14.09.2018 01.57 Kamper oppdatert
Oppdatert:
16.09.2018 16:01
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
519: 0-2 (16:01)
520: 2-0 (16:01)
521: 1-2 (16:01)

D6-U15 - Damer gruppe 6 Jenter U15

Lag Draktfarge Land
Aberdeen
TIF Viking         Norway
Vindafjord IL 1         Norway
TabellKVTPSett +Sett -DiffGameball +Gameball -?
1Aberdeen22042703310067
2TIF Viking211222-97988
3Vindafjord IL 12020027-2476100

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
488 15.09 08:30 Aberdeen - TIF Viking 2 - 0 (25-20, 25-9) Idrettshallen Bane 02 (Randaberg IL 1)
487 15.09 10:30 TIF Viking - Vindafjord IL 1 2 - 0 (25-19, 25-19) Idrettshallen Bane 02 (Sandnes VBK)
489 15.09 12:30 Aberdeen - Vindafjord IL 1 25 - 0 (25-21, 25-17) Idrettshallen Bane 02 (KFUM Stavanger)
Lag Draktfarge Land
Randaberg IL 1         Norway
Sandnes VBK         Norway
Vindafjord IL 2 Norway
TabellKVTPSett +Sett -DiffGameball +Gameball -?
1Sandnes VBK22044212129117
2Randaberg IL 12112321010696
3Vindafjord IL 2202014-2293115

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
490 15.09 09:30 Randaberg IL 1 - Sandnes VBK 1 - 2 (21-25, 26-24, 9-15) Idrettshallen Bane 02 (Aberdeen)
492 15.09 11:30 Vindafjord IL 2 - Sandnes VBK 1 - 2 (21-25, 25-23, 15-17) Idrettshallen Bane 02 (TIF Viking)
491 15.09 13:30 Vindafjord IL 2 - Randaberg IL 1 0 - 2 (14-25, 18-25) Idrettshallen Bane 02 (Haugesund)
Lag Draktfarge Land
Austrått IL         Norway
Gneist, IL Norway
Haugesund Norway
TabellKVTPSett +Sett -DiffGameball +Gameball -?
1Gneist, IL2204402710073
2Austrått IL211223-1587102
3Haugesund202014-1292104

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
493 15.09 08:30 Austrått IL - Gneist, IL 0 - 2 (18-25, 15-25) Idrettshallen Bane 03 (Mandal VBK)
494 15.09 10:30 Haugesund - Austrått IL 1 - 2 (22-25, 25-14, 5-15) Idrettshallen Bane 03 (Randaberg IL 2)
495 15.09 12:30 Haugesund - Gneist, IL 0 - 2 (21-25, 19-25) Idrettshallen Bane 03 Vindafjord IL 2
Lag Draktfarge Land
KFUM Stavanger         Norway
Mandal VBK Norway
Randaberg IL 2         Norway
TabellKVTPSett +Sett -DiffGameball +Gameball -?
1Randaberg IL 22204402610074
2KFUM Stavanger211222139380
3Mandal VBK202004-3961100

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
496 15.09 09:30 Mandal VBK - Randaberg IL 2 0 - 2 (13-25, 18-25) Idrettshallen Bane 03 (Gneist, IL)
497 15.09 11:30 KFUM Stavanger - Mandal VBK 2 - 0 (25-12, 25-18) Idrettshallen Bane 03 (Austrått IL)
498 15.09 13:30 KFUM Stavanger - Randaberg IL 2 0 - 2 (23-25, 20-25) Idrettshallen Bane 03 (Vindafjord IL 1)
Lag Draktfarge Land
ISS Norway
KSK         Norway
Sotra VBK         Norway
TabellKVTPSett +Sett -DiffGameball +Gameball -?
1Sotra VBK2204405810042
2KSK211222-186987
3ISS202004-4060100

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
499 15.09 09:00 Sotra VBK - KSK 2 - 0 (25-6, 25-13) Vikinghallen Bane 1 (ISS)
500 15.09 11:00 ISS - Sotra VBK 0 - 2 (12-25, 11-25) Vikinghallen Bane 1 (KSK)
501 15.09 13:00 ISS - KSK 0 - 2 (23-25, 14-25) Vikinghallen Bane 1 (Sotra VBK)
TabellKVTPSett +Sett -DiffGameball +Gameball -
1Haugesund2204413711578
2Vindafjord IL 1211222-292150
3Vindafjord IL 2202014-85765

Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
520 Serie 11-13. plass 16.09 10:30 Haugesund - Vindafjord IL 1 2 - 0 (25-16, 25-5) Vikinghallen Bane 1 Taper kamp 503 (TIF Viking)
521 Serie 11-13. plass 16.09 12:30 Vindafjord IL 2 - Haugesund 1 - 2 (24-26, 26-24, 7-15) Vikinghallen Bane 1 Pulje A/3 (Vindafjord IL 1)
522 Serie 11-13. plass 16.09 14:00 Vindafjord IL 2 - Vindafjord IL 1 0 - 2 Vikinghallen Bane 1 Vinner kamp 518 (Haugesund)
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
502 1/8 1 15.09 16:00 Randaberg IL 1 - Austrått IL 2 - 0 (25-9, 25-17) Idrettshallen Bane 02 Pulje D/3 (Mandal VBK)
503 1/8 2 15.09 16:00 TIF Viking - KFUM Stavanger 0 - 2 (17-25, 8-25) Idrettshallen Bane 03 Pulje C/3 (Haugesund)
504 Kvart 1 16.09 09:00 Aberdeen - Randaberg IL 1 0 - 2 (5-25, 13-25) Idrettshallen Bane 02 Pulje E/1 (Sotra VBK)
505 Kvart 2 16.09 09:00 Sandnes VBK - KFUM Stavanger 2 - 0 (25-21, 25-11) Idrettshallen Bane 03 Pulje E/2 (KSK)
506 Kvart 3 16.09 10:00 Gneist, IL - KSK 2 - 0 (25-10, 25-15) Idrettshallen Bane 03 Pulje B/1 (Sandnes VBK)
507 Kvart 4 16.09 10:00 Randaberg IL 2 - Sotra VBK 2 - 1 (18-25, 25-19, 15-11) Idrettshallen Bane 02 Pulje A/1 (Aberdeen)
517 11-15 plass 1 16.09 09:00 Vindafjord IL 2 - ISS 2 - 0 (25-12, 25-14) Vikinghallen Bane 2 Taper kamp 502 (Austrått IL)
518 11-15 plass 2 16.09 09:00 Haugesund - Mandal VBK 2 - 1 (25-16, 17-25, 14-6) Vikinghallen Bane 1 Pulje A/3 (Vindafjord IL 1)
511 5-8 plass 1 16.09 12:00 Aberdeen - Sotra VBK 0 - 2 (13-25, 9-25) Idrettshallen Bane 02 Vinner kamp 507 (Randaberg IL 2)
512 5-8 plass 2 16.09 12:00 KFUM Stavanger - KSK 2 - 0 (25-11, 25-17) Idrettshallen Bane 03 Vinner kamp 506 (Gneist, IL)
509 Semi 1 16.09 13:00 Randaberg IL 1 - Randaberg IL 2 2 - 0 (25-8, 25-15) Idrettshallen Bane 02 Taper kamp 511 (Aberdeen)
510 Semi 2 16.09 13:00 Sandnes VBK - Gneist, IL 2 - 0 (25-19, 25-11) Idrettshallen Bane 03 Taper kamp 512 (KSK)
519 14-15 plass 16.09 11:30 ISS - Mandal VBK 0 - 2 (12-25, 11-25) Vikinghallen Bane 2 Vinner kamp 517 (Vindafjord IL 2)
508 9-10 plass 16.09 11:30 Austrått IL - TIF Viking 2 - 0 (25-14, 25-20) Vikinghallen Bane 1 Vinner kamp 518 (Haugesund)
515 5-6 plass 16.09 14:00 Sotra VBK - KFUM Stavanger 1 - 2 (25-16, 21-25, 9-15) Idrettshallen Bane 02 Taper kamp 509 (Randaberg IL 2)
516 7-8 plass 16.09 14:00 Aberdeen - KSK 0 - 2 (0-25, 0-25) Idrettshallen Bane 03 Taper kamp 510 (Gneist, IL)
514 3-4 plass 16.09 15:00 Randaberg IL 2 - Gneist, IL 0 - 2 (20-25, 12-25) Idrettshallen Bane 03 Taper kamp 516 (Aberdeen)
513 Finale 16.09 15:00 Randaberg IL 1 - Sandnes VBK 1 - 2 (22-25, 25-18, 12-15) Idrettshallen Bane 02 Taper kamp 515 (Sotra VBK)
14.09.2018 01.57 Kamper oppdatert
Oppdatert:
16.09.2018 16:01
Kilde: Web