Registrations by category

Registered teams

Team name Club Category
AK Rød Averøykameratene Averøykameratene G7 3er
Averøy Fotball Averøykameratene Averøykameratene G 13/14 9er
AK Hvit Averøykameratene Averøykameratene G7 3er
AK Averøykameratene Averøykameratene G11 7er
AK Averøykameratene Averøykameratene G7 3er
Batnfjord IL - Fotball Batnfjord IL - Fotball Batnfjord IL - Fotball J 7 3er
Batnfjord IL - Fotball - 2 Batnfjord IL - Fotball Batnfjord IL - Fotball G11 7er
Batnfjord IL - Fotball Batnfjord IL - Fotball Batnfjord IL - Fotball G8 5er
Batnfjord IL G13 Batnfjord IL - Fotball Batnfjord IL - Fotball G 13/14 9er
Batnfjord IL / Hjelset- Kleive Fotball Batnfjord IL - Fotball Batnfjord IL - Fotball G 13/14 9er
Batnfjord IL G7 Batnfjord IL - Fotball Batnfjord IL - Fotball G7 3er
Batnfjord IL - Fotball - 1 Batnfjord IL - Fotball Batnfjord IL - Fotball G11 7er
Bolsøya IL Bolsøya IL Bolsøya IL G/J 6 3er
Bolsøya IL Bolsøya IL Bolsøya IL G8 5er
Bryn G7 Bryn Bryn G7 3er
Bryn Bryn Bryn G9 5er
Bryn/Bud Bryn Bryn J13/14 9er
Bryn G8 Bryn Bryn G8 5er
Bryn/Bud Gutter 13 Bryn Bryn G 13/14 9er
Bryn Bryn Bryn G11 7er
Bryn J7 Bryn Bryn J 7 3er
Bryn G6 - 2 Bryn G6 G/J 6 3er
Bryn G6- 1 Bryn G6 G/J 6 3er
Bud IL Bud IL Bud IL G11 7er
Bud/Bryn Bud IL Bud IL J13/14 9er
Bud IL - 1 Bud IL Bud IL J8 5er
Bud IL Bud IL Bud IL J 7 3er
Bud IL Bud IL Bud IL J11 7er
Bud IL - 2 Bud IL Bud IL G/J 6 3er
Bud IL - 2 Bud IL Bud IL J8 5er
Bud IL - 1 Bud IL Bud IL J 7 3er
Bud IL J12 Bud IL Bud IL J12 7er
Bud- Gutter 9 Bud IL Bud IL G9 5er
Bud IL Bud IL Bud IL G8 5er
Bud IL - 3 Bud IL Bud IL G/J 6 3er
Bud IL - 1 Bud IL Bud IL G/J 6 3er
Dahle IL Dahle IL Dahle IL G10 7er
Eide og Omegn FK - 2 Eide og Omegn FK Eide og Omegn FK G/J 6 3er
Eide og Omegn FK Eide og Omegn FK Eide og Omegn FK G11 7er
Eide og Omegn FK Eide og Omegn FK Eide og Omegn FK J8 5er
Eide og Omegn FK Eide og Omegn FK Eide og Omegn FK J9 5er
Eide og Omegn FK J12 Eide og Omegn FK Eide og Omegn FK J12 7er
Eide og Omegn FK - 1 Eide og Omegn FK Eide og Omegn FK G/J 6 3er
Eide og Omegn FK Eide og Omegn FK Eide og Omegn FK G12 7er
Eide og Omegn FK Eide og Omegn FK Eide og Omegn FK G9 5er
Ekko/Aureosen IL Ekko/Aureosen IL Ekko/Aureosen IL G8 5er
Ekko/Aureosen IL G8 Ekko/Aureosen IL Ekko/Aureosen IL G8 5er
Ekko/Aureosen IL Ekko/Aureosen IL Ekko/Aureosen IL J9 5er
Ekko/Aureosen IL - 2 Ekko/Aureosen IL Ekko/Aureosen IL G9 5er
Ekko/Aureosen IL - 3 Ekko/Aureosen IL Ekko/Aureosen IL G7 3er
Ekko/Aureosen IL Ekko/Aureosen IL Ekko/Aureosen IL G12 7er
Ekko/Aureosen G 2008 Ekko/Aureosen IL Ekko/Aureosen IL G11 7er
Jenter6 Ekko/Aureosen IL Ekko/Aureosen IL Ekko/Aureosen IL G/J 6 3er
Ekko/Aureosen IL - 1 Ekko/Aureosen IL Ekko/Aureosen IL G7 3er
Ekko/Aureosen IL G10 Ekko/Aureosen IL Ekko/Aureosen IL G10 7er
Ekko/Aureosen IL - G1 Ekko/Aureosen IL Ekko/Aureosen IL G/J 6 3er
Ekko/Aureosen IL Ekko/Aureosen IL Ekko/Aureosen IL J11 7er
Ekko/Aureosen IL Ekko/Aureosen IL Ekko/Aureosen IL G 13/14 9er
Ekko/Aureosen IL - 1 Ekko/Aureosen IL Ekko/Aureosen IL G9 5er
Ekko/Aureosen IL - 2 Ekko/Aureosen IL Ekko/Aureosen IL G7 3er
Ekko/Aureosen IL - G2 Ekko/Aureosen IL Ekko/Aureosen IL G/J 6 3er
Elnesvågen Elnesvågen G10 7er
