Registrations by category

Registered teams

Team name Club Category
Fagerstrand Fighters Fagerstrand IF Fagerstrand IF G 2009 søndag
Fossum IF - 1 Fossum IF Fossum IF G 2008 lørdag
Fossum IF - 2 Fossum IF Fossum IF G 2008 lørdag
Haugerud IF Bears Haugerud IF Wolves G 2012 søndag
Haugerud IF Wolves - 1 Haugerud IF Wolves G 2012 søndag
Haugerud IF Sharks Haugerud IF Wolves G 2012 søndag
Holmen IF - Bulls Holmen IF Holmen IF G 2010 lørdag
Holmen IF - 1 Holmen IF Holmen IF J 2011 lørdag
Holmen IF - Bears Holmen IF Holmen IF G 2010 lørdag
Holmen IF - 2 Holmen IF Holmen IF J 2011 lørdag
Høvik Verk Champions Høvik IF Høvik IF G 2009 søndag
Høvik Bullets Høvik IF Høvik IF G 2012 søndag
Høvik Surfers Høvik IF Høvik IF G 2009 søndag
Høvik Rebels Høvik IF Høvik IF G 2012 søndag
Høvik Supergirls Høvik IF Høvik IF J 2012 lørdag
Høvik Verk Kings Høvik IF Høvik IF G 2009 søndag
Høvik Rockets Høvik IF Høvik IF G 2012 søndag
Høvik Beachboys Høvik IF Høvik IF G 2009 søndag
Høybråten og Stovner IL - 1 Høybråten og Stovner IL Høybråten og Stovner IL G 2011 lørdag
Høybråten og Stovner IL - 4 Høybråten og Stovner IL Høybråten og Stovner IL G 2011 søndag
Høybråten og Stovner IL - 3 Høybråten og Stovner IL Høybråten og Stovner IL G 2011 lørdag
Høybråten og Stovner IL - 3 Høybråten og Stovner IL Høybråten og Stovner IL G 2009 søndag
Høybråten og Stovner IL - 2 Høybråten og Stovner IL Høybråten og Stovner IL G 2011 lørdag
Høybråten og Stovner IL 1 Høybråten og Stovner IL Høybråten og Stovner IL G 2009 søndag
Høybråten og Stovner IL - 4 Høybråten og Stovner IL Høybråten og Stovner IL G 2011 lørdag
Høybråten og Stovner IL - 3 Høybråten og Stovner IL Høybråten og Stovner IL G 2011 søndag
Høybråten og Stovner IL - 2 Høybråten og Stovner IL Høybråten og Stovner IL G 2009 søndag
Jardar, IL - Barcelona Jardar, IL Jardar, IL J 2010 lørdag
Jardar, IL - 2 Jardar, IL Jardar, IL G 2012 søndag
Jardar, IL - Lyon Jardar, IL Jardar, IL J 2010 lørdag
Jardar, IL - 3 Jardar, IL Jardar, IL G 2012 søndag
Jardar, IL - 1 Jardar, IL Jardar, IL G 2012 søndag
Jutul Panter Jutul, IL Jutul, IL J 2008 lørdag
Jutul, Piraja Jutul, IL Jutul, IL J 2008 lørdag
Kjelsås Barca Kjelsås IL Kjelsås IL J 2010 lørdag
Kjelsås IL - 2 Kjelsås IL Kjelsås IL G 2010 lørdag
Kjelsås Real Kjelsås IL Kjelsås IL J 2010 lørdag
Kjelsås IL 1 Kjelsås IL Kjelsås IL G 2010 lørdag
Lambertseter IF The Incredibles Lambertseter IF Lambertseter IF G 2010 lørdag
Lambertseter The Warriors Lambertseter IF Lambertseter IF G 2010 lørdag
Lambertseter The Vikings Lambertseter IF Lambertseter IF G 2010 lørdag
Lommedalen H City Lommedalens IL Lommedalens IL G 2012 lørdag
Lommedalen H United Lommedalens IL Lommedalens IL G 2012 lørdag
Lyn Tåsen Stars Lyn Fotball Lyn Fotball J 2010 lørdag
Nesøya IL - Gul Nesøya IL Nesøya IL J 2011 lørdag
Nesøya IL gul Nesøya IL Nesøya IL G 2011 søndag
Nesøya Girls 09 Nesøya IL Nesøya IL J 2009 lørdag
Nesøya IL Nesøya IL Nesøya IL G 2009 søndag
Nesøya Kings Nesøya IL Nesøya IL G 2012 lørdag
Nesøya AC Milan Nesøya IL Nesøya IL J 2012 lørdag
Nesøya IL - 2 Nesøya IL Nesøya IL G 2010 søndag
Nesøya United Nesøya IL Nesøya IL G 2012 lørdag
Nesøya Gul Nesøya IL Nesøya IL G 2008 søndag
Nesøya Kings Nesøya IL Nesøya IL G 2012 søndag
Nesøya IL gul Nesøya IL Nesøya IL G 2011 lørdag
Nesøya IL - Grønn Nesøya IL Nesøya IL J 2011 lørdag
Nesøya IL - Stronglegs Nesøya IL Nesøya IL J 2010 lørdag
Nesøya United Nesøya IL Nesøya IL G 2012 søndag
Nesøya IL - 1 Nesøya IL Nesøya IL G 2010 lørdag
Nesøya IL Nesøya IL Nesøya IL G 2009 lørdag
Nesøya Saint-Germain Nesøya IL Nesøya IL G 2012 lørdag
Nesøya Juventus Nesøya IL Nesøya IL J 2012 lørdag
Nesøya IL - 1 Nesøya IL Nesøya IL G 2010 søndag
Nesøya J12 Blå Nesøya IL Nesøya IL J 2008 lørdag
Nesøya IL blå Nesøya IL Nesøya IL G 2011 søndag
Nesøya IL - Blå Nesøya IL Nesøya IL J 2011 lørdag
Nesøya IL - Superheroes Nesøya IL Nesøya IL J 2010 lørdag
Nesøya BLå Nesøya IL Nesøya IL G 2008 søndag
Nesøya Saint-Germain Nesøya IL Nesøya IL G 2012 søndag
Nesøya IL - 2 Nesøya IL Nesøya IL G 2010 lørdag
Nesøya IL blå Nesøya IL Nesøya IL G 2011 lørdag
Røa Huseby Tiger Røa IL Røa IL G 2011 lørdag
Røa Pirates 1 Røa IL Røa IL G 2008 lørdag
Røa Huseby Løve Røa IL Røa IL G 2011 lørdag
Røa Pirates 2 Røa IL Røa IL G 2008 lørdag
Sagene IF - 1 Sagene IF Sagene IF G 2009 søndag
Sagene IF - 2 Sagene IF Sagene IF G 2009 søndag
Sagene IF Sagene IF Sagene IF G 2009 søndag
Sande SK Pumas Sande Sportsklubb Sande Sportsklubb G 2008 søndag
Sande SK Lions Sande Sportsklubb Sande Sportsklubb G 2008 søndag
Snarøya SK - 1 Snarøya SK Snarøya SK J 2012 lørdag
Snarøya SK - 2 Snarøya SK Snarøya SK J 2012 lørdag
Snarøya SK Snarøya SK Snarøya SK J 2009 lørdag
Snarøya SK Snarøya SK Snarøya SK G 2010 lørdag
Snarøya SK - 3 Snarøya SK Snarøya SK J 2012 lørdag
Stabæk Ninjas Stabæk Fotball Stabæk Fotball G 2009 søndag
Stabæk Pirates Stabæk Fotball Stabæk Fotball G 2009 søndag
Strømsgodset IF 2010 Strømsgodset IF Strømsgodset IF G 2010 lørdag
Godset Hvit Strømsgodset IF Strømsgodset IF G 2011 søndag
Godset Blå Strømsgodset IF Strømsgodset IF G 2011 søndag
Try, IL C Try, IL G 2011 lørdag
Vålerenga Kongeblå Vålerenga Fotball Vålerenga Fotball G 2011 lørdag

