23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
03.04.2018 11:54
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
6201: 2-0 (11:54)
6199: 9-0 (11:54)
6200: 0-2 (11:54)

Q05 - Gutter 10 år 5`er, født etter 01.01.2007

Lag Draktfarge Land
Helgerød G10 Gul Norway
Høvik Hvit Blå og Hvite striper Norway
KIF G10 Åsen Angry Boys rød Norway
Nesbygda Lions Blå Norway
Sandar Hvit Rød og hvit Norway
SBI 10 Lag 4 Rød Norway
Ullern Dream Team hvite Norway
VINDBJART M2 blå Norway
ØHIL Dragons White Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
6235 12.08 09:20 Nesbygda Lions Ullern Dream Team Vesterøya 16 Hvolgaard, Sebastian Stokka
6253 12.08 09:45 ØHIL Dragons Helgerød G10 Vesterøya 4 Dahle, Sebastian
6243 12.08 12:15 Høvik Hvit Sandar Hvit Vesterøya 14 Borge Nielsen, Jesper
6248 12.08 12:40 VINDBJART M2 SBI 10 Lag 4 Vesterøya 13 Borge Nielsen, Jesper
6242 12.08 13:05 KIF G10 Åsen Angry Boys Nesbygda Lions Vesterøya 16 Hvolgaard, Sebastian Stokka
6249 12.08 13:05 Helgerød G10 Høvik Hvit Vesterøya 4 Fugleberg, Fredrik
6252 12.08 13:30 Ullern Dream Team Sandar Hvit Vesterøya 3 Ludahl, Sondre
6236 12.08 13:55 KIF G10 Åsen Angry Boys VINDBJART M2 Vesterøya 7 Vallestad, Herman
6237 12.08 14:20 Høvik Hvit ØHIL Dragons Vesterøya 16 Hvolgaard, Sebastian Stokka
6256 12.08 14:20 SBI 10 Lag 4 Nesbygda Lions Vesterøya 7 Lønning, Sebastian
6241 12.08 15:10 Helgerød G10 VINDBJART M2 Vesterøya 10 Broomè Rustad, Anton
6255 12.08 15:10 Ullern Dream Team KIF G10 Åsen Angry Boys Vesterøya 3 Ludahl, Sondre
6259 12.08 15:35 SBI 10 Lag 4 Høvik Hvit Vesterøya 11 Green, Ole Marius
6247 12.08 16:00 ØHIL Dragons Sandar Hvit Vesterøya 12 Eiken, Håvard
6251 13.08 09:20 VINDBJART M2 Nesbygda Lions Vesterøya 15 Veiby-Moen, Mons
6240 13.08 11:50 Høvik Hvit Ullern Dream Team Vesterøya 5 Rahimi, Suheil
6244 13.08 12:40 Helgerød G10 SBI 10 Lag 4 Vesterøya 11 Eftedal, Iver
6260 13.08 12:40 Sandar Hvit KIF G10 Åsen Angry Boys Vesterøya 15 Hvolgaard, Sebastian Stokka
6245 13.08 13:05 ØHIL Dragons Ullern Dream Team Vesterøya 12 Eiken, Håvard
6246 13.08 13:30 Helgerød G10 Nesbygda Lions Vesterøya 12 Fiane, Emil Rutherfurd
6254 13.08 13:30 VINDBJART M2 Høvik Hvit Vesterøya 15 Hvolgaard, Sebastian Stokka
6234 13.08 13:55 Sandar Hvit SBI 10 Lag 4 Vesterøya 10 Broomè Rustad, Anton
6250 13.08 14:20 ØHIL Dragons KIF G10 Åsen Angry Boys Vesterøya 5 Rahimi, Suheil
6258 13.08 14:45 Ullern Dream Team Helgerød G10 Vesterøya 8 Wilhelmsen, Noa Heggeli
6238 13.08 15:10 Nesbygda Lions Sandar Hvit Vesterøya 6 Rosenvinge, Jesper R
6239 13.08 15:35 KIF G10 Åsen Angry Boys SBI 10 Lag 4 Vesterøya 11 Darell Johnsen, Jonas
6257 13.08 15:35 VINDBJART M2 ØHIL Dragons Vesterøya 9 Ahmadi, Ahmed
23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
03.04.2018 11:54
Kilde: Web