EOIL/MIL G14 Elnesvågen G 13/14 9er
Elnesvågen og Omegn Idrettslag Elnesvågen og Omegn Idrettslag Elnesvågen og Omegn Idrettslag G12 7er
Elnesvågen og Omegn Elnesvågen og Omegn Idrettslag Elnesvågen og Omegn Idrettslag G11 7er
Elnesvågen J13/14-2 Elnesvågen og Omegn Idrettslag Elnesvågen og Omegn Idrettslag J13/14 9er
EOIL/Malmefjorden 2 Elnesvågen og Omegn Idrettslag Elnesvågen og Omegn Idrettslag J12 7er
Elnesvågen og Omegn Elnesvågen og Omegn Idrettslag Elnesvågen og Omegn Idrettslag J9 5er
Elnesvågen/Malmefjorden 1 Elnesvågen og Omegn Idrettslag Elnesvågen og Omegn Idrettslag G 13/14 9er
Elnesvågen J13/14-1 Elnesvågen og Omegn Idrettslag Elnesvågen og Omegn Idrettslag J13/14 9er
Elnesvågen og Omegn Elnesvågen og Omegn Idrettslag Elnesvågen og Omegn Idrettslag G9 5er
EOIL/Malmefjorden 1 Elnesvågen og Omegn Idrettslag Elnesvågen og Omegn Idrettslag J12 7er
Elnesvågen og Omegn Elnesvågen og Omegn Idrettslag Elnesvågen og Omegn Idrettslag G/J 6 3er
Elnesvågen og Omegn - 1 Elnesvågen og Omegn Idrettslag Elnesvågen og Omegn Idrettslag G/J 6 3er
Emblem IL Hvit Emblem IL - Fotball Emblem IL - Fotball G10 7er
Emblem IL Blå Emblem IL - Fotball Emblem IL - Fotball G10 7er
G7-3 EOIL Eoil G7 3er
G7-1 EOIL Eoil G7 3er
Eoil - 1 Eoil G8 5er
G7-4 EOIL Eoil G7 3er
G7-2 EOIL Eoil G7 3er
Eoil 2 Eoil G8 5er
Frei FK - Barca Frei FK Frei FK G11 7er
Frei FK - Chelsea Frei FK Frei FK G11 7er
Gossen IL G08 Gossen IL Gossen IL G8 5er
Gossen IL - 1 Gossen IL Gossen IL G7 3er
Gossen IL - 2 Gossen IL Gossen IL G7 3er
Herd Blå Herd, Spk. Herd, Spk. J11 7er
Herd Hvit Herd, Spk. Herd, Spk. J11 7er
Hjelset-Kleive Hjelset-Kleive Hjelset-Kleive G11 7er
Hjelset-Kleive Hjelset-Kleive Hjelset-Kleive G9 5er
Hjelset-Kleive Hjelset-Kleive Hjelset-Kleive G10 7er
Kårvåg/Havørn Fotball - 1 Kårvåg/Havørn Fotball Kårvåg/Havørn Fotball G7 3er
KHF/ Gry/ AK Blå Kårvåg/Havørn Fotball Kårvåg/Havørn Fotball G12 7er
Kårvåg/Havørn Titans Kårvåg/Havørn Fotball Kårvåg/Havørn Fotball G9 5er
Kårvåg/Havørn Fotball Kårvåg/Havørn Fotball Kårvåg/Havørn Fotball G10 7er
Kårvåg/Havørn Fotball - 1 Kårvåg/Havørn Fotball Kårvåg/Havørn Fotball G8 5er
Kårvåg/Havørn Fotball - 2 Kårvåg/Havørn Fotball Kårvåg/Havørn Fotball G7 3er
KHF/ Gry/ AK Rød Kårvåg/Havørn Fotball Kårvåg/Havørn Fotball G12 7er
Kårvåg/Havørn Fotball Kårvåg/Havørn Fotball Kårvåg/Havørn Fotball G11 7er
Kårvåg/Havørn Fotball - 2 Kårvåg/Havørn Fotball Kårvåg/Havørn Fotball G8 5er
Malmefjorden IL Malmefjorden IL Malmefjorden IL G10 7er
Malmefjorden 2 Gutter 9 år Malmefjorden IL Malmefjorden IL G9 5er
EMIL-1 Malmefjorden IL Malmefjorden IL J8 5er
Malmefjorden IL Malmefjorden IL Malmefjorden IL G8 5er
EMIL-1 Malmefjorden IL Malmefjorden IL J 7 3er
Malmefjorden IL - 1 Malmefjorden IL Malmefjorden IL G/J 6 3er
Malmefjorden IL Malmefjorden IL Malmefjorden IL G11 7er
Malmefjorden 1 Gutter 9 år Malmefjorden IL Malmefjorden IL G9 5er
EMIL-2 Malmefjorden IL Malmefjorden IL J 7 3er
Malmefjorden IL - 2 Malmefjorden IL Malmefjorden IL G/J 6 3er
Midsund G10 Midsund G10 G10 7er
Midsund IL Midsund IL Midsund IL J9 5er
Midsund IL Midsund IL Midsund IL G9 5er
Midsund IL Midsund IL Midsund IL G 13/14 9er
