23.01.2020 15:21
Matches updated
Kilde: Web
Kampnr Tid Klasse Lag
9035 16.06 17:30 G11 - M Kjøkkelvik United Brann Rød
8824 16.06 18:00 G10 - J Vadmyra Mørkeblå Ny-Krohnborg 2007
8758 16.06 18:30 G10 - D Skjergard Flyers Kjøkkelvik Tiger
9200 16.06 19:00 G12 - L Voss Vangsgutane Syril 1
8896 16.06 19:30 G10 - Q Flaktveit Skorpion Ask Puma Rød
8934 16.06 20:00 G11 - C Stord G11-3 Sund SK Kvit
9199 16.06 20:30 G12 - L Nest-Sotra G12 Gneist Taipan
8799 17.06 08:00 G10 - H Kvernbit Storm Arna-Bjørnar Rød 1
8951 17.06 08:30 G11 - E Eldar G11 Vestsiden Sort
11516 17.06 09:00 J10 - F Nordre Fjell/Nest Sotra 1 Søreide Diamant
9074 17.06 09:30 G11 - Q Austevoll Piraja Drammen Strong
9115 17.06 10:00 G12 - D Nest-Sotra Vest G12 Gneist Puma Hvit
8913 17.06 10:30 G11 - A Baune Gjengen Askøy FK Magenta
8769 17.06 11:00 G10 - E Askøy FK Leopard Vik IL G10
9078 17.06 11:30 G11 - Q Tertnes Rød Hyene NBK Alvidra G11 4
9192 17.06 12:00 G12 - K Solid G12 Sædalen Sharks 1
9129 17.06 12:30 G12 - E FK Fyllingsdalen Varden Sund SK /Telavåg Hvit
8998 17.06 13:00 G11 - I Bjarg Granitt Blå NBK Alvidra G11 2
11648 17.06 13:30 J12 - A Rosendal J12 Kvit NBK Alvidra
11513 17.06 14:00 J10 - F Nymark Rød Nordre Fjell/Nest Sotra 1
8992 17.06 14:30 G11 - I Bjarg Granitt Blå Sandviken G06 Hvit
9056 17.06 15:00 G11 - O Smørås Tiki Sotra Brattholmen Tornado
8834 17.06 15:30 G10 - K Vestsiden X Sund SK White Tigers
9018 17.06 16:00 G11 - K Voss Raud Smørås Taka
8919 17.06 16:30 G11 - B Ådlandsfjorden G11 Ask Fotball
8900 17.06 17:00 G10 - R Sandviken G07 Rød Vadmyra Lyseblå 07
8862 17.06 17:30 G10 - N Bergen Nord Sædalen Gorilla 5
11482 17.06 18:00 J10 - C Follese Bestejenter Nordsiden Storm
11497 17.06 18:30 J10 - D Gneist Merida Sædalen Lilja Blå
11705 17.06 19:00 J12 - G Nore Neset Ninja FK Fyllingsdalen Team Trond
8811 17.06 19:30 G10 - I Askøy FK Jaguar Åsane Falk
8930 18.06 09:00 G11 - C Telavåg/Skogsvåg Loddefjord G2006 Grønn
11520 18.06 09:30 J10 - F Søreide Diamant Nymark Rød
9216 18.06 10:00 G12 - M Sædalen Sharks 3 Sandviken Orkan
8993 18.06 10:30 G11 - I Bulken IL Vestsiden Hvit
8748 18.06 11:00 G10 - C Vestsiden Z Follese Gaupe
9109 18.06 11:30 G12 - C Sauda G12 A Gneist Cobra
11479 18.06 12:00 J10 - C Radøy/Manger Blå 2007 Follese Bestejenter
11580 18.06 12:30 J11 - C Hundvåkøy Lilla 06 Nordre Fjell
11701 18.06 13:00 J12 - F Baune Storm Smørås Løvinner
9052 18.06 13:30 G11 - O Voss Svart Kvernbit Svart
11484 18.06 14:00 J10 - C Sædalen Lilja Grønn Voss Turkis
11511 18.06 14:30 J10 - F Nordre Fjell/Nest Sotra 1 Ask Pink Panter 1
11607 18.06 15:00 J11 - F Gneist Rosa Ask Ponni
23.01.2020 15:21
Matches updated
Kilde: Web