23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
10.01.2020 16:35
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
611: 0-4 (09:09)
868: 6-4 (09:09)
1308: 0-0 (09:09)

13:40: Ranking tables updated!

P06L - Pojkar Födda-06 Lätt

TabellSVOFMål +/-PoängF?
1KAIS Mora330028 - 390
2Sirius P06 IB320110 - 2461
3Pershagen SK31029 - 932
4Segeltorps IF30035 - 1603

Kampnr Tid Lag Bane
639 02.01 12:00 Sirius P06 IB 4 - 2 Segeltorps IF Ärentunaskolan 2
645 02.01 12:15 KAIS Mora 2 - 1 Pershagen SK IFU Arena D
766 02.01 17:45 Sirius P06 IB 1 - 18 KAIS Mora IFU Arena F
769 02.01 18:00 Segeltorps IF 2 - 4 Pershagen SK Tiundaskolan
888 03.01 08:00 Segeltorps IF 1 - 8 KAIS Mora IFU Arena A
893 03.01 08:00 Pershagen SK 4 - 5 Sirius P06 IB IFU Arena F
TabellSVOFMål +/-PoängF?
1IBF Tranås P06330019 - 690
2Sandåkerns SK 1320115 - 1061
3Sigtuna IF IBK310211 - 1532
4Värmdö IF - Blå30037 - 2103

TabellSVOFMål +/-PoängF?
1Åkersberga IBF P06CD321010 - 170
2Ik Huge321011 - 370
3Askersunds IBK30122 - 812
4FBI Tullinge30122 - 1312

TabellSVOFMål +/-PoängF?
1GÄVLE GIK P-06330027 - 390
2Huddinge IBS320115 - 861
3Linköping IBK 06:6131024 - 1232
4Täby FC Norra L30031 - 2403

TabellSVOFMål +/-PoängF?
1Westend Indians330013 - 690
2Vallentuna IBK31118 - 941
3Skälby IBK310215 - 1032
4Gimonäs Umeå IF30128 - 1912

Kampnr Tid Lag Bane
635 02.01 12:00 Vallentuna IBK 2 - 1 Skälby IBK Gamlishallen
691 02.01 14:30 Westend Indians 3 - 2 Gimonäs Umeå IF Fyrishov hall E
808 02.01 19:45 Skälby IBK 2 - 6 Westend Indians Fyrishov hall C
828 02.01 20:45 Gimonäs Umeå IF 4 - 4 Vallentuna IBK Fyrishov hall F
971 03.01 11:45 Vallentuna IBK 2 - 4 Westend Indians Fyrishov hall F
992 03.01 12:30 Gimonäs Umeå IF 2 - 12 Skälby IBK IFU Arena C
TabellSVOFMål +/-PoängF?
1Andersbergs ibk p06330018 - 690
2Tungelsta IF P0632018 - 861
3Björklinge BK310211 - 932
4RA19 - 130032 - 1603

TabellSVOFMål +/-PoängF?
1Hudik/Björkberg P 05-06320111 - 761
2Sandåkerns SK32017 - 761
3Danderyds SK310210 - 1132
4Funbo IF - 131025 - 832

TabellSVOFMål +/-PoängF?
1Bälinge IF - 1330016 - 690
2IBF Dalen320118 - 961
3Hertzöga BK310211 - 1232
4Nacka Wallenstam IBK P0630032 - 2003

TabellSVOFMål +/-PoängF?
1AIK IBF p-06321014 - 370
2Valbo innebandy Grön320114 - 761
3Torshälla IBK P0631119 - 1241
4Hagunda IF Stenhagens KK30034 - 1903

TabellSVOFMål +/-PoängF?
1wisby city sk330011 - 690
2Linköping IBK U-P06 United311111 - 1041
3Sköndals IK31027 - 1032
4Tillberga IK Roosters30124 - 712

TabellSVOFMål +/-PoängF?
1Spöland Vännäs IF330016 - 590
2SK Vide320117 - 961
3Ingarö IF310210 - 1132
4Svinstadsjöns IF30035 - 2303

