23.06.2019 11:54
Matches updated
Oppdatert:
30.06.2018 14:56
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
21: 1-2 (14:56)
19: 0-2 (14:56)
17: 0-2 (14:56)

Mini Öppen Röd - Mini Öppen

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
1 30.06 09:45 #4 Nils Nilsson / Johan Waldén - #2 Bruno Fridström / Elias Ohlsson 0 - 2 (13-21, 9-21) Plan 2 (#2 Elsa Ottosson / Isabelle Jensen)
2 30.06 10:30 #2 Bruno Fridström / Elias Ohlsson - #2 Elsa Ottosson / Isabelle Jensen 2 - 0 (21-10, 21-10) Plan 2 (#4 Nils Nilsson / Johan Waldén)
3 30.06 11:15 #2 Elsa Ottosson / Isabelle Jensen - #4 Nils Nilsson / Johan Waldén 2 - 1 (10-21, 21-16, 15-8) Plan 2 (#2 Bruno Fridström / Elias Ohlsson)
Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
4 30.06 09:00 #1 Mirabelle Olsson / Agnes Erikson - #3 Ludvig Nygren / Oliver Nygren 2 - 0 (21-12, 21-9) Plan 2 (#2 Bruno Fridström / Elias Ohlsson)
5 30.06 09:00 #1 Alva Abrahamsson / Cartoon Distelmans - #1 Ann-Ru Berg / Alma Ottosson 0 - 2 (18-21, 4-21) Plan 3 (#2 Elsa Ottosson / Isabelle Jensen)
6 30.06 09:45 #1 Ann-Ru Berg / Alma Ottosson - #3 Ludvig Nygren / Oliver Nygren 2 - 1 (18-21, 21-16, 15-7) Plan 3 (#1 Mirabelle Olsson / Agnes Erikson)
7 30.06 10:30 #1 Alva Abrahamsson / Cartoon Distelmans - #1 Mirabelle Olsson / Agnes Erikson 0 - 2 (13-21, 4-21) Plan 3 (#1 Ann-Ru Berg / Alma Ottosson)
8 30.06 11:15 #1 Alva Abrahamsson / Cartoon Distelmans - #3 Ludvig Nygren / Oliver Nygren 1 - 2 (16-21, 21-16, 11-15) Plan 3 (#1 Mirabelle Olsson / Agnes Erikson)
9 30.06 12:00 #1 Mirabelle Olsson / Agnes Erikson - #1 Ann-Ru Berg / Alma Ottosson 2 - 0 (21-6, 21-5) Plan 3 (#3 Ludvig Nygren / Oliver Nygren)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP
1#2 Bruno Fridström / Elias Ohlsson33060MAX126791.5956
2#1 Mirabelle Olsson / Agnes Erikson321431.331221141.074
3#2 Elsa Ottosson / Isabelle Jensen312240.51051190.8822
4#1 Ann-Ru Berg / Alma Ottosson303160.17941350.6960

Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
18 Grupp SG A 30.06 13:00 #2 Bruno Fridström / Elias Ohlsson - #1 Ann-Ru Berg / Alma Ottosson 2 - 0 (21-8, 21-16) Plan 2 Pulje A/3 (#4 Nils Nilsson / Johan Waldén)
19 Grupp SG A 30.06 13:00 #2 Elsa Ottosson / Isabelle Jensen - #1 Mirabelle Olsson / Agnes Erikson 0 - 2 (19-21, 18-21) Plan 3 Pulje B/3 (#3 Ludvig Nygren / Oliver Nygren)
21 Grupp SG A 30.06 13:45 #1 Ann-Ru Berg / Alma Ottosson - #1 Mirabelle Olsson / Agnes Erikson 1 - 2 (4-21, 21-15, 10-15) Plan 2 Pulje A/1 (#2 Bruno Fridström / Elias Ohlsson)
20 Grupp SG A 30.06 14:30 #2 Elsa Ottosson / Isabelle Jensen - #2 Bruno Fridström / Elias Ohlsson 0 - 2 (12-21, 14-21) Plan 2 Pulje B/2 (#1 Ann-Ru Berg / Alma Ottosson)
17 Grupp SG A 30.06 15:15 #1 Ann-Ru Berg / Alma Ottosson - #2 Elsa Ottosson / Isabelle Jensen 0 - 2 (17-21, 18-21) Plan 2 Pulje B/1 (#1 Mirabelle Olsson / Agnes Erikson)
16 Grupp SG A 30.06 16:00 #1 Mirabelle Olsson / Agnes Erikson - #2 Bruno Fridström / Elias Ohlsson 0 - 2 (15-21, 14-21) Plan 2 Pulje A/2 (#2 Elsa Ottosson / Isabelle Jensen)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP
1#4 Nils Nilsson / Johan Waldén22040MAX84511.6474
2#3 Ludvig Nygren / Oliver Nygren21122164720.8892
3#1 Alva Abrahamsson / Cartoon Distelmans20204059840.7020

Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
24 Grupp SG B 30.06 13:45 #3 Ludvig Nygren / Oliver Nygren - #4 Nils Nilsson / Johan Waldén 0 - 2 (13-21, 9-21) Plan 3 Pulje B/4 (#1 Alva Abrahamsson / Cartoon Distelmans)
23 Grupp SG B 30.06 14:30 #3 Ludvig Nygren / Oliver Nygren - #1 Alva Abrahamsson / Cartoon Distelmans 2 - 0 (21-15, 21-15) Plan 3 Pulje A/3 (#4 Nils Nilsson / Johan Waldén)
22 Grupp SG B 30.06 15:15 #1 Alva Abrahamsson / Cartoon Distelmans - #4 Nils Nilsson / Johan Waldén 0 - 2 (10-21, 19-21) Plan 3 Pulje B/3 (#3 Ludvig Nygren / Oliver Nygren)
23.06.2019 11:54
Matches updated
Oppdatert:
30.06.2018 14:56
Kilde: Web