge Land
Holmen G11 Rød Norway
HSV Frem 1 Hvit Norway
Kongsberg Åsen R/B Rød Norway
Lørenskog Spiders A Blue Norway
Ready Gerrards Mørk blå Norway
Runar G06 Hvit Hvit Norway
Sogndal 1 Svart-kvit Norway
Store Bergan rød rød Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
5338 12.08 08:30 Ready Gerrards Kongsberg Åsen R/B Virik 6 Løkkevol, Truls
5340 12.08 09:00 Runar G06 Hvit Sogndal 1 Virik 1 Ahmed, Mohammed
5339 12.08 09:30 Lørenskog Spiders A Store Bergan rød Virik 1 Bie, William
5321 12.08 10:00 Kongsberg Åsen R/B Runar G06 Hvit Virik 5 Legreid, Sondre
5323 12.08 10:30 Holmen G11 Store Bergan rød Virik 5 Larsen, Markus
5330 12.08 10:30 Sogndal 1 Ready Gerrards Virik 2 Brathagen, Sebastian
5342 12.08 11:30 Lørenskog Spiders A HSV Frem 1 Virik 4 Heia, Tinus Holme
5328 12.08 12:30 HSV Frem 1 Kongsberg Åsen R/B Virik 6 Løkkevol, Truls
5331 12.08 12:30 Runar G06 Hvit Store Bergan rød Virik 8 Snørteland, Philip
5336 12.08 12:30 Sogndal 1 Holmen G11 Virik 4 Heia, Tinus Holme
5320 12.08 13:00 Lørenskog Spiders A Ready Gerrards Virik 7 Snørteland, Johan
5332 12.08 15:30 Holmen G11 HSV Frem 1 Virik 5 Larsen, Markus
5337 13.08 09:30 Runar G06 Hvit HSV Frem 1 Virik 1 Ahmed, Mohammed
5325 13.08 11:00 HSV Frem 1 Ready Gerrards Virik 1 Bie, William
5326 13.08 11:00 Holmen G11 Runar G06 Hvit Virik 6 Løkkevol, Truls
5324 13.08 11:30 Kongsberg Åsen R/B Lørenskog Spiders A Virik 6 Meyer, Thomas
5327 13.08 12:00 Sogndal 1 Store Bergan rød Virik 6 Løkkevol, Truls
5341 13.08 13:00 Ready Gerrards Holmen G11 Virik 6 Løkkevol, Truls
5334 13.08 13:30 Runar G06 Hvit Lørenskog Spiders A Virik 6 Meyer, Thomas
5343 13.08 14:00 Kongsberg Åsen R/B Store Bergan rød Virik 6 Løkkevol, Truls
5322 13.08 14:30 HSV Frem 1 Sogndal 1 Virik 1 Ahmed, Mohammed
5329 13.08 15:30 Holmen G11 Lørenskog Spiders A Virik 1 Ahmed, Mohammed
5335 13.08 16:00 Ready Gerrards Store Bergan rød Virik 1 Bie, William
5333 13.08 16:30 Sogndal 1 Kongsberg Åsen R/B Virik 1 Ahmed, Mohammed
Lag Draktfarge Land
Holmen 2 Rød Norway
Hvalstad Grønn Norway
Konnerud Hallermoen Barca Rød Norway
Lørenskog Spiders B Blue Norway
Runar G06 Rød Hvit Norway
Røakameratene Red Norway
SIF 07 Blå Norway
Sogndal 2 Svart-kvit Norway
Teie Blå Blå Norway
Vålerenga Blå Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
5365 12.08 09:00 Sogndal 2 Hvalstad Virik 8
5356 12.08 09:30 Holmen 2 Vålerenga Virik 3 Eliassen, Jacob
5360 12.08 10:30 Holmen 2 Konnerud Hallermoen Barca Virik 8 Snørteland, Philip
5361 12.08 11:00 Sogndal 2 Lørenskog Spiders B Virik 1 Ahmed, Mohammed
5368 12.08 11:00 Vålerenga Teie Blå Virik 4 James, Benedict
5346 12.08 11:30 Hvalstad Røakameratene Virik 1 Bie, William
