23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
03.04.2018 11:54
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
6201: 2-0 (11:54)
6199: 9-0 (11:54)
6200: 0-2 (11:54)

Q05 - Gutter 10 år 5`er, født etter 01.01.2007

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
5032 12.08 08:55 Eidanger 1 Vind il , G10 lag 1 Vesterøya 14 Svendsen, Tobias Rabe
5036 12.08 10:35 SBI 10 Lag 5 Vind il , G10 lag 1 Vesterøya 14 Borge Nielsen, Jesper
5038 12.08 11:00 Eidanger 1 Høvik Verk United Vesterøya 7 Svendsen, Tobias Rabe
5037 12.08 12:15 Frisk Fotball 1 Gjerdrum Panter Vesterøya 3 Eftedal, Iver
5049 12.08 12:40 Sandefjord Ballklubb gul SBI 10 Lag 5 Vesterøya 14 Friis, Jacob Lie
5050 12.08 13:05 KIF G10 Åsen Røde Dragene 1 Eidanger 1 Vesterøya 12 Fiane, Emil Rutherfurd
5043 12.08 13:30 Sandefjord Ballklubb gul Høvik Verk United Vesterøya 9 Ahmadi, Ahmed
5052 12.08 13:30 Gjerdrum Panter Vind il , G10 lag 1 Vesterøya 8 Wilhelmsen, Noa Heggeli
5039 12.08 14:45 SBI 10 Lag 5 KIF G10 Åsen Røde Dragene 1 Vesterøya 12 Fiane, Emil Rutherfurd
5051 12.08 14:45 Høvik Verk United Frisk Fotball 1 Vesterøya 15 Veiby-Moen, Mons
5030 12.08 15:10 Gjerdrum Panter Sandefjord Ballklubb gul Vesterøya 14 Friis, Jacob Lie
5034 12.08 16:00 Frisk Fotball 1 KIF G10 Åsen Røde Dragene 1 Vesterøya 5 Nilsson, Mikkel Bugge
5029 13.08 08:55 Høvik Verk United KIF G10 Åsen Røde Dragene 1 Vesterøya 9 Darell Johnsen, Jonas
5033 13.08 11:00 Gjerdrum Panter Høvik Verk United Vesterøya 9 Adamsrød Brodersen, Magnus
5044 13.08 11:25 KIF G10 Åsen Røde Dragene 1 Vind il , G10 lag 1 Vesterøya 9 Ahmadi, Ahmed
5041 13.08 13:05 Eidanger 1 Frisk Fotball 1 Vesterøya 9 Ahmadi, Ahmed
5042 13.08 13:05 SBI 10 Lag 5 Gjerdrum Panter Vesterøya 11 Darell Johnsen, Jonas
5040 13.08 13:30 Sandefjord Ballklubb gul Vind il , G10 lag 1 Vesterøya 5 Rahimi, Suheil
5031 13.08 14:20 Frisk Fotball 1 SBI 10 Lag 5 Vesterøya 16 Kolstø, Jonathan Sørensen
5035 13.08 14:20 Eidanger 1 Sandefjord Ballklubb gul Vesterøya 11 Eftedal, Iver
5047 13.08 14:45 KIF G10 Åsen Røde Dragene 1 Gjerdrum Panter Vesterøya 9 Ahmadi, Ahmed
5048 13.08 14:45 Høvik Verk United Vind il , G10 lag 1 Vesterøya 7 Vallestad, Herman
5046 13.08 15:35 Sandefjord Ballklubb gul Frisk Fotball 1 Vesterøya 3 Ludahl, Sondre
5045 13.08 16:00 SBI 10 Lag 5 Eidanger 1 Vesterøya 3 Lærdal, Arne Olav
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
5053 12.08 09:45 KIF G10 Åsen Røde Dragene 2 Larvik Turn Vesterøya 3 Eftedal, Iver
5061 12.08 12:40 Frisk Fotball 2 Gjerdrum Tiger Vesterøya 10 Broomè Rustad, Anton
5067 12.08 12:40 Rakkestad Blå KIF G10 Åsen Røde Dragene 2 Vesterøya 8 Wilhelmsen, Noa Heggeli
