30/06/2018 10:09 Matches updated
Oppdatert:
01.07.2018 14:00
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
140: 2-0 (14:00)
627: 21-18 (13:57)
630: 6-12 (13:57)
Kampnr Tid Klasse Lag Resultat
459 28.06 09:00 CF/G16 - A CB San José Obrero Juvenil Femenino - Balonmano Casa Álvarez Imperial 13 - 9
510 28.06 09:45 IM/B14 - A Balonmano Obrador San Jorge Imperial - E.S. Bouinan 17 - 10
470 28.06 11:15 CF/G16 - C Balonmano Cangas - Club Balonmano Secar de la Real 9 - 21
455 28.06 12:00 CF/G16 - A Balonmano Casa Álvarez Imperial - CD Puertosol 9 - 10
454 28.06 12:45 CF/G16 - A CB San José Obrero Juvenil Femenino - C.B. S.S. de los Reyes "A" 13 - 17
512 28.06 13:30 IM/B14 - A Balonmano Cangas "A" - Balonmano Obrador San Jorge Imperial 17 - 17
489 28.06 15:00 CM/B16 - B Dafisa Córdoba Balonmano - C.B. S.S. de los Reyes 15 - 14
554 28.06 15:45 JM/B18 - A Academia Andebol Sao Pedro do Sul - Club Balonmano Secar de la Real 17 - 14
552 28.06 16:30 JM/B18 - A CB San José Obrero - Juvitoledo.com 14 - 10
550 28.06 17:15 JM/B18 - A C.B. S.S. de los Reyes - Academia Andebol Sao Pedro do Sul 17 - 15
549 28.06 18:00 JM/B18 - A Juvitoledo.com - Club Balonmano Secar de la Real 14 - 12
505 29.06 09:00 IF/G14 - C Selección de Castilla-La Mancha - CD Puertosol "B" 20 - 7
508 29.06 09:45 IF/G14 - C CD Puertosol "B" - C.B. S.S. de los Reyes "A" 8 - 21
493 29.06 10:30 IF/G14 - A CB Apóstol Santiago Aranjuez - CD Puertosol "A" 14 - 17
507 29.06 11:15 IF/G14 - C C.B. S.S. de los Reyes "A" - Selección de Castilla-La Mancha 12 - 17
492 29.06 12:00 IF/G14 - A C.B. S.S. de los Reyes "B" - Club Balonmano Secar de la Real 8 - 15
509 29.06 13:30 IF/G14 - C Hispanitas Club Balonmano Petrer - Selección de Castilla-La Mancha 9 - 14
495 29.06 14:15 IF/G14 - A Club Balonmano Secar de la Real - CB Apóstol Santiago Aranjuez 15 - 7
490 29.06 15:45 CM/B16 - B Balonmano Asador Toledano Ciudad Imperial - Dafisa Córdoba Balonmano 14 - 9
553 29.06 16:30 JM/B18 - A C.B. S.S. de los Reyes - CB San José Obrero 13 - 13
486 29.06 17:15 CM/B16 - B C.B. S.S. de los Reyes - Balonmano Cangas 19 - 16
557 29.06 18:00 JM/B18 - A Academia Andebol Sao Pedro do Sul - Juvitoledo.com 11 - 15
482 29.06 18:45 CM/B16 - B Dafisa Córdoba Balonmano - Majd Blida 20 - 19
558 29.06 19:30 JM/B18 - A Club Balonmano Secar de la Real - CB San José Obrero 16 - 19
488 29.06 20:15 CM/B16 - B Balonmano Cangas - Balonmano Asador Toledano Ciudad Imperial 7 - 22
556 29.06 21:00 JM/B18 - A Juvitoledo.com - C.B. S.S. de los Reyes 14 - 14
596 30.06 09:00 IF/G14 - Semifinal 1 Club Balonmano Secar de la Real - C.B. S.S. de los Reyes "A" 17 - 20
597 30.06 10:00 IF/G14 - Semifinal 2 Selección de Castilla-La Mancha - Balonmano Cangas 18 - 10
658 30.06 11:00 CM/B16 - A Deportivo Retamar - Academia Andebol Sao Pedro do Sul 12 - 17
608 30.06 11:45 IM/B14 - Semifinal 1 Balonmano Cangas "A" - Hispanitas Club Balonmano Petrer 28 - 30
609 30.06 12:45 IM/B14 - Semifinal 2 CD Puertosol "B" - Prado Marianistas "A" 10 - 24
599 30.06 13:30 IF/G14 - Partido por el tercer puesto Club Balonmano Secar de la Real - Balonmano Cangas 11 - 8
611 30.06 14:30 IM/B14 - Partido por el tercer puesto Balonmano Cangas "A" - CD Puertosol "B" 20 - 22
583 30.06 16:00 CF/G16 - Semifinal 2 C.B. S.S. de los Reyes "B" - CB San José Obrero 19 - 6
555 30.06 17:00 JM/B18 - A CB San José Obrero - Academia Andebol Sao Pedro do Sul 16 - 17
551 30.06 17:45 JM/B18 - A Club Balonmano Secar de la Real - C.B. S.S. de los Reyes 12 - 19
582 30.06 18:30 CF/G16 - Semifinal 1 CD Puertosol - Club Balonmano Secar de la Real 15 - 21
628 30.06 19:30 JM/B18 - League Liga por el tercer puesto Club Balonmano Secar de la Real - Juvitoledo.com 4 - 3
629 30.06 20:00 JM/B18 - League Liga por el tercer puesto Academia Andebol Sao Pedro do Sul - Club Balonmano Secar de la Real 7 - 4
630 30.06 20:30 JM/B18 - League Liga por el tercer puesto Academia Andebol Sao Pedro do Sul - Juvitoledo.com 6 - 12
585 30.06 21:00 CF/G16 - Partido por el tercer puesto CD Puertosol - CB San José Obrero 10 - 0
565 01.07 09:00 AM/U12 - Final Balonmano Elda C.E.E "A" - Cunext Córdoba Balonmano 8 - 15
598 01.07 09:50 IF/G14 - Final C.B. S.S. de los Reyes "A" - Selección de Castilla-La Mancha 21 - 22
595 01.07 10:50 CM/B16 - Final CB San José Obrero - Balonmano Asador Toledano Ciudad Imperial 20 - 21
627 01.07 11:50 JM/B18 - Final C.B. S.S. de los Reyes - CB San José Obrero 21 - 18
584 01.07 12:50 CF/G16 - Final Club Balonmano Secar de la Real - C.B. S.S. de los Reyes "B" 15 - 8
610 01.07 13:50 IM/B14 - Final Hispanitas Club Balonmano Petrer - Prado Marianistas "A" 18 - 20
30/06/2018 10:09 Matches updated
Oppdatert:
01.07.2018 14:00
Kilde: Web