23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
03.04.2018 11:54
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
6201: 2-0 (11:54)
6199: 9-0 (11:54)
6200: 0-2 (11:54)

R05 - Gutter 9 år 5`er, født etter 01.01.2008

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
4934 12.08 09:20 Heming Tigers Hasle-Løren G08 Blå Vesterøya 8 Wilhelmsen, Noa Heggeli
4912 12.08 10:35 Heming Tigers KIF G9 Madsebakken Blå Vesterøya 13 Friis, Jacob Lie
4928 12.08 11:00 Sandar Sort Abildsø G9 Grønn Vesterøya 13 Borge Nielsen, Jesper
4929 12.08 11:00 Lørenskog Flytende Lava Hasle-Løren G08 Blå Vesterøya 4 Dahle, Sebastian
4914 12.08 12:15 Hasle-Løren G08 Blå Sandar Sort Vesterøya 11 Green, Ole Marius
4926 12.08 12:15 Lørenskog Flytende Lava Heming Tigers Vesterøya 4 Fugleberg, Fredrik
4933 12.08 12:15 KIF G9 Madsebakken Blå Abildsø G9 Grønn Vesterøya 13 Svendsen, Tobias Rabe
4935 12.08 12:15 Haugsbygd gutter08 Tjølling Svart Vesterøya 15 Veiby-Moen, Mons
4919 12.08 13:30 Sandar Sort Tjølling Svart Vesterøya 15 Veiby-Moen, Mons
4921 12.08 13:55 Abildsø G9 Grønn Heming Tigers Vesterøya 15 Hvolgaard, Sebastian Stokka
4930 12.08 13:55 KIF G9 Madsebakken Blå Haugsbygd gutter08 Vesterøya 13 Borge Nielsen, Jesper
4925 12.08 15:10 Sandar Sort Haugsbygd gutter08 Vesterøya 11 Lærdal, Arne Olav
4931 12.08 15:10 Heming Tigers Tjølling Svart Vesterøya 4 Lønning, Sebastian
4917 13.08 08:55 Hasle-Løren G08 Blå KIF G9 Madsebakken Blå Vesterøya 7 Vallestad, Herman
4913 13.08 09:20 Haugsbygd gutter08 Lørenskog Flytende Lava Vesterøya 16 Gashi, Arion
4915 13.08 09:20 Abildsø G9 Grønn Tjølling Svart Vesterøya 6 Rosenvinge, Jesper R
4918 13.08 10:35 Abildsø G9 Grønn Lørenskog Flytende Lava Vesterøya 13 Fugleberg, Fredrik
4920 13.08 10:35 Hasle-Løren G08 Blå Haugsbygd gutter08 Vesterøya 16 Borge Nielsen, Jesper
4927 13.08 10:35 KIF G9 Madsebakken Blå Tjølling Svart Vesterøya 7 Vallestad, Herman
4922 13.08 11:50 Sandar Sort KIF G9 Madsebakken Blå Vesterøya 16 Kolstø, Jonathan Sørensen
4924 13.08 11:50 Abildsø G9 Grønn Hasle-Løren G08 Blå Vesterøya 15 Hvolgaard, Sebastian Stokka
4916 13.08 12:15 Haugsbygd gutter08 Heming Tigers Vesterøya 13 Fugleberg, Fredrik
4923 13.08 13:30 Lørenskog Flytende Lava Tjølling Svart Vesterøya 8 Veiby-Moen, Mons
4932 13.08 14:20 Lørenskog Flytende Lava Sandar Sort Vesterøya 7 Svendsen, Tobias Rabe
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
6266 12.08 11:25 Hasle-Løren G08 Grønn Lørenskog Glødende Lava Vesterøya 14 Friis, Jacob Lie
6268 12.08 12:40 Snøgg G9-grønn Vollen 2 Vesterøya 4 Dahle, Sebastian
6282 12.08 12:40 Lørenskog Glødende Lava Andebu Rød Vesterøya 5 Nilsson, Mikkel Bugge
6265 12.08 13:05 Høvik Champions KIF G9 Madsebakken Grønn Vesterøya 8 Kolstø, Jonathan Sørensen
6281 12.08 13:30 Sandefjord Ballklubb Snøgg G9-grønn Vesterøya 5 Nilsson, Mikkel Bugge
