23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
03.04.2018 15:53
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
113: 1-2 (15:53)
108: 0-2 (15:53)
114: 2-0 (15:53)
Kampnr Tid Klasse Lag Resultat Dommere
11 30.09 09:45 Level 6 BlåRöd omg 1 - A Sollentuna Atlas - SträngnäsVK - Köttbullarna 0 - 2 (16-25, 15-25) (Uppsala P03-04)
12 30.09 10:30 Level 6 BlåRöd omg 1 - A Uppsala P03-04 - Vallentuna Choklad 2 - 1 (22-25, 25-22, 15-3) (SträngnäsVK - Köttbullarna)
60 30.09 11:15 Level 6 Svart omg 1 - B Södertelge Kings - Västerås Wolfs 2 - 0 (26-14, 25-21) (Vallentuna Safir)
13 30.09 12:00 Level 6 BlåRöd omg 1 - A Vallentuna Choklad - SträngnäsVK - Köttbullarna 2 - 0 (25-20, 25-18) (Sollentuna Atlas)
14 30.09 12:45 Level 6 BlåRöd omg 1 - A Uppsala P03-04 - Sollentuna Atlas 2 - 1 (28-30, 25-12, 15-5) (Vallentuna Choklad)
15 30.09 13:30 Level 6 BlåRöd omg 1 - A Uppsala P03-04 - SträngnäsVK - Köttbullarna 2 - 0 (25-22, 25-20) (Sollentuna Atlas)
16 30.09 14:15 Level 6 BlåRöd omg 1 - A Sollentuna Atlas - Vallentuna Choklad 0 - 2 (18-25, 16-25) (Uppsala P03-04)
64 30.09 15:45 Level 6 BlåRöd omg 1 - Plac 5-6 Sollentuna Atlas - Pulje B/3 1 - 2 (25-22, 19-25, 13-15) Pulje B/1 (Sollentuna Delta)
66 30.09 16:30 Level 6 Svart omg 1 - Final Vallentuna Rubin - Vallentuna Safir 2 - 1 (28-26, 17-25, 17-15) Taper kamp 64 (Sollentuna Atlas)
67 30.09 17:15 Level 6 Svart omg 1 - Plac 3-4 Pulje A/2 - Pulje B/2 1 - 2 (28-26, 22-25, 13-15) Taper kamp 66 (Vallentuna Safir)
130 18.11 09:15 Lev 6 BlåGrön Omg 2 - B Sollentuna Lila - Södertelge Panters 2 - 1 (25-23, 23-25, 15-13) (SträngnäsVK - Köttbullarna)
131 18.11 10:05 Lev 6 BlåGrön Omg 2 - B Södertelge Panters - SträngnäsVK - Köttbullarna 1 - 2 (25-17, 23-25, 16-18) (Sollentuna Lila)
132 18.11 10:55 Lev 6 BlåGrön Omg 2 - B SträngnäsVK - Köttbullarna - Sollentuna Lila 2 - 0 (25-15, 25-14) (Södertelge Panters)
115 18.11 12:20 Lev 6 BlåGrön Omg 2 - Grupp Plac 7-9 Sollentuna Vinröd - Sollentuna Vit 0 - 2 (17-25, 24-26) Pulje B/3 (Södertelge Panters)
117 18.11 13:20 Lev 6 BlåGrön Omg 2 - Grupp Plac 7-9 Södertelge Panters - Sollentuna Vit 2 - 0 (27-25, 25-16) Pulje C/3 (Sollentuna Vinröd)
116 18.11 14:20 Lev 6 BlåGrön Omg 2 - Grupp Plac 7-9 Södertelge Panters - Sollentuna Vinröd 2 - 1 (25-12, 19-25, 15-5) Pulje A/3 (Sollentuna Vit)
113 18.11 15:20 Lev 6 BlåGrön Omg 2 - Plac 5-6-F SträngnäsVK - Köttbullarna - Södertelge Heroes 1 - 2 (25-15, 15-19, 16-18) Taper kamp 116 (Sollentuna Vinröd)
23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
03.04.2018 15:53
Kilde: Web