Kampnr Tid Lag Bane
654 02.01 12:45 SK Vide 4 - 1 Ingarö IF Tiundaskolan
692 02.01 14:30 Svinstadsjöns IF 0 - 6 Spöland Vännäs IF Fyrishov hall F
822 02.01 20:15 Svinstadsjöns IF 3 - 10 SK Vide Ärentunaskolan 2
848 02.01 21:30 Ingarö IF 2 - 5 Spöland Vännäs IF IFU Arena C
974 03.01 11:45 Spöland Vännäs IF 5 - 3 SK Vide IFU Arena B
977 03.01 11:45 Ingarö IF 7 - 2 Svinstadsjöns IF IFU Arena E
TabellSVOFMål +/-PoängF?
1IS Saga321013 - 570
2Gluggens IF320110 - 661
3M-Team30218 - 1321
4Värmdö IF - Vit30125 - 1212

Kampnr Tid Lag Bane
653 02.01 12:45 Värmdö IF - Vit 1 - 5 IS Saga Stenhagens - Stenh Kulturcentrum
682 02.01 14:15 Gluggens IF 6 - 1 M-Team Fyrishov hall A
842 02.01 21:15 M-Team 4 - 4 IS Saga Fyrishov hall C
856 02.01 21:45 Gluggens IF 4 - 1 Värmdö IF - Vit Ärentunaskolan 2
967 03.01 11:45 Värmdö IF - Vit 3 - 3 M-Team Fyrishov hall A
979 03.01 11:45 IS Saga 4 - 0 Gluggens IF Stenhagens - Stenh Kulturcentrum
TabellSVOFMål +/-PoängF?
1Ackers, Åkersberga IBF P06AB330018 - 090
2Rotebro IBK31024 - 832
3Katrineholms IBF31023 - 832
4IBF Borlänge P0631023 - 1232

