17.11.2019 18:25
Matches updated
Oppdatert:
01.07.2018 14:00
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
140: 2-0 (14:00)
627: 21-18 (13:57)
630: 6-12 (13:57)
Kampnr Tid Klasse Lag
459 28.06 09:00 CF/G16 - A CB San José Obrero Juvenil Femenino 13 - 9 Balonmano Casa Álvarez Imperial
510 28.06 09:45 IM/B14 - A Balonmano Obrador San Jorge Imperial 17 - 10 E.S. Bouinan
470 28.06 11:15 CF/G16 - C Balonmano Cangas 9 - 21 Club Balonmano Secar de la Real
455 28.06 12:00 CF/G16 - A Balonmano Casa Álvarez Imperial 9 - 10 CD Puertosol
454 28.06 12:45 CF/G16 - A CB San José Obrero Juvenil Femenino 13 - 17 C.B. S.S. de los Reyes "A"
512 28.06 13:30 IM/B14 - A Balonmano Cangas "A" 17 - 17 Balonmano Obrador San Jorge Imperial
489 28.06 15:00 CM/B16 - B Dafisa Córdoba Balonmano 15 - 14 C.B. S.S. de los Reyes
554 28.06 15:45 JM/B18 - A Academia Andebol Sao Pedro do Sul 17 - 14 Club Balonmano Secar de la Real
552 28.06 16:30 JM/B18 - A CB San José Obrero 14 - 10 Juvitoledo.com
550 28.06 17:15 JM/B18 - A C.B. S.S. de los Reyes 17 - 15 Academia Andebol Sao Pedro do Sul
549 28.06 18:00 JM/B18 - A Juvitoledo.com 14 - 12 Club Balonmano Secar de la Real
505 29.06 09:00 IF/G14 - C Selección de Castilla-La Mancha 20 - 7 CD Puertosol "B"
508 29.06 09:45 IF/G14 - C CD Puertosol "B" 8 - 21 C.B. S.S. de los Reyes "A"
493 29.06 10:30 IF/G14 - A CB Apóstol Santiago Aranjuez 14 - 17 CD Puertosol "A"
507 29.06 11:15 IF/G14 - C C.B. S.S. de los Reyes "A" 12 - 17 Selección de Castilla-La Mancha
492 29.06 12:00 IF/G14 - A C.B. S.S. de los Reyes "B" 8 - 15 Club Balonmano Secar de la Real
509 29.06 13:30 IF/G14 - C Hispanitas Club Balonmano Petrer 9 - 14 Selección de Castilla-La Mancha
495 29.06 14:15 IF/G14 - A Club Balonmano Secar de la Real 15 - 7 CB Apóstol Santiago Aranjuez
490 29.06 15:45 CM/B16 - B Balonmano Asador Toledano Ciudad Imperial 14 - 9 Dafisa Córdoba Balonmano
553 29.06 16:30 JM/B18 - A C.B. S.S. de los Reyes 13 - 13 CB San José Obrero
486 29.06 17:15 CM/B16 - B C.B. S.S. de los Reyes 19 - 16 Balonmano Cangas
557 29.06 18:00 JM/B18 - A Academia Andebol Sao Pedro do Sul 11 - 15 Juvitoledo.com
482 29.06 18:45 CM/B16 - B Dafisa Córdoba Balonmano 20 - 19 Majd Blida
558 29.06 19:30 JM/B18 - A Club Balonmano Secar de la Real 16 - 19 CB San José Obrero
488 29.06 20:15 CM/B16 - B Balonmano Cangas 7 - 22 Balonmano Asador Toledano Ciudad Imperial
556 29.06 21:00 JM/B18 - A Juvitoledo.com 14 - 14 C.B. S.S. de los Reyes
596 30.06 09:00 IF/G14 - Semifinal 1 Club Balonmano Secar de la Real 17 - 20 C.B. S.S. de los Reyes "A"
597 30.06 10:00 IF/G14 - Semifinal 2 Selección de Castilla-La Mancha 18 - 10 Balonmano Cangas
658 30.06 11:00 CM/B16 - A Deportivo Retamar 12 - 17 Academia Andebol Sao Pedro do Sul
608 30.06 11:45 IM/B14 - Semifinal 1 Balonmano Cangas "A" 28 - 30 Hispanitas Club Balonmano Petrer
609 30.06 12:45 IM/B14 - Semifinal 2 CD Puertosol "B" 10 - 24 Prado Marianistas "A"
599 30.06 13:30 IF/G14 - Partido por el tercer puesto Club Balonmano Secar de la Real 11 - 8 Balonmano Cangas
611 30.06 14:30 IM/B14 - Partido por el tercer puesto Balonmano Cangas "A" 20 - 22 CD Puertosol "B"
583 30.06 16:00 CF/G16 - Semifinal 2 C.B. S.S. de los Reyes "B" 19 - 6 CB San José Obrero
555 30.06 17:00 JM/B18 - A CB San José Obrero 16 - 17 Academia Andebol Sao Pedro do Sul
551 30.06 17:45 JM/B18 - A Club Balonmano Secar de la Real 12 - 19 C.B. S.S. de los Reyes
582 30.06 18:30 CF/G16 - Semifinal 1 CD Puertosol 15 - 21 Club Balonmano Secar de la Real
628 30.06 19:30 JM/B18 - League Liga por el tercer puesto Club Balonmano Secar de la Real 4 - 3 Juvitoledo.com
629 30.06 20:00 JM/B18 - League Liga por el tercer puesto Academia Andebol Sao Pedro do Sul 7 - 4 Club Balonmano Secar de la Real
630 30.06 20:30 JM/B18 - League Liga por el tercer puesto Academia Andebol Sao Pedro do Sul 6 - 12 Juvitoledo.com
585 30.06 21:00 CF/G16 - Partido por el tercer puesto CD Puertosol 10 - 0 CB San José Obrero
565 01.07 09:00 AM/U12 - Final Balonmano Elda C.E.E "A" 8 - 15 Cunext Córdoba Balonmano
598 01.07 09:50 IF/G14 - Final C.B. S.S. de los Reyes "A" 21 - 22 Selección de Castilla-La Mancha
595 01.07 10:50 CM/B16 - Final CB San José Obrero 20 - 21 Balonmano Asador Toledano Ciudad Imperial
627 01.07 11:50 JM/B18 - Final C.B. S.S. de los Reyes 21 - 18 CB San José Obrero
584 01.07 12:50 CF/G16 - Final Club Balonmano Secar de la Real 15 - 8 C.B. S.S. de los Reyes "B"
610 01.07 13:50 IM/B14 - Final Hispanitas Club Balonmano Petrer 18 - 20 Prado Marianistas "A"
17.11.2019 18:25
Matches updated
Oppdatert:
01.07.2018 14:00
Kilde: Web