- Säsonger
- Säsongen 2024/2025
- Säsongen 2023/2024
- Säsongen 2022/2023
- Säsongen 2021/2022
- Säsongen 2020/2021
- Säsongen 2019/2020
- Säsongen 2018/2019
- Säsongen 2017/2018
- Säsongen 2016/2017
- Säsongen 2015/2016
- Säsongen 2014/2015
- Säsongen 2013/2014
- *Säsongen 2012/2013
- Säsongen 2011/2012
- Säsongen 2010/2011
- Nationella serier
- Slutspel
-
Kvalspel
- Kval till Elitserien damer
- Kval till div 1 Damer, grupp N
- Kval till div 1 Damer, grupp S
- Superettan, steg 1 nord
- Superettan, steg 1 syd
- Superettan, steg 2
- Kval till div 1, grupp N
- Kval till div 1, grupp Ö
- Kval till div 1, grupp V
- Kval till div 1, grupp S
- Kval till div 2, grupp NN
- Kval till div 2, grupp NS
- Kval till div 2, grupp ÖN
- Kval till div 2, grupp ÖS
- Kval till div 2, grupp VS
- Kval till div 2, grupp SN
- Kval till div 2, grupp Syd S
- Pingisligan
- Superettan
- Division 1
- Division 2
- Division 3
- Elitserien damer
- Division 1 Damer
- Division 2 Damer
- Lag-SM ungdom
- Lag-SM, kval
- Lag-SM, finalspel
- Lag-SM veteran
- Lag-SM veteran
- Blekinge
- Div 4 Blekinge
- Div 5 Blekinge
- Div 6 Blekinge
- Veteranserien
- Ungdomsserier
- Lag-DM
- Sydsvenska pojk- och flickträffen
- Bohuslän-Dal
- Div 4
- Ungdom div.1
- Ungdom div. 2
- Ungdom div. 3
- Ungdom div. 4
- Kval
- Dalarna
- Seniorer
- Lag-DM
- Pojkar 12
- Gotland
- U12
- U14
- Division 5
- Division 4
- Göteborg
- LAG-DM
- Div. 4 Göteborg
- Div. 5 Göteborg
- Div. 6 Göteborg
- Div. 7 Göteborg
- Div. 8 Göteborg
- Veteranserier Göteborg
- Höstserie Ungdom 2012
- Höstserie Ungdom 2012 - EXTRA
- Vårserie 2013 Ungdom
- Halland
- Div. 4 Halland
- Div. 5 Halland
- Div. 6 Halland
- Div. 7 Halland
- H-35, Veteran
- Ungdomsserier
- Nybörjarserier 2012-13
- Damer div. 3 Syd
- Lag-DM 2012 Halland
- Hälsingland
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Veteraner
- P13
- DM 2012/13
- Medelpad
- Division 4
- Division 5
- Lag_DM_semi
- Lag_DM Final
- Nordöstra Svealand
- Seniorer
- Oldboys
- Lag-DM
- Ungdom
- Skåne
- Division 4
- Division 5
- Ungdom
- Slutspel 1 ungdom
- Slutspel 2 ungdom
- Kvalspel till div 3
- Stockholm
- Seniorer
- Veteraner
-
St Erikscupen Pojkar Höst
- Pojkar 1997/98 Grupp 1 AB höst
- Pojkar 1997/98 Grupp 2 AB höst
- Pojkar 1999/00 Grupp 1 A höst
- Pojkar 1999/00 Grupp 1 B höst
- Pojkar 1999/00 Grupp 2 A höst
- Pojkar 1999/00 Grupp 2 B höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 1 A höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 1 B höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 2 A höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 2 B höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 3 A höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 3 B höst