6270 12.08 14:20 Andebu Rød KIF G9 Madsebakken Grønn Vesterøya 8 Wilhelmsen, Noa Heggeli
6274 12.08 14:45 Snøgg G9-grønn Høvik Champions Vesterøya 4 Dahle, Sebastian
6278 12.08 14:45 Sandefjord Ballklubb Hasle-Løren G08 Grønn Vesterøya 14 Borge Nielsen, Jesper
6261 12.08 15:35 KIF G9 Madsebakken Grønn Lørenskog Glødende Lava Vesterøya 16 Hvolgaard, Sebastian Stokka
6264 12.08 15:35 Andebu Rød Vollen 2 Vesterøya 5 Rahimi, Suheil
6262 12.08 16:00 Høvik Champions Sandefjord Ballklubb Vesterøya 14 Eiken, Håvard
6272 13.08 09:20 Sandefjord Ballklubb Vollen 2 Vesterøya 7 Svendsen, Tobias Rabe
6277 13.08 09:20 Snøgg G9-grønn Andebu Rød Vesterøya 12 Fiane, Emil Rutherfurd
6279 13.08 09:20 Lørenskog Glødende Lava Høvik Champions Vesterøya 3 Lærdal, Arne Olav
6267 13.08 10:35 Andebu Rød Sandefjord Ballklubb Vesterøya 8 Wilhelmsen, Noa Heggeli
6263 13.08 11:00 Hasle-Løren G08 Grønn Snøgg G9-grønn Vesterøya 4 Fugleberg, Fredrik
6280 13.08 11:00 KIF G9 Madsebakken Grønn Vollen 2 Vesterøya 16 Kolstø, Jonathan Sørensen
6273 13.08 12:15 Andebu Rød Hasle-Løren G08 Grønn Vesterøya 4 Lønning, Sebastian
6275 13.08 12:15 Sandefjord Ballklubb KIF G9 Madsebakken Grønn Vesterøya 11 Darell Johnsen, Jonas
6284 13.08 13:05 Høvik Champions Vollen 2 Vesterøya 16 Borge Nielsen, Jesper
6283 13.08 13:30 KIF G9 Madsebakken Grønn Hasle-Løren G08 Grønn Vesterøya 4 Fugleberg, Fredrik
6271 13.08 13:55 Snøgg G9-grønn Lørenskog Glødende Lava Vesterøya 3 Ludahl, Sondre
6269 13.08 15:10 Hasle-Løren G08 Grønn Høvik Champions Vesterøya 9 Adamsrød Brodersen, Magnus
6276 13.08 15:10 Lørenskog Glødende Lava Vollen 2 Vesterøya 13
Lag Draktfarge Land
Bærum Blommenholm 08 Gul Norway
Hasle-Løren G08 Hvit Rød Norway
Haugsbygd gutter08, lag 2 blå-hvit Norway
Helgerød Grønn Gul Norway
Høvik Super blå og hvit striper Norway
Oshaug G9 Gul og svart Norway
Store BErgan Blå Rød Norway
Vestfossen City Hvit og grønne shorts Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
4975 12.08 08:55 Høvik Super Bærum Blommenholm 08 Vesterøya 10 Dahle, Sebastian
4971 12.08 09:20 Oshaug G9 Hasle-Løren G08 Hvit Vesterøya 10 Broomè Rustad, Anton
4960 12.08 10:35 Bærum Blommenholm 08 Oshaug G9 Vesterøya 10 Dahle, Sebastian
4972 12.08 10:35 Høvik Super Haugsbygd gutter08, lag 2 Vesterøya 16 Hvolgaard, Sebastian Stokka
4956 12.08 11:00 Hasle-Løren G08 Hvit Store BErgan Blå Vesterøya 10 Broomè Rustad, Anton
4968 12.08 11:50 Oshaug G9 Helgerød Grønn Vesterøya 10 Broomè Rustad, Anton
4957 12.08 12:15 Bærum Blommenholm 08 Vestfossen City Vesterøya 12 Rosenvinge, Jesper R
4959 12.08 12:15 Hasle-Løren G08 Hvit Høvik Super Vesterøya 10 Dahle, Sebastian
4967 12.08 12:15 Store BErgan Blå Haugsbygd gutter08, lag 2 Vesterøya 16 Gashi, Arion
4958 12.08 13:55 Haugsbygd gutter08, lag 2 Helgerød Grønn Vesterøya 16 Veiby-Moen, Mons
4961 12.08 13:55 Store BErgan Blå Vestfossen City Vesterøya 10 Dahle, Sebastian
