23.01.2020 15:21
Matches updated
Kilde: Web
Kampnr Tid Klasse Lag
8978 16.06 17:30 G11 - G Skogsvåg/Telavåg Kvernbit Kvit
8945 16.06 18:00 G11 - D FK Fyllingsdalen TNT Sund SK Blå
9154 16.06 18:30 G12 - G Sædalen Sharks 2 Sandviken Lyn
8729 16.06 19:00 G10 - A Eldar G10 Sandviken G07 Hvit
9119 16.06 19:30 G12 - D Nymark Rovers Gneist Puma Hvit
11672 16.06 20:00 J12 - C Tertnes Lyn J12 Sotra Supergirls
9135 16.06 20:30 G12 - E FK Fyllingsdalen Varden Førde-Slåtten
11492 17.06 08:00 J10 - D Rosendal J10 NBK Alvidra
8960 17.06 08:30 G11 - F Ny-Krohnborg 2006 Kråkenes United
11595 17.06 09:00 J11 - E Syril Girlpower Nord J11-2
9060 17.06 09:30 G11 - O Sotra Brattholmen Tornado Kvernbit Svart
11644 17.06 10:00 J12 - A Radøy/Manger/Hordabø Svart J12 Eldar Bananas 2
9213 17.06 10:30 G12 - M Loddefjord G2005 Grønn Bjarg Blå
8929 17.06 11:00 G11 - C Stord G11-3 Follese Hvit
9040 17.06 11:30 G11 - M Kvernbit Blå Kjøkkelvik United
8894 17.06 12:00 G10 - Q NBK Alvidra Gutter 10 Vard Solvang MG10
8850 17.06 12:30 G10 - M Gneist Aurdalslia Giants Blå Skogsvåg United
9020 17.06 13:00 G11 - K Vard Haugesund G11-2 Loddefjord G2006 Hvit
9198 17.06 13:30 G12 - K Solid G12 Olsvik Jerv
8739 17.06 14:00 G10 - B Loddefjord Silver IL Viljar G10
8752 17.06 14:30 G10 - C Bjørgum Loddefjord Gold
9106 17.06 15:00 G12 - C Gneist Cobra Skjergard Storm
8906 17.06 15:30 G10 - R Sandviken G07 Rød Sotra Hjelteryggen
9206 17.06 16:00 G12 - L Voss Vangsgutane Nest-Sotra G12
11699 17.06 16:30 J12 - F Loddefjord Rød Baune Storm
9127 17.06 17:00 G12 - E Førde-Slåtten Loddefjord G2005 Rød
9121 17.06 17:30 G12 - D Gneist Puma Hvit Sauda G12 B
11558 17.06 18:00 J11 - A Halsnøy J11 Sædalen Sommerfugl Blå
11728 17.06 18:30 J12 - I NBK Alvidra 2 Follese Super
11537 17.06 19:00 J10 - H Bjørgum J10 Syril J10
11486 17.06 19:30 J10 - C Radøy/Manger Blå 2007 Sædalen Lilja Grønn
8997 18.06 09:00 G11 - I Sandviken G06 Hvit Sauda G11-Kvit
8980 18.06 09:30 G11 - H Vik IL 1 Nymark Blå
8736 18.06 10:00 G10 - A Nymark Hvit Eldar G10
8888 18.06 10:30 G10 - Q NBK Alvidra Gutter 10 Ask Puma Rød
9003 18.06 11:00 G11 - J Lyngbø Grønn Viljar Blå
8965 18.06 11:30 G11 - F Åsane G11-1 Blå Sædalen Lokomotiv 1
9091 18.06 12:00 G12 - A NBK Alvidra 3 Austevoll G05
8825 18.06 12:30 G10 - J Voss Blå Ask Puma Svart
11474 18.06 13:00 J10 - B Sogndal 2 Voss Lilla
9117 18.06 13:30 G12 - D Nymark Rovers Nest-Sotra Vest G12
9082 18.06 14:00 G11 - Q Olsvik Falcons Tertnes Rød Hyene
11463 18.06 14:30 J10 - A Olsvik Rosa Spurs Askøy FK Røyskatt A
11723 18.06 15:00 J12 - H Baune J2005 Sædalen Delfin Rød
23.01.2020 15:21
Matches updated
Kilde: Web