13.10.2019 23:11
Matches updated
Oppdatert:
04.04.2018 02:36
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
79: 2-1 (16:36)
78: 1-2 (16:36)
80: 2-0 (16:36)

H35+ - Herrar, födda 1981 eller tidigare

TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1Team Valla22040MAX100661.5154
2Säters IF VBK211230.671021050.9712
3Sollentuna Draget202140.25831140.7280

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
8 13.01 09:00 Sollentuna Draget - Team Valla 0 - 2 (13-25, 15-25) Plan B1 (Säters IF VBK)
7 13.01 12:30 Säters IF VBK - Sollentuna Draget 2 - 1 (24-26, 25-20, 15-9) Plan B1 (Team Valla)
9 13.01 16:00 Team Valla - Säters IF VBK 2 - 0 (25-22, 25-16) Plan B1 (Sollentuna Draget)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1Lunds vk spartak22040MAX101731.3844
2Lidingö SK21122190950.9472
3Jönköping Classics202040771000.770

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
10 13.01 10:10 Lunds vk spartak - Jönköping Classics 2 - 0 (25-17, 25-16) Plan B1 (Lidingö SK)
11 13.01 13:40 Jönköping Classics - Lidingö SK 0 - 2 (23-25, 21-25) Plan B1 (Lunds vk spartak)
12 13.01 17:10 Lidingö SK - Lunds vk spartak 0 - 2 (16-25, 24-26) Plan B1 (Jönköping Classics)
TabellKVTSett +Sett -Sett ratioGameball +Gameball -Game ratioP?
1Östersund Volley22040MAX101691.4644
2VBK Tierp21122188910.9672
3Bromma202040731020.7160

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
13 13.01 11:20 VBK Tierp - Östersund Volley 0 - 2 (20-25, 17-25) Plan B1 (Bromma)
14 13.01 14:50 Östersund Volley - Bromma 2 - 0 (26-24, 25-8) Plan B1 (VBK Tierp)
15 13.01 18:20 Bromma - VBK Tierp 0 - 2 (24-26, 17-25) Plan B1 (Östersund Volley)
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
71 Grupp Plac 7-9 14.01 08:00 Bromma - Sollentuna Draget 2 - 1 (25-10, 17-25, 15-8) Plan B2 Pulje B/3 (Jönköping Classics)
72 Grupp Plac 7-9 14.01 09:00 Jönköping Classics - Bromma 2 - 0 (25-21, 25-21) Plan B2 Pulje A/3 (Sollentuna Draget)
73 Grupp Plac 7-9 14.01 10:00 Jönköping Classics - Sollentuna Draget 2 - 1 (25-22, 21-25, 15-10) Plan B2 Pulje C/3 (Bromma)
Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
75 Kvart 1 14.01 08:00 Lidingö SK - VBK Tierp 2 - 1 (20-25, 25-11, 15-6) Plan B1 Pulje A/2 (Säters IF VBK)
77 Kvart 2 14.01 09:00 Säters IF VBK - Östersund Volley 0 - 2 (20-25, 20-25) Plan B1 Taper kamp 75 (VBK Tierp)
74 Semi 1 14.01 10:00 Team Valla - Lidingö SK 2 - 1 (25-22, 22-25, 15-8) Plan B1 Taper kamp 77 (Säters IF VBK)
76 Semi 2 14.01 11:00 Östersund Volley - Lunds vk spartak 2 - 0 (25-18, 25-20) Plan B1 Taper kamp 74 (Lidingö SK)
80 Plac 5-6 14.01 12:00 VBK Tierp - Säters IF VBK 2 - 0 (25-23, 25-16) Plan B1 Taper kamp 76 (Lunds vk spartak)
79 B-F 14.01 13:00 Lidingö SK - Lunds vk spartak 2 - 1 (25-18, 25-27, 15-10) Plan B1 Taper kamp 76 (Lunds vk spartak)
78 Final 14.01 14:00 Team Valla - Östersund Volley 1 - 2 (25-13, 14-25, 9-15) Plan B1 Taper kamp 78 (Team Valla)
13.10.2019 23:11
Matches updated
Oppdatert:
04.04.2018 02:36
Kilde: Web