11.11.2019 19:43
Matches updated
Oppdatert:
17.09.2017 23:52
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
207: 0-2 (23:52)
208: 2-0 (23:52)
212: 0-2 (23:52)

D2 - Damer gruppe 2 (1. og 2. div)

TabellPVTKSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff?
1SVBK 1 div840480820010298
2KSK 2631462418016119
3Gjesdal422444016914326
4Søre Neset Volleyball213426-4142176-34
5KFUM Stvgr 2004408-891200-109

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
662 16.09 08:00 KSK 2 - Gjesdal 2 - 0 (25-17, 25-15) Idrettshallen - Bane 04 (KFUM Stvgr 1)
663 16.09 08:00 SVBK 1 div - Søre Neset Volleyball 2 - 0 (25-15, 25-10) Idrettshallen - Bane 05 (KSK 3)
660 16.09 10:00 Gjesdal - Søre Neset Volleyball 2 - 0 (25-13, 25-17) Idrettshallen - Bane 05 (SVBK 1 div)
661 16.09 10:00 KSK 2 - KFUM Stvgr 2 2 - 0 (25-20, 25-22) Idrettshallen - Bane 04 (Austrått)
664 16.09 12:00 SVBK 1 div - KSK 2 2 - 0 (25-11, 25-19) Idrettshallen - Bane 05 (Toppvolley 1)
665 16.09 12:00 KFUM Stvgr 2 - Gjesdal 0 - 2 (7-25, 6-25) Idrettshallen - Bane 04 (Søre Neset Volleyball)
666 16.09 14:00 KFUM Stvgr 2 - SVBK 1 div 0 - 2 (3-25, 7-25) Idrettshallen - Bane 05 (Austrått)
667 16.09 14:00 Søre Neset Volleyball - KSK 2 0 - 2 (22-25, 15-25) Idrettshallen - Bane 04 (Gneist)
668 16.09 16:00 Søre Neset Volleyball - KFUM Stvgr 2 2 - 0 (25-14, 25-12) Idrettshallen - Bane 04 (KSK 2)
669 16.09 16:00 Gjesdal - SVBK 1 div 0 - 2 (15-25, 22-25) Idrettshallen - Bane 05 (Randaberg 2)
TabellPVTKSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff?
1Straen VBK630361515810256
2Austrått4213523122145-23
3SVBK 3 div212325-3116147-31
4Gneist003316-5118120-2

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
670 16.09 09:00 Austrått - Straen VBK 1 - 2 (25-18, 19-25, 11-15) Idrettshallen - Bane 06 (UiSi Volley)
671 16.09 10:00 Gneist - SVBK 3 div 1 - 2 (6-25, 26-24, 15-4) Idrettshallen - Bane 02 (TIF Viking)
673 16.09 12:00 Straen VBK - SVBK 3 div 2 - 0 (25-14, 25-12) Idrettshallen - Bane 06 (Gneist)
672 16.09 13:00 Gneist - Austrått 0 - 2 (25-10, 25-7) Idrettshallen - Bane 06 (Toppvolley 2)
675 16.09 15:00 Austrått - SVBK 3 div 2 - 0 (25-22, 25-15) Idrettshallen - Bane 06 (KSK 2)
674 16.09 16:00 Straen VBK - Gneist 2 - 0 (25-9, 25-12) Idrettshallen - Bane 06 (SVBK 3 div)
TabellPVTKSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff?
1Toppvolley 1630360615110843
2UiSi Volley421344017015911
3Lyderhorn Volleyballklubb212334-1153158-5
4Randaberg 2003316-5116165-49

