2019-12-06 17:26
Matches updated
Oppdatert:
29.05.2016 18:39
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
825: 6-9 (06:24)
845: 9-2 (06:19)
847: 3-4 (06:19)

J14 - Jenter 2002

Lag Draktfarge Land
Hønefoss Sportsklubb Blå Norway
Kløfta Svart-Hvit Norway
Ski IL 1 Gul Norway
Skiptvet 2 Hvite Norway
Storhamar 1 Gul Norway
TabellKVUTM+Mål +/-P?
1Storhamar 144006262 - 288
2Skiptvet 243014545 - 336
3Ski IL 142024747 - 464
4Kløfta41033535 - 402
5Hønefoss Sportsklubb40042929 - 710

Kampnr Tid Lag Bane
585 27.05 18:00 Kløfta 9 - 10 Skiptvet 2 CC Amfi (Nordlyshallen)
586 27.05 19:10 Storhamar 1 18 - 6 Ski IL 1 Prestrudhallen
592 27.05 20:55 Storhamar 1 10 - 7 Kløfta Boligpartner Arena
591 27.05 21:30 Ski IL 1 23 - 8 Hønefoss Sportsklubb Prestrudhallen
588 28.05 08:35 Skiptvet 2 8 - 12 Storhamar 1 CC Amfi (Nordlyshallen)
587 28.05 09:45 Kløfta 14 - 9 Hønefoss Sportsklubb Prestrudhallen
583 28.05 13:50 Skiptvet 2 12 - 5 Hønefoss Sportsklubb CC Amfi (Nordlyshallen)
584 28.05 15:35 Ski IL 1 11 - 5 Kløfta CC Amfi (Nordlyshallen)
590 28.05 18:30 Ski IL 1 7 - 15 Skiptvet 2 CC Amfi (Nordlyshallen)
589 28.05 19:06 Hønefoss Sportsklubb 7 - 22 Storhamar 1 Boligpartner Arena
Lag Draktfarge Land
HK RYGGE RØD blå Norway
Raumnes & Årnes Blå Norway
Ski IL 2 Gul Norway
Strømm IL Rød Norway
TabellKVUTM+Mål +/-P?
1Strømm IL32105454 - 355
2Ski IL 232104646 - 285
3Raumnes & Årnes31023434 - 472
4HK RYGGE RØD30032828 - 520

Kampnr Tid Lag Bane
712 27.05 19:45 Ski IL 2 17 - 7 Raumnes & Årnes CC Amfi (Nordlyshallen)
713 27.05 21:30 HK RYGGE RØD 10 - 21 Strømm IL CC Amfi (Nordlyshallen)
711 28.05 10:20 Ski IL 2 12 - 12 Strømm IL Prestrudhallen
710 28.05 15:35 Raumnes & Årnes 14 - 9 HK RYGGE RØD Boligpartner Arena
709 28.05 17:20 HK RYGGE RØD 9 - 17 Ski IL 2 CC Amfi (Nordlyshallen)
708 28.05 17:56 Strømm IL 21 - 13 Raumnes & Årnes Boligpartner Arena
Lag Draktfarge Land
BSK 1 Gul Norway
Korsvoll Hvit Blå Norway
Molde 2 Rød (svart bortedrakt) Norway
Råde J14 Rød Norway
TabellKVUTM+Mål +/-P?
1BSK 133004343 - 236
2Molde 232013131 - 264
3Råde J1431023131 - 362
4Korsvoll Hvit30032222 - 420

Kampnr Tid Lag Bane
603 27.05 19:45 Korsvoll Hvit 6 - 12 BSK 1 Boligpartner Arena
604 27.05 20:20 Råde J14 7 - 8 Molde 2 Prestrudhallen
601 28.05 09:10 BSK 1 18 - 10 Råde J14 CC Amfi (Nordlyshallen)
602 28.05 09:10 Korsvoll Hvit 6 - 16 Molde 2 Prestrudhallen
600 28.05 10:55 Råde J14 14 - 10 Korsvoll Hvit CC Amfi (Nordlyshallen)
599 28.05 19:05 Molde 2 7 - 13 BSK 1 CC Amfi (Nordlyshallen)
Lag Draktfarge Land
Eidsvold Turn J14 Blå Norway
Molde Rød (svart bortedrakt) Norway
Storhamar 3 Gul Norway
Sørumsand if Rød Norway
TabellKVUTM+Mål +/-P?
1Eidsvold Turn J1433005151 - 186
2Molde32012424 - 314
3Sørumsand if31022323 - 362
4Storhamar 330031717 - 300

Lag Draktfarge Land
csk1 GRÅ Norway
Hønefoss Sportsklubb 2 Blå Norway
Lier IL J02 mørk blå Norway
Skiptvet Hvit-Rød Norway
TabellKVUTM+Mål +/-P?
1csk133004747 - 326
2Skiptvet32015454 - 424
3Hønefoss Sportsklubb 230124343 - 501
4Lier IL J0230122929 - 491

Kampnr Tid Lag Bane
615 27.05 18:35 Hønefoss Sportsklubb 2 12 - 16 csk1 CC Amfi (Nordlyshallen)
616 27.05 19:45 Skiptvet 20 - 9 Lier IL J02 Prestrudhallen
614 28.05 08:35 Hønefoss Sportsklubb 2 13 - 13 Lier IL J02 Prestrudhallen
613 28.05 09:45 csk1 15 - 13 Skiptvet CC Amfi (Nordlyshallen)
611 28.05 17:21 Lier IL J02 7 - 16 csk1 Boligpartner Arena
612 28.05 17:55 Skiptvet 21 - 18 Hønefoss Sportsklubb 2 CC Amfi (Nordlyshallen)
Lag Draktfarge Land
Askim Rød Norway
HIF jenter 2002 hvit-svart Norway
Molde Håndballklubb (Molde 3) Rød eller svart Norway
Ski IL 3 Gul Norway
TabellKVUTM+Mål +/-P?
1Ski IL 333004848 - 316
2Askim32014444 - 264
3HIF jenter 200231023232 - 462
4Molde Håndballklubb (Molde 3)30032626 - 470