5349 12.08 12:30 Konnerud Hallermoen Barca Lørenskog Spiders B Virik 3 Eliassen, Jacob
5364 12.08 12:30 Holmen 2 SIF 07 Virik 1 Bie, William
5357 12.08 13:00 Sogndal 2 Runar G06 Rød Virik 1 Ahmed, Mohammed
5358 12.08 13:00 Røakameratene Teie Blå Virik 8
5350 12.08 14:00 Hvalstad Vålerenga Virik 8
5355 12.08 14:00 SIF 07 Lørenskog Spiders B Virik 4 James, Benedict
5363 12.08 15:00 Runar G06 Rød Teie Blå Virik 3 Fure, Lasse
5366 12.08 15:00 Røakameratene Konnerud Hallermoen Barca Virik 8
5351 12.08 17:30 SIF 07 Runar G06 Rød Virik 3 Eliassen, Jacob
5373 13.08 09:00 Lørenskog Spiders B Teie Blå Virik 2 Brathagen, Sebastian
5345 13.08 09:30 Konnerud Hallermoen Barca Runar G06 Rød Virik 2 Bryde, Torkild
5353 13.08 11:00 Sogndal 2 Teie Blå Virik 8 Snørteland, Philip
5354 13.08 11:00 Hvalstad Konnerud Hallermoen Barca Virik 2 Brathagen, Sebastian
5367 13.08 11:00 Runar G06 Rød Lørenskog Spiders B Virik 3 Eliassen, Jacob
5370 13.08 12:30 Røakameratene SIF 07 Virik 4 James, Benedict
5371 13.08 13:00 Runar G06 Rød Hvalstad Virik 8 Snørteland, Philip
5372 13.08 13:00 Vålerenga Konnerud Hallermoen Barca Virik 2 Brathagen, Sebastian
5348 13.08 13:30 Holmen 2 Teie Blå Virik 8
5347 13.08 14:00 SIF 07 Sogndal 2 Virik 1 Bie, William
5344 13.08 14:30 Lørenskog Spiders B Vålerenga Virik 2 Bryde, Torkild
5352 13.08 15:00 Holmen 2 Røakameratene Virik 8 Snørteland, Philip
5359 13.08 16:00 SIF 07 Hvalstad Virik 6 Løkkevol, Truls
5369 13.08 16:30 Sogndal 2 Holmen 2 Virik 6 Meyer, Thomas
5362 13.08 17:00 Røakameratene Vålerenga Virik 1 Bie, William
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
5375 12.08 09:00 Konnerud Hallermoen Real Søgne Nygård Virik 2 Bryde, Torkild
5384 12.08 09:00 Fart hvit Ski Maradona Virik 6 Meyer, Thomas
5386 12.08 09:30 HSV Pepperstad Høvik 1 Virik 7 Olsen, Kristoffer Scherman
5394 12.08 10:30 Søgne Nygård Fart hvit Virik 4 Heia, Tinus Holme
5395 12.08 11:00 Ski Maradona HSV Pepperstad Virik 7 Snørteland, Johan
5397 12.08 11:00 Konnerud Hallermoen Real Teie Grønn Virik 2 Bryde, Torkild
5391 12.08 12:00 Søgne Nygård Høvik 1 Virik 5 Legreid, Sondre
5377 12.08 12:30 HSV Pepperstad Teie Grønn Virik 7 Olsen, Kristoffer Scherman
5378 12.08 12:30 Konnerud Hallermoen Real Runar G06 Sort Virik 2 Brathagen, Sebastian
5379 12.08 13:30 Høvik 1 Ski Maradona Virik 2 Brathagen, Sebastian
5388 12.08 14:00 Søgne Nygård Runar G06 Sort Virik 6 Meyer, Thomas
5393 12.08 15:30 Runar G06 Sort Teie Grønn Virik 6 Løkkevol, Truls
5380 13.08 08:30 HSV Pepperstad Søgne Nygård Virik 5 Legreid, Sondre
5381 13.08 08:30 Fart hvit Teie Grønn Virik 7 Snørteland, Johan
5374 13.08 09:00 Runar G06 Sort Ski Maradona Virik 7 Olsen, Kristoffer Scherman
