2018-04-26 11:49 Matcher uppdaterades
Oppdatert:
28.04.2018 15:53
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
42: 2-0 (15:53)
41: 1-2 (15:53)
39: 0-2 (15:53)

Röd/Svart - Röd/Svart

TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1Södertelge Hunters3306231591630.9756
2Södertelge Panters321522.51601301.2314
3Solna Blå312240.51271280.9922
4Täby Awesome303160.171241490.8320

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
23 28.04 09:15 Södertelge Hunters - Solna Blå 2 - 0 (25-22, 25-22) Plan 3 (Södertelge Heroes)
24 28.04 09:15 Södertelge Panters - Täby Awesome 2 - 0 (25-18, 25-19) Plan 4 (Täby Terrific)
25 28.04 10:00 Täby Awesome - Solna Blå 0 - 2 (11-25, 17-25) Plan 3 (Södertelge Hunters)
26 28.04 10:45 Södertelge Panters - Södertelge Hunters 1 - 2 (25-19, 21-25, 14-16) Plan 3 (Täby Awesome)
27 28.04 11:45 Södertelge Panters - Solna Blå 2 - 0 (25-17, 25-16) Plan 3 (Södertelge Hunters)
28 28.04 12:30 Södertelge Hunters - Täby Awesome 2 - 1 (21-25, 13-25, 15-9) Plan 3 (Solna Blå)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1Täby Terrific220414109851.2824
2Södertelge Heroes211321.5104921.132
3Solna Gul202040641000.640

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
29 28.04 10:00 Södertelge Heroes - Täby Terrific 1 - 2 (25-19, 18-25, 11-15) Plan 4 (Solna Gul)
30 28.04 10:45 Täby Terrific - Solna Gul 2 - 0 (25-13, 25-18) Plan 4 (Södertelge Heroes)
31 28.04 11:45 Solna Gul - Södertelge Heroes 0 - 2 (19-25, 14-25) Plan 4 (Täby Terrific)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP
1Solna Blå220414121971.2474
2Täby Awesome211321.51141061.0752
3Solna Gul202040681000.680

Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
44 Plac 5-7 28.04 14:00 Solna Blå - Solna Gul 2 - 0 (25-13, 25-20) Plan 4 Pulje A/4 (Täby Awesome)
45 Plac 5-7 28.04 14:45 Solna Blå - Täby Awesome 2 - 1 (25-27, 31-29, 15-8) Plan 4 Pulje B/3 (Solna Gul)
43 Plac 5-7 28.04 15:30 Solna Gul - Täby Awesome 0 - 2 (22-25, 13-25) Plan 4 Pulje A/3 (Solna Blå)
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
39 Semifinal 1 28.04 13:15 Södertelge Hunters - Södertelge Heroes 0 - 2 (12-25, 13-25) Plan 3 Pulje A/4 (Täby Awesome)
40 Semifinal 2 28.04 13:15 Täby Terrific - Södertelge Panters 0 - 2 (19-25, 26-28) Plan 4 Pulje B/3 (Solna Gul)
41 Final 28.04 14:00 Södertelge Heroes - Södertelge Panters 1 - 2 (21-25, 25-22, 10-15) Plan 3 Taper kamp 39 (Södertelge Hunters)
42 Slutspel-4 28.04 14:45 Södertelge Hunters - Täby Terrific 2 - 0 (25-21, 26-24) Plan 3 Taper kamp 41 (Södertelge Heroes)
2018-04-26 11:49 Matcher uppdaterades
Oppdatert:
28.04.2018 15:53
Kilde: Web