Påmeldinger - Klassfotboll Skövde 2020

Klikk en overskrift for å sortere

Klubb Lag Klasse Lagleder
Billingsdal Minibollarna FSK Victoria Acevedo
Billingsdal Guldfotbollen Åk 1 Jörgen Eriksson
Billingsdal Örnarna Åk 1 Rickard Sjöberg & Daniel Lindell
Billingsdal Barcelona Åk 2 Elin Fagerlind
Billingsdal Rätt upp i krysset Åk 2 Roger Karlsson
Billingsdal Billingsdalsproffsen Åk 3 Anna Friberg
Billingsdal Goals Åk 3 Leo Engfors
Billingsdal BK Blandfärs 1 Åk 4 Joakim Petersson
Billingsdal BK Blandfärs 2 Åk 4 Joakim Petersson
Billingsdal Juddehitte Åk 4 Mikael Smedberg
Billingsdal TEAM Billingsdal Åk 5 Jonas Ottosson
Billingsdal Billingsdal6A Åk 5 Linda Pettersson
Billingskolan Messis Lag FSK Christian Blåberg
Billingskolan Bärnstenen FSK Daniel Karlén
Billingskolan Legenderna Åk 1 Jenny Sandelin
Billingskolan Smaragderna Åk 1 Tobias Mattsson
Billingskolan Superhjältarna Åk 1 Sissela Hjerpe
Billingskolan Smaragden 2 Åk 2 Johanna Karlsson
Billingskolan Diamantbollen 1 Åk 2 Elin Åhsberg
Billingskolan Diamantbollen 2 Åk 2 Elin Åhsberg
Billingskolan Annas hjältar 1 Åk 3 Daniel Sandelin
Billingskolan Annas Hjältar 2 Åk 3 Daniel Sandelin
Billingskolan Diamanterna Åk 3 Emelie Ekdahl
Billingskolan Silverbollarna Åk 4 Tobias Mattsson
Billingskolan Här kommer vi! Åk 4 Milda Langyte
Billingskolan Fåret Shaun Åk 5 Caroline Callerud
Billingskolan Bumbibjörnarna Åk 5 Caroline Callerud
Eriksdal Flamingosarna FSK Carina Lähde
Eriksdal Pingvinerna FSK Carina Lähde
Eriksdal Liverpool Åk 1 Anders Petersson
Eriksdal Liverpool 2 Åk 1 Anders Petersson
Eriksdal Goal diggers Åk 2 Therese Selkälä
Eriksdal Panda Team Åk 3 Karin Strandberg
Eriksdal Eriksdalskickers-08 Åk 5 Andreas Axelsson
Frösve Fro13B - Lag 1 FSK Anna Carlsson
Frösve Fro13B - Lag 2 FSK Anna Carlsson
Frösve Guldbollarna Åk 1 Joakim Magnisson
Frösve Frösves ulvar Åk 2 Joakim Lund
Frösve King Kungarna 3B Åk 2 Isabelle Nilsson
Frösve Berits Änglar Åk 4 Ann Svarén
Frösve Oslagbara Frösve 4B Åk 4 Michael Nordin
Frösve Space Unicorns Åk 5 Christian Nordqvist
Frösve Team Bolltrollarna Åk 5 Jenny Karlsson
Helenaskolan Inte er Åk 7 Mattias Hedberg
Heneskolan Hene gyllene pilen FSK Lina Liivrand
Heneskolan Hene Chipsbollen FSK Lina Liivrand
Heneskolan Dundersmaragden FSK Daniel Johansson
Heneskolan Supersmaragden FSK Sandra Fock
Heneskolan Bollkorv Åk 1 Lilian Airas
Heneskolan Henebollen Åk 1 Jimmy Fahlgren
Heneskolan FC City Åk 1 Regine Edman
Heneskolan Hene United Åk 2 Michael Lerjeus
Heneskolan Hene City Åk 2 Jonas Lindahl
Heneskolan Pappalalala Åk 2 Tobias Kallberg
Heneskolan Midasbollarna Åk 2 Tobias Kallberg
Heneskolan Vinnarklassen Åk 3 Jimmy Edman
Heneskolan Kickers Åk 3 Jimmy Edman
Heneskolan Rackabajsarna Åk 3 Malin Arenius
Heneskolan Solstollarna Åk 3 Malin Arenius
Heneskolan Oves hjältar Åk 4 David Åberg
Heneskolan Kinas lärljungar Åk 4 Karin Cederberg
Heneskolan FC Yeet Åk 4 Anna Lööf
Heneskolan Ferdinands blommor Åk 5 Kristian Schönborg
Heneskolan F.C. Knattarna Åk 5 Petteri Rannikko
