23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
02.08.2017 08:17
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
471: 3-0 (08:17)
470: 0-1 (08:17)
469: 4-4 (08:17)
Kampnr Tid Klasse Lag Bane
182 08:00 J14 - A Oppsal Fotball j02/03 0 - 8 Vardeneset j14 -lag 1 Hellemyr bane 1
347 08:00 J19 - A Randesund J19 0 - 0 Frøyland J19 Presteheia bane 1
508 08:00 G13 - B-1/16-2 Skidar 1 - 3 Randesund G13 U1 Sukkevann Bane 1
509 08:00 G13 - B-1/16-6 LILLESAND 0 - 4 Randesund G13b Sukkevann Bane 2
510 08:00 G13 - B-1/16-11 Hundvåg G13-3 0 - 3 Torridal Sukkevann Bane 3
511 08:00 G13 - B-1/16-15 Vindbjart FK Lag 2  3 - 1 Ready  Sukkevann Bane 4 Sist i Pulje D pga bruk av overårige spiller.
528 08:00 G15 - A-1/8-4 Storm BK 1 - 1 Eiger G15 Karuss bane 1 Vant på cornere
530 08:00 G15 - A-1/8-8 Madla G15-1 3 - 0 Grei G01 1 Karuss Bane 2 Walkover
568 08:00 G14 - B-1/8-1 Gimletroll G14 1 - 1 Frøyland G-14 Flekkerøy bane 1 Frøyland videre på cornere
699 08:00 G16 - B-1/8-2 Korsvoll G16 0 - 4 Råde IL G16 Moseidmoen Bane 1
701 08:00 G16 - B-1/8-5 klebe 1 - 0 Greipstad G16 Moseidmoen Bane 2
719 08:00 J15 - B-1/4-2 Falkeid IL 0 - 2 Lommedalens IL Justvik bane 1
729 08:00 J16 - B-1/4-2 Vålerenga jenter 16 4 - 0 Vardeneset BK Kongsgård bane 1
527 08:01 G15 - A-1/8-2 Bryne 2 3 - 0 Sprint-Jeløy G15 Stadion bane 1
174 08:35 J14 - A Frøyland J14 0 - 1 Midtbygdens J14 Hellemyr bane 1
348 08:35 J19 - A Buøy 0 - 0 Madla J19 Presteheia bane 1
457 08:45 G13 - A-1/8-1 Randesund G13a 3 - 0 Grei 1 Sukkevann Bane 1
458 08:45 G13 - A-1/8-2 Greipstad 3 - 0 Austrått1 Sukkevann Bane 2
459 08:45 G13 - A-1/8-3 Nøtterøy G13 1 - 7 FFK G13 Sukkevann Bane 3
460 08:45 G13 - A-1/8-4 FK Mandalskameratene 1 2 - 0 Hinna G13-2 Sukkevann Bane 4
539 08:45 G15 - B-1/8-2 Asker Fotball 5 - 0 Austrått IL - 2 Karuss bane 1
541 08:45 G15 - B-1/8-4 Fram Larvik G15 2 - 4 Express G15 Karuss Bane 2
569 08:45 G14 - B-1/8-3 Fram Larvik G14 1 - 2 Greipstad Flekkerøy bane 1
570 08:45 G14 - B-1/8-8 Grane G02 6 - 0 Hundvåg G14-2 Flekkerøy bane 2
689 08:45 G16 - A-1/8-2 Grane Arendal G16 1 - 2 Donn Moseidmoen Bane 1
690 08:45 G16 - A-1/8-5 Hinna Fotball G16 2 - 0 Klepp G 16 Moseidmoen Bane 2
711 08:45 G19 - A-1/2-1 Frøyland G19 2 - 0 Donn G19 Torridal bane 1
721 08:45 J15 - B-1/4-4 Gjelleråsen J15 3 - 0 Lillesand J15 Justvik bane 1
