24.05.2019 10:31
Matches updated
Oppdatert:
17.09.2017 23:52
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
207: 0-2 (23:52)
208: 2-0 (23:52)
212: 0-2 (23:52)

D5-U17 - Damer gruppe 5 Jenter U17

TabellPVTKSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff?
1KFUM Stvgr 163036061529458
2Sveio421343114412222
3Vindafjord212334-11391354
4Mandal 2003306-666150-84

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
230 16.09 09:00 Mandal 2 - KFUM Stvgr 1 0 - 2 (7-25, 12-25) Idrettshallen - Bane 02 (ISS U17)
227 16.09 11:00 KFUM Stvgr 1 - Sveio 2 - 0 (27-25, 25-9) Idrettshallen - Bane 01 (KFUM Haugesund)
231 16.09 12:00 Vindafjord - Sveio 1 - 2 (25-20, 20-25, 3-15) Idrettshallen - Bane 01 (KFUM Stvgr 1)
226 16.09 13:00 Vindafjord - Mandal 2 2 - 0 (25-14, 25-11) Idrettshallen - Bane 01 (Sveio)
228 16.09 15:00 KFUM Stvgr 1 - Vindafjord 2 - 0 (25-19, 25-22) Idrettshallen - Bane 02 (KSK5)
229 16.09 16:00 Mandal 2 - Sveio 0 - 2 (13-25, 9-25) Idrettshallen - Bane 02 (TIF Viking)
TabellPVTKSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff?
1Gneist Smaragd63036061505298
2KFUM Stvgr 242134311351323
3KSK5212334-1115138-23
4ISS U17003306-672150-78

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
233 16.09 08:00 KSK5 - ISS U17 2 - 0 (25-11, 25-14) Idrettshallen - Bane 02 (KFUM Stvgr 1)
232 16.09 09:00 Gneist Smaragd - KFUM Stvgr 2 2 - 0 (25-8, 25-14) Idrettshallen - Bane 01 (Mandal 1)
234 16.09 11:00 KSK5 - Gneist Smaragd 0 - 2 (12-25, 3-25) Idrettshallen - Bane 06 (Mandal 2)
235 16.09 11:00 KFUM Stvgr 2 - ISS U17 2 - 0 (25-14, 25-18) Idrettshallen - Bane 02 (Vindafjord)
236 16.09 14:00 KFUM Stvgr 2 - KSK5 2 - 1 (23-25, 25-21, 15-4) Idrettshallen - Bane 02 (Strand Ulv J17)
237 16.09 14:00 Gneist Smaragd - ISS U17 2 - 0 (25-4, 25-11) Idrettshallen - Bane 01 (Vindafjord)
TabellPVTKSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff?
1TIF Viking840483523717067
2Klepp VBL631472520114952
3Søgne Volley422454118516718
4SVBK JU17213436-3166183-17
5Gneist Zafir004408-880200-120

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
239 16.09 09:00 TIF Viking - Søgne Volley 2 - 1 (21-25, 25-14, 15-9) Idrettshallen - Bane 05 (Gneist Rubin)
241 16.09 09:00 SVBK JU17 - Gneist Zafir 2 - 0 (25-3, 25-17) Idrettshallen - Bane 04 (KSK5)
240 16.09 11:00 TIF Viking - Klepp VBL 2 - 1 (25-13, 23-25, 15-13) Idrettshallen - Bane 04 (SVBK JU17)
246 16.09 11:00 Gneist Zafir - Søgne Volley 0 - 2 (11-25, 12-25) Idrettshallen - Bane 05 (Mandal 1)
242 16.09 13:00 SVBK JU17 - TIF Viking 1 - 2 (15-25, 25-23, 11-15) Idrettshallen - Bane 04 (Gneist Zafir)
243 16.09 13:00 Søgne Volley - Klepp VBL 0 - 2 (14-25, 23-25) Idrettshallen - Bane 05 (Gneist Smaragd)
245 16.09 15:00 Gneist Zafir - TIF Viking 0 - 2 (6-25, 14-25) Idrettshallen - Bane 05 (Søgne Volley)
247 16.09 15:00 Klepp VBL - SVBK JU17 2 - 0 (25-19, 25-13) Idrettshallen - Bane 04 (Gneist Smaragd)
238 16.09 17:00 Klepp VBL - Gneist Zafir 2 - 0 (25-12, 25-5) Idrettshallen - Bane 05 (Sveio)
244 16.09 17:00 Søgne Volley - SVBK JU17 2 - 0 (25-23, 25-10) Idrettshallen - Bane 04 (TIF Viking)
TabellPVTKSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff?
1Mandal 1630361515610947
2Strand Ulv J1742135231509456
3KFUM Haugesund212324-282136-54
4Gneist Rubin003306-6101150-49

