10.12.2019 01:42
Matches updated
Oppdatert:
12.05.2019 16:42
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
208: 0-2 (16:42)
209: 2-0 (16:42)
210: 0-2 (16:42)

SM P - Ungdoms-SM pojkar

TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1Norsjö3306161571021.5396
2Sollentuna321522.51491161.2844
3KFUM Göteborg312240.51091440.7572
4Falköping303060971500.6470

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
176 11.05 09:30 Sollentuna - Falköping 2 - 0 (25-18, 25-9) Plan 03 Norsjö
177 11.05 10:40 Norsjö - KFUM Göteborg 2 - 0 (25-13, 25-14) Plan 03 Sollentuna
178 11.05 13:00 KFUM Göteborg - Sollentuna 0 - 2 (12-25, 20-25) Plan 03 Falköping
179 11.05 14:10 Falköping - Norsjö 0 - 2 (12-25, 14-25) Plan 03 KFUM Göteborg
180 11.05 15:20 Sollentuna - Norsjö 1 - 2 (18-25, 25-17, 6-15) Plan 03 Falköping
181 11.05 16:30 Falköping - KFUM Göteborg 0 - 2 (21-25, 23-25) Plan 03 Sollentuna
Lag Draktfarge Land
Falkenberg
Habo
Suld
Västerås
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1Habo33060MAX154712.1696
2Falkenberg3214221381071.294
3Suld312240.51021430.7132
4Västerås303060781510.5170

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
182 11.05 09:30 Habo - Suld 2 - 0 (25-6, 25-13) Plan 04 Falkenberg
183 11.05 10:40 Falkenberg - Västerås 2 - 0 (25-14, 25-7) Plan 04 Habo
184 11.05 11:50 Västerås - Habo 0 - 2 (9-25, 5-25) Plan 04 Suld
185 11.05 14:10 Suld - Falkenberg 0 - 2 (18-25, 14-25) Plan 04 Västerås
186 11.05 15:20 Habo - Falkenberg 2 - 0 (29-27, 25-11) Plan 04 Suld
187 11.05 16:30 Suld - Västerås 2 - 0 (26-24, 25-19) Plan 04 Habo
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1Södertelge33060MAX1501091.3766
2Stöcke321431.331481331.1134
3Engelholm312340.751311380.9492
4KFUM Jönköping3030601011500.6730

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
188 11.05 09:30 Stöcke - Engelholm 2 - 1 (15-25, 25-12, 15-11) Plan 07 Södertelge
189 11.05 10:40 Södertelge - KFUM Jönköping 2 - 0 (25-18, 25-15) Plan 07 Stöcke
190 11.05 13:00 KFUM Jönköping - Stöcke 0 - 2 (18-25, 17-25) Plan 07 Engelholm
191 11.05 14:10 Engelholm - Södertelge 0 - 2 (14-25, 19-25) Plan 07 KFUM Jönköping
192 11.05 15:20 Stöcke - Södertelge 0 - 2 (23-25, 20-25) Plan 07 Engelholm
193 11.05 16:30 Engelholm - KFUM Jönköping 2 - 0 (25-11, 25-22) Plan 07 Stöcke
Lag Draktfarge Land
Floby
Habo U16
Lidingö
Lund
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1Lund33060MAX150761.9746
2Floby3214221271081.1764
3Habo U16312240.51201360.8822
4Lidingö303060731500.4870