731 08:45 J16 - B-1/4-4 FLØYJ16 0 - 3 Tjensvoll J16 Kongsgård bane 1
529 08:46 G15 - A-1/8-5 Vardeneset ballklubb 1 - 3 Bryne 1 Stadion bane 1
184 09:10 J14 - A Lillesand Idrettslag J14 1 - 2 Hinna J14 Hellemyr bane 1
349 09:10 J19 - A Gimletroll J19 0 - 3 Klepp il J19 Presteheia bane 1
461 09:30 G13 - A-1/8-5 Våg 1 (2004) 0 - 3 Fløy United Sukkevann Bane 4
462 09:30 G13 - A-1/8-6 Greåker IF 0 - 2 Vigør G13-1 Sukkevann Bane 3
463 09:30 G13 - A-1/8-7 Vigør G13-3 0 - 0 Hundvåg G13-2 Sukkevann Bane 2 Vant 4-1 på cornere
464 09:30 G13 - A-1/8-8 Gimletroll G13-1 1 - 2 Hundvåg G13-1 Sukkevann Bane 1
543 09:30 G15 - B-1/8-5 Kambo g 15 1 - 2 Vaulen G15 Karuss bane 1
545 09:30 G15 - B-1/8-8 Gimletroll G15 0 - 1 Våg 2 Karuss Bane 2
578 09:30 G14 - A-1/8-1 Vigør G14-1  1 - 0 Kløfta G14  Flekkerøy bane 1
579 09:30 G14 - A-1/8-8 Våg G14-2 1 - 2 Runar Flekkerøy bane 2
698 09:30 G16 - B-1/4-1 Holmen G16-2 0 - 3 Råde IL G16 Moseidmoen Bane 1 Råde vant på walk over
703 09:30 G16 - B-1/4-2 Hundvåg G16 1 - 1 SIF Fotball Moseidmoen Bane 2 Hundvåg vant 2-1 på corner
708 09:30 G19 - B-1/2-1 Torridal il 3 - 0 R&Å G19 Torridal bane 1
723 09:30 J15 - A-1/4-2 Flosta J15 2 - 1 Hinna J15 Justvik bane 1
733 09:30 J16 - A-1/4-2 Mandalskameratene Team vest 1 - 0 Stegaberg IL Kongsgård bane 1
682 09:45 J13 - B-1/4-1 Skjetten 2 2 - 1 Vaulen J13-2 Stadion bane 1
683 09:45 J13 - B-1/4-2 Hånes J13 0 - 1 Vindbjart J13-9 Stadion bane 2
512 10:15 G13 - B-1/8-1 Lørenskog G13-1 2 - 1 Randesund G13 U1 Sukkevann Bane 1
513 10:15 G13 - B-1/8-2 Vigør G13-2 2 - 0 Holmen Rød Sukkevann Bane 2
514 10:15 G13 - B-1/8-3 Vindbjart FK Lag 1 2 - 1 Randesund G13b Sukkevann Bane 3
515 10:15 G13 - B-1/8-4 Grei 3 1 - 1 Grei 2 Sukkevann Bane 4 Vant 6-3 på cornere
531 10:15 G15 - A-1/4-1 Frøyland 1 2 - 2 Bryne 2 Karuss bane 1 Vant paa cornere
532 10:15 G15 - A-1/4-2 Flekkefjord G15 1 - 0 Storm BK Karuss Bane 2
571 10:15 G14 - B-1/4-1 Frøyland G-14 1 - 6 Holmen IF Flekkerøy bane 1
572 10:15 G14 - B-1/4-2 Greipstad 0 - 1 Egersund G14 Flekkerøy bane 2
700 10:15 G16 - B-1/4-3 Midtbygdens G16 1 - 1 klebe Moseidmoen Bane 1 Klebe vant 3-2 på corner
705 10:15 G16 - B-1/4-4 Storm BK 2 - 3 Eiger FK G16 Moseidmoen Bane 2
709 10:15 G19 - B-1/2-2 Tjensvoll G19 2 - 2 Bogafjell gutter 19 Torridal bane 1 6-4 på corner
