24.05.2019 10:31
Matches updated
Oppdatert:
17.09.2017 23:52
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
207: 0-2 (23:52)
208: 2-0 (23:52)
212: 0-2 (23:52)

D6-U15 - Damer gruppe 6 Jenter U15

TabellPVTKSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff?
1Austrått JU1521124041005347
2Haugesund VBL 221122207781-4
3Aberdeen211204-457100-43

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
154 16.09 08:00 Aberdeen - Austrått JU15 0 - 2 (18-25, 8-25) Vikinghallen - Bane B (Randaberg 2)
153 16.09 10:00 Austrått JU15 - Haugesund VBL 2 2 - 0 (25-19, 25-8) Vikinghallen - Bane B (ACS Hillingdon Blue)
152 16.09 12:00 Haugesund VBL 2 - Aberdeen 2 - 0 (25-8, 25-23) Vikinghallen - Bane B (ISS-2)
TabellPVTKSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff?
1KSK42024041006733
2ACS Hillingdon Blue21122208284-2
3Randaberg 2002204-469100-31

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
155 16.09 09:00 Randaberg 2 - ACS Hillingdon Blue 0 - 2 (12-25, 22-25) Vikinghallen - Bane B (Aberdeen)
156 16.09 11:00 KSK - Randaberg 2 2 - 0 (25-16, 25-19) Vikinghallen - Bane A (ACS Hillingdon White)
157 16.09 14:00 ACS Hillingdon Blue - KSK 0 - 2 (10-25, 22-25) Vikinghallen - Bane B Mangler kampskjema (Haugesund VBL 1)
TabellPVTKSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff?
1Haugesund VBL 142024041004258
2Gneist Topas21122208182-1
3ISS-1002204-443100-57

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
160 16.09 09:00 ISS-1 - Gneist Topas 0 - 2 (20-25, 12-25) Vikinghallen - Bane A (Randaberg 1)
158 16.09 11:00 Haugesund VBL 1 - ISS-1 2 - 0 (25-5, 25-6) Vikinghallen - Bane B (Austrått JU15)
159 16.09 13:00 Gneist Topas - Haugesund VBL 1 0 - 2 (11-25, 20-25) Vikinghallen - Bane B (Haugesund VBL 2)
TabellPVTKSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff?
1IL Sand63036061505892
2Randaberg 14213431132141-9
3ISS-2212335-2138165-27
4ACS Hillingdon White003316-5109165-56

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
162 16.09 08:00 Randaberg 1 - ISS-2 2 - 1 (25-18, 21-25, 15-7) Vikinghallen - Bane A (Gneist Topas)
164 16.09 10:00 ACS Hillingdon White - ISS-2 1 - 2 (27-25, 16-25, 11-15) Vikinghallen - Bane A (ISS-1)
161 16.09 12:00 IL Sand - ACS Hillingdon White 2 - 0 (25-5, 25-9) Vikinghallen - Bane A (Randaberg 2)
165 16.09 13:00 ACS Hillingdon White - Randaberg 1 0 - 2 (22-25, 19-25) Vikinghallen - Bane A (IL Sand)
163 16.09 14:00 Randaberg 1 - IL Sand 0 - 2 (9-25, 12-25) Vikinghallen - Bane A (ACS Hillingdon White)
166 16.09 15:00 IL Sand - ISS-2 2 - 0 (25-7, 25-16) Vikinghallen - Bane A (Randaberg 1)
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
168 Kvart 2 17.09 08:00 KSK - Haugesund VBL 2 2 - 0 (25-19, 25-19) Idrettshallen - Bane 03 Pulje B/2 (ACS Hillingdon Blue)
167 Kvart 1 17.09 08:50 Austrått JU15 - ACS Hillingdon Blue 2 - 0 (25-16, 25-21) Idrettshallen - Bane 03 Pulje A/2 (Haugesund VBL 2)
170 Kvart 4 17.09 08:50 IL Sand - Gneist Topas 2 - 0 (25-14, 25-17) Idrettshallen - Bane 11 Pulje D/4 (ACS Hillingdon White)
169 Kvart 3 17.09 09:40 Haugesund VBL 1 - Randaberg 1 2 - 0 (25-5, 25-7) Idrettshallen - Bane 03 Pulje A/1 (Austrått JU15)
175 5-8. plass 1 17.09 10:30 ACS Hillingdon Blue - Gneist Topas 0 - 2 (2-25, 12-25) Idrettshallen - Bane 11 Taper kamp 386 (ISS-1)
176 5-8. plass 2 17.09 11:20 Haugesund VBL 2 - Randaberg 1 2 - 0 (25-22, 25-19) Idrettshallen - Bane 03 Taper kamp 387 (Randaberg 2)
172 Semi 2 17.09 11:20 KSK - Haugesund VBL 1 0 - 2 (15-25, 12-25) Idrettshallen - Bane 11 Taper kamp 175 (ACS Hillingdon Blue)
171 Semi 1 17.09 13:00 Austrått JU15 - IL Sand 0 - 2 (7-25, 12-25) Idrettshallen - Bane 11 Taper kamp 388 (ACS Hillingdon White)
178 7-8. plass 17.09 13:00 ACS Hillingdon Blue - Randaberg 1 2 - 0 (25-20, 25-15) Idrettshallen - Bane 03 Taper kamp 390 (ISS-1)
177 5-6. plass 17.09 14:00 Gneist Topas - Haugesund VBL 2 2 - 0 (25-8, 25-19) Idrettshallen - Bane 03 Taper kamp 178 (Randaberg 1)
174 3-4. plass 17.09 15:00 Austrått JU15 - KSK 2 - 0 (26-25, 25-22) Idrettshallen - Bane 11 Taper kamp 389 (Aberdeen)
173 Finale 17.09 15:00 IL Sand - Haugesund VBL 1 2 - 0 (25-17, 25-7) Idrettshallen - Bane 03 Taper kamp 177 (Haugesund VBL 2)
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
385 B-Kvart-1 17.09 08:00 Randaberg 2 - ACS Hillingdon White 2 - 0 (25-10, 25-21) Idrettshallen - Bane 11 Pulje C/2 (Gneist Topas)
386 B-Kvart-2 17.09 09:40 ISS-1 - ISS-2 1 - 2 (22-25, 25-19, 13-15) Idrettshallen - Bane 11 Pulje D/1 (IL Sand)
387 B-Semi-1 17.09 10:30 Aberdeen - Randaberg 2 2 - 0 (25-16, 25-22) Idrettshallen - Bane 03 Taper kamp 169 (Randaberg 1)
388 B-Semi-2 17.09 12:10 ISS-2 - ACS Hillingdon White 2 - 0 (25-22, 25-17) Idrettshallen - Bane 11 Taper kamp 172 (KSK)
390 11-12 plass 17.09 12:10 Randaberg 2 - ISS-1 2 - 1 (19-25, 25-15, 15-11) Idrettshallen - Bane 03 Taper kamp 176 (Randaberg 1)
389 9-10 plass 17.09 14:00 ISS-2 - Aberdeen 2 - 0 (25-0, 25-0) Idrettshallen - Bane 11 Taper kamp 171 (Austrått JU15)
24.05.2019 10:31
Matches updated
Oppdatert:
17.09.2017 23:52
Kilde: Web