23.01.2020 15:21
Matches updated
Kilde: Web
Kampnr Tid Klasse Lag
9019 16.06 17:30 G11 - K Voss Raud Follese Blå
9217 16.06 18:00 G12 - M Sædalen Sharks 3 Bjarg Blå
9005 16.06 18:30 G11 - J Lyngbø Grønn Åsane G11-1
11649 16.06 19:00 J12 - A Austevoll Sjøstjerner NBK Alvidra
11692 16.06 19:30 J12 - E Eldar Bananas 1 Gneist Diamant Hvit 1
9057 16.06 20:00 G11 - O Eidsvåg Sheriff Sotra Brattholmen Tornado
9189 16.06 20:30 G12 - K Skjergard Orkan Gneist Puma Blå
9010 17.06 08:00 G11 - J Sædalen Lokomotiv 3 Lyngbø Grønn
11542 17.06 08:30 J10 - I Vestsiden Kanin Olsvik Spurs
11719 17.06 09:00 J12 - H Kvernbit J12 - 2 Varegg Superjenter
9085 17.06 09:30 G12 - A Bjarg G12 Skeie Safir Nordsiden Ulv
11538 17.06 10:00 J10 - H Sandviken Hvit Bergen Nord Tellevik
8861 17.06 10:30 G10 - N Lyngbø Grønn Gneist Aurdalslia Giants Hvit
11708 17.06 11:00 J12 - G FK Fyllingsdalen Team Trond Nordsiden J12
9177 17.06 11:30 G12 - I Eldar G12 Sund SK/Telavåg Blå
8732 17.06 12:00 G10 - A Sandviken G07 Hvit Nymark Hvit
9218 17.06 12:30 G12 - M Lyngbø Loddefjord G2005 Grønn
11647 17.06 13:00 J12 - A Eldar Bananas 2 Austevoll Sjøstjerner
11735 17.06 13:30 J12 - I Nest-Sotra NBK Alvidra 2
8889 17.06 14:00 G10 - Q Ask Puma Rød Vard Solvang MG10
9041 17.06 14:30 G11 - N Vik IL 2 Kråkenes City
9163 17.06 15:00 G12 - H Brann G12 Rød Ørnar
8895 17.06 15:30 G10 - Q NBK Alvidra Gutter 10 Åsane Falk Blå
8740 17.06 16:00 G10 - B Sotra Kolltveit Sandviken G07 Blå
11491 17.06 16:30 J10 - D Nordsiden Torden Gneist Merida
11634 17.06 17:00 J11 - I Minde Diamant Skogsvåg/Telavåg
8954 17.06 17:30 G11 - E Vestsiden Sort NBK Alvidra G11 1
9067 17.06 18:00 G11 - P Gneist Gepard 115 Syril 1 G11
8762 17.06 18:30 G10 - D Ørnar Nymark Svart
11676 17.06 19:00 J12 - D Tertnes Storm J12 Voss Rosa
9120 17.06 19:30 G12 - D Nest-Sotra Vest G12 Sauda G12 B
8935 18.06 09:00 G11 - C Follese Hvit Sund SK Kvit
8840 18.06 09:30 G10 - L Sauda G10 Sædalen Gorilla 4
9047 18.06 10:00 G11 - N Kråkenes City Sandviken G06 Rød
8955 18.06 10:30 G11 - E Brann Svart NBK Alvidra G11 1
8772 18.06 11:00 G10 - E Vik IL G10 Austevoll Laks
11521 18.06 11:30 J10 - G Halsnøy J10 Follese Regnbue
11622 18.06 12:00 J11 - G Vestsiden Løvinne Kopervik J11-1
11536 18.06 12:30 J10 - H Bergen Nord Tellevik Syril J10
8976 18.06 13:00 G11 - G Syril 2 G11 Smørås Waka
9098 18.06 13:30 G12 - B Erdal Kickers Vestsiden Hvithai
11510 18.06 14:00 J10 - E Vestsiden Hamster Sotra Supernova Lyn
11501 18.06 14:30 J10 - E Fri Rosa Flaktveit Flamingo 2
8737 18.06 15:00 G10 - B IL Viljar G10 Brann 2007
23.01.2020 15:21
Matches updated
Kilde: Web