Kampnr Kamp Tid Lag Bane
1053 A-1/32-16 03.01 15:50 IK Frej Täby IBK 1 - 2 Tungelsta IF P06 Fyrishov hall B
1054 A-1/32-24 03.01 15:50 Umeå City IBF P06 Blå 4 - 3 Sandåkerns SK 1 Fyrishov hall C
1055 A-1/32-32 03.01 15:50 Vendelsö IK P-06 3 - 7 Huddinge IBS Fyrishov hall D
1052 A-1/32-8 03.01 15:50 SK Vide 0 - 4 Gluggens IF Fyrishov hall A
1126 A-1/16-1 03.01 19:10 Storvreta IBK - P06 Röd 6 - 1 Rotebro IBK IFU Arena E
1117 A-1/16-10 03.01 19:10 Hudik/Björkberg P 05-06 2 - 1 Sirius P06 IB Fyrishov hall A
1118 A-1/16-11 03.01 19:10 Bälinge IF - 1 4 - 1 Ik Huge Fyrishov hall B
1119 A-1/16-13 03.01 19:10 Storvreta IBK - P06 Svart 2 - 0 Vallentuna IBK Fyrishov hall C
1123 A-1/16-16 03.01 19:10 Spöland Vännäs IF 4 - 3 Huddinge IBS IFU Arena B
1125 A-1/16-2 03.01 19:10 KAIS Mora 7 - 0 Sundsvall City IBC Orange IFU Arena D
1124 A-1/16-3 03.01 19:10 IBF Tranås P06 3 - 2 Linköping IBK U-P06 United IFU Arena C
1120 A-1/16-7 03.01 19:10 GÄVLE GIK P-06 1 - 2 Sandåkerns SK Fyrishov hall D
1132 A-1/16-5 03.01 19:15 Hjulsbro IK 3 - 2 Valbo innebandy Grön Fyrishov hall E
1134 A-1/16-12 03.01 20:00 AIK IBF p-06 3 - 2 Umeå City IBF P06 Blå Fyrishov hall B
1139 A-1/16-14 03.01 20:00 wisby city sk 1 - 5 Tyresö Trollbäcken IBK IFU Arena B
1133 A-1/16-15 03.01 20:00 Ekerö IK P06 - Vit 0 - 4 Ackers, Åkersberga IBF P06AB Fyrishov hall A
1140 A-1/16-6 03.01 20:00 Västerås IBS Ungdom P06 5 - 3 IBF Dalen IFU Arena C
1136 A-1/16-8 03.01 20:00 Westend Indians 1 - 3 Tungelsta IF P06 Fyrishov hall D
1135 A-1/16-9 03.01 20:00 Andersbergs ibk p06 5 - 4 IS Saga Fyrishov hall C
1148 A-1/16-4 03.01 20:05 Åkersberga IBF P06CD 3 - 1 Gluggens IF Fyrishov hall E
1190 A-1/8-1 03.01 22:30 Storvreta IBK - P06 Röd 2 - 0 KAIS Mora IFU Arena E
1182 A-1/8-2 03.01 22:30 IBF Tranås P06 3 - 2 Åkersberga IBF P06CD Fyrishov hall A
1189 A-1/8-3 03.01 22:30 Hjulsbro IK 1 - 5 Västerås IBS Ungdom P06 IFU Arena D
1188 A-1/8-4 03.01 22:30 Sandåkerns SK 0 - 2 Tungelsta IF P06 IFU Arena C
1183 A-1/8-5 03.01 22:30 Andersbergs ibk p06 5 - 1 Hudik/Björkberg P 05-06 Fyrishov hall B
1184 A-1/8-6 03.01 22:30 Bälinge IF - 1 3 - 5 AIK IBF p-06 Fyrishov hall C
1187 A-1/8-7 03.01 22:30 Storvreta IBK - P06 Svart 4 - 0 Tyresö Trollbäcken IBK IFU Arena B
1185 A-1/8-8 03.01 22:30 Ackers, Åkersberga IBF P06AB 5 - 1 Spöland Vännäs IF Fyrishov hall D
1243 A-1/4-1 04.01 09:40 Storvreta IBK - P06 Röd 2 - 1 IBF Tranås P06 Fyrishov hall C
1244 A-1/4-2 04.01 09:40 Västerås IBS Ungdom P06 5 - 1 Tungelsta IF P06 Fyrishov hall D
1249 A-1/4-3 04.01 09:40 Andersbergs ibk p06 4 - 2 AIK IBF p-06 IFU Arena C
1250 A-1/4-4 04.01 09:40 Storvreta IBK - P06 Svart 2 - 1 Ackers, Åkersberga IBF P06AB IFU Arena D
1322 A-1/2-1 04.01 12:10 Storvreta IBK - P06 Röd 3 - 2 Västerås IBS Ungdom P06 Fyrishov hall B
1323 A-1/2-2 04.01 12:10 Andersbergs ibk p06 8 - 6 Storvreta IBK - P06 Svart Fyrishov hall C
1386 A-F 04.01 14:20 Storvreta IBK - P06 Röd 4 - 5 Andersbergs ibk p06 Fyrishov hall A