724 10:15 J15 - A-1/4-4 Lyn Fotball 1 2 - 0 Lyn Fotball 2 Justvik bane 1
734 10:15 J16 - A-1/4-4 Egersunds IK J16 0 - 3 Donn J16 Kongsgård bane 1
753 10:15 J14 - A-1/4-3 Frøyland J14 1 - 3 Oppsal Fotball j02/03 Hellemyr bane 1
758 10:15 J19 - A-1/4-3 Gimletroll J19 1 - 1 Buøy Presteheia bane 1
684 10:30 J13 - B-1/4-3 Skjetten 1 0 - 2 Ulefoss J 13 Stadion bane 1
685 10:30 J13 - B-1/4-4 Eiger FK J13 2 - 0 Vaulen J13-1 Stadion bane 2
516 11:00 G13 - B-1/8-5 Gimletroll G13-2 0 - 8 Holmen Sort Sukkevann Bane 1
517 11:00 G13 - B-1/8-6 Torridal 0 - 2 Hinna G13-1 Sukkevann Bane 2
518 11:00 G13 - B-1/8-7 Randesund G13-2 2 - 3 FK Mandalskameratene 2 Sukkevann Bane 3
519 11:00 G13 - B-1/8-8 Vindbjart FK Lag 2 0 - 6 Våg 1 G13 Sukkevann Bane 4
533 11:00 G15 - A-1/4-3 Bryne 1 3 - 1 Riska G15 Karuss bane 1
534 11:00 G15 - A-1/4-4 Fløy IL 1 - 3 Madla G15-1 Karuss Bane 2
573 11:00 G14 - B-1/4-3 Bærums Verk og Hauger 0 - 0 Storm G14-2 Flekkerøy bane 1 Storm videre på cornere
574 11:00 G14 - B-1/4-4 Vindbjart 2 0 - 4 Grane G02 Flekkerøy bane 2
691 11:00 G16 - A-1/4-1 Randesund G16 0 - 0 Donn Moseidmoen Bane 1 Donn videre på myntkast
694 11:00 G16 - A-1/4-2 Madla G16 3 - 0 Holmen G16-1 Moseidmoen Bane 2 Madla vant på walk over
712 11:00 G19 - A-1/2-2 Nedstrand 0 - 2 Torvastad IL Torridal bane 1
718 11:00 J15 - B-1/2-1 Austrått J15 0 - 0 Lommedalens IL Justvik bane 1 3-2 i corner
728 11:00 J16 - B-1/2-1 Staal Jørpeland 4 - 1 Vålerenga jenter 16 Kongsgård bane 1
752 11:00 J14 - A-1/4-2 Hinna J14 2 - 2 Lillesand Idrettslag J14 Hellemyr bane 1 Vinner på antall cornere.
757 11:00 J19 - A-1/4-2 Randesund J19 2 - 1 Madla J19 Presteheia bane 1
677 11:15 J13 - A-1/4-2 Gimletroll J13 2 - 0 Randesund J13 Stadion bane 1
678 11:15 J13 - A-1/4-4 Hinna J13 2 - 0 Tjensvoll J13 Stadion bane 2
465 11:45 G13 - A-1/4-1 Randesund G13a 4 - 0 Greipstad Sukkevann Bane 1
466 11:45 G13 - A-1/4-2 FFK G13 1 - 0 FK Mandalskameratene 1 Sukkevann Bane 2
467 11:45 G13 - A-1/4-3 Fløy United 0 - 2 Vigør G13-1 Sukkevann Bane 3
468 11:45 G13 - A-1/4-4 Vigør G13-3 0 - 9 Hundvåg G13-1 Sukkevann Bane 4
538 11:45 G15 - B-1/4-1 Austrått IL - 1 0 - 2 Asker Fotball Karuss bane 1
540 11:45 G15 - B-1/4-2 Madla G15-2 1 - 0 Express G15 Karuss Bane 2
580 11:45 G14 - A-1/4-1 Vigør G14-1 0 - 1 Våg G14-1 Flekkerøy bane 1
581 11:45 G14 - A-1/4-2 Randaberg G14 0 - 0 Vindbjart 1 Flekkerøy bane 2 Vindbjart videre på cornere
