23.01.2020 15:21
Matches updated
Kilde: Web
Kampnr Tid Klasse Lag
6070 16.06 17:30 J08 - B Voss Lilla Follese Dynamo
5983 16.06 18:00 G09 - O Ask Torden Kjøkkelvik YNWA
6188 16.06 18:30 J09 - I Sædalen Chili Grønn Vestsiden Rosa
5910 16.06 19:00 G09 - H Kvernbit Rev Nordre Holsnøy Panter
6144 16.06 19:30 J09 - E Gneist Glitter 2 Olsvik Glitter
5844 16.06 20:00 G09 - A Olsvik La Liga Søreide Ronaldo Hvit
6092 16.06 20:30 J09 - A Varegg Korall FK Fyllingsdalen Lyn
5884 17.06 08:00 G09 - E Vadmyra Hvit 08 Torden Nordsiden Ninja
5945 17.06 08:30 G09 - K Sædalen Jaguar 1 Baune Grønn
6075 17.06 09:00 J08 - C Sædalen Superstjerne Rød Kvernbit Kvitveis
5809 17.06 09:30 G08 - I Eldar G08 Baune G2009 City
5949 17.06 10:00 G09 - L Kvernbit Bjørn Viljar G09 Blå
5886 17.06 10:30 G09 - E Austevoll Delfin Sædalen Orkan 5
5848 17.06 11:00 G09 - B Minde Abra Vestsiden-Askøy Puma
6164 17.06 11:30 J09 - G Hundvåkøy Lilla 08-09 Varegg Anemone
5914 17.06 12:00 G09 - H Nordre Holsnøy Panter Voss Kvit
5870 17.06 12:30 G09 - D Eikanger Super Kråkenes Jaguars
6114 17.06 13:00 J09 - C Bjørgum J08/09 Sædalen Chili Lilla
6035 17.06 13:30 G09 - T Askøy FK Barracuda B Lyngbø Hvit
5729 17.06 14:00 G08 - A Ny-Krohnborg 2009 Sædalen Bjørn Blå
5935 17.06 14:30 G09 - J Fana Bjørnen Grønn Loddefjord Rød
5938 17.06 15:00 G09 - K Sædalen Jaguar 1 Gneist Kongeørn
6065 17.06 15:30 J08 - B Follese Dynamo Baune J8 Hvit
6148 17.06 16:00 J09 - F Søreide Rose Blå Brann
5922 17.06 16:30 G09 - I Skjergard Jaguar Sædalen Jaguar 2
5905 17.06 17:00 G09 - G Sædalen Orkan 3 Ask Lyn
6150 17.06 17:30 J09 - F NBK Alvidra J09 2J09 Søreide Rose Blå
5789 17.06 18:00 G08 - G Brann Blå Loddefjord G2009 Grønn
5959 17.06 18:30 G09 - M Follese Leopard Ny-Krohnborg Grønn
6081 17.06 19:00 J08 - D Skjergard Vind Baune J8 Svart
6015 17.06 19:30 G09 - R Sotra Brattholmen Blå Bjørgum
5982 18.06 09:00 G09 - O Frøya Stjerne Kjøkkelvik YNWA
6160 18.06 09:30 J09 - G Voss Turkis Hundvåkøy Lilla 08-09
5924 18.06 10:00 G09 - I Hundvåkøy G2008 Skjergard Jaguar
5745 18.06 10:30 G08 - C Kvernbit Merkur Skjergard Minions
5764 18.06 11:00 G08 - E Sædalen Bjørn Grønn Flaktveit Drage
5948 18.06 11:30 G09 - L Vard G9-4 Kvernbit Bjørn
5763 18.06 12:00 G08 - E Tertnes Kvit Gepard Baune G2009 United
5810 18.06 12:30 G08 - I Sædalen Bjørn Gul Loddefjord G2009 Hvit
5861 18.06 13:00 G09 - C Eikanger Super Oransje Askøy FK Barracuda C
6157 18.06 13:30 J09 - G Varegg Anemone Kvernbit Snøhvit
6113 18.06 14:00 J09 - C Arna-Bjørnar J2008 Blå 2 Kvernbit Askepott
5794 18.06 14:30 G08 - H Sund SK Grønn 3 Nymark 2009 Blå
5941 18.06 15:00 G09 - K Gneist Kongeørn Baune Grønn
23.01.2020 15:21
Matches updated
Kilde: Web