22.11.2019 11:36
Matches updated
Oppdatert:
19.04.2018 20:57
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
0290: 16-15 (20:57)
0651: 16-18 (20:57)
0643: 21-7 (20:57)

Trukkede lag:

06. mai : Skogstrand - J14
08. mai : Nordstrand 4 - J14

Nettside - fredrikstadcup.no

Kampnr Tid Klasse Lag Dommere
0301 02.06 17:30 J12 - B Skogstrand 5 - 6 Sarpsborg
0303 02.06 18:20 J14 - C Gresvik 2 4 - 8 Kråkerøy
0304 02.06 18:45 J14 - L Lisleby 2 9 - 6 Nordstrand 2
0305 02.06 19:10 J14 - F Vestby 1 14 - 10 Lisleby 1
0306 02.06 19:35 J14 - A Østsiden 3 - 7 Vestby 2
0307 02.06 20:00 G15 - A Nordstrand 1 16 - 12 Sarpsborg / Rolvsøy
0308 02.06 20:35 J16 - B Rolvsøy 13 - 13 Skogstrand
0309 02.06 21:10 DSB - A Sarpsborg 14 - 9 Lisleby
0310 03.06 08:00 J14 - F Lørenskog 1 9 - 7 Haslum 2
0311 03.06 08:25 J14 - A Vestre Bærum 20 - 10 Kristiansund
0312 03.06 08:50 J13 - I Sarpsborg 2 4 - 9 Grane Arendal 1
0313 03.06 09:15 J13 - G Frogner 1 14 - 2 Grane Arendal 2
0314 03.06 09:40 J14 - M Eidsvold IF 1 10 - 7 Jevnaker
0315 03.06 10:05 J12 - K Bækkelagets 4 4 - 2 Vansjø/Svinndal
0109 03.06 10:30 J14 - D Lillestrøm 2 1 - 20 Gneist 2
0317 03.06 10:55 G13 - D Vestre Bærum 15 - 3 Nordstrand 2
0318 03.06 11:20 J13 - K Lommedalens 1 16 - 4 Mjøndalen
0319 03.06 11:45 G12 - A Vålerenga 2 4 - 9 Nordstrand 3
0320 03.06 12:10 J12 - E Vålerenga 2 9 - 6 Veldre 2
0321 03.06 12:35 J14 - I Lillestrøm 1 10 - 9 Rygge
0322 03.06 13:00 J13 - O Jardar 1 10 - 8 Lillestrøm 1
0323 03.06 13:25 G14 - A Gamle Fredrikstad 8 - 12 Bodø
0324 03.06 13:50 J13 - C Stabæk 7 - 10 Skedsmo 2
0325 03.06 14:15 G12 - B Ull/Kisa 6 - 7 Team DK
0326 03.06 14:40 J12 - N Rygge 1 11 - 1 Nit/Hak 2
0327 03.06 15:05 G13 - B Haslum 1 15 - 12 Runar 2
0328 03.06 15:30 J14 - L Ramnes 8 - 8 Nordstrand 2
0329 03.06 15:55 J13 - D Nit/Hak 2 11 - 6 Hønefoss 1
0330 03.06 16:20 J12 - G Hønefoss 1 15 - 3 Bækkelagets 3
0331 03.06 16:45 J12 - N Rygge 1 9 - 5 Gjerdrum SVART
0332 03.06 17:10 J12 - M Elverum 1 4 - 6 Nordstrand 1
0333 03.06 17:35 J12 - G Nordstrand 2 5 - 10 Lillestrøm 1
0334 03.06 18:00 J13 - C Nordstrand 1 7 - 13 Skedsmo 2
0335 03.06 18:25 J14 - H Nordstrand 3 3 - 19 Nit/Hak 1
0336 03.06 18:55 DSA - A Østsiden 15 - 13 Haugerud
0337 03.06 19:30 DSA - B Kråkerøy 3 - 14 Skedsmo
0338 03.06 20:05 DSB - B Lørenskog 18 - 12 Østsiden
0339 04.06 08:00 J09 - D Oppsal Blå 4 - 3 Gresvik 2
0340 04.06 08:18 J09 - A Ull/Kisa 3 6 - 1 Gresvik 1
0341 04.06 08:36 G11 - A Nordstrand 1 9 - 4 Asker 3
0342 04.06 08:54 J09 - B Ull/Kisa 2 5 - 3 Oppsal Hvit
0343 04.06 09:12 J10 - E Sarpsborg 4 - 4 Lillestrøm 4
0344 04.06 09:30 J10 - H Ull/Kisa 1 2 - 5 Nordstrand 1
0345 04.06 09:48 J11 - J Sætre Graabein 2 - 6 Torp 2
0346 04.06 10:06 J10 - I Nordstrand 3 1 - 1 Mjøndalen
0347 04.06 10:24 J11 - E Nøtterøy 3 - 3 Lervik
