13.12.2019 20:27
Matches updated
Oppdatert:
12.05.2019 16:42
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
208: 0-2 (16:42)
209: 2-0 (16:42)
210: 0-2 (16:42)

SM F - Ungdoms-SM flickor

Lag Draktfarge Land
Lund
Sollentuna
Stöcke
Team Valla
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1Sollentuna3306161651241.3316
2Team Valla321541.251731800.9614
3Stöcke312340.751461441.0142
4Lund303160.171271630.7790

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
152 11.05 09:30 Sollentuna - Lund 2 - 0 (25-19, 25-23) Plan 01 Stöcke
153 11.05 10:40 Stöcke - Team Valla 1 - 2 (25-20, 20-25, 16-18) Plan 01 Sollentuna
154 11.05 13:00 Team Valla - Sollentuna 1 - 2 (27-25, 15-25, 5-15) Plan 01 Lund
155 11.05 14:10 Lund - Stöcke 0 - 2 (17-25, 14-25) Plan 01 Team Valla
156 11.05 15:20 Sollentuna - Stöcke 2 - 0 (25-13, 25-22) Plan 01 Lund
157 11.05 16:30 Lund - Team Valla 1 - 2 (18-25, 25-23, 11-15) Plan 01 Sollentuna
Lag Draktfarge Land
Engelholm
Habo
Kronan
Täby
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1Engelholm33060MAX150791.8996
2Kronan3214221251151.0874
3Habo312240.51161380.8412
4Täby303060911500.6070

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
158 11.05 09:30 Engelholm - Täby 2 - 0 (25-12, 25-16) Plan 02 Habo
159 11.05 10:40 Habo - Kronan 0 - 2 (22-25, 18-25) Plan 02 Engelholm
160 11.05 11:50 Kronan - Engelholm 0 - 2 (7-25, 18-25) Plan 02 Täby
161 11.05 14:10 Täby - Habo 0 - 2 (22-25, 16-25) Plan 02 Kronan
162 11.05 15:20 Engelholm - Habo 2 - 0 (25-12, 25-14) Plan 02 Täby
163 11.05 16:30 Täby - Kronan 0 - 2 (12-25, 13-25) Plan 02 Engelholm
Lag Draktfarge Land
Lidingö
Lindesberg
Ljungby
Ystad
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1Ljungby3306161641191.3786
2Lidingö321522.51501251.24
3Lindesberg312240.51151420.812
4Ystad3030601071500.7130

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
164 11.05 09:30 Lindesberg - Ystad 2 - 0 (25-23, 25-19) Plan 05 Lidingö
165 11.05 10:40 Lidingö - Ljungby 1 - 2 (13-25, 26-24, 11-15) Plan 05 Lindesberg
166 11.05 13:00 Ljungby - Lindesberg 2 - 0 (25-17, 25-15) Plan 05 Ystad
167 11.05 14:10 Ystad - Lidingö 0 - 2 (14-25, 14-25) Plan 05 Ljungby
168 11.05 15:20 Lindesberg - Lidingö 0 - 2 (10-25, 23-25) Plan 05 Ystad
169 11.05 16:30 Ystad - Ljungby 0 - 2 (18-25, 19-25) Plan 05 Lindesberg
Lag Draktfarge Land
KFUM Göteborg
Norsjö
Solna
Svedala
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1Svedala3306161631261.2946
2Norsjö321531.671701381.2324
3Solna312350.61341570.8542
4KFUM Göteborg303160.171161620.7160