Molde FK - 3 Molde FK Molde FK G12 7er
Molde FK -3 Molde FK Molde FK J9 5er
Molde FK Molde FK Molde FK J9 5er
Molde FK - 4 Molde FK Molde FK G9 5er
Molde FK - 2 Molde FK Molde FK J9 5er
Molde FK - 1 Molde FK Molde FK G7 3er
Molde FK - 2 Molde FK Molde FK J11 7er
Molde FK - 2 Molde FK Molde FK G8 5er
Molde FK - 2 Molde FK Molde FK G9 5er
Molde FK J12 Molde FK Molde FK J12 7er
Molde FK - 2 Molde FK Molde FK G11 7er
Molde FK - 4 Molde FK Molde FK G7 3er
Molde FK-2 Molde FK Molde FK G/J 6 3er
Molde FK - 1 Molde FK Molde FK J13/14 9er
Molde FK - 1 Molde FK Molde FK G12 7er
Molde FK - 2 Molde FK Molde FK G7 3er
Molde FK - 5 Molde FK Molde FK G9 5er
Molde FK-1 Molde FK Molde FK G 13/14 9er
Molde FK - 3 Molde FK Molde FK G8 5er
Molde FK - 3 Molde FK Molde FK G9 5er
Molde FK - 3 Molde FK Molde FK G11 7er
Molde FK - 1 Molde FK Molde FK G/J 6 3er
Molde FK - 2 Molde FK Molde FK J13/14 9er
Molde FK - 2 Molde FK Molde FK G12 7er
Molde FK - 1 Molde FK Molde FK J11 7er
Molde FK - 1 Molde FK Molde FK G8 5er
Molde FK - 1 Molde FK Molde FK G9 5er
Molde FK - 1 Molde FK Molde FK G11 7er
Molde FK - 3 Molde FK Molde FK G7 3er
Molde FK - 2 Molde FK Molde FK G 13/14 9er
Nordlandet Dahle 1 Nordlandet, IL Nordlandet, IL G 13/14 9er
Nordlandet Dahle 2 Nordlandet, IL Nordlandet, IL G 13/14 9er
Rival, SK - 1 Rival, SK Rival, SK G10 7er
Rival, SK - 4 Rival, SK Rival, SK G7 3er
Rival, SK - 2 Rival, SK Rival, SK G7 3er
Rival, SK - 3 Rival, SK Rival, SK G8 5er
MIX2013, Rival 1 Rival, SK Rival, SK G/J 6 3er
Rival Real Rival, SK Rival, SK G11 7er
Rival, SK - 3 Rival, SK Rival, SK G9 5er
Rival, SK - 2 Rival, SK Rival, SK G12 7er
Rival, SK - 2 Rival, SK Rival, SK G10 7er
Rival, SK - 1 Rival, SK Rival, SK G8 5er
Rival, SK - 1 Rival, SK Rival, SK G9 5er
Rival, SK - 3 Rival, SK Rival, SK G7 3er
MIX2013, Rival 2 Rival, SK Rival, SK G/J 6 3er
Rival, SK - 4 Rival, SK Rival, SK G9 5er
Rival, SK Rival, SK Rival, SK G7 3er
Rival, SK - 3 Rival, SK Rival, SK G10 7er
Rival, SK - 2 Rival, SK Rival, SK G8 5er
Rival United Rival, SK Rival, SK G11 7er
Rival, SK - 2 Rival, SK Rival, SK G9 5er
Rival, SK - 1 Rival, SK Rival, SK G12 7er
Skåla IL Skåla IL Skåla IL G 13/14 9er
Skåla IL J7 Skåla IL Skåla IL J 7 3er
Skåla IL G7-1 Skåla IL Skåla IL G7 3er
Skåla IL - 2 Skåla IL Skåla IL G/J 6 3er
Skåla IL J14-2 Skåla IL Skåla IL J13/14 9er
Skåla IL Skåla IL Skåla IL G12 7er
Skåla IL - 1 Skåla IL Skåla IL G/J 6 3er
Skåla IL J14-1 Skåla IL Skåla IL J13/14 9er
Træff - 5 Træff Træff G7 3er
Træff - 2 Træff Træff G/J 6 3er
Træff - 3 Træff Træff G7 3er
Træff - 1 Træff Træff J8 5er
Træff - 1 Træff Træff G7 3er
Træff - 1 Træff Træff J 7 3er
Træff - 4 Træff Træff G7 3er
Træff - 1 Træff Træff G/J 6 3er
Træff - 2 Træff Træff J8 5er
Træff - 2 Træff Træff G7 3er
Træff G13 Træff Træff G 13/14 9er
Træff - 2 Træff Træff J 7 3er
Vestbyen - 2 Vestbyen G11 7er
Vestbyen - 1 Vestbyen G11 7er
Vestnes Varfjell IL Vestnes Varfjell IL Vestnes Varfjell IL G 13/14 9er
Vestnes Varfjell IL - 2 Vestnes Varfjell IL Vestnes Varfjell IL G7 3er
Vestnes Varfjell IL Vestnes Varfjell IL Vestnes Varfjell IL G7 3er
Åndalsnes Ånd G9 5er
Åndalsnes Åndalsnes Åndalsnes G 13/14 9er
Åndalsnes Åndalsnes Åndalsnes G11 7er