0348 04.06 10:45 G10 - C Vestre Bærum 3 4 - 4 Frogner 2
0349 04.06 11:03 G10 - A Vestre Bærum 1 7 - 8 Haslum 1
0350 04.06 11:21 J10 - H Heradsbygda 2 - 5 Kråkerøy 2
0351 04.06 11:39 G11 - C Asker 1 12 - 2 Lervik
0352 04.06 11:57 J09 - C Sarpsborg Rød 5 - 1 Vestby 2
0353 04.06 12:15 J11 - K Runar 1 8 - 4 Ull/Kisa 3
0354 04.06 12:33 J11 - G Kråkerøy 1 6 - 4 Lørenskog 2
0355 04.06 12:51 J09 - E Son Rød 3 - 3 Rolvsøy
0356 04.06 13:09 G11 - E Asker 2 8 - 2 Nesøya 2
0357 04.06 13:30 G09 - A Bækkelagets 2 5 - 3 Haslum 1
0358 04.06 13:48 J10 - J Nordstrand 4 3 - 0 Oppsal Hvit
0359 04.06 14:06 J11 - N Vestre Bærum 4 4 - 11 Nordstrand 3
0360 04.06 14:24 J11 - G Langhus 2 1 - 9 Nordstrand 2
0361 04.06 14:42 J10 - G Gresvik 2 5 - 3 Nordstrand 2
0362 04.06 15:00 G10 - C Nordstrand 1 2 - 1 Teie 1
0363 04.06 15:18 J10 - B Oppsal Svart 5 - 4 Lisleby 2
0364 04.06 15:36 J11 - M Borre 5 - 4 Eidsvold IF 1
0365 04.06 15:54 J11 - N Vålerenga 2 1 - 0 Vestre Bærum 4
0366 04.06 16:12 J11 - L Ull/Kisa 4 4 - 4 Vålerenga 1
0367 04.06 17:45 J15 - A- 16-dels finale 1 Haslum 9 - 8 Oppsal Hvit
0368 04.06 18:20 J15 - A- 16-dels finale 3 Greipstad 8 - 19 Ullern IF 1
0369 04.06 18:55 J12 - A- 16-dels finale 1 Rygge 1 3 - 5 Nordstrand 1
0370 04.06 19:20 J13 - A- 16-dels finale 14 Jardar 1 10 - 12 Haslum 1
0371 04.06 19:45 J15 - A- Åttendedelsfinaler 1 Runar 1 15 - 13 Haslum
0372 04.06 20:20 J15 - A- Åttendedelsfinaler 7 Ull/Kisa 1 5 - 13 Lørenskog
0373 04.06 20:55 J16 - A-1/8-3 Oppsal Blå 13 - 14 Greipstad
0374 05.06 08:00 J12 - A- Åttendedelsfinaler 3 Runar 1 5 - 6 Vålerenga 2
0375 05.06 08:26 J12 - A- Åttendedelsfinaler 7 Bækkelagets 4 7 - 6 Nit/Hak 1
0376 05.06 08:51 J15 - A- Kvartfinale 2 Frogner 1 9 - 17 IK Våg
0377 05.06 09:26 G15 - A- Kvartfinale 4 Frogner 1 10 - 18 Nordstrand 1
0378 05.06 10:01 J12 - A- Kvartfinale 2 Vålerenga 2 4 - 9 Tindlund 1
4725 05.06 10:01 J12 - A- Kvartfinale 2
0379 05.06 10:26 J12 - A- Kvartfinale 4 Bækkelagets 4 4 - 6 Borre
0380 05.06 10:55 J17 - A-1/2-2 Stavanger 2 13 - 7 Stavanger 1
0381 05.06 11:30 G16 - A-1/2-1 Frogner 18 - 10 Vestre Bærum
0382 05.06 12:10 G15 - A- Semifinale 1 Oppsal 8 - 15 Haslum 1
0383 05.06 12:45 J16 - A-1/2-1 Grane Arendal 1 13 - 11 Greipstad
0384 05.06 13:25 G18 - A-F Asker 8 - 13 Vestre Bærum 1 Sendes på HandballTV Sendes på HandballTV Send
0385 05.06 14:05 G16 - A-F Frogner 18 - 19 Bækkelagets 1 Sendes på HandballTV Sendes på HandballTV Send
0386 05.06 14:45 G15 - A- Finale Haslum 1 12 - 15 Vestre Bærum Sendes på HandballTV Sendes på HandballTV Send
0387 05.06 15:25 J15 - A- Finale IK Våg 19 - 9 Skreia j 02/03 Sendes på HandballTV Sendes på HandballTV Send
0388 05.06 16:05 G14 - A-F Kjelsås 1 11 - 10 Fet/Lillestrøm Sendes på HandballTV Sendes på HandballTV Send
22.11.2019 11:36
Matches updated
Oppdatert:
19.04.2018 20:57
Kilde: Web