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
676 16.09 08:00 UiSi Volley - Lyderhorn Volleyballklubb 2 - 1 (24-26, 25-21, 16-14) Idrettshallen - Bane 06 (Straen VBK)
677 16.09 08:00 Toppvolley 1 - Randaberg 2 2 - 0 (25-11, 25-15) Idrettshallen - Bane 03 (TIF Viking)
681 16.09 10:00 UiSi Volley - Randaberg 2 2 - 1 (24-26, 25-16, 15-6) Idrettshallen - Bane 06 (Straen VBK)
680 16.09 11:00 Lyderhorn Volleyballklubb - Toppvolley 1 0 - 2 (24-26, 17-25) Idrettshallen - Bane 03 (KFUM Stvgr 1)
678 16.09 13:00 Toppvolley 1 - UiSi Volley 2 - 0 (25-20, 25-21) Idrettshallen - Bane 03 (Gjesdal)
679 16.09 15:00 Lyderhorn Volleyballklubb - Randaberg 2 2 - 0 (26-24, 25-18) Idrettshallen - Bane 03 (SVBK 1 div)
TabellPVTKSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff?
1Toppvolley 2630360615010050
2KSK 342134221321275
3KFUM Stvgr 1212325-3131158-27
4TIF Viking003316-5132160-28