Number of teams

G 13/14 9erGutter født etter 01.01.2005 16
G/J 6 3erGutter og jenter født etter 01.01.2013 23
G10 7erGuter født etter 01.01.2009 12
G11 7erGutter født etter 01.01.2008 21
G12 7erGutter født etter 01.01.2007 11
G7 3erGutter født etter 01.01.2012 32
G8 5erGutter født etter 01.01.2011 18
G9 5erGutter født etter 01.01.2010 21
J 7 3erJenter født etter 01.01.2012 9
J11 7erJenter født etter 01.01.2008 6
J12 7erJenter født etter 01.01.2007 5
J13/14 9erJenter født etter 01.01.2005 8
J8 5erJenter født etter 01.01.2011 6
J9 5erJenter født etter 01.01.2010 7
Amount 195

Club Registrations

Club Quantity
Ånd 1
Åndalsnes Åndalsnes 2
Averøykameratene Averøykameratene 5
Batnfjord IL - Fotball Batnfjord IL - Fotball 7
Bolsøya IL Bolsøya IL 2
Bryn Bryn 7
Bryn G6 2
Bud IL Bud IL 13
Dahle IL Dahle IL 1
Eide og Omegn FK Eide og Omegn FK 8
Ekko/Aureosen IL Ekko/Aureosen IL 16
Elnesvågen 2
Elnesvågen og Omegn Idrettslag Elnesvågen og Omegn 11
Emblem IL - Fotball Emblem IL 2
Eoil 6
Frei FK Frei FK 2
Gossen IL Gossen IL 3
Herd, Spk. Herd, Spk. 2
Hjelset-Kleive Hjelset-Kleive 3
Kårvåg/Havørn Fotball Kårvåg/Havørn Fotball 9
Malmefjorden IL Malmefjorden IL 10
Midsund G10 1
Midsund IL Midsund IL 3
Molde FK Molde FK 30
Nordlandet, IL Nordlandet, IL 2
Rival, SK Rival, SK 20
Skåla IL Skåla IL 8
Træff Træff 12
Vestbyen 2
Vestnes Varfjell IL Vestnes Varfjell IL 3

This site is part of the Profixio Suite