5056 12.08 13:30 Eidanger 2 Vind IL G10 lag 2 Vesterøya 10 Broomè Rustad, Anton
5055 12.08 13:55 Frisk Fotball 2 Sandefjord Ballklubb Rød Vesterøya 12 Fiane, Emil Rutherfurd
5070 12.08 14:20 Rakkestad Blå Frisk Fotball 2 Vesterøya 4 Dahle, Sebastian
5071 12.08 14:20 Larvik Turn Gjerdrum Tiger Vesterøya 10 Broomè Rustad, Anton
5069 12.08 14:45 Sandefjord Ballklubb Rød Eidanger 2 Vesterøya 5 Rahimi, Suheil
5072 12.08 14:45 KIF G10 Åsen Røde Dragene 2 Vind IL G10 lag 2 Vesterøya 11 Green, Ole Marius
5054 12.08 15:35 Gjerdrum Tiger Rakkestad Blå Vesterøya 10 Dahle, Sebastian
5058 12.08 15:35 Frisk Fotball 2 Larvik Turn Vesterøya 14 Svendsen, Tobias Rabe
5060 12.08 16:00 Sandefjord Ballklubb Rød Vind IL G10 lag 2 Vesterøya 10 Broomè Rustad, Anton
5057 13.08 09:45 Gjerdrum Tiger KIF G10 Åsen Røde Dragene 2 Vesterøya 9 Ahmadi, Ahmed
5075 13.08 11:00 KIF G10 Åsen Røde Dragene 2 Frisk Fotball 2 Vesterøya 5 Rahimi, Suheil
5059 13.08 11:50 Eidanger 2 Rakkestad Blå Vesterøya 13
5066 13.08 12:40 Sandefjord Ballklubb Rød Gjerdrum Tiger Vesterøya 3 Lærdal, Arne Olav
5068 13.08 12:40 Larvik Turn Vind IL G10 lag 2 Vesterøya 4 Fugleberg, Fredrik
5062 13.08 13:05 Eidanger 2 KIF G10 Åsen Røde Dragene 2 Vesterøya 13 Fugleberg, Fredrik
5076 13.08 14:20 Gjerdrum Tiger Vind IL G10 lag 2 Vesterøya 8 Veiby-Moen, Mons
5063 13.08 14:45 Sandefjord Ballklubb Rød Larvik Turn Vesterøya 3 Ludahl, Sondre
5065 13.08 14:45 Eidanger 2 Frisk Fotball 2 Vesterøya 16 Borge Nielsen, Jesper
5064 13.08 15:10 Rakkestad Blå Vind IL G10 lag 2 Vesterøya 8 Veiby-Moen, Mons
5073 13.08 16:00 Rakkestad Blå Sandefjord Ballklubb Rød Vesterøya 5 Rahimi, Suheil
5074 13.08 16:00 Larvik Turn Eidanger 2 Vesterøya 11 Eftedal, Iver
Lag Draktfarge Land
Haugsbygd blå Blå-hvit Norway
Langesund G10 Lag 1 Hvit Norway
Lier IL HH1 marineblå Norway
Rakkestad Hvit Blå Norway
Runar Blå Hvit/Sort Norway
Sandefjord Ballklubb sort gul Norway
Vind il, G10 lag 3 Blå og oransje Norway
ØHIL Turbo White Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
5082 12.08 08:55 Langesund G10 Lag 1 Runar Blå Vesterøya 16 Veiby-Moen, Mons
5081 12.08 09:20 Lier IL HH1 Rakkestad Hvit Vesterøya 12 Rosenvinge, Jesper R
5083 12.08 09:20 Haugsbygd blå Sandefjord Ballklubb sort Vesterøya 9 Ahmadi, Ahmed
5079 12.08 12:40 Langesund G10 Lag 1 Vind il, G10 lag 3 Vesterøya 15 Hvolgaard, Sebastian Stokka
5078 12.08 13:05 Lier IL HH1 Sandefjord Ballklubb sort Vesterøya 5 Rahimi, Suheil
5096 12.08 13:05 Rakkestad Hvit ØHIL Turbo Vesterøya 13 Friis, Jacob Lie
5098 12.08 13:30 Runar Blå Haugsbygd blå Vesterøya 7 Svendsen, Tobias Rabe