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
682 16.09 09:00 TIF Viking - KSK 3 0 - 2 (18-25, 22-25) Idrettshallen - Bane 03 (Toppvolley 1)
683 16.09 10:00 Toppvolley 2 - KFUM Stvgr 1 2 - 0 (25-16, 25-18) Idrettshallen - Bane 03 (KSK 3)
684 16.09 12:00 Toppvolley 2 - TIF Viking 2 - 0 (25-13, 25-21) Idrettshallen - Bane 03 (Lyderhorn Volleyballklubb)
685 16.09 14:00 KSK 3 - KFUM Stvgr 1 2 - 0 (25-14, 25-23) Idrettshallen - Bane 03 (UiSi Volley)
686 16.09 16:00 KSK 3 - Toppvolley 2 0 - 2 (10-25, 22-25) Idrettshallen - Bane 03 (Lyderhorn Volleyballklubb)
687 16.09 17:00 TIF Viking - KFUM Stvgr 1 1 - 2 (25-20, 20-25, 13-15) Idrettshallen - Bane 03 (SVBK 1 div)
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
688 A-1/4-1 17.09 08:00 SVBK 1 div - KSK 3 2 - 0 (25-20, 25-20) Idrettshallen - Bane 04 Pulje B/4 (Gneist)
689 A-1/4-2 17.09 08:00 Straen VBK - UiSi Volley 0 - 2 (10-25, 20-25) Idrettshallen - Bane 05 Pulje A/4 (Søre Neset Volleyball)
690 A-1/4-3 17.09 08:00 Toppvolley 1 - Austrått 2 - 1 (22-25, 25-18, 15-5) Idrettshallen - Bane 06 Pulje D/4 (TIF Viking)
691 A-1/4-4 17.09 08:00 Toppvolley 2 - KSK 2 2 - 0 (25-13, 25-12) Idrettshallen - Bane 02 Pulje C/3 (Lyderhorn Volleyballklubb)
696 Kamp 5-8 plass 17.09 10:00 KSK 3 - Straen VBK 2 - 0 (25-21, 28-26) Idrettshallen - Bane 06 Taper kamp 701 (Gjesdal)
697 Kamp 5-8 plass 17.09 10:00 Austrått - KSK 2 2 - 1 (7-25, 25-17, 15-11) Idrettshallen - Bane 05 Taper kamp 705 (Søre Neset Volleyball)
692 A-1/2-1 17.09 11:00 SVBK 1 div - UiSi Volley 2 - 0 (25-12, 25-15) Idrettshallen - Bane 04 Taper kamp 702 (KFUM Stvgr 2)
693 A-1/2-2 17.09 11:00 Toppvolley 1 - Toppvolley 2 0 - 2 (12-25, 12-25) Idrettshallen - Bane 05 Taper kamp 697 (KSK 2)
699 Kamp om 5-6 plass 17.09 13:00 KSK 3 - Austrått 2 - 1 (25-21, 22-25, 15-13) Idrettshallen - Bane 04 Taper kamp 708 (KFUM Stvgr 2)
698 Kamp om 7-8 plass 17.09 13:00 Straen VBK - KSK 2 0 - 2 (23-25, 11-25) Idrettshallen - Bane 06 Taper kamp 713 (Gneist)
695 Bronsefinale 17.09 14:00 UiSi Volley - Toppvolley 1 0 - 2 (23-25, 24-26) Idrettshallen - Bane 04 Taper kamp 699 (Austrått)
694 Finale 17.09 15:00 SVBK 1 div - Toppvolley 2 2 - 1 (25-20, 20-25, 15-12) Idrettshallen - Bane 04 Taper kamp 695 (UiSi Volley)
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
712 B-1/8-1 17.09 08:00 KFUM Stvgr 2 - Randaberg 2 2 - 0 (25-20, 25-16) Idrettshallen - Bane 01 Pulje D/3 (KFUM Stvgr 1)
701 B-1/4-1 17.09 09:00 Gjesdal - TIF Viking 0 - 2 (18-25, 18-25) Idrettshallen - Bane 06 Pulje B/2 (Austrått)
704 B-1/4-3 17.09 09:00 Lyderhorn Volleyballklubb - Gneist 2 - 0 (25-20, 25-18) Idrettshallen - Bane 04 Pulje D/2 (KSK 3)
705 B-1/4-4 17.09 09:00 KFUM Stvgr 1 - Søre Neset Volleyball 2 - 0 (25-19, 25-20) Idrettshallen - Bane 05 Pulje C/2 (UiSi Volley)
702 B-1/4-2 17.09 10:00 SVBK 3 div - KFUM Stvgr 2 2 - 0 (25-9, 25-7) Idrettshallen - Bane 04 Taper kamp 704 (Gneist)
709 Kamp 13-17 pl 17.09 11:00 Gneist - Søre Neset Volleyball 0 - 2 (13-25, 12-25) Idrettshallen - Bane 06 Taper kamp 696 (Straen VBK)
703 B-1/2-2 17.09 12:00 Lyderhorn Volleyballklubb - KFUM Stvgr 1 2 - 0 (25-18, 25-21) Idrettshallen - Bane 05 Taper kamp 693 (Toppvolley 1)
708 Kamp 13-16pl 17.09 12:00 Gjesdal - KFUM Stvgr 2 2 - 0 (25-11, 25-11) Idrettshallen - Bane 04 Taper kamp 692 (UiSi Volley)
713 Kamp om 15-17 17.09 12:00 Gneist - Randaberg 2 1 - 2 (27-25, 14-25, 12-15) Idrettshallen - Bane 06 Taper kamp 709 (Gneist)
700 B-1/2-1 17.09 13:00 TIF Viking - SVBK 3 div 2 - 0 (27-25, 25-15) Idrettshallen - Bane 05 Taper kamp 703 (KFUM Stvgr 1)
711 Kamp om 13-14 plass 17.09 14:00 Gjesdal - Søre Neset Volleyball 2 - 0 (25-10, 25-11) Idrettshallen - Bane 05 Taper kamp 700 (SVBK 3 div)
710 Kamp om 15-16 plass 17.09 14:00 KFUM Stvgr 2 - Randaberg 2 2 - 1 (23-25, 25-23, 15-8) Idrettshallen - Bane 06 Taper kamp 698 (Straen VBK)
707 Kamp om 11-12 plass 17.09 15:00 SVBK 3 div - KFUM Stvgr 1 1 - 2 (25-21, 16-25, 15-17) Idrettshallen - Bane 06 Taper kamp 710 (Randaberg 2)
706 Kamp om 9-10 plass 17.09 15:00 TIF Viking - Lyderhorn Volleyballklubb 2 - 0 (25-20, 25-8) Idrettshallen - Bane 05 Taper kamp 711 (Søre Neset Volleyball)
11.11.2019 19:43
Matches updated
Oppdatert:
17.09.2017 23:52
Kilde: Web