5385 13.08 10:00 Søgne Nygård Teie Grønn Virik 7 Olsen, Kristoffer Scherman
5390 13.08 10:00 Fart hvit HSV Pepperstad Virik 4 Heia, Tinus Holme
5387 13.08 11:30 Fart hvit Konnerud Hallermoen Real Virik 5 Legreid, Sondre
5389 13.08 11:30 Ski Maradona Teie Grønn Virik 7 Snørteland, Johan
5383 13.08 13:00 HSV Pepperstad Runar G06 Sort Virik 5 Larsen, Markus
5376 13.08 13:30 Høvik 1 Fart hvit Virik 4 James, Benedict
5392 13.08 13:30 Ski Maradona Konnerud Hallermoen Real Virik 5 Legreid, Sondre
5382 13.08 15:00 Høvik 1 Konnerud Hallermoen Real Virik 5 Larsen, Markus
5396 13.08 16:30 Runar G06 Sort Høvik 1 Virik 4 James, Benedict
Lag Draktfarge Land
Borg G-11 Brun og hvit Norway
Fart rød Rød Norway
HSV Soon Hvit Norway
Høvik 2 Blå-hvit Norway
Konnerud Rød Rød Norway
Sandar Gutter 2006 Hvit Rød / Hvit Norway
Ski Pele Gul Norway
Trauma Forest Blå Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
5399 12.08 09:00 HSV Soon Sandar Gutter 2006 Hvit Virik 5 Legreid, Sondre
5418 12.08 11:00 Sandar Gutter 2006 Hvit Ski Pele Virik 6 Meyer, Thomas
5420 12.08 11:00 Høvik 2 Fart rød Virik 8
5411 12.08 12:30 Ski Pele HSV Soon Virik 5 Larsen, Markus
5415 12.08 13:00 Sandar Gutter 2006 Hvit Fart rød Virik 5 Legreid, Sondre
5401 12.08 14:00 Borg G-11 Trauma Forest Virik 3 Fure, Lasse
5416 12.08 14:00 Konnerud Rød HSV Soon Virik 1 Ahmed, Mohammed
5400 12.08 14:30 Fart rød Ski Pele Virik 5 Larsen, Markus
5417 12.08 15:30 Høvik 2 Trauma Forest Virik 3 Eliassen, Jacob
5419 12.08 15:30 Konnerud Rød Borg G-11 Virik 7 Olsen, Kristoffer Scherman
5413 12.08 16:30 Konnerud Rød Trauma Forest Virik 3 Eliassen, Jacob
5407 12.08 17:00 Borg G-11 Høvik 2 Virik 3 Fure, Lasse
5402 13.08 09:00 HSV Soon Høvik 2 Virik 3 Eliassen, Jacob
5412 13.08 10:30 Sandar Gutter 2006 Hvit Høvik 2 Virik 7 Snørteland, Johan
5421 13.08 11:00 HSV Soon Trauma Forest Virik 5 Larsen, Markus
5404 13.08 12:00 Borg G-11 Sandar Gutter 2006 Hvit Virik 7 Olsen, Kristoffer Scherman
5398 13.08 13:00 Høvik 2 Konnerud Rød Virik 4 Heia, Tinus Holme
5405 13.08 13:00 Ski Pele Trauma Forest Virik 7 Olsen, Kristoffer Scherman
5406 13.08 14:30 Fart rød HSV Soon Virik 6 Meyer, Thomas
5409 13.08 14:30 Sandar Gutter 2006 Hvit Trauma Forest Virik 4 James, Benedict
5414 13.08 15:00 Ski Pele Borg G-11 Virik 1 Bie, William
5403 13.08 15:30 Fart rød Konnerud Rød Virik 5 Legreid, Sondre
5408 13.08 16:30 Ski Pele Konnerud Rød Virik 2 Bryde, Torkild
5410 13.08 17:00 Borg G-11 Fart rød Virik 8 Snørteland, Philip
Lag Draktfarge Land
Borg Sort Brun Norway
Gjøvik-Lyn G11 Hvit Hvit Norway
Hærland IL G11 Blå Norway
Jansløkka G06 Svart-hvit stripete Norway
Lier blå Blå Norway