5085 12.08 14:20 Langesund G10 Lag 1 Lier IL HH1 Vesterøya 14 Svendsen, Tobias Rabe
5087 12.08 14:45 Vind il, G10 lag 3 Runar Blå Vesterøya 16 Gashi, Arion
5088 12.08 14:45 Sandefjord Ballklubb sort ØHIL Turbo Vesterøya 7 Vallestad, Herman
5086 12.08 15:10 Haugsbygd blå Rakkestad Hvit Vesterøya 13 Borge Nielsen, Jesper
5100 12.08 16:00 Lier IL HH1 ØHIL Turbo Vesterøya 15 Veiby-Moen, Mons
5080 13.08 09:20 Haugsbygd blå ØHIL Turbo Vesterøya 5 Rahimi, Suheil
5095 13.08 09:20 Runar Blå Lier IL HH1 Vesterøya 10 Dahle, Sebastian
5099 13.08 10:35 Rakkestad Hvit Langesund G10 Lag 1 Vesterøya 9 Ahmadi, Ahmed
5077 13.08 11:25 Rakkestad Hvit Runar Blå Vesterøya 15 Hellevammen, Brian Strøm
5084 13.08 11:50 Vind il, G10 lag 3 ØHIL Turbo Vesterøya 7 Svendsen, Tobias Rabe
5091 13.08 12:15 Sandefjord Ballklubb sort Rakkestad Hvit Vesterøya 8 Wilhelmsen, Noa Heggeli
5090 13.08 12:40 Vind il, G10 lag 3 Lier IL HH1 Vesterøya 13
5089 13.08 13:05 Haugsbygd blå Langesund G10 Lag 1 Vesterøya 6 Mæland, Markus
5094 13.08 13:55 Sandefjord Ballklubb sort Langesund G10 Lag 1 Vesterøya 12 Eiken, Håvard
5092 13.08 14:20 Runar Blå ØHIL Turbo Vesterøya 13
5093 13.08 14:45 Vind il, G10 lag 3 Haugsbygd blå Vesterøya 5 Nilsson, Mikkel Bugge
5097 13.08 15:35 Sandefjord Ballklubb sort Vind il, G10 lag 3 Vesterøya 5 Nilsson, Mikkel Bugge
Lag Draktfarge Land
Haugsbygd hvit Blå-hvit Norway
HSV Vestby Hvit Norway
Langesund G10 Lag 2 Hvit Norway
Lier IL HH2 marineblå Norway
Runar Hvit Hvit/Sort Norway
Røa Røverne 1 Rød Norway
SBI 10 Lag 1 Rød Norway
Vind il, G10 lag 4 Blå og oransje Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
5101 12.08 09:45 Runar Hvit Røa Røverne 1 Vesterøya 12 Fiane, Emil Rutherfurd
5102 12.08 12:40 Lier IL HH2 SBI 10 Lag 1 Vesterøya 12 Rosenvinge, Jesper R
5103 12.08 13:05 Langesund G10 Lag 2 Vind il, G10 lag 4 Vesterøya 11 Green, Ole Marius
5110 12.08 13:30 HSV Vestby Runar Hvit Vesterøya 12 Rosenvinge, Jesper R
5112 12.08 13:55 SBI 10 Lag 1 Haugsbygd hvit Vesterøya 5 Rahimi, Suheil
5119 12.08 13:55 Røa Røverne 1 Lier IL HH2 Vesterøya 11 Green, Ole Marius
5108 12.08 14:45 Vind il, G10 lag 4 Haugsbygd hvit Vesterøya 9 Eiken, Håvard
5113 12.08 14:45 HSV Vestby Langesund G10 Lag 2 Vesterøya 10 Dahle, Sebastian
5120 12.08 15:35 Runar Hvit Haugsbygd hvit Vesterøya 12 Fiane, Emil Rutherfurd
5121 12.08 15:35 SBI 10 Lag 1 Vind il, G10 lag 4 Vesterøya 13 Friis, Jacob Lie
5106 12.08 16:00 Langesund G10 Lag 2 Røa Røverne 1 Vesterøya 11 Lærdal, Arne Olav
5107 13.08 09:20 HSV Vestby SBI 10 Lag 1 Vesterøya 4 Fugleberg, Fredrik
5123 13.08 09:20 Runar Hvit Langesund G10 Lag 2 Vesterøya 14 Green, Ole Marius