Käpplunda Stjärnbollen FSK Jenny lager
Käpplunda Käpplunda proffslag FSK Jenny lager
Käpplunda Superstars FSK Patrik Wärn
Käpplunda Vinnproffset FSK Emma Beckman
Käpplunda Cassiopeja Troupers FSK Andreas Berg
Käpplunda Orions Stjärnor Åk 1 Surabhi Bjerkhagen
Käpplunda FC Cassiopeja 1 Åk 1 Tobias Strålman
Käpplunda Solbollen Åk 1 Erik Rosén
Käpplunda Solbollen 2 Åk 1 Erik Rosén
Käpplunda Chakalamba Åk 2 Björn Wäring
Käpplunda Guldbomberna Åk 2 Björn Wäring
Käpplunda Pegasus Dreamteam Åk 2 Caroline Andersson
Käpplunda Pegasus Allstars Åk 2 Caroline Andersson
Käpplunda Hannas Hjältar Åk 2 Johan Birath
Käpplunda Duck City Åk 2 Johan Birath
Käpplunda Utklassarna Åk 3 Surabhi Bjerkhagen
Käpplunda Team Cassiopeja 3 Åk 3 Jonas Modin
Käpplunda kap09s Åk 4 Daniel Johansson
Käpplunda MerkuriusGang Åk 4 Lars Hattevig
Käpplunda M4Stars Åk 4 Cecilia Wäring
Käpplunda Golarna Åk 5 Janne Andersson
Käpplunda Ögglas hjältar Åk 5 Janne Andersson
Käpplunda Neptunus-legender Åk 5 Joel Moularé
Käpplunda Superstars Åk 6 Joakim Carlen
Lerdala FSK Lerdala FSK Mattias Mäenranta
Lerdala ÅK 1 Lerdala Åk 1 Lars Aldén
Lerdala Lerdala champions Åk 3 Helena Bager
Lerdala PWs Kinderägg Åk 4 Daniel Eklund
Lerdala Bonnabögdas drängar Åk 5 Maria Bager
Lerdala Volvo 240 Åk 6 Jacob Lind
Lundenskolan Lundens Busfrön FSK Johan Lundqvist
Lundenskolan Lundenskolans Regnbåge FSK Caroline Eriksson
Lundenskolan Fotbollskungarna Åk 1 Anna Nilson
Lundenskolan Real United Åk 1 Marcus Toftedahl
Lundenskolan Lundenlirarna Åk 3 Anna Bergsten
Lundenskolan Timeout Åk 4 Daniel Pantzar
Lundenskolan FC Barca Åk 4 Stefan Eriksson
Lundenskolan Korvfärs Åk 5 Mathias Häggblom
Montessori Montessori FSK Lotta Prytz
Montessori Montessori 1 Åk 1 Moa Ljung
Montessori Montessori Åk 2 Camilla Sanderheim
Montessori FC Montessori Åk 4 Lotta PRytz
Montessori Real Montessori Åk 4 Lotta Prytz
Montessori Jon-Christerz Åk 5 Jonas Edvardson
Montessori Montessori Åk 6 Lotta Prytz
Norrmalmskolan Superlaget FSK Daniel Neander
Norrmalmskolan Fotbollskingarna Åk 1 Tobias Jansson
Norrmalmskolan Fotbollsstjärnorna Åk 3 Kim Jaara
Norrmalmskolan AIK Mackorna Åk 3 Ambjörn Isaksson
Norrmalmskolan Guldbollarna 2.0 Åk 4 Niklas Ljunggren
Norrmalmskolan Norrkingarna Åk 5 Mattias Hedberg
Norrmalmskolan Viärbäst.se Åk 5 Mattias Hedberg
Norrmalmskolan Norrmalmskungarna Åk 6 Hilmar Gunnarsson
Raoul Wallenberg RWS FR United FSK Anders Andersson
Raoul Wallenberg RWS FW FSK Mattias Nimrup
Raoul Wallenberg RWS 1W Åk 1 Mattias Nimrup / Niklas Larsson
Raoul Wallenberg RWS king Åk 1 Josefine Lundh
Raoul Wallenberg RWS Stjärnorna Åk 1 Josefine Lundh
Raoul Wallenberg RWS STJÄRNSKOTT Åk 2 Markus Leijon
Raoul Wallenberg Legenderna Åk 2 Selmir Zahirovic
Raoul Wallenberg RWS United Åk 3 Jennie Kroon
Raoul Wallenberg Real Wallenberg Åk 3 Fredrik Skärgård
Raoul Wallenberg RWS 4W Åk 4 Daniel Sunnerlöf
Raoul Wallenberg 4R Åk 4 Johanna Svärd
Raoul Wallenberg FC Sápmi Åk 7 Eva Johansson