Sandar Gutter 2006 Rød Rød Norway
Ski Ronaldo Gul Norway
Trauma North End Blå Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
5429 12.08 09:30 Ski Ronaldo Trauma North End Virik 4 Heia, Tinus Holme
5443 12.08 10:00 Lier blå Jansløkka G06 Virik 1 Ahmed, Mohammed
5438 12.08 11:30 Ski Ronaldo Jansløkka G06 Virik 6 Løkkevol, Truls
5445 12.08 11:30 Gjøvik-Lyn G11 Hvit Trauma North End Virik 7 Olsen, Kristoffer Scherman
5422 12.08 13:00 Hærland IL G11 Lier blå Virik 4 James, Benedict
5435 12.08 13:30 Ski Ronaldo Gjøvik-Lyn G11 Hvit Virik 8 Snørteland, Philip
5433 12.08 14:00 Sandar Gutter 2006 Rød Trauma North End Virik 5 Legreid, Sondre
5434 12.08 14:30 Jansløkka G06 Borg Sort Virik 3 Eliassen, Jacob
5426 12.08 15:00 Gjøvik-Lyn G11 Hvit Hærland IL G11 Virik 1 Ahmed, Mohammed
5439 12.08 16:00 Sandar Gutter 2006 Rød Borg Sort Virik 3 Fure, Lasse
5442 12.08 17:00 Sandar Gutter 2006 Rød Ski Ronaldo Virik 2 Bryde, Torkild
5444 12.08 17:00 Hærland IL G11 Borg Sort Virik 6 Meyer, Thomas
5428 13.08 09:00 Jansløkka G06 Sandar Gutter 2006 Rød Virik 8 Snørteland, Philip
5424 13.08 09:30 Borg Sort Ski Ronaldo Virik 5 Legreid, Sondre
5436 13.08 11:00 Sandar Gutter 2006 Rød Hærland IL G11 Virik 7 Olsen, Kristoffer Scherman
5440 13.08 11:00 Lier blå Gjøvik-Lyn G11 Hvit Virik 4 Heia, Tinus Holme
5425 13.08 11:30 Jansløkka G06 Trauma North End Virik 1 Ahmed, Mohammed
5431 13.08 13:00 Jansløkka G06 Hærland IL G11 Virik 3 Eliassen, Jacob
5423 13.08 13:30 Gjøvik-Lyn G11 Hvit Sandar Gutter 2006 Rød Virik 3 Fure, Lasse
5427 13.08 13:30 Borg Sort Lier blå Virik 7 Snørteland, Johan
5430 13.08 15:00 Borg Sort Gjøvik-Lyn G11 Hvit Virik 7 Olsen, Kristoffer Scherman
5432 13.08 15:00 Ski Ronaldo Lier blå Virik 3 Eliassen, Jacob
5441 13.08 15:00 Hærland IL G11 Trauma North End Virik 4 Heia, Tinus Holme
5437 13.08 16:30 Lier blå Trauma North End Virik 3 Eliassen, Jacob
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
5469 12.08 13:00 Lier hvit Ullern G2006 Kings 1 Virik 6 Meyer, Thomas
5462 12.08 13:30 Sandefjord Ballklubb 06 Lag1 Gjerpen gutter 11 Virik 3 Eliassen, Jacob
5454 12.08 14:30 Gjøvik-Lyn G11 rød Lier hvit Virik 4 Heia, Tinus Holme
5455 12.08 14:30 Gjerpen gutter 11 Lommedalen Gutter 06 1 Virik 1 Bie, William
5456 12.08 14:30 Sandefjord Ballklubb 06 Lag1 Mathopen Superhelter Virik 8 Snørteland, Philip
5457 12.08 15:00 Rakkestad 1 Ullern G2006 Kings 1 Virik 4 James, Benedict
5446 12.08 15:30 Lommedalen Gutter 06 1 Mathopen Superhelter Virik 2 Brathagen, Sebastian
5458 12.08 16:00 Gjerpen gutter 11 Gjøvik-Lyn G11 rød Virik 2 Bryde, Torkild
5459 12.08 16:30 Sandefjord Ballklubb 06 Lag1 Lier hvit Virik 2 Brathagen, Sebastian