5117 13.08 12:15 Vind il, G10 lag 4 HSV Vestby Vesterøya 15 Hellevammen, Brian Strøm
5124 13.08 12:40 Lier IL HH2 Haugsbygd hvit Vesterøya 16 Kolstø, Jonathan Sørensen
5118 13.08 13:05 SBI 10 Lag 1 Langesund G10 Lag 2 Vesterøya 10 Broomè Rustad, Anton
5122 13.08 13:30 Røa Røverne 1 HSV Vestby Vesterøya 16 Kolstø, Jonathan Sørensen
5105 13.08 13:55 Lier IL HH2 Runar Hvit Vesterøya 13 Fugleberg, Fredrik
5104 13.08 14:45 HSV Vestby Haugsbygd hvit Vesterøya 13 Fugleberg, Fredrik
5109 13.08 14:45 Langesund G10 Lag 2 Lier IL HH2 Vesterøya 4 Lønning, Sebastian
5111 13.08 14:45 Vind il, G10 lag 4 Røa Røverne 1 Vesterøya 14 Friis, Jacob Lie
5115 13.08 15:10 SBI 10 Lag 1 Runar Hvit Vesterøya 12 Fiane, Emil Rutherfurd
5114 13.08 16:00 Vind il, G10 lag 4 Lier IL HH2 Vesterøya 13 Fugleberg, Fredrik
5116 13.08 16:00 Røa Røverne 1 Haugsbygd hvit Vesterøya 9 Adamsrød Brodersen, Magnus
Lag Draktfarge Land
Høvik Blå Blå og Hvite stiper Norway
KIF G 10 Raumyr B rød Norway
Lier IL HH3 marineblå Norway
Runar Rød Hvit/Sort Norway
Røa Røverne2 Rød Norway
SBI 10 Lag 2 Rød Norway
Snøgg G10 Rød Hvit Norway
Vind IL, G10 lag 5 Blå og oransje Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
5140 12.08 09:20 Røa Røverne2 Vind IL, G10 lag 5 Vesterøya 14 Friis, Jacob Lie
5147 12.08 09:20 Runar Rød KIF G 10 Raumyr B Vesterøya 7 Lønning, Sebastian
5141 12.08 13:05 SBI 10 Lag 2 Høvik Blå Vesterøya 14 Svendsen, Tobias Rabe
5148 12.08 13:05 Lier IL HH3 Vind IL, G10 lag 5 Vesterøya 9 Eiken, Håvard
5130 12.08 13:30 KIF G 10 Raumyr B Røa Røverne2 Vesterøya 13 Svendsen, Tobias Rabe
5139 12.08 13:30 Snøgg G10 Rød Runar Rød Vesterøya 14 Borge Nielsen, Jesper
5138 12.08 14:20 SBI 10 Lag 2 Lier IL HH3 Vesterøya 13 Friis, Jacob Lie
5137 12.08 14:45 Høvik Blå KIF G 10 Raumyr B Vesterøya 3 Eftedal, Iver
5129 12.08 15:10 Lier IL HH3 Runar Rød Vesterøya 6 Rosenvinge, Jesper R
5136 12.08 15:10 Snøgg G10 Rød Vind IL, G10 lag 5 Vesterøya 12 Eiken, Håvard
5135 12.08 15:35 SBI 10 Lag 2 Røa Røverne2 Vesterøya 15 Gashi, Arion
5131 12.08 16:00 Høvik Blå Snøgg G10 Rød Vesterøya 16 Gashi, Denis
5128 13.08 11:50 Høvik Blå Vind IL, G10 lag 5 Vesterøya 8 Veiby-Moen, Mons
5127 13.08 12:15 KIF G 10 Raumyr B SBI 10 Lag 2 Vesterøya 9 Ahmadi, Ahmed
5143 13.08 12:15 Røa Røverne2 Lier IL HH3 Vesterøya 6 Mæland, Markus
5144 13.08 12:40 Runar Rød Vind IL, G10 lag 5 Vesterøya 14 Green, Ole Marius
5133 13.08 13:55 KIF G 10 Raumyr B Lier IL HH3 Vesterøya 11 Darell Johnsen, Jonas
5134 13.08 13:55 Høvik Blå Runar Rød Vesterøya 8 Wilhelmsen, Noa Heggeli
5145 13.08 13:55 Snøgg G10 Rød SBI 10 Lag 2 Vesterøya 7 Vallestad, Herman