Raoul Wallenberg Papos G:s Åk 7 Per Andersson
Raoul Wallenberg Drezos armé Åk 7 Mikael Robsahm
Rydskolan Sharks FSK Sebastian Simonsson
Rydskolan Gröna Ryd FSK Dip Raj Thapa
Rydskolan Ilaylaget Åk 1 Annika Forsmark
Rydskolan Blixtbollarna Åk 2 Heidi Kortesmaa
Rydskolan Ryds Vargar Åk 3 Husein Hrnjica
Rydskolan Partyligan Åk 3 Joakim Forsell
Rydskolan Mr Potatoe Åk 3 Abdal Zangana
Rydskolan Rydskungarna Åk 4 Jonas Jansson
Rydskolan Champions Åk 4 sabah elias
Rydskolan Rydslegender Åk 5 Sanela Bolic & Mark Hudson
Stöpen FC Grammatikbolaget Åk 7 Jonas Svefors
Sventorp Springande Igelkottarna FSK Mari Nyström
Sventorp Sventorps Superlirare Åk 1 Olof Johansson
Sventorp Sventorps Mesta Mästare Åk 1 Jan Molin
Sventorp Sventorps Lirare Åk 3 Johan Sjöholm
Sventorp Sventorps 09or Åk 4 Ann-Sofie Molin
Svärtagården Svärta13 FSK Erik Stoor/Robert Pettersson
Svärtagården Svärta 1 Åk 1 Erik Jakobsson
Svärtagården Skultorps IF Åk 2 Bjarne Hagström
Svärtagården Svärta 2B Åk 2 Erik Jakobsson
Svärtagården Skultorps if Åk 3 Thomas Möller
Svärtagården Svärtas Ali Babianer Åk 3 Helena Bobic
Svärtagården Svärtas superbollar Åk 4 Malin Harnesk
Svärtagården Svärtas Lirare Åk 5 Mattias Edman / Fredrik Lans
Svärtagården Vinnarna Åk 6 Tom Almström
Tidan Tidan Åk 1 Linda Johansson
Tidan Draklegender Åk 2 Therese Severinkangas
Tidan Tidans Blixtar Åk 3 Anna Gabert
Tidan Guldbollarna Åk 5 Malin Uvesten
Timmersdala T-dala tigers Åk 1 Andreas Larsson
Timmersdala Värsta bästa fotbollsspelarna Åk 2 Sofia Fröidstedt
Timmersdala Blåslaget Åk 3 mikael hultman
Timmersdala #sventon Åk 4 Christer Claesson
Timmersdala Alfons Åberg vaktar orten Åk 5 Mattias Fröidstedt Rygert
Trädgårdsstaden Ninjorna FSK Rickard Hägg
Trädgårdsstaden Samurajerna FSK Rickard Hägg
Trädgårdsstaden Trädgårdsstadens Stjärnskott Åk 1 Mattias K Berggren
Trädgårdsstaden Trädgårdsstadens Raketer Åk 1 Sara Söderqvist
Trädgårdsstaden Trädgårdsstadens Hjältar Åk 1 Mattias K Berggren
Trädgårdsstaden Trädgårdsstadens FC Åk 2 Sara Söderqvist Camilla Klaar Ekelund
Trädgårdsstaden Trädgårdsstadens United Åk 2 Sara Söderqvist Camilla Klaar Ekelund
Trädgårdsstaden Stars Åk 3 Henrik Bergman
Trädgårdsstaden Lightnings Åk 3 Henrik Bergman
Vasaskolan Cakmak AB Vasa Åk 7 Tobias Nettelblad
Väring Väring7 FSK Johan Dahlstrand
Väring Världsmästarna Åk 2 Sara Klint
Väring Guldbollarna Åk 3 Miro Redzic
Väring Väringsgänget Åk 4 Marlene A Wikman
Väring Värings Dreamteam Åk 5 Maria Englund
Värsås Liverpool värsås FSK Madelene andersson Mäntylä
Värsås Juventus FSK Madelene andersson Mäntylä
Värsås The Champions Åk 2 Johanna Jerne
Värsås Kokosnötterna Åk 3 Sandra Boström
Värsås Liverpool FC Åk 4 Helene Lövgren

Totaloversikt

KlubbAntall
Billingsdal12
Billingskolan15
Eriksdal7
Frösve9
Helenaskolan1
Heneskolan20
Käpplunda24
Lerdala6
Lundenskolan8
Montessori7
Norrmalmskolan8
Raoul Wallenberg14
Rydskolan10
Stöpen1
Sventorp5
Svärtagården9
Tidan4
Timmersdala5
Trädgårdsstaden9
Vasaskolan1
Väring5
Värsås5
Sum185