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
248 16.09 08:00 Mandal 1 - Gneist Rubin 2 - 0 (25-21, 25-22) Idrettshallen - Bane 01 (KFUM Stvgr 2)
251 16.09 10:00 Gneist Rubin - KFUM Haugesund 0 - 2 (18-25, 18-25) Idrettshallen - Bane 01 (KFUM Stvgr 2)
249 16.09 12:00 Strand Ulv J17 - KFUM Haugesund 2 - 0 (25-9, 25-7) Idrettshallen - Bane 02 (ISS U17)
250 16.09 13:00 Strand Ulv J17 - Mandal 1 1 - 2 (25-16, 17-25, 8-15) Idrettshallen - Bane 02 (KFUM Haugesund)
252 16.09 15:00 Gneist Rubin - Strand Ulv J17 0 - 2 (13-25, 9-25) Idrettshallen - Bane 01 (KFUM Haugesund)
253 16.09 16:00 Mandal 1 - KFUM Haugesund 2 - 0 (25-12, 25-4) Idrettshallen - Bane 01 (Strand Ulv J17)
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
256 A-1/4-3 17.09 09:00 TIF Viking - KFUM Stvgr 2 2 - 0 (25-18, 26-24) Idrettshallen - Bane 01 Pulje D/2 (Strand Ulv J17)
257 A-1/4-4 17.09 09:00 Mandal 1 - Sveio 0 - 2 (20-25, 18-25) Idrettshallen - Bane 02 Pulje C/2 (Klepp VBL)
254 A-1/4-1 17.09 10:00 KFUM Stvgr 1 - Strand Ulv J17 2 - 1 (17-25, 25-12, 17-15) Idrettshallen - Bane 01 Pulje B/2 (KFUM Stvgr 2)
255 A-1/4-2 17.09 10:00 Gneist Smaragd - Klepp VBL 2 - 0 (25-3, 25-16) Idrettshallen - Bane 02 Pulje A/2 (Sveio)
259 A-1/2-2 17.09 11:00 TIF Viking - Sveio 0 - 2 (14-25, 22-25) Idrettshallen - Bane 01 Taper kamp 254 (Strand Ulv J17)
263 Kamp 5-8 plass 17.09 11:00 KFUM Stvgr 2 - Mandal 1 0 - 2 (15-25, 11-25) Idrettshallen - Bane 02 Taper kamp 255 (Klepp VBL)
258 A-1/2-1 17.09 12:00 KFUM Stvgr 1 - Gneist Smaragd 2 - 0 (25-20, 25-14) Idrettshallen - Bane 02 Taper kamp 263 (KFUM Stvgr 2)
262 Kamp 5-8 plass 17.09 12:00 Strand Ulv J17 - Klepp VBL 2 - 0 (25-18, 25-17) Idrettshallen - Bane 01 Taper kamp 259 (TIF Viking)
265 Kamp om 5-6 plass 17.09 14:00 Strand Ulv J17 - Mandal 1 2 - 0 (25-22, 25-22) Idrettshallen - Bane 01 Taper kamp 262 (Klepp VBL)
264 Kamp om 7-8 plass 17.09 14:00 Klepp VBL - KFUM Stvgr 2 2 - 0 (25-17, 25-21) Idrettshallen - Bane 02 Taper kamp 258 (Gneist Smaragd)
261 Bronsefinale 17.09 15:00 Gneist Smaragd - TIF Viking 2 - 0 (25-14, 25-16) Idrettshallen - Bane 02 Taper kamp 264 (KFUM Stvgr 2)
260 Finale 17.09 15:00 KFUM Stvgr 1 - Sveio 2 - 0 (25-23, 25-21) Idrettshallen - Bane 01 Taper kamp 265 (Mandal 1)
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
272 B-1/8-1 17.09 08:00 Gneist Zafir - Gneist Rubin 0 - 2 (10-25, 14-25) Vikinghallen - Bane A Pulje B/4 (ISS U17)
278 B-1/4-3 17.09 09:00 Søgne Volley - ISS U17 2 - 0 (25-9, 25-8) Vikinghallen - Bane A Pulje D/4 (Gneist Rubin)
279 B-1/4-4 17.09 09:00 KFUM Haugesund - Mandal 2 2 - 0 (25-11, 25-22) Vikinghallen - Bane B Pulje C/5 (Gneist Zafir)
275 B-1/4-1 17.09 10:00 Vindafjord - SVBK JU17 2 - 0 (25-21, 25-21) Vikinghallen - Bane A Pulje B/4 (ISS U17)
276 B-1/4-2 17.09 10:00 KSK5 - Gneist Rubin 1 - 2 (23-25, 25-22, 8-15) Vikinghallen - Bane B Pulje A/4 (Mandal 2)
277 B-1/2-2 17.09 11:00 Søgne Volley - KFUM Haugesund 1 - 2 (25-23, 14-25, 8-15) Vikinghallen - Bane B Taper kamp 276 (KSK5)
269 Kamp 13-17 pl 17.09 11:00 ISS U17 - Mandal 2 2 - 0 (25-17, 26-24) Vikinghallen - Bane A Taper kamp 275 (SVBK JU17)
274 B-1/2-1 17.09 12:00 Vindafjord - Gneist Rubin 2 - 0 (25-19, 25-14) Vikinghallen - Bane B Taper kamp 277 (Søgne Volley)
268 Kamp 13-16pl 17.09 12:00 SVBK JU17 - KSK5 2 - 0 (25-21, 25-18) Vikinghallen - Bane A Taper kamp 269 (Mandal 2)
273 Kamp om 15-17 17.09 13:00 Mandal 2 - Gneist Zafir 2 - 0 (28-26, 25-22) Vikinghallen - Bane A Taper kamp 268 (KSK5)
271 Kamp om 13-14 plass 17.09 14:00 SVBK JU17 - ISS U17 2 - 0 (25-12, 25-13) Vikinghallen - Bane A Taper kamp 273 (Gneist Zafir)
270 Kamp om 15-16 plass 17.09 14:00 KSK5 - Mandal 2 2 - 0 (25-13, 25-23) Vikinghallen - Bane B Taper kamp 274 (Gneist Rubin)
267 Kamp om 11-12 plass 17.09 15:00 Gneist Rubin - Søgne Volley 0 - 2 (21-25, 20-25) Vikinghallen - Bane B Taper kamp 270 (Mandal 2)
266 Kamp om 9-10 plass 17.09 15:00 Vindafjord - KFUM Haugesund 2 - 0 (25-19, 25-15) Vikinghallen - Bane A Taper kamp 271 (ISS U17)
24.05.2019 10:31
Matches updated
Oppdatert:
17.09.2017 23:52
Kilde: Web