13.11.2019 10:31
Matches updated
Oppdatert:
17.09.2017 23:52
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
207: 0-2 (23:52)
208: 2-0 (23:52)
212: 0-2 (23:52)

H2 - Herrer gruppe 2 (1. og 2. div)

TabellPVTKSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff?
1Team Sellouts630362417614432
2Sotra VBK421352315612630
3Farsund 1212334-1126149-23
4Austrått003306-6111150-39

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
391 16.09 08:00 Farsund 1 - Austrått 2 - 0 (25-13, 25-21) Idrettshallen - Bane 07 (Toppvolley 2)
392 16.09 08:00 Sotra VBK - Team Sellouts 1 - 2 (25-21, 19-25, 12-15) Idrettshallen - Bane 08 (Gjesdal)
393 16.09 11:00 Sotra VBK - Farsund 1 2 - 0 (25-17, 25-10) Idrettshallen - Bane 07 (Straen VBK)
394 16.09 11:00 Austrått - Team Sellouts 0 - 2 (21-25, 18-25) Idrettshallen - Bane 08 (Toppvolley 1)
396 16.09 13:00 Farsund 1 - Team Sellouts 1 - 2 (13-25, 27-25, 9-15) Idrettshallen - Bane 08 (Toppvolley 2)
395 16.09 14:00 Austrått - Sotra VBK 0 - 2 (19-25, 19-25) Idrettshallen - Bane 07 (Haugesund volleyball KM)
TabellPVTKSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff?
1Froland630361515614214
2KSK421352316113130
3Toppvolley 2212325-3131160-29
4Gjesdal003316-5140155-15

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
397 16.09 09:00 Froland - Toppvolley 2 2 - 0 (25-21, 25-22) Idrettshallen - Bane 07 (Austrått)
398 16.09 09:00 KSK - Gjesdal 2 - 0 (26-24, 25-17) Idrettshallen - Bane 08 (Sotra VBK)
399 16.09 12:00 KSK - Froland 1 - 2 (25-16, 23-25, 12-15) Idrettshallen - Bane 07 (Farsund 1)
400 16.09 12:00 Toppvolley 2 - Gjesdal 2 - 1 (14-25, 25-22, 15-13) Idrettshallen - Bane 08 (Team Sellouts)
402 16.09 14:00 Froland - Gjesdal 2 - 0 (25-23, 25-16) Idrettshallen - Bane 08 (Farsund 1)
401 16.09 15:00 Toppvolley 2 - KSK 0 - 2 (16-25, 18-25) Idrettshallen - Bane 07 (Sotra VBK)
TabellPVTKSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff?
1Toppvolley 1630361516212537
2Straen VBK421353216713037
3Haugesund volleyball KM212334-1129147-18
4Dysjaland003306-694150-56

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
403 16.09 10:00 Straen VBK - Haugesund volleyball KM 2 - 1 (16-25, 25-10, 15-10) Idrettshallen - Bane 07 (Froland)
404 16.09 10:00 Toppvolley 1 - Dysjaland 2 - 0 (25-16, 25-14) Idrettshallen - Bane 08 (KSK)
405 16.09 12:00 Toppvolley 1 - Straen VBK 2 - 1 (21-25, 26-24, 15-12) Idrettshallen - Bane 11 (Austrått)
406 16.09 13:00 Haugesund volleyball KM - Dysjaland 2 - 0 (25-18, 25-23) Idrettshallen - Bane 07 (KSK)
407 16.09 15:00 Haugesund volleyball KM - Toppvolley 1 0 - 2 (19-25, 15-25) Idrettshallen - Bane 08 (Gjesdal)
408 16.09 15:00 Straen VBK - Dysjaland 2 - 0 (25-11, 25-12) Idrettshallen - Bane 10 (Froland)
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
117 Kvart 3 17.09 08:00 Toppvolley 1 - Sotra VBK 1 - 2 (22-25, 25-19, 14-16) Idrettshallen - Bane 10 Pulje B/3 (Toppvolley 2)
118 Kvart 4 17.09 08:00 KSK - Straen VBK 2 - 0 (25-18, 25-23) Idrettshallen - Bane 09 Pulje A/3 (Farsund 1)
115 Kvart 1 17.09 09:00 Team Sellouts - Farsund 1 2 - 1 (21-25, 25-19, 15-12) Idrettshallen - Bane 07 Pulje B/4 (Gjesdal)
116 Kvart 2 17.09 09:00 Froland - Haugesund volleyball KM 2 - 0 (25-20, 25-16) Idrettshallen - Bane 08 Pulje C/4 (Dysjaland)
123 5-8. plass 1 17.09 11:00 Farsund 1 - Straen VBK 0 - 2 (23-25, 20-25) Idrettshallen - Bane 07 Taper kamp 128 (Austrått)
124 5-8. plass 2 17.09 11:00 Haugesund volleyball KM - Toppvolley 1 1 - 2 (25-19, 15-25, 9-15) Idrettshallen - Bane 08 Taper kamp 129 (Dysjaland)
119 Semi 1 17.09 12:00 Team Sellouts - KSK 0 - 2 (20-25, 16-25) Idrettshallen - Bane 07 Taper kamp 123 (Farsund 1)
120 Semi 2 17.09 12:00 Froland - Sotra VBK 2 - 0 (25-12, 25-23) Idrettshallen - Bane 08 Taper kamp 124 (Haugesund volleyball KM)
125 5-6. plass 17.09 13:00 Straen VBK - Toppvolley 1 1 - 2 (20-25, 25-9, 12-15) Idrettshallen - Bane 07 Taper kamp 119 (Team Sellouts)
126 7-8. plass 17.09 13:00 Farsund 1 - Haugesund volleyball KM 0 - 2 (23-25, 20-25) Idrettshallen - Bane 08 Taper kamp 120 (Sotra VBK)
122 3-4. plass 17.09 14:00 Team Sellouts - Sotra VBK 2 - 1 (22-25, 25-12, 15-9) Idrettshallen - Bane 07 Taper kamp 125 (Straen VBK)
121 Finale 17.09 15:00 KSK - Froland 2 - 1 (25-11, 14-25, 15-7) Idrettshallen - Bane 07 Taper kamp 122 (Sotra VBK)
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
128 9-12. plass 1 17.09 10:00 Austrått - Toppvolley 2 0 - 2 (17-25, 16-25) Idrettshallen - Bane 07 Taper kamp 115 (Farsund 1)
129 9-12. plass 2 17.09 10:00 Gjesdal - Dysjaland 2 - 1 (25-14, 21-25, 17-15) Idrettshallen - Bane 08 Taper kamp 116 (Haugesund volleyball KM)
127 9-10. plass 17.09 12:00 Toppvolley 2 - Gjesdal 2 - 0 (25-22, 27-25) Idrettshallen - Bane 10 Vinner kamp 124 (Toppvolley 1)
130 11-12. plass 17.09 13:00 Austrått - Dysjaland 2 - 1 (25-23, 16-25, 18-16) Idrettshallen - Bane 10 Taper kamp 127 (Gjesdal)
13.11.2019 10:31
Matches updated
Oppdatert:
17.09.2017 23:52
Kilde: Web