Ilmoittautuneet joukkueet

Joukkueen nimi Seura Sarja Maa
Bankettjentan Bankettjentan 4 Norway
BBL Finans BBL Finans 1 Norway
BELLA NAPOLi ØRNES BELLA NAPOLi ØRNES 2 Norway
Bodø Trail Blazers Bodø trail blazers 2 Norway
Bodø/Glimt Old Boys Bodø/Glimt Old Boys 2 Norway
Clarke’s Clarke’s 1 Norway
De andre De andre 3 Norway
el patron el patron 1 Norway
Exxo FC Exxo FC 2 Norway
FC Cheeky Taka FC Cheeky Taka 2 Norway
FK Best uten ball FK Best uten ball 4 Norway
FK Brigt FK Brigt 1 Norway
FK Gevir FK Gevir 2 Norway
FK Pensjonistforeninga FK Pensjonistforeninga 1 Norway
FK Rolighet FK Rolighet 1 Norway
FK Ukjent FK Ukjent 3 Norway
Forretningen Forretningen 2 Norway
Hater Sluttspill Hater Sluttspill 1 Norway
Innstranda IL Innstranda IL Innstranda IL 2 Norway
Iraq FC Iraq FC 1 Norway
Kråkegull SK Kråkegull SK 1 Norway
Las Ardillas Azules Las Ardillas Azules 1 Norway
Lefseguttan Lefsguttan 2 Norway
Lilleteigen Lilleteigen 1 Norway
Lokomotiv Hugo Lokomotiv Hugo 1 Norway
Meglergutta Meglergutta 2 Norway
Stjernegalleri FC Moldjord FC 1 Norway
Onkel Jamal fk Onkel Jamal fk 1 Norway
Opp og nikk Opp og nikk 4 Norway
Peiseran Peiseran 1 Norway
Ragnarok Ragnarok 1 Norway
Rønvik Rampen j11 Rønvik Rampen j11 1 Brazil
Rønvika elite Rønvika elite 1 Norway
Go gammel årgang + Narvesen+moms Storm 1 Norway
Team Jokke Team Jokke 1 Norway
Tverlandet Old Bråos Tverlandet IL Tverlandet IL 1 Norway
Tverlandet Old Brååos Tverlandet IL Tverlandet IL 2 Norway
Zambuccalandslaget Zamabuccalandslaget 2 Norway

Registrations by category

Joukkuemäärät seuroittain

1Herrer - med aktive spillere 21
2Herrer - Ikke aktiv/Oldboys 12
3Kvinner - med aktive spillere 2
4Kvinner, Ikke aktiv/Oldgirls 3
Yhteensä 38

Club Registrations

Seura Määrä
Bankettjentan 1
BBL Finans 1
BELLA NAPOLi ØRNES 1
Bodø trail blazers 1
Bodø/Glimt Old Boys 1
Clarke’s 1
De andre 1
el patron 1
Exxo FC 1
FC Cheeky Taka 1
FK Best uten ball 1
FK Brigt 1
FK Gevir 1
FK Pensjonistforeninga 1
FK Rolighet 1
FK Ukjent 1
Forretningen 1
Hater Sluttspill 1
Innstranda IL Innstranda IL 1
Iraq FC 1
Kråkegull SK 1
Las Ardillas Azules 1
Lefsguttan 1
Lilleteigen 1
Lokomotiv Hugo 1
Meglergutta 1
Moldjord FC 1
Onkel Jamal fk 1
Opp og nikk 1
Peiseran 1
Ragnarok 1
Rønvik Rampen j11 1
Rønvika elite 1
Storm 1
Team Jokke 1
Tverlandet IL Tverlandet IL 2
Zamabuccalandslaget 1

page bottom profixio info text