25.04.2019 13:04
Matches updated
Oppdatert:
19.04.2018 20:57
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
0290: 16-15 (20:57)
0651: 16-18 (20:57)
0643: 21-7 (20:57)

Trukkede lag:

06. mai : Skogstrand - J14
08. mai : Nordstrand 4 - J14

Nettside - fredrikstadcup.no

Kampnr Tid Klasse Lag
0201 02.06 17:30 J13 - B Lervik 10 - 6 Kråkerøy
0202 02.06 17:55 J13 - H Lisleby 11 - 9 Gresvik 2
0203 02.06 18:20 J13 - A Østsiden Rød 0 - 11 Gresvik 1
0204 02.06 18:45 J13 - C Nordstrand 1 4 - 8 Østsiden Hvit
0205 02.06 19:10 G12 - B Gamle Fredrikstad 7 - 7 Nordstrand 1
0206 02.06 19:35 G14 - A Gamle Fredrikstad 8 - 16 Nordstrand 1
0207 02.06 20:00 G14 - E Rolvsøy 12 - 13 Nordstrand 2
0208 02.06 20:25 G15 - B Vestby/Ås 1 17 - 3 Kråkerøy
0209 02.06 21:00 G18 - A Gamle Fredrikstad 9 - 10 Gamle Fredrikstad 2
0210 03.06 08:00 G14 - E Nordstrand 2 10 - 12 Eidsvold IF
0211 03.06 08:25 G14 - E Frogner/Nit-hak 2 16 - 6 Konnerud 1
0212 03.06 08:50 G12 - A Nordstrand 3 5 - 3 Frogner
0214 03.06 09:40 J13 - F Bønes 1 1 - 14 Bækkelagets
0215 03.06 10:05 J13 - H Lørenskog 1 10 - 6 Lisleby
0216 03.06 10:30 J14 - A Vestre Bærum 13 - 12 Østsiden
0217 03.06 10:55 J14 - N Veldre 1 12 - 6 Råde i.l
0218 03.06 11:20 J13 - G Grane Arendal 2 1 - 21 Tindlund
0219 03.06 11:45 J12 - M Frogner 8 - 6 Lervik 2
0220 03.06 12:10 J14 - M Oppsal 2 5 - 5 Eidsvold IF 1
0221 03.06 12:35 J14 - G Torp 6 - 11 Bønes 2
0222 03.06 13:00 J14 - H Gresvik 1 8 - 3 Njård
0223 03.06 13:25 J14 - C Nesodden 3 - 4 Gresvik 2
0224 03.06 13:50 J12 - D Kråkerøy 2 6 - 7 Vålerenga 1
0225 03.06 14:15 G12 - B Haslum 3 9 - 4 Gamle Fredrikstad
0226 03.06 14:40 J12 - A Furuset 6 - 9 Østsiden
0227 03.06 15:05 G13 - E Fjellhammer 2 13 - 3 Vålerenga 2
0228 03.06 15:30 J12 - B Sarpsborg 8 - 0 Vollen
0229 03.06 15:55 J12 - C Rolvsøy 2 4 - 10 Elverum 2
0230 03.06 16:20 J13 - A Østsiden Rød 1 - 9 Ull/Kisa 2
0231 03.06 16:45 J14 - B Tune 12 - 8 Veldre 2
0232 03.06 17:35 J12 - C Bækkelagets 1 9 - 10 Tune 1
0233 03.06 18:00 J12 - C Elverum 2 8 - 5 Skedsmo 2
0234 03.06 18:25 J14 - E Runar 8 - 8 Nordstrand 1
0235 03.06 18:55 DSA - A Furuset 9 - 17 Gresvik
0236 03.06 19:30 DSA - B Skogstrand 11 - 15 Nordstrand
0237 03.06 20:05 DSB - A Storhamar 10 - 20 Ull/Kisa
0238 04.06 08:00 G10 - B Nordstrand 2 5 - 8 Runar 2
0239 04.06 08:18 J11 - C Lørenskog 1 7 - 1 Høybråten og Stovner 1
0240 04.06 08:36 J11 - F Hisøy 2 2 - 7 Høybråten og Stovner 3
0241 04.06 08:54 J11 - F Vestre Bærum 2 6 - 3 Lillestrøm 3
0242 04.06 09:12 J11 - I Lillestrøm 2 6 - 2 Runar 3
0243 04.06 09:30 G10 - B Runar 2 4 - 5 Ull/Kisa
0244 04.06 09:48 J10 - C Lervik 4 - 2 Frogner 1
0245 04.06 10:06 J11 - C Høybråten og Stovner 1 4 - 9 Sarpsborg 2
0246 04.06 10:24 J11 - E Lillestrøm 1 8 - 1 Haslum 3
0247 04.06 10:45 J11 - F Høybråten og Stovner 3 4 - 7 Lillestrøm 3
0248 04.06 11:03 J11 - I Lillestrøm 2 5 - 2 Langhus 1
0249 04.06 11:21 J10 - H Oppegård 3 2 - 4 Nordstrand 1
0250 04.06 11:39 J10 - A Råde 1 1 - 10 Oppegård 2
