30/06/2018 10:09 Matches updated
Oppdatert:
01.07.2018 14:00
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
140: 2-0 (14:00)
627: 21-18 (13:57)
630: 6-12 (13:57)
Kampnr Tid Klasse Lag Resultat
659 28.06 11:15 CM/B16 - A Balonmano Alarcos - CD Puertosol 17 - 9
517 28.06 12:00 IM/B14 - B Hispanitas Club Balonmano Petrer - Prado Marianistas "B" 25 - 14
502 28.06 13:30 IF/G14 - B Clube Desportivo Infante Dom Henrique - Balonmano Coslada 13 - 10
418 28.06 14:15 AM/U12 - A Club Balonmano Secar de la Real - Balonmano Coslada 14 - 16
541 28.06 15:00 IM/B14 - D CB Apóstol Santiago Aranjuez - Dafisa Córdoba Balonmano 20 - 17
523 28.06 15:45 IM/B14 - B Córdoba de Balonmano - Hispanitas Club Balonmano Petrer 20 - 24
467 28.06 16:30 CF/G16 - C Academia Andebol Sao Pedro do Sul Juvenil Femenino - Balonmano Cangas 16 - 13
460 28.06 17:15 CF/G16 - B C.B. S.S. de los Reyes Juvenil Femenino - Snaroya 19 - 14
536 28.06 18:00 IM/B14 - D Prado Marianistas "A" - Dafisa Córdoba Balonmano 25 - 7
516 29.06 09:00 IM/B14 - B Córdoba de Balonmano - Balonmano Coslada 20 - 10
529 29.06 09:45 IM/B14 - C CD Puertosol "B" - Balonmano Cangas "B" 20 - 9
514 29.06 10:30 IM/B14 - A Balonmano Cangas "A" - E.S. Bouinan 22 - 12
544 29.06 11:15 IM/B14 - D CB Apóstol Santiago Aranjuez - Prado Marianistas "A" 5 - 16
528 29.06 12:45 IM/B14 - C Clube Desportivo Infante Dom Henrique "B" - Club Handbol Vila-Real 9 - 22
532 29.06 13:30 IM/B14 - C CD Puertosol "B" - C.B. S.S. de los Reyes 21 - 15
542 29.06 14:15 IM/B14 - D Clube Desportivo Infante Dom Henrique "A" - CB Apóstol Santiago Aranjuez 13 - 12
458 29.06 15:45 CF/G16 - A CD Puertosol - C.B. S.S. de los Reyes "A" 15 - 14
471 29.06 16:30 CF/G16 - C C.B. S.S. de los Reyes "B" - Academia Andebol Sao Pedro do Sul Juvenil Femenino 11 - 16
664 29.06 17:15 CM/B16 - A Academia Andebol Sao Pedro do Sul - CB San José Obrero 14 - 19
457 29.06 18:00 CF/G16 - A C.B. S.S. de los Reyes "A" - Balonmano Casa Álvarez Imperial 13 - 17
464 29.06 18:45 CF/G16 - B CB San José Obrero - Snaroya 10 - 7
468 29.06 19:30 CF/G16 - C Balonmano Cangas - C.B. S.S. de los Reyes "B" 11 - 19
469 29.06 20:15 CF/G16 - C Club Balonmano Secar de la Real - Academia Andebol Sao Pedro do Sul Juvenil Femenino 11 - 17
518 30.06 09:00 IM/B14 - B Balonmano Coslada - Hispanitas Club Balonmano Petrer 10 - 23
533 30.06 09:45 IM/B14 - C Balonmano Cangas "B" - Club Handbol Vila-Real 21 - 19
567 30.06 10:30 AM/U12 - Semifinal por el quinto puesto 1 Balonmano Coslada - Prado Marianistas "A" 8 - 22
572 30.06 11:15 AM/U12 - Semifinal por el noveno puesto 2 E.S. Bouinan - Prado Marianistas "B" 12 - 16
633 30.06 12:00 IM/B14 - Partido por el noveno puesto Selección de Castilla-La Mancha - CB Apóstol Santiago Aranjuez 11 - 12
570 30.06 12:45 AM/U12 - Partido por el séptimo puesto Balonmano Coslada - C.D. Balonmano Ciudad Imperial 16 - 8
574 30.06 13:30 AM/U12 - Partido por el undécimo puesto Clube Desportivo Infante Dom Henrique - E.S. Bouinan 10 - 0
603 30.06 14:30 IF/G14 - Partido por el séptimo puesto Clube Desportivo Infante Dom Henrique - Deportivo Retamar 17 - 17
660 30.06 16:00 CM/B16 - A CB San José Obrero - Deportivo Retamar 12 - 9
663 30.06 16:45 CM/B16 - A CD Puertosol - Club Balonmano Secar de la Real 9 - 14
485 30.06 17:30 CM/B16 - B Balonmano Cangas - Dafisa Córdoba Balonmano 11 - 18
591 30.06 19:00 CM/B16 - Partido por el noveno puesto Club Balonmano Secar de la Real - Balonmano Cangas 16 - 18
593 30.06 19:45 CM/B16 - Partido por el quinto puesto Deportivo Retamar - C.B. S.S. de los Reyes 13 - 12
30/06/2018 10:09 Matches updated
Oppdatert:
01.07.2018 14:00
Kilde: Web