5460 12.08 16:30 Rakkestad 1 Lommedalen Gutter 06 1 Virik 5 Larsen, Markus
5461 12.08 16:30 Mathopen Superhelter Ullern G2006 Kings 1 Virik 4 Heia, Tinus Holme
5463 12.08 17:30 Rakkestad 1 Gjøvik-Lyn G11 rød Virik 1 Bie, William
5452 13.08 13:00 Gjerpen gutter 11 Rakkestad 1 Virik 1 Bie, William
5453 13.08 14:00 Sandefjord Ballklubb 06 Lag1 Ullern G2006 Kings 1 Virik 5 Larsen, Markus
5464 13.08 14:00 Mathopen Superhelter Lier hvit Virik 2 Brathagen, Sebastian
5468 13.08 14:30 Lommedalen Gutter 06 1 Gjøvik-Lyn G11 rød Virik 5 Legreid, Sondre
5467 13.08 15:00 Mathopen Superhelter Gjerpen gutter 11 Virik 2 Brathagen, Sebastian
5447 13.08 15:30 Lier hvit Rakkestad 1 Virik 4 James, Benedict
5448 13.08 16:00 Gjøvik-Lyn G11 rød Sandefjord Ballklubb 06 Lag1 Virik 2 Brathagen, Sebastian
5449 13.08 16:00 Gjerpen gutter 11 Ullern G2006 Kings 1 Virik 5 Larsen, Markus
5450 13.08 16:30 Lier hvit Lommedalen Gutter 06 1 Virik 8
5451 13.08 17:00 Gjøvik-Lyn G11 rød Mathopen Superhelter Virik 2 Brathagen, Sebastian
5465 13.08 17:00 Lommedalen Gutter 06 1 Ullern G2006 Kings 1 Virik 6 Løkkevol, Truls
5466 13.08 17:00 Rakkestad 1 Sandefjord Ballklubb 06 Lag1 Virik 3 Fure, Lasse
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
5495 12.08 09:30 Ullern G2006 Kings 2 Asker 2 Virik 6 Løkkevol, Truls
5493 12.08 10:00 Rakkestad 2 Lier Sort Virik 3 Fure, Lasse
5472 12.08 11:30 Herkules Grønn Store Bergan blå Virik 5 Larsen, Markus
5477 12.08 13:00 Gjøvik-Lyn G11 Svart Rakkestad 2 Virik 2 Bryde, Torkild
5476 12.08 14:00 Herkules Grønn Lommedalen Gutter 06 2 Virik 2 Bryde, Torkild
5474 12.08 14:30 Asker 2 Vollen 2 Virik 6 Løkkevol, Truls
5487 12.08 15:00 Ullern G2006 Kings 2 Lier Sort Virik 2 Bryde, Torkild
5492 12.08 15:00 Store Bergan blå Langesund G11 Lag 1 Virik 5 Legreid, Sondre
5489 12.08 15:30 Rakkestad 2 Vollen 2 Virik 8 Snørteland, Philip
5482 12.08 16:00 Asker 2 Lommedalen Gutter 06 2 Virik 4 James, Benedict
5485 12.08 16:00 Gjøvik-Lyn G11 Svart Herkules Grønn Virik 6 Meyer, Thomas
5475 12.08 16:30 Langesund G11 Lag 1 Lier Sort Virik 1 Bie, William
5494 12.08 17:00 Lommedalen Gutter 06 2 Vollen 2 Virik 1 Ahmed, Mohammed
5486 12.08 17:30 Asker 2 Langesund G11 Lag 1 Virik 2 Brathagen, Sebastian
5496 12.08 17:30 Store Bergan blå Gjøvik-Lyn G11 Svart Virik 6 Løkkevol, Truls
5479 13.08 09:30 Ullern G2006 Kings 2 Vollen 2 Virik 3 Fure, Lasse
5471 13.08 12:30 Langesund G11 Lag 1 Rakkestad 2 Virik 8
5490 13.08 12:30 Asker 2 Gjøvik-Lyn G11 Svart Virik 7 Snørteland, Johan
5499 13.08 12:30 Lier Sort Vollen 2 Virik 3 Fure, Lasse
5481 13.08 14:00 Gjøvik-Lyn G11 Svart Lier Sort Virik 3 Eliassen, Jacob
5491 13.08 14:00 Ullern G2006 Kings 2 Herkules Grønn Virik 4