0251 04.06 11:57 G11 - B Bækkelagets 10 - 2 Gamle Fredrikstad 1
0252 04.06 12:15 J11 - L Oppsal Rosa 0 - 9 Sarpsborg 1
0253 04.06 12:33 J11 - I Oppsal Hvit 4 - 5 Langhus 1
0254 04.06 12:51 J10 - D Tveter 1 7 - 2 Bækkelagets 2
0255 04.06 13:09 J11 - J Tindlund 2 1 - 7 Høybråten og Stovner 2
0256 04.06 13:30 G11 - D Fet/Lillestrøm Rød 1 - 7 Grane Arendal
0257 04.06 13:48 G11 - C Langhus 10 - 1 Lervik
0258 04.06 14:06 J11 - I Oppsal Hvit 6 - 4 Skogstrand 1
0259 04.06 14:24 J11 - N Skogstrand 2 4 - 2 Heradsbygda 3
0260 04.06 14:42 G11 - E Fet/Lillestrøm Blå 5 - 10 Vestby
0261 04.06 15:00 G11 - D Oppsal Hvit 2 - 8 Grane Arendal
0262 04.06 15:18 J09 - D Son Blå 4 - 5 Torp 2
0263 04.06 15:36 G10 - A Holter 7 - 3 Teie 2
0264 04.06 15:54 G11 - C Nesøya 1 5 - 5 Elverum 2
0265 04.06 16:15 G11 - A Haslum 2 6 - 10 Elverum 1
0266 04.06 16:33 J11 - A Frogner 2 8 - 4 Høland
0267 04.06 16:51 J11 - B Frogner 1 0 - 5 Ammerud
0268 04.06 17:09 G09 - A Haslum 3 8 - 3 Vestby 2
0269 04.06 17:27 G11 - C Eidsvold IF 2 4 - 9 Elverum 2
0270 04.06 17:45 J09 - E Ull/Kisa 1 2 - 1 Lisleby 1
0271 04.06 18:00 J11 - L Vålerenga 1 5 - 6 SSK Skjetten
0272 04.06 18:20 J12 - A- 16-dels finale 5 Haslum 1 5 - 7 Veldre 3
0273 04.06 18:45 J12 - A- 16-dels finale 6 Tindlund 1 12 - 7 Vestli
0274 04.06 19:10 J13 - A- 16-dels finale 3 Ellingsrud 13 - 8 Fjellhammer 1
0275 04.06 19:35 J14 - A- 16-dels finale 3 Gneist 2 17 - 6 HK Eidsberg
0276 04.06 20:00 J14 - A- 16-dels finale 7 Bønes 2 3 - 16 Vestby 1
0277 04.06 20:25 J16 - A-1/8-5 Oppsal Hvit 15 - 13 Nit/Hak 1
0278 04.06 21:00 J16 - A-1/8-1 Vestli 2 9 - 12 Nit/Hak 2
0279 05.06 08:00 J12 - A- Åttendedelsfinaler 2 Nordstrand 1 8 - 3 Oppsal Svart
0280 05.06 08:26 J12 - A- Åttendedelsfinaler 6 Lørenskog 2 1 - 5 Gresvik 1
0281 05.06 08:51 J15 - A- Kvartfinale 1 Runar 1 9 - 12 Kråkerøy
0282 05.06 09:26 G15 - A- Kvartfinale 3 Vestre Bærum 15 - 9 Vestby/Ås 1
0283 05.06 10:01 J12 - A- Kvartfinale 1 Bjørndal IF 1 - 4 Nordstrand 1
0284 05.06 10:26 J12 - A- Kvartfinale 3 Kråkerøy 1 5 - 4 Gresvik 1
0285 05.06 10:55 J17 - A-1/2-1 Lørenskog 11 - 17 Hundvåg HK
0286 05.06 11:30 G15 - A- Semifinale 2 Vestre Bærum 12 - 9 Nordstrand 1
0287 05.06 12:05 J13 - A- Semifinale 1 Ellingsrud 9 - 7 Bækkelagets
0288 05.06 12:30 J13 - A- Semifinale 2 SSK Skjetten 1 7 - 9 Ull/Kisa 1
0289 05.06 12:55 J14 - A- Semifinale 1 Kråkerøy 4 - 14 Gneist 2
0290 05.06 13:25 J18 - A-F Lillestrøm 16 - 15 Fredrikstad BK Sendes på HandballTV Sendes på HandballTV Send
0291 05.06 14:05 DSA - A-F Østsiden 15 - 10 Nordstrand Sendes på HandballTV Sendes på HandballTV Send
0292 05.06 14:45 J17 - A-F Hundvåg HK 9 - 10 Stavanger 2 Sendes på HandballTV Sendes på HandballTV Send
0293 05.06 15:25 J16 - A-F Grane Arendal 1 10 - 11 Torp Sendes på HandballTV Sendes på HandballTV Send
0294 05.06 16:05 J14 - A- Finale Gneist 2 8 - 9 Nit/Hak 1 Sendes på HandballTV Sendes på HandballTV Send
25.04.2019 13:04
Matches updated
Oppdatert:
19.04.2018 20:57
Kilde: Web