4973 12.08 15:10 Helgerød Grønn Vestfossen City Vesterøya 5 Nilsson, Mikkel Bugge
4955 13.08 08:55 Haugsbygd gutter08, lag 2 Oshaug G9 Vesterøya 10 Broomè Rustad, Anton
4977 13.08 10:35 Haugsbygd gutter08, lag 2 Vestfossen City Vesterøya 10 Broomè Rustad, Anton
4974 13.08 11:00 Oshaug G9 Store BErgan Blå Vesterøya 10 Dahle, Sebastian
4965 13.08 12:15 Oshaug G9 Vestfossen City Vesterøya 14 Friis, Jacob Lie
4964 13.08 12:40 Store BErgan Blå Høvik Super Vesterøya 6 Rosenvinge, Jesper R
4962 13.08 13:05 Hasle-Løren G08 Hvit Haugsbygd gutter08, lag 2 Vesterøya 3 Ludahl, Sondre
4963 13.08 13:05 Bærum Blommenholm 08 Helgerød Grønn Vesterøya 14 Friis, Jacob Lie
4969 13.08 13:55 Høvik Super Vestfossen City Vesterøya 14 Friis, Jacob Lie
4970 13.08 14:20 Store BErgan Blå Bærum Blommenholm 08 Vesterøya 12 Fiane, Emil Rutherfurd
4976 13.08 14:20 Helgerød Grønn Hasle-Løren G08 Hvit Vesterøya 15 Hvolgaard, Sebastian Stokka
4954 13.08 15:35 Helgerød Grønn Høvik Super Vesterøya 4 Lønning, Sebastian
4966 13.08 15:35 Bærum Blommenholm 08 Hasle-Løren G08 Hvit Vesterøya 7 Vallestad, Herman
Lag Draktfarge Land
Frisk Fotball 1 Orange Norway
Hasle-Løren G08 Rød Rød Norway
Helgerød Gul Gul Norway
KIF G9 Åsen 1 rød Norway
Store Bergan Hvit Rød Norway
Vansjø/ Svinndal Rød Norway
Vestfossen FC Hvit og grønne shortser Norway
Vollen 1 Green Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
4991 12.08 08:55 Vollen 1 Helgerød Gul Vesterøya 7 Broomè Rustad, Anton
4999 12.08 09:20 Store Bergan Hvit Frisk Fotball 1 Vesterøya 3 Adamsrød Brodersen, Magnus
5000 12.08 09:20 KIF G9 Åsen 1 Hasle-Løren G08 Rød Vesterøya 5 Nilsson, Mikkel Bugge
4980 12.08 10:35 Hasle-Løren G08 Rød Vollen 1 Vesterøya 3 Eftedal, Iver
4982 12.08 10:35 Helgerød Gul KIF G9 Åsen 1 Vesterøya 9 Eiken, Håvard
4993 12.08 10:35 Store Bergan Hvit Vestfossen FC Vesterøya 7 Vallestad, Herman
4984 12.08 11:00 Frisk Fotball 1 Vansjø/ Svinndal Vesterøya 5 Nilsson, Mikkel Bugge
4985 12.08 11:50 Vollen 1 Vestfossen FC Vesterøya 9 Darell Johnsen, Jonas
4979 12.08 12:15 Helgerød Gul Vansjø/ Svinndal Vesterøya 7 Vallestad, Herman
4990 12.08 12:15 Frisk Fotball 1 Hasle-Løren G08 Rød Vesterøya 5 Rahimi, Suheil
4978 12.08 13:05 KIF G9 Åsen 1 Store Bergan Hvit Vesterøya 7 Vallestad, Herman
4989 12.08 14:45 Vansjø/ Svinndal Vestfossen FC Vesterøya 6 Mæland, Markus
4998 13.08 08:55 Vansjø/ Svinndal Vollen 1 Vesterøya 5 Nilsson, Mikkel Bugge
4996 13.08 09:20 Store Bergan Hvit Helgerød Gul Vesterøya 8 Kolstø, Jonathan Sørensen
4981 13.08 09:45 Frisk Fotball 1 Vestfossen FC Vesterøya 5 Nilsson, Mikkel Bugge
4995 13.08 10:10 Vansjø/ Svinndal Hasle-Løren G08 Rød Vesterøya 5 Rahimi, Suheil
4988 13.08 10:35 Vollen 1 Store Bergan Hvit Vesterøya 5 Nilsson, Mikkel Bugge
4992 13.08 12:15 Vansjø/ Svinndal KIF G9 Åsen 1 Vesterøya 16 Borge Nielsen, Jesper
4994 13.08 12:15 Vollen 1 Frisk Fotball 1 Vesterøya 10 Broomè Rustad, Anton