Kampnr Kamp Tid Lag Bane
1050 B-1/32-24 03.01 15:05 RA19 - 1 0 - 7 Värmdö IF - Vit Fyrishov hall E
1062 B-1/32-16 03.01 15:50 Hagunda IF Stenhagens KK 2 - 2 Gimonäs Umeå IF IFU Arena F
1057 B-1/32-32 03.01 15:50 Frötuna IBF P-06/P-07 3 - 1 Djurö Vindö IF P06/07 Gamlishallen
1056 B-1/32-8 03.01 15:50 IBF Borlänge P06 5 - 1 Svinstadsjöns IF Fyrishov hall F
1147 B-1/16-1 03.01 20:00 Ekerö IK P06 - Svart 2 - 3 Tillberga IK Roosters Ärentunaskolan 2
1141 B-1/16-10 03.01 20:00 Sköndals IK 1 - 4 Valbo innebandy vit IFU Arena D
1145 B-1/16-15 03.01 20:00 Ingarö IF 3 - 4 Katrineholms IBF Tiundaskolan
1146 B-1/16-2 03.01 20:00 Barrakuda 2 - 3 M-Team Ärentunaskolan 1
1144 B-1/16-5 03.01 20:00 Sundsvall City IBC Svart 2 - 6 Funbo IF - 1 Stenhagens - Stenh Kulturcentrum
1137 B-1/16-6 03.01 20:00 Hertzöga BK 4 - 1 FBI Tullinge Fyrishov hall F
1138 B-1/16-7 03.01 20:00 Sundsvall GBK 3 - 4 Segeltorps IF Gamlishallen
1143 B-1/16-8 03.01 20:00 Sigtuna IF IBK 4 - 5 Vinner 1062 IFU Arena F
1142 B-1/16-9 03.01 20:00 Askersunds IBK 1 - 0 Nacka Wallenstam IBK P06 IFU Arena E
1160 B-1/16-11 03.01 20:50 Torshälla IBK P06 10 - 4 Värmdö IF - Blå Stenhagens - Stenh Kulturcentrum
1153 B-1/16-12 03.01 20:50 Hultsberg/Björkås IBF 1 - 2 Värmdö IF - Vit Fyrishov hall F
1154 B-1/16-13 03.01 20:50 Skälby IBK 14 - 1 Täby FC Norra L Gamlishallen
1161 B-1/16-14 03.01 20:50 Danderyds SK 1 - 2 Bele Barkarby IF Svart Tiundaskolan
1163 B-1/16-3 03.01 20:50 Björklinge BK 5 - 3 Töjnan IBK P06 Ärentunaskolan 2
1162 B-1/16-4 03.01 20:50 Linköping IBK 06:61 1 - 6 IBF Borlänge P06 Ärentunaskolan 1
1164 B-1/16-16 03.01 20:55 Pershagen SK 4 - 0 Frötuna IBF P-06/P-07 Fyrishov hall E
1214 B-1/8-1 04.01 08:00 Tillberga IK Roosters 2 - 1 M-Team Ärentunaskolan 1
1202 B-1/8-2 04.01 08:00 Björklinge BK 0 - 2 IBF Borlänge P06 Fyrishov hall F
1215 B-1/8-3 04.01 08:00 Funbo IF - 1 1 - 2 Hertzöga BK Ärentunaskolan 2
1211 B-1/8-4 04.01 08:00 Segeltorps IF 3 - 4 Vinner 1143 Stenhagens - Stenh Kulturcentrum
1203 B-1/8-5 04.01 08:00 Askersunds IBK 2 - 3 Valbo innebandy vit Gamlishallen
1197 B-1/8-6 04.01 08:00 Torshälla IBK P06 3 - 2 Värmdö IF - Vit Fyrishov hall E
1213 B-1/8-7 04.01 08:00 Skälby IBK 3 - 1 Bele Barkarby IF Svart Tiundaskolan
1209 B-1/8-8 04.01 08:00 Katrineholms IBF 5 - 6 Pershagen SK IFU Arena F
1282 B-1/4-1 04.01 10:30 Tillberga IK Roosters 5 - 2 IBF Borlänge P06 IFU Arena E
1280 B-1/4-2 04.01 10:30 Hertzöga BK 3 - 5 Vinner 1211 IFU Arena C
1283 B-1/4-3 04.01 10:30 Valbo innebandy vit 2 - 4 Torshälla IBK P06 IFU Arena F
1281 B-1/4-4 04.01 10:30 Skälby IBK 2 - 1 Pershagen SK IFU Arena D
1349 B-1/2-1 04.01 13:00 Tillberga IK Roosters 3 - 4 Vinner 1280 IFU Arena B
1350 B-1/2-2 04.01 13:00 Torshälla IBK P06 4 - 0 Skälby IBK IFU Arena C
1397 B-F 04.01 14:50 Vinner 1349 2 - 4 Torshälla IBK P06 IFU Arena A
23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
10.01.2020 16:35
Kilde: Web