692 11:45 G16 - A-1/4-3 Fløy IL 1 - 1 Hinna Fotball G16 Moseidmoen Bane 1 Hinna videre på myntkast
696 11:45 G16 - A-1/4-4 Vardeneset 1 1 - 1 Frøyland G16 Moseidmoen Bane 2 Vardeneset vant 1-0 på corner
710 11:45 G19 - B- Finale Torridal il 5 - 0 Tjensvoll G19 Torridal bane 1
720 11:45 J15 - B-1/2-2 Bogafjell J15 1 - 1 Gjelleråsen J15 Justvik bane 1 0-5 i corner
730 11:45 J16 - B-1/2-2 Frøyland J16 2 - 0 Tjensvoll J16 Kongsgård bane 1
754 11:45 J14 - A-1/2-1 Midtbygdens J14 2 - 0 Hinna J14 Hellemyr bane 1
759 11:45 J19 - A-1/2-1 Klepp il J19 2 - 0 Randesund J19 Presteheia bane 1
686 12:00 J13 - B-1/2-1 Skjetten 2 1 - 0 Vindbjart J13-9 Stadion bane 2
687 12:00 J13 - B-1/2-2 Ulefoss J 13 0 - 3 Eiger FK J13 Stadion bane 1
520 12:30 G13 - B-1/4-1 Lørenskog G13-1 2 - 0 Vigør G13-2 Sukkevann Bane 1
521 12:30 G13 - B-1/4-2 Vindbjart FK Lag 1 3 - 0 Grei 3 Sukkevann Bane 2
522 12:30 G13 - B-1/4-3 Holmen Sort 0 - 0 Hinna G13-1 Sukkevann Bane 3 Vant 4-2 på corner
523 12:30 G13 - B-1/4-4 FK Mandalskameratene 2 0 - 2 Våg 1 G13 Sukkevann Bane 4
542 12:30 G15 - B-1/4-3 Vaulen G15 0 - 4 Lommedalen G15 Karuss bane 1
544 12:30 G15 - B-1/4-4 Grei G01 2 0 - 3 Våg 2 Karuss Bane 2 Walkover
582 12:30 G14 - A-1/4-3 Austrått il 1 - 2 Hundvåg G14-1 Flekkerøy bane 1
583 12:30 G14 - A-1/4-4 Storm G14-1  0 - 1 Runar  Flekkerøy bane 2 Vinner pulje C foretatt ved loddtrekning.
702 12:30 G16 - B-1/2-1 Råde IL G16 2 - 1 Hundvåg G16 Moseidmoen Bane 1
704 12:30 G16 - B-1/2-2 klebe 0 - 1 Eiger FK G16 Moseidmoen Bane 2
725 12:30 J15 - A-1/2-1 Bærums Verk og Hauger IF J01 2 - 1 Flosta J15 Justvik bane 1
735 12:30 J16 - A-1/2-1 Sandnes Ulf 1 - 3 Mandalskameratene Team vest Kongsgård bane 1
755 12:30 J14 - A-1/2-2 Oppsal Fotball j02/03 0 - 10 Vardeneset j14 -lag 1 Hellemyr bane 1
760 12:30 J19 - A-1/2-2 Gimletroll J19 0 - 3 Frøyland J19 Presteheia bane 1
679 12:45 J13 - A-1/2-1 Grane Arendal 0 - 1 Gimletroll J13 Stadion bane 2
680 12:45 J13 - A-1/2-2 Klepp J13 2 - 3 Hinna J13 Stadion bane 1
469 13:15 G13 - A-1/2-1 Randesund G13a 4 - 4 FFK G13 Sukkevann Bane 1 Vant 6-4 på corner
470 13:15 G13 - A-1/2-2 Vigør G13-1 0 - 1 Hundvåg G13-1 Sukkevann Bane 3
535 13:15 G15 - A-1/2-1 Frøyland 1 4 - 1 Flekkefjord G15 Karuss bane 1
536 13:15 G15 - A-1/2-2 Bryne 1 2 - 1 Madla G15-1 Karuss Bane 2