4983 13.08 12:40 Hasle-Løren G08 Rød Store Bergan Hvit Vesterøya 12 Fiane, Emil Rutherfurd
5001 13.08 13:05 Helgerød Gul Vestfossen FC Vesterøya 5 Nilsson, Mikkel Bugge
4987 13.08 13:55 Frisk Fotball 1 KIF G9 Åsen 1 Vesterøya 16 Borge Nielsen, Jesper
4986 13.08 14:20 Hasle-Løren G08 Rød Helgerød Gul Vesterøya 6 Rosenvinge, Jesper R
4997 13.08 15:10 KIF G9 Åsen 1 Vestfossen FC Vesterøya 3 Lærdal, Arne Olav
Lag Draktfarge Land
Abildsø G9 Svart Grønn Norway
Andebu blå Rød Norway
Frisk Fotball 2 Orange Norway
Haslum PSG Red Norway
KIF G9 Åsen 2 rød Norway
Sandar Rød rød sort hvit Norway
snøgg G9-Hvit Hvit Norway
Store Bergan Rød Rød Norway
Tjølling hvit Hvit Norway
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
6292 12.08 08:30 Abildsø G9 Svart Store Bergan Rød Vesterøya 7 Lønning, Sebastian
6302 12.08 09:45 Store Bergan Rød Haslum PSG Vesterøya 11 Green, Ole Marius
6300 12.08 10:10 Abildsø G9 Svart Andebu blå Vesterøya 7 Svendsen, Tobias Rabe
6301 12.08 10:10 Tjølling hvit Frisk Fotball 2 Vesterøya 14 Friis, Jacob Lie
6305 12.08 11:25 Store Bergan Rød Andebu blå Vesterøya 7 Vallestad, Herman
6289 12.08 11:50 Haslum PSG KIF G9 Åsen 2 Vesterøya 14 Svendsen, Tobias Rabe
6295 12.08 11:50 Abildsø G9 Svart Sandar Rød Vesterøya 4 Dahle, Sebastian
6291 12.08 12:40 Andebu blå snøgg G9-Hvit Vesterøya 7 Svendsen, Tobias Rabe
6303 12.08 14:20 snøgg G9-Hvit KIF G9 Åsen 2 Vesterøya 11 Lærdal, Arne Olav
6304 12.08 14:45 Tjølling hvit Abildsø G9 Svart Vesterøya 13 Svendsen, Tobias Rabe
6285 12.08 15:35 KIF G9 Åsen 2 Sandar Rød Vesterøya 4 Dahle, Sebastian
6293 12.08 16:00 Frisk Fotball 2 Haslum PSG Vesterøya 4 Dahle, Sebastian
6296 12.08 16:00 Tjølling hvit snøgg G9-Hvit Vesterøya 3 Ludahl, Sondre
6299 13.08 10:35 Store Bergan Rød Sandar Rød Vesterøya 15 Hellevammen, Brian Strøm
6286 13.08 12:40 Haslum PSG snøgg G9-Hvit Vesterøya 10 Dahle, Sebastian
6288 13.08 12:40 Andebu blå Tjølling hvit Vesterøya 5 Rahimi, Suheil
6290 13.08 12:40 Frisk Fotball 2 Sandar Rød Vesterøya 8 Veiby-Moen, Mons
6311 13.08 13:30 KIF G9 Åsen 2 Frisk Fotball 2 Vesterøya 9 Adamsrød Brodersen, Magnus
6307 13.08 13:55 Sandar Rød Haslum PSG Vesterøya 4 Lønning, Sebastian
6308 13.08 13:55 Store Bergan Rød Tjølling hvit Vesterøya 15 Hellevammen, Brian Strøm
6297 13.08 14:20 Abildsø G9 Svart Haslum PSG Vesterøya 3 Lærdal, Arne Olav
6306 13.08 14:20 snøgg G9-Hvit Frisk Fotball 2 Vesterøya 4 Fugleberg, Fredrik
6294 13.08 14:45 Andebu blå KIF G9 Åsen 2 Vesterøya 12 Eiken, Håvard
6309 13.08 15:35 snøgg G9-Hvit Abildsø G9 Svart Vesterøya 10 Dahle, Sebastian
6287 13.08 16:00 Frisk Fotball 2 Store Bergan Rød Vesterøya 10 Broomè Rustad, Anton
6298 13.08 16:00 Tjølling hvit KIF G9 Åsen 2 Vesterøya 8 Veiby-Moen, Mons
6310 13.08 16:00 Sandar Rød Andebu blå Vesterøya 12 Eiken, Håvard
23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
03.04.2018 11:54
Kilde: Web