5146 13.08 14:45 Røa Røverne2 Høvik Blå Vesterøya 15 Hellevammen, Brian Strøm
5126 13.08 15:10 Lier IL HH3 Snøgg G10 Rød Vesterøya 4 Fugleberg, Fredrik
5132 13.08 15:10 SBI 10 Lag 2 Vind IL, G10 lag 5 Vesterøya 5 Rahimi, Suheil
5125 13.08 16:00 Runar Rød Røa Røverne2 Vesterøya 4
5142 13.08 16:00 Snøgg G10 Rød KIF G 10 Raumyr B Vesterøya 6 Rosenvinge, Jesper R
Lag Draktfarge Land
Flint P1 Hvit Norway
Haslum Milan Rød Norway
Høvik Gull Blå og hvite striper Norway
Lørenskog Kings Blå Norway
Runar Sort Hvit/Sort Norway
SBI 10 Lag 3 Rød Norway
Skogstrand Gul Norway
VINDBJART M1 blå Norway
ØHIL Rockets White Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
6214 12.08 09:20 Flint P1 VINDBJART M1 Vesterøya 15 Hellevammen, Brian Strøm
6229 12.08 10:10 Skogstrand Lørenskog Kings Vesterøya 6 Rosenvinge, Jesper R
6212 12.08 11:50 Høvik Gull Skogstrand Vesterøya 15 Gashi, Arion
6219 12.08 11:50 Flint P1 Lørenskog Kings Vesterøya 7 Svendsen, Tobias Rabe
6230 12.08 12:40 VINDBJART M1 ØHIL Rockets Vesterøya 6 Rosenvinge, Jesper R
6208 12.08 13:05 Lørenskog Kings SBI 10 Lag 3 Vesterøya 10 Dahle, Sebastian
6216 12.08 13:05 Haslum Milan Runar Sort Vesterøya 6 Mæland, Markus
6221 12.08 13:55 VINDBJART M1 Skogstrand Vesterøya 3 Eftedal, Iver
6210 12.08 14:20 Haslum Milan ØHIL Rockets Vesterøya 3 Ludahl, Sondre
6231 12.08 14:20 SBI 10 Lag 3 Flint P1 Vesterøya 15 Gashi, Arion
6233 12.08 14:20 Runar Sort Høvik Gull Vesterøya 12 Rosenvinge, Jesper R
6207 12.08 15:35 Runar Sort Skogstrand Vesterøya 6 Mæland, Markus
6213 12.08 15:35 Haslum Milan SBI 10 Lag 3 Vesterøya 3 Eftedal, Iver
6223 12.08 16:00 ØHIL Rockets Høvik Gull Vesterøya 13 Darell Johnsen, Jonas
6215 13.08 11:50 Høvik Gull Lørenskog Kings Vesterøya 12 Fiane, Emil Rutherfurd
6222 13.08 11:50 Flint P1 Haslum Milan Vesterøya 9 Adamsrød Brodersen, Magnus
6209 13.08 13:05 Høvik Gull VINDBJART M1 Vesterøya 7 Vallestad, Herman
6211 13.08 13:05 Lørenskog Kings Runar Sort Vesterøya 8 Wilhelmsen, Noa Heggeli
6226 13.08 13:30 ØHIL Rockets Flint P1 Vesterøya 6 Rosenvinge, Jesper R
6225 13.08 13:55 SBI 10 Lag 3 Runar Sort Vesterøya 5 Nilsson, Mikkel Bugge
6224 13.08 14:20 VINDBJART M1 Lørenskog Kings Vesterøya 10 Dahle, Sebastian
6232 13.08 14:20 Skogstrand Haslum Milan Vesterøya 14 Green, Ole Marius
6220 13.08 14:45 ØHIL Rockets Runar Sort Vesterøya 10 Broomè Rustad, Anton
6228 13.08 14:45 SBI 10 Lag 3 Høvik Gull Vesterøya 6 Mæland, Markus
6217 13.08 15:35 Flint P1 Skogstrand Vesterøya 6 Mæland, Markus
6227 13.08 15:35 VINDBJART M1 Haslum Milan Vesterøya 8 Wilhelmsen, Noa Heggeli