Lag Draktfarge Land
Bjørndal If J02 Blå Norway
Korsvoll Blå Blå Norway
Njård BLÅ Norway
Storhamar 2 Gul Norway
Tveter HK Burgunder Norway
TabellKVUTM+Mål +/-P?
1Njård44006969 - 418
2Tveter HK43017979 - 466
3Storhamar 242025151 - 474
4Bjørndal If J0241035555 - 792
5Korsvoll Blå40042929 - 700

Kampnr Tid Lag Bane
629 27.05 18:35 Bjørndal If J02 12 - 16 Njård Prestrudhallen
625 27.05 19:10 Korsvoll Blå 7 - 18 Tveter HK Boligpartner Arena
631 27.05 20:20 Storhamar 2 21 - 11 Bjørndal If J02 Boligpartner Arena
632 27.05 20:55 Njård 22 - 6 Korsvoll Blå CC Amfi (Nordlyshallen)
627 28.05 08:00 Korsvoll Blå 14 - 18 Bjørndal If J02 Prestrudhallen
626 28.05 11:30 Njård 14 - 10 Storhamar 2 CC Amfi (Nordlyshallen)
630 28.05 13:15 Storhamar 2 8 - 20 Tveter HK CC Amfi (Nordlyshallen)
623 28.05 15:00 Tveter HK 28 - 14 Bjørndal If J02 CC Amfi (Nordlyshallen)
624 28.05 16:10 Storhamar 2 12 - 2 Korsvoll Blå Boligpartner Arena
628 28.05 16:45 Tveter HK 13 - 17 Njård CC Amfi (Nordlyshallen)
Kampnr Kamp Tid Lag Bane
962 A-1/8-1 29.05 08:00 Storhamar 1 21 - 4 Storhamar 2 Ajerhallen
964 A-1/8-3 29.05 08:00 Ski IL 2 10 - 14 Njård Prestrudhallen
963 A-1/8-2 29.05 08:35 Eidsvold Turn J14 12 - 14 Skiptvet Ajerhallen
965 A-1/8-4 29.05 08:35 Ski IL 1 7 - 14 Ski IL 3 Prestrudhallen
967 A-1/8-6 29.05 09:10 Tveter HK 14 - 12 Strømm IL Prestrudhallen
969 A-1/8-8 29.05 09:10 Molde 2 4 - 17 Skiptvet 2 Ajerhallen
966 A-1/8-5 29.05 09:45 Askim 17 - 0 BSK 1 Prestrudhallen
968 A-1/8-7 29.05 09:45 csk1 17 - 4 Molde Ajerhallen
970 A-1/4-1 29.05 11:45 Storhamar 1 11 - 13 Skiptvet Ajerhallen
971 A-1/4-2 29.05 11:45 Njård 13 - 12 Ski IL 3 Prestrudhallen
972 A-1/4-3 29.05 12:20 Askim 10 - 14 Tveter HK Prestrudhallen
973 A-1/4-4 29.05 12:20 csk1 13 - 9 Skiptvet 2 Ajerhallen
974 A-1/2-1 29.05 14:25 Skiptvet 13 - 15 Njård Ajerhallen
975 A-1/2-2 29.05 14:25 Tveter HK 8 - 7 csk1 Prestrudhallen
976 A-F 29.05 17:20 Njård 22 - 12 Tveter HK Boligpartner Arena
Kampnr Kamp Tid Lag Bane
1086 B-1/8-1 29.05 08:00 Raumnes & Årnes 16 - 11 Bjørndal If J02 Hedmarkstoppen
1087 B-1/8-3 29.05 08:35 Råde J14 10 - 7 Hønefoss Sportsklubb Hedmarkstoppen
1088 B-1/8-4 29.05 09:10 Molde Håndballklubb (Molde 3) 12 - 11 Lier IL J02 Hedmarkstoppen
1089 B-1/8-5 29.05 09:45 Hønefoss Sportsklubb 2 20 - 4 Korsvoll Blå Hedmarkstoppen
1090 B-1/8-6 29.05 10:20 Kløfta 10 - 7 HK RYGGE RØD Hedmarkstoppen
1091 B-1/8-8 29.05 10:55 Korsvoll Hvit 9 - 21 Storhamar 3 Hedmarkstoppen
1092 B-1/4-1 29.05 11:30 Raumnes & Årnes 15 - 6 Sørumsand if Hedmarkstoppen
1093 B-1/4-2 29.05 12:05 Råde J14 8 - 10 Molde Håndballklubb (Molde 3) Hedmarkstoppen
1094 B-1/4-3 29.05 12:40 Hønefoss Sportsklubb 2 11 - 13 Kløfta Hedmarkstoppen
1095 B-1/4-4 29.05 13:15 HIF jenter 2002 10 - 8 Storhamar 3 Hedmarkstoppen
1096 B-1/2-1 29.05 13:55 Raumnes & Årnes 16 - 11 Molde Håndballklubb (Molde 3) Hedmarkstoppen
1097 B-1/2-2 29.05 14:30 Kløfta 8 - 10 HIF jenter 2002 Hedmarkstoppen
1098 B-F 29.05 17:10 Raumnes & Årnes 11 - 19 HIF jenter 2002 Gamle hockeyhallen
2019-12-06 17:26
Matches updated
Oppdatert:
29.05.2016 18:39
Kilde: Web