13.12.2019 00:48
Matches updated
Oppdatert:
03.04.2018 12:00
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
264: 2-0 (12:00)
263: 1-2 (12:00)
258: 0-2 (12:00)

Röd - Röd

TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1Vallentuna Rubin22040MAX100472.1284
2Sollentuna Vinröd211230.67821070.7662
3Västerås Lions202140.25841120.750

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
239 10.02 09:15 Västerås Lions - Vallentuna Rubin 0 - 2 (10-25, 17-25) Plan 3 (Sollentuna Vinröd)
240 10.02 10:15 Vallentuna Rubin - Sollentuna Vinröd 2 - 0 (25-10, 25-10) Plan 3 (Västerås Lions)
241 10.02 12:15 Sollentuna Vinröd - Västerås Lions 2 - 1 (22-25, 25-23, 15-9) Plan 3 (Vallentuna Rubin)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1Vallentuna Choklad220414113901.2564
2Uppsala Penguins2113311081210.8932
3Strängnäs Köttbullarna202140.251001100.9090

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
242 10.02 09:45 Strängnäs Köttbullarna - Uppsala Penguins 1 - 2 (22-25, 25-20, 11-15) Plan 3 (Vallentuna Choklad)
243 10.02 10:45 Uppsala Penguins - Vallentuna Choklad 1 - 2 (14-25, 25-23, 9-15) Plan 4 (Strängnäs Köttbullarna)
244 10.02 11:45 Vallentuna Choklad - Strängnäs Köttbullarna 2 - 0 (25-20, 25-22) Plan 3 (Uppsala Penguins)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1Vallentuna Safir22040MAX100611.6394
2Täby Great21122182920.8912
3Danderyd PF04202040711000.710

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
245 10.02 09:15 Danderyd PF04 - Vallentuna Safir 0 - 2 (15-25, 14-25) Plan 4 (Täby Great)
246 10.02 10:45 Vallentuna Safir - Täby Great 2 - 0 (25-14, 25-18) Plan 3 (Danderyd PF04)
247 10.02 11:15 Täby Great - Danderyd PF04 2 - 0 (25-23, 25-19) Plan 3 (Vallentuna Safir)
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
254 Grupp Plac 1-3 10.02 13:45 Vallentuna Safir - Vallentuna Rubin 1 - 2 (25-18, 21-25, 11-15) Plan 3 Pulje B/1 (Vallentuna Choklad)
255 Grupp Plac 1-3 10.02 14:45 Vallentuna Choklad - Vallentuna Safir 0 - 2 (19-25, 19-25) Plan 3 Pulje A/1 (Vallentuna Rubin)
256 Grupp Plac 1-3 10.02 15:15 Vallentuna Choklad - Vallentuna Rubin 2 - 0 (25-19, 25-17) Plan 3 Pulje C/1 (Vallentuna Safir)
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
257 Grupp Plac 4-6 10.02 12:45 Täby Great - Sollentuna Vinröd 2 - 1 (25-20, 22-25, 15-8) Plan 4 Pulje B/2 (Uppsala Penguins)
258 Grupp Plac 4-6 10.02 14:15 Uppsala Penguins - Täby Great 0 - 2 (18-25, 16-25) Plan 2 Pulje A/2 (Sollentuna Vinröd)
259 Grupp Plac 4-6 10.02 14:45 Uppsala Penguins - Sollentuna Vinröd 2 - 0 (25-20, 25-22) Plan 4 Pulje C/2 (Täby Great)
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
260 Grupp Plac 7-9 10.02 12:45 Danderyd PF04 - Västerås Lions 2 - 0 (25-11, 25-20) Plan 3 Pulje B/3 (Strängnäs Köttbullarna)
261 Grupp Plac 7-9 10.02 14:15 Strängnäs Köttbullarna - Danderyd PF04 0 - 2 (15-25, 18-25) Plan 3 Pulje A/3 (Västerås Lions)
262 Grupp Plac 7-9 10.02 14:45 Strängnäs Köttbullarna - Västerås Lions 2 - 0 (25-21, 25-23) Plan 2 Pulje C/3 (Danderyd PF04)
13.12.2019 00:48
Matches updated
Oppdatert:
03.04.2018 12:00
Kilde: Web