6218 13.08 16:00 ØHIL Rockets SBI 10 Lag 3 Vesterøya 7 Svendsen, Tobias Rabe
Lag Draktfarge Land
Helgerød G10 Gul Norway
Høvik Hvit Blå og Hvite striper Norway
KIF G10 Åsen Angry Boys rød Norway
Nesbygda Lions Blå Norway
Sandar Hvit Rød og hvit Norway
SBI 10 Lag 4 Rød Norway
Ullern Dream Team hvite Norway
VINDBJART M2 blå Norway
ØHIL Dragons White Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
6235 12.08 09:20 Nesbygda Lions Ullern Dream Team Vesterøya 16 Hvolgaard, Sebastian Stokka
6253 12.08 09:45 ØHIL Dragons Helgerød G10 Vesterøya 4 Dahle, Sebastian
6243 12.08 12:15 Høvik Hvit Sandar Hvit Vesterøya 14 Borge Nielsen, Jesper
6248 12.08 12:40 VINDBJART M2 SBI 10 Lag 4 Vesterøya 13 Borge Nielsen, Jesper
6242 12.08 13:05 KIF G10 Åsen Angry Boys Nesbygda Lions Vesterøya 16 Hvolgaard, Sebastian Stokka
6249 12.08 13:05 Helgerød G10 Høvik Hvit Vesterøya 4 Fugleberg, Fredrik
6252 12.08 13:30 Ullern Dream Team Sandar Hvit Vesterøya 3 Ludahl, Sondre
6236 12.08 13:55 KIF G10 Åsen Angry Boys VINDBJART M2 Vesterøya 7 Vallestad, Herman
6237 12.08 14:20 Høvik Hvit ØHIL Dragons Vesterøya 16 Hvolgaard, Sebastian Stokka
6256 12.08 14:20 SBI 10 Lag 4 Nesbygda Lions Vesterøya 7 Lønning, Sebastian
6241 12.08 15:10 Helgerød G10 VINDBJART M2 Vesterøya 10 Broomè Rustad, Anton
6255 12.08 15:10 Ullern Dream Team KIF G10 Åsen Angry Boys Vesterøya 3 Ludahl, Sondre
6259 12.08 15:35 SBI 10 Lag 4 Høvik Hvit Vesterøya 11 Green, Ole Marius
6247 12.08 16:00 ØHIL Dragons Sandar Hvit Vesterøya 12 Eiken, Håvard
6251 13.08 09:20 VINDBJART M2 Nesbygda Lions Vesterøya 15 Veiby-Moen, Mons
6240 13.08 11:50 Høvik Hvit Ullern Dream Team Vesterøya 5 Rahimi, Suheil
6244 13.08 12:40 Helgerød G10 SBI 10 Lag 4 Vesterøya 11 Eftedal, Iver
6260 13.08 12:40 Sandar Hvit KIF G10 Åsen Angry Boys Vesterøya 15 Hvolgaard, Sebastian Stokka
6245 13.08 13:05 ØHIL Dragons Ullern Dream Team Vesterøya 12 Eiken, Håvard
6246 13.08 13:30 Helgerød G10 Nesbygda Lions Vesterøya 12 Fiane, Emil Rutherfurd
6254 13.08 13:30 VINDBJART M2 Høvik Hvit Vesterøya 15 Hvolgaard, Sebastian Stokka
6234 13.08 13:55 Sandar Hvit SBI 10 Lag 4 Vesterøya 10 Broomè Rustad, Anton
6250 13.08 14:20 ØHIL Dragons KIF G10 Åsen Angry Boys Vesterøya 5 Rahimi, Suheil
6258 13.08 14:45 Ullern Dream Team Helgerød G10 Vesterøya 8 Wilhelmsen, Noa Heggeli
6238 13.08 15:10 Nesbygda Lions Sandar Hvit Vesterøya 6 Rosenvinge, Jesper R
6239 13.08 15:35 KIF G10 Åsen Angry Boys SBI 10 Lag 4 Vesterøya 11 Darell Johnsen, Jonas
6257 13.08 15:35 VINDBJART M2 ØHIL Dragons Vesterøya 9 Ahmadi, Ahmed
23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
03.04.2018 11:54
Kilde: Web