23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
03.04.2018 16:08
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
1386: 10-11 (16:08)
1833: 7-2 (16:08)
1384: 7-4 (16:08)

G12 - Gutter født i 2006

Kampnr Tid Lag Bane Dommere
2907 12.01 20:00 Bodø/Glimt G12-3 Junkeren saltvern 1 Bane 1 - VW Eliassen, Christer
2908 12.01 20:00 IIL G12-1 4 - 6 Nordstranda IL G12 - 1 Bane 3 - SKODA
2909 12.01 20:30 Bodø Glimt G11-2 Grand G10-3 Bane 4 - AUDI Trondsen, Eva
2916 13.01 13:30 Bodø Glimt G11-2 Nordstranda IL G12 - 1 Bane 3 - SKODA Jensen, Tom
2912 13.01 14:30 Grand G10-3 Nordstranda IL G12 - 1 Bane 1 - VW Noem Korsvik, Eskil
2911 13.01 15:00 Junkeren saltvern 1 Bodø Glimt G11-2 Bane 3 - SKODA Høyforslett, Teodor
2917 13.01 16:00 IIL G12-1 Junkeren saltvern 1 Bane 5 - PEPPES Nikolaysen, Tobias
2910 13.01 18:00 Bodø/Glimt G12-3 IIL G12-1 Bane 4 - AUDI Dundas, Emil
2915 13.01 20:00 Grand G10-3 Junkeren saltvern 1 Bane 6 - SULLAND Bragstad, Lasse
2913 14.01 11:00 IIL G12-1 Bodø Glimt G11-2 Bane 2 - COOP Fagervold, Markus
2914 14.01 13:00 Bodø/Glimt G12-3 Nordstranda IL G12 - 1 Bane 6 - SULLAND Svendsen, Karoline
2918 14.01 17:30 Grand G10-3 Bodø/Glimt G12-3 Bane 2 - COOP Dosboev, Bobur
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
2923 13.01 12:30 Glimt g11_7 Bodø/Glimt G11-5 Bane 5 - PEPPES Kolsrud, Casper
2927 13.01 12:30 Junkeren saltvern 2 Grand G12-1 Bane 4 - AUDI Hovland, Karina
2921 13.01 15:00 IIL G12-2 Glimt g11_7 Bane 5 - PEPPES Dundas, Emil
2919 13.01 17:30 IIL G12-2 Grand G12-1 Bane 2 - COOP Valsø, Luca
2920 13.01 18:00 Glimt g11_7 Junkeren saltvern 2 Bane 6 - SULLAND Trondsen, Eva
2926 13.01 19:00 Glimt g11_7 Grand G12-1 Bane 4 - AUDI Leivseth, Jørgen
2925 14.01 08:30 Bodø/Glimt G11-5 Junkeren saltvern 2 Bane 1 - VW A H Jensen, Nicolay
2922 14.01 14:05 Grand G12-1 Bodø/Glimt G11-5 Bane 6 - SULLAND Støver, Sigurd
2924 14.01 16:10 IIL G12-2 Junkeren saltvern 2 Bane 1 - VW Iversen, Johan
2928 14.01 17:20 Bodø/Glimt G11-5 IIL G12-2 Bane 5 - PEPPES Iversen, Johan
Kampnr Tid Lag Bane Dommere
2930 13.01 14:30 Innstranden G11 X Junkeren Saltvern 3 Bane 2 - COOP Berg Benoni, Tobias
2938 13.01 15:00 Bodø/Glimt G11-6 Grand Gutter 12-2 Bane 2 - COOP R Vårum, Markus
2929 13.01 16:00 Grand Gutter 12-2 Hunstad FK - 1 Bane 1 - VW Noem Korsvik, Eskil
2933 13.01 16:00 Innstranden G11 X Bodø/Glimt G11-6 Bane 2 - COOP Berg Benoni, Tobias
2935 13.01 17:00 Bodø/Glimt G11-6 Junkeren Saltvern 3 Bane 5 - PEPPES Brækkan, Andreas
2936 13.01 17:30 Innstranden G11 X Hunstad FK - 1 Bane 5 - PEPPES Brækkan, Andreas
2932 14.01 10:00 Hunstad FK - 1 Bodø/Glimt G11-6 Bane 6 - SULLAND Bergsten, Andreas
2937 14.01 12:30 Junkeren Saltvern 3 Hunstad FK - 1 Bane 2 - COOP Fagervold, Markus
2934 14.01 15:00 Grand Gutter 12-2 Junkeren Saltvern 3 Bane 2 - COOP Abdulle, Yosuf
2931 14.01 17:00 Grand Gutter 12-2 Innstranden G11 X Bane 2 - COOP Dosboev, Bobur
23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
03.04.2018 16:08
Kilde: Web