575 13:15 G14 - B-1/2-1 Holmen IF 0 - 0 Egersund G14 Flekkerøy bane 1 Holmen videre på myntkast
576 13:15 G14 - B-1/2-2 Storm G14-2 0 - 1 Grane G02 Flekkerøy bane 2
693 13:15 G16 - A-1/2-1 Donn 1 - 1 Madla G16 Moseidmoen Bane 1 Donn vant 1-0 på corner
695 13:15 G16 - A-1/2-2 Hinna Fotball G16 0 - 0 Vardeneset 1 Moseidmoen Bane 2 Vardeneset vant 2-1 på corner
713 13:15 G19 - A- Finale Frøyland G19 0 - 2 Torvastad IL Presteheia bane 1
726 13:15 J15 - A-1/2-2 Greipstad 0 - 1 Lyn Fotball 1 Justvik bane 1
736 13:15 J16 - A-1/2-2 Råde il, 1 - 0 Donn J16 Kongsgård bane 1
688 13:30 J13 - B- Finale Skjetten 2 0 - 1 Eiger FK J13 Stadion bane 1 Vinner på antall cornere.
756 13:45 J14 - A-F Midtbygdens J14 0 - 5 Vardeneset j14 -lag 1 Hellemyr bane 1
524 14:00 G13 - B-1/2-1 Lørenskog G13-1 3 - 2 Vindbjart FK Lag 1 Sukkevann Bane 1
525 14:00 G13 - B-1/2-2 Hinna G13-1 0 - 3 Våg 1 G13 Sukkevann Bane 3
546 14:00 G15 - B-1/2-1 Asker Fotball 5 - 0 Madla G15-2 Karuss bane 1
547 14:00 G15 - B-1/2-2 Lommedalen G15 1 - 2 Våg 2 Karuss Bane 2
584 14:00 G14 - A-1/2-1 Våg G14-1 2 - 0 Vindbjart 1 Flekkerøy bane 1
585 14:00 G14 - A-1/2-2 Hundvåg G14-1 3 - 1 Runar Flekkerøy bane 2
706 14:00 G16 - B- Finale Råde IL G16 4 - 0 Eiger FK G16 Moseidmoen Bane 1
722 14:00 J15 - B - Finale Austrått J15 0 - 2 Gjelleråsen J15 Justvik bane 1
732 14:00 J16 - B - Finale Staal Jørpeland 0 - 2 Frøyland J16 Kongsgård bane 1
761 14:15 J19 - A-F Klepp il J19 2 - 0 Frøyland J19 Presteheia bane 1
681 14:35 J13 - A- Finale Gimletroll J13 1 - 5 Hinna J13 Stadion bane 1
537 14:45 G15 - A- Finale Frøyland 1 2 - 1 Bryne 1 Karuss bane 1
577 14:45 G14 - B- Finale Holmen IF 0 - 4 Grane G02 Flekkerøy bane 2
471 15:00 G13 - A- Finale Randesund G13a 3 - 0 Hundvåg G13-1 Sukkevann Bane 1
727 15:00 J15 - A - Finale Bærums Verk og Hauger IF J01 0 - 1 Lyn Fotball 1 Justvik bane 1
737 15:00 J16 - A - Finale Mandalskameratene Team vest 1 - 2 Råde il, Kongsgård bane 1 e.e.o
526 15:15 G13 - B- Finale Lørenskog G13-1 2 - 0 Våg 1 G13 Sukkevann Bane 3
548 15:15 G15 - B- Finale Asker Fotball 5 - 4 Våg 2 Karuss Bane 2 Straffer
586 15:15 G14 - A- Finale Våg G14-1 2 - 0 Hundvåg G14-1 Flekkerøy bane 1
697 15:15 G16 - A- Finale Donn 0 - 1 Vardeneset 1 Presteheia bane 1
23.01.2020 15:21
Matches updated
Oppdatert:
02.08.2017 08:17
Kilde: Web