23.01.2020 15:21
Matches updated
Kilde: Web
Kampnr Tid Klasse Lag
8810 16.06 17:30 G10 - I FK Fyllingsdalen Tiger Olsvik Tigers
8962 16.06 18:00 G11 - F Sædalen Lokomotiv 1 Ny-Krohnborg 2006
8784 16.06 18:30 G10 - F Voss Blå Fana Star - Hvit
8988 16.06 19:00 G11 - H Nest-Sotra G11 Nymark Blå
8856 16.06 19:30 G10 - M Gneist Aurdalslia Giants Blå Austevoll Aure
8869 16.06 20:00 G10 - O Baune Svart Voss Raud
8847 16.06 20:30 G10 - M Radøy/Manger Blå 2007 Askøy FK Gepard A
8975 17.06 08:00 G11 - G Eidsvåg Pirat Skogsvåg/Telavåg
11485 17.06 08:30 J10 - C Lyngbø Kule Jenter Follese Bestejenter
9152 17.06 09:00 G12 - G Sandviken Lyn Olsvik Gaupe
8943 17.06 09:30 G11 - D Loddefjord G2006 Gul FK Fyllingsdalen TNT
9201 17.06 10:00 G12 - L Syril 1 Nest-Sotra G12
8741 17.06 10:30 G10 - B Loddefjord Silver Brann 2007
9087 17.06 11:00 G12 - A Bjarg G12 Skeie Safir Austevoll G05
9160 17.06 11:30 G12 - H Ørnar Vadmyra Blå 2005 Vest
8971 17.06 12:00 G11 - G Kvernbit Kvit Smørås Waka
9185 17.06 12:30 G12 - J Kjøkkelvik Torden Vard G12-6
8893 17.06 13:00 G10 - Q Åsane Falk Blå Flaktveit Skorpion
11533 17.06 13:30 J10 - H Gneist Supergirls Bergen Nord Tellevik
11637 17.06 14:00 J11 - I Skogsvåg/Telavåg NBK Alvidra J11 1
8765 17.06 14:30 G10 - D Skjergard Flyers Bjarg Skeie 1
8775 17.06 15:00 G10 - E Skogsvåg Gunners Åsane Ravn
9002 17.06 15:30 G11 - J Nordsiden G11 Lyngbø Grønn
9064 17.06 16:00 G11 - P Syril 1 G11 Sandviken G06 Blå
9167 17.06 16:30 G12 - I Nymark Real Bjarg Hvit
11686 17.06 17:00 J12 - E Eldar Bananas 1 Fana Aquila Rød
8822 17.06 17:30 G10 - J Ny-Krohnborg 2007 Sotra Minecraft
9088 17.06 18:00 G12 - A Nordsiden Ulv Kvernbit Kobra
11578 17.06 18:30 J11 - C Nordre Fjell Sotra Supernova Saturn
8908 17.06 19:00 G11 - A Olsvik Giants Baune Gjengen
11547 17.06 19:30 J10 - I Flaktveit Flamingo 1 Sotra Supernova Komet
9162 18.06 09:00 G12 - H Ådlandsfjorden G12 Ørnar
8902 18.06 09:30 G10 - R Apollo Sandviken G07 Rød
8814 18.06 10:00 G10 - I Olsvik Tigers Voss Svart
9147 18.06 10:30 G12 - G Sandviken Lyn Bjarg G12 Skeie Rubin
9097 18.06 11:00 G12 - B Nymark Rangers Kjøkkelvik Lyn
9204 18.06 11:30 G12 - L Nest-Sotra G12 Trio Sunde G12
9133 18.06 12:00 G12 - E Førde-Slåtten NBK Alvidra 2
9193 18.06 12:30 G12 - K Olsvik Jerv Gneist Puma Blå
11690 18.06 13:00 J12 - E Sandviken Knallgod Gneist Diamant Hvit 1
8734 18.06 13:30 G10 - A Sotra Foldnes Sandviken G07 Hvit
8807 18.06 14:00 G10 - I Voss Svart Åsane Falk
9012 18.06 14:30 G11 - K Voss Raud Loddefjord G2006 Hvit
9123 18.06 15:00 G12 - D Trane Transformers Gneist Puma Hvit
23.01.2020 15:21
Matches updated
Kilde: Web