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
170 11.05 09:30 Norsjö - KFUM Göteborg 2 - 0 (26-24, 25-10) Plan 06 Svedala
171 11.05 10:40 Svedala - Solna 2 - 0 (25-13, 25-19) Plan 06 Norsjö
172 11.05 11:50 Solna - Norsjö 1 - 2 (8-25, 25-22, 9-15) Plan 06 KFUM Göteborg
173 11.05 14:10 KFUM Göteborg - Svedala 0 - 2 (13-25, 24-26) Plan 06 Solna
174 11.05 15:20 Norsjö - Svedala 1 - 2 (25-27, 25-20, 7-15) Plan 06 KFUM Göteborg
175 11.05 16:30 KFUM Göteborg - Solna 1 - 2 (25-20, 18-25, 2-15) Plan 06 Norsjö
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
203 Kvart 1 11.05 19:00 Sollentuna - Kronan 2 - 0 (25-20, 25-19) Plan 01 Pulje A/3 (Stöcke)
200 Kvart 2 11.05 19:00 Engelholm - Team Valla 2 - 0 (25-8, 25-17) Plan 02 Pulje B/3 (Habo)
201 Kvart 3 11.05 19:00 Ljungby - Norsjö 2 - 1 (20-25, 25-18, 15-8) Plan 05 Pulje C/3 (Lindesberg)
202 Kvart 4 11.05 19:00 Svedala - Lidingö 1 - 2 (10-25, 25-22, 8-15) Plan 06 Pulje D/3 (Solna)
206 Plac 5-8/1 12.05 09:45 Kronan - Svedala 1 - 2 (25-20, 19-25, 10-15) Plan 01 Taper kamp 216 (Täby)
207 Plac 5-8/2 12.05 09:45 Team Valla - Norsjö 0 - 2 (23-25, 16-25) Plan 02 Taper kamp 217 (Habo)
204 Semi 1 12.05 11:00 Sollentuna - Lidingö 2 - 1 (20-25, 25-16, 15-10) Plan 01 Taper kamp 206 (Kronan)
205 Semi 2 12.05 11:00 Engelholm - Ljungby 0 - 2 (15-25, 22-25) Plan 02 Taper kamp 207 (Team Valla)
209 Plac 3-4 12.05 13:00 Lidingö - Engelholm 2 - 0 (25-23, 25-17) Plan 01 Arrangör
208 Final 12.05 14:15 Sollentuna - Ljungby 0 - 2 (20-25, 22-25) Plan 01 Arrangör
210 Plac 5-6 12.05 14:15 Svedala - Norsjö 0 - 2 (22-25, 14-25) Plan 05 Taper kamp 214 (Stöcke)
211 Plac 7-8 12.05 14:15 Kronan - Team Valla 2 - 0 (25-18, 25-22) Plan 06 Taper kamp 212 (Lund)
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
216 Plac 9-16/1 12.05 08:30 Stöcke - Täby 2 - 1 (21-25, 25-11, 15-12) Plan 01 Taper kamp 203 (Kronan)
217 Plac 9-16/2 12.05 08:30 Habo - Lund 1 - 2 (25-17, 24-26, 12-15) Plan 02 Taper kamp 200 (Team Valla)
218 Plac 9-16/3 12.05 08:30 Lindesberg - KFUM Göteborg 2 - 0 (25-16, 25-19) Plan 05 Taper kamp 201 (Norsjö)
219 Plac 9-16/4 12.05 08:30 Solna - Ystad 1 - 2 (23-25, 25-15, 8-15) Plan 06 Taper kamp 202 (Svedala)
213 Plac 9-12/1 12.05 09:45 Stöcke - Ystad 1 - 2 (25-19, 12-25, 11-15) Plan 05 Taper kamp 218 (KFUM Göteborg)
215 Plac 9-12/2 12.05 09:45 Lund - Lindesberg 2 - 0 (25-16, 25-21) Plan 06 Taper kamp 219 (Solna)
220 Plac 13-16/1 12.05 11:00 Täby - Solna 0 - 2 (21-25, 21-25) Plan 05 Taper kamp 213 (Stöcke)
221 Plac 13-16/2 12.05 11:00 Habo - KFUM Göteborg 2 - 0 (26-24, 25-17) Plan 06 Taper kamp 215 (Lindesberg)
214 Plac 11-12 12.05 13:00 Stöcke - Lindesberg 0 - 2 (22-25, 24-26) Plan 05 Taper kamp 220 (Täby)
212 Plac 9-10 12.05 13:00 Ystad - Lund 2 - 1 (23-25, 25-18, 15-13) Plan 06 Taper kamp 221 (KFUM Göteborg)
222 Plac 13-14 12.05 15:30 Solna - Habo 2 - 0 (25-22, 25-13) Plan 05 Taper kamp 210 (Svedala)
223 Plac 15-16 12.05 15:30 Täby - KFUM Göteborg 1 - 2 (15-25, 25-22, 13-15) Plan 06 Taper kamp 211 (Team Valla)
13.12.2019 20:27
Matches updated
Oppdatert:
12.05.2019 16:42
Kilde: Web