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
194 11.05 09:30 Lund - Habo U16 2 - 0 (25-18, 25-12) Plan 08 Floby
195 11.05 10:40 Floby - Lidingö 2 - 0 (25-6, 25-12) Plan 08 Lund
196 11.05 11:50 Lidingö - Lund 0 - 2 (9-25, 10-25) Plan 08 Habo U16
197 11.05 14:10 Habo U16 - Floby 0 - 2 (18-25, 22-25) Plan 08 Lidingö
198 11.05 15:20 Lund - Floby 2 - 0 (25-13, 25-14) Plan 08 Habo U16
199 11.05 16:30 Habo U16 - Lidingö 2 - 0 (25-18, 25-18) Plan 08 Lund
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
227 Kvart 1 11.05 19:00 Norsjö - Falkenberg 2 - 1 (23-25, 26-24, 15-11) Plan 03 Pulje A/3 (KFUM Göteborg)
224 Kvart 2 11.05 19:00 Habo - Sollentuna 2 - 0 (25-21, 25-10) Plan 04 Pulje B/3 (Suld)
225 Kvart 3 11.05 19:00 Södertelge - Floby 2 - 0 (25-10, 25-21) Plan 07 Pulje C/3 (Engelholm)
226 Kvart 4 11.05 19:00 Lund - Stöcke 2 - 0 (25-18, 25-18) Plan 08 Pulje D/3 (Habo U16)
230 Plac 5-8/1 12.05 09:45 Falkenberg - Stöcke 2 - 1 (25-17, 17-25, 16-14) Plan 03 Taper kamp 240 (KFUM Göteborg)
231 Plac 5-8/2 12.05 09:45 Sollentuna - Floby 2 - 1 (17-25, 25-15, 15-12) Plan 04 Taper kamp 241 (Falköping)
228 Semi 1 12.05 11:00 Norsjö - Lund 0 - 2 (14-25, 17-25) Plan 03 Taper kamp 230 (Stöcke)
229 Semi 2 12.05 11:00 Habo - Södertelge 2 - 0 (25-21, 25-22) Plan 04 Taper kamp 231 (Floby)
233 Plac 3-4 12.05 13:00 Norsjö - Södertelge 1 - 2 (25-22, 22-25, 13-15) Plan 03 Arrangör
234 Plac 5-6 12.05 14:15 Falkenberg - Sollentuna 2 - 0 (25-21, 25-23) Plan 07 Taper kamp 238 (Västerås)
235 Plac 7-8 12.05 14:15 Stöcke - Floby 2 - 0 (25-19, 25-17) Plan 08 Taper kamp 236 (KFUM Jönköping)
232 Final 12.05 15:30 Lund - Habo 1 - 2 (34-32, 21-25, 9-15) Plan 01 Arrangör
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
240 Plac 9-16/1 12.05 08:30 KFUM Göteborg - Västerås 0 - 2 (19-25, 21-25) Plan 03 Taper kamp 227 (Falkenberg)
241 Plac 9-16/2 12.05 08:30 Suld - Falköping 2 - 1 (25-18, 23-25, 15-9) Plan 04 Taper kamp 224 (Sollentuna)
242 Plac 9-16/3 12.05 08:30 Engelholm - Lidingö 2 - 0 (25-20, 25-18) Plan 07 Taper kamp 225 (Floby)
243 Plac 9-16/4 12.05 08:30 Habo U16 - KFUM Jönköping 1 - 2 (26-24, 20-25, 10-15) Plan 08 Taper kamp 226 (Stöcke)
237 Plac 9-12/1 12.05 09:45 Västerås - KFUM Jönköping 0 - 2 (18-25, 24-26) Plan 07 Taper kamp 242 (Lidingö)
239 Plac 9-12/2 12.05 09:45 Suld - Engelholm 0 - 2 (8-25, 15-25) Plan 08 Taper kamp 243 (Habo U16)
244 Plac 13-16/1 12.05 11:00 KFUM Göteborg - Habo U16 0 - 2 (21-25, 20-25) Plan 07 Taper kamp 237 (Västerås)
245 Plac 13-16/2 12.05 11:00 Falköping - Lidingö 0 - 2 (24-25, 20-25) Plan 08 Taper kamp 239 (Suld)
238 Plac 11-12 12.05 13:00 Västerås - Suld 0 - 2 (11-25, 21-25) Plan 07 Taper kamp 244 (KFUM Göteborg)
236 Plac 9-10 12.05 13:00 KFUM Jönköping - Engelholm 0 - 2 (14-25, 17-25) Plan 08 Taper kamp 245 (Falköping)
246 Plac 13-14 12.05 15:30 Habo U16 - Lidingö 2 - 1 (19-25, 25-21, 15-12) Plan 07 Taper kamp 234 (Sollentuna)
247 Plac 15-16 12.05 15:30 KFUM Göteborg - Falköping 0 - 2 (17-25, 26-28) Plan 08 Taper kamp 235 (Floby)
10.12.2019 01:42
Matches updated
Oppdatert:
12.05.2019 16:42
Kilde: Web