15.06.2019 21:29
Matches updated
Oppdatert:
04.07.2018 21:36
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
7: 1-2 (21:36)
58: 2-0 (21:36)
31: 1-2 (21:36)

U16 F - U16 Flickor

TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1#2 M. Schmidt / D. Åström3306161371061.2926
2E. Möller / S. Grahn312340.751271191.0672
3#6 C. Nilsson / E. Svärd312340.751181270.9292
3#3 J. Blom / K. Larsson312250.41051350.7782

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
19 30.06 09:30 #2 M. Schmidt / D. Åström - #6 C. Nilsson / E. Svärd 2 - 0 (21-16, 21-9) Plan 1 (E. Möller / S. Grahn)
20 30.06 10:15 E. Möller / S. Grahn - #3 J. Blom / K. Larsson 2 - 0 (21-9, 21-15) Plan 1 (#6 C. Nilsson / E. Svärd)
21 30.06 11:00 #3 J. Blom / K. Larsson - #6 C. Nilsson / E. Svärd 2 - 1 (21-18, 15-21, 15-12) Plan 1 (#2 M. Schmidt / D. Åström)
22 30.06 11:45 E. Möller / S. Grahn - #2 M. Schmidt / D. Åström 1 - 2 (21-17, 18-21, 12-15) Plan 1 (#3 J. Blom / K. Larsson)
23 30.06 12:30 E. Möller / S. Grahn - #6 C. Nilsson / E. Svärd 0 - 2 (19-21, 15-21) Plan 1 (#2 M. Schmidt / D. Åström)
24 30.06 13:15 #2 M. Schmidt / D. Åström - #3 J. Blom / K. Larsson 2 - 0 (21-12, 21-18) Plan 2 (#6 C. Nilsson / E. Svärd)
Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
25 30.06 09:30 #1 E. Olofsson / D. Saeidfar - #5 H. Eriksson / E. Hallberg 2 - 0 (21-12, 21-15) Plan 2 (M. Pettersen-david / N. Stjernquist)
26 30.06 10:15 M. Pettersen-david / N. Stjernquist - #4 H. Carlsson / V. Berta 0 - 2 (7-21, 16-21) Plan 2 (#5 H. Eriksson / E. Hallberg)
27 30.06 11:00 #4 H. Carlsson / V. Berta - #5 H. Eriksson / E. Hallberg 2 - 0 (21-8, 21-7) Plan 2 (#1 E. Olofsson / D. Saeidfar)
28 30.06 11:45 M. Pettersen-david / N. Stjernquist - #1 E. Olofsson / D. Saeidfar 0 - 2 (11-21, 14-21) Plan 2 (#4 H. Carlsson / V. Berta)
29 30.06 12:30 M. Pettersen-david / N. Stjernquist - #5 H. Eriksson / E. Hallberg 2 - 1 (11-21, 21-19, 15-7) Plan 2 (#1 E. Olofsson / D. Saeidfar)
30 30.06 13:15 #1 E. Olofsson / D. Saeidfar - #4 H. Carlsson / V. Berta 1 - 2 (14-21, 29-27, 11-15) Plan 3 (#5 H. Eriksson / E. Hallberg)
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
32 Semi 1 30.06 16:00 #2 M. Schmidt / D. Åström  - #1 E. Olofsson / D. Saeidfar  2 - 1 (19-21, 24-22, 18-8) Plan 1
33 Semi 2 30.06 16:00 #4 H. Carlsson / V. Berta  - E. Möller / S. Grahn  2 - 0 (21-15, 21-14) Plan 2
34 3-4 plac 30.06 17:00 #1 E. Olofsson / D. Saeidfar - E. Möller / S. Grahn 0 - 2 (20-22, 18-21) Plan 2
31 Final 30.06 17:00 #2 M. Schmidt / D. Åström - #4 H. Carlsson / V. Berta 1 - 2 (21-15, 13-21, 14-16) Plan 1
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
36 Plac 5-8/1 30.06 14:15 #6 C. Nilsson / E. Svärd - #5 H. Eriksson / E. Hallberg 2 - 0 (24-22, 21-18) Plan 3
37 Plac 5-8/2 30.06 14:15 M. Pettersen-david / N. Stjernquist - #3 J. Blom / K. Larsson 2 - 1 (21-15, 21-23, 21-19) Plan 2
35 Plac 5-6 30.06 15:05 #6 C. Nilsson / E. Svärd - M. Pettersen-david / N. Stjernquist 2 - 0 (21-14, 22-20) Plan 2
38 Plac 7-8 30.06 15:05 #5 H. Eriksson / E. Hallberg - #3 J. Blom / K. Larsson 2 - 0 (21-12, 21-19) Plan 3

Resultatliste

Position Lagnavn
1 #4 H. Carlsson / V. Berta
2 #2 M. Schmidt / D. Åström
3 E. Möller / S. Grahn
4 #1 E. Olofsson / D. Saeidfar
5 #6 C. Nilsson / E. Svärd
6 M. Pettersen-david / N. Stjernquist
7 #5 H. Eriksson / E. Hallberg
8 #3 J. Blom / K. Larsson

Rankingpoeng

Position Navn Lisensnr Poeng Periode
1 / 8 Berta, Viktoria 10 p. TP06/2018
1 / 8 Carlsson, Hanna 10 p. TP06/2018
2 / 8 Åström, Daniella 6 p. TP06/2018
2 / 8 Schmidt, Maya 6 p. TP06/2018
3 / 8 Grahn, Sonja 4 p. TP06/2018
3 / 8 Möller, Emma 4 p. TP06/2018
4 / 8 Olofsson, Ebba 4 p. TP06/2018
4 / 8 Saeidfar, Dorsa 4 p. TP06/2018
5 / 8 Nilsson, Celine K040804CEL01 2 p. TP06/2018
5 / 8 Svärd, Elsa 2 p. TP06/2018
6 / 8 Pettersen-david, Malvina 2 p. TP06/2018
6 / 8 Stjernquist, Nellie 2 p. TP06/2018
7 / 8 Eriksson, Hilma 1 p. TP06/2018
7 / 8 Hallberg, Ellen 1 p. TP06/2018
8 / 8 Blom, Jasmine 1 p. TP06/2018
8 / 8 Larsson, Klara 1 p. TP06/2018
15.06.2019 21:29
Matches updated
Oppdatert:
04.07.2018 21:36
Kilde: Web