Number of teams

G 2008 lørdagGutter født 2008, 7er 4
G 2008 søndagGutter født 2008, 7er 4
G 2009 lørdagGutter født 2009, 7er 1
G 2009 søndagGutter født 2009, 7er 14
G 2010 lørdagGutter født 2010, 7er 11
G 2010 søndagGutter født 2010, 7er 2
G 2011 lørdagGutter født 2011, 5er 10
G 2011 søndagGutter født 2011, 5er 6
G 2012 lørdagGutter født 2012, 5er 5
G 2012 søndagGutter født 2012, 5er 12
J 2008 lørdagJenter født 2008, 7er 3
J 2009 lørdagJenter født 2009, 7er 2
J 2010 lørdagJenter født 2010, 7er 7
J 2011 lørdagJenter født 2011, 5er 5
J 2012 lørdagJenter født 2012, 5er 6
Amount 92

Club Registrations

Club Quantity
Fagerstrand IF Fagerstrand IF 1
Fossum IF Fossum IF 2
Haugerud IF Wolves 3
Holmen IF Holmen IF 4
Høvik IF Høvik IF 8
Høybråten og Stovner IL Høybråten og Stovner IL 9
Jardar, IL Jardar, IL 5
Jutul, IL Jutul, IL 2
Kjelsås IL Kjelsås IL 4
Lambertseter IF Lambertseter IF 3
Lommedalens IL Lommedalens IL 2
Lyn Fotball Lyn Fotball 1
Nesøya IL Nesøya IL 27
Røa IL Røa IL 4
Sagene IF Sagene IF 3
Sande Sportsklubb Sande SK 2
Snarøya SK Snarøya SK 5
Stabæk Fotball Stabæk Fotball 2
Strømsgodset IF Strømsgodset IF 3
Try, IL 1
Vålerenga Fotball Vålerenga Fotball 1

This site is part of the Profixio Suite