- Pojkar 2003/04 Grupp 1 AB höst
- Pojkar 2003/04 Grupp 2 AB höst
- Pojkar 2003/04 Grupp 3 AB höst
- St Erik flickor
- St Erikscupen Pojkar Vår
- St:Eriks cupen flickor vår
- St Erik slutspel
- Sydöstra Götaland
- Div. 4
- Div. 5
- Div. 6
- Veteran
- Pojkar 15
- Pojkar 13
- Pojkar 11
- Pojkar 9-10
- Flickor 11-15
- Södermanland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Ungdoms serie U11
- Värmland
- Division 4
- Division 5
- Västerbotten
- Div 4
- Div 5
- Kval till Division 3
- Västergötland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Ungdomsserier
- Lag-DM
- Kvalspel
- Västmanland
- Division 4
- Oldboys
- Örebro
- Division 4
- Division 5
- Division 6 Södra
- Division 6 Norra
- DIV 6
- DIV 7
- Kval till Div 5
- Kval till Div 6
- Lag-DM
- Lag-DM
- Lag DM
- Östergötland
- Division 4 Östergötland
- Division 5 Östergötland
- Ungdom A
- Ungdom B
Stockholm St Erikscupen Pojkar Vår 1999/00 Division 1
Lag | M | V | O | F | Matcher | Set | Bollar | Poäng |
1. Ängby SK 99 1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 30-1 | 91-22 | 1197-854 | 10 |
2. Järfälla BTF 99 1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 24-15 | 85-57 | 1360-1216 | 8 |
3. Spårvägens BTK 99 | 5 | 2 | 1 | 2 | 21-22 | 82-81 | 1541-1453 | 5 |
4. IFK Täby 99 1 | 5 | 1 | 2 | 2 | 19-25 | 68-93 | 1298-1532 | 4 |
5. Upplands Väsby BTK 99 | 5 | 1 | 1 | 3 | 17-27 | 68-88 | 1328-1416 | 3 |
6. IFK Lidingö BTK 99 | 5 | 0 | 0 | 5 | 9-30 | 46-99 | 1187-1440 | 0 |
8-0 | Lundh, Wiktor | Ängby SK 99 1 |
6-0 | Myhr, Joel | Järfälla BTF 99 1 |
7-1 | Lindvall, Max | Upplands Väsby BTK 99 |
7-1 | Dahlander, Alex | Ängby SK 99 1 |
6-0 | Fooladi, Alex | Ängby SK 99 1 |
7-2 | Bornefalk, Alfred | IFK Täby 99 1 |
5-0 | Nillson, Wilhelm | Järfälla BTF 99 1 |
8-3 | Davidsson, Asker | Spårvägens BTK 99 |
4-0 | Blixt, Ville | Ängby SK 99 1 |
4-0 | Kaufmann, Max | Ängby SK 99 1 |
5-2 | Johansson, Alexander | Järfälla BTF 99 1 |
7-6 | Khogasteh Zonoozy, Sohrab | IFK Täby 99 1 |
7-6 | Polos, David | Spårvägens BTK 99 |
3-4 | Alsén, Andreas | Järfälla BTF 99 1 |
3-4 | Eliasson, Gustav | Järfälla BTF 99 1 |
4-6 | Westberg, Daniel | Spårvägens BTK 99 |
4-6 | Jahromi, Sam | Upplands Väsby BTK 99 |
5-8 | Brokking, Alexander | IFK Lidingö BTK 99 |
1-4 | Hedner, Carl | IFK Täby 99 1 |
1-4 | Feng, Fredrik | IFK Täby 99 1 |
1-4 | Lindholm, Victor | Spårvägens BTK 99 |
1-4 | Majerus Rebolledo, Richard | Upplands Väsby BTK 99 |
0-4 | Abroshan, Edris | Järfälla BTF 99 1 |
3-8 | Laser, Eddie | Upplands Väsby BTK 99 |
2-10 | Soudah, Simon | IFK Lidingö BTK 99 |
1-10 | Norlin, Ture | IFK Lidingö BTK 99 |
0-13 | N/A | IFK Täby 99 1, Upplands Väsby BTK 99 |