18.05.2019 16:12
Matches updated
Oppdatert:
19.04.2018 20:57
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
0290: 16-15 (20:57)
0651: 16-18 (20:57)
0643: 21-7 (20:57)

Trukkede lag:

06. mai : Skogstrand - J14
08. mai : Nordstrand 4 - J14

Nettside - fredrikstadcup.no

Kampnr Tid Klasse Lag
2401 03.06 08:35 J11 - K Nordstrand 4 1 - 0 Runar 1
2402 03.06 08:53 G11 - C Asker 1 7 - 7 Elverum 2
2403 03.06 09:11 G11 - D Frogner 2 4 - 7 Grane Arendal
2404 03.06 09:29 G10 - C Haslum 2 4 - 2 Teie 1
2405 03.06 09:47 G10 - A Teie 2 3 - 6 Vestre Bærum 1
2406 03.06 10:05 J10 - G Bækkelagets 3 1 - 4 Gresvik 2
2407 03.06 10:23 J10 - A Bækkelagets 1 10 - 1 Råde 1
2408 03.06 10:41 G11 - D Haslum 1 9 - 8 Frogner 2
2409 03.06 10:59 J11 - L Vålerenga 1 4 - 5 Sem IF
2410 03.06 11:17 J11 - B Ammerud 4 - 5 Vålerenga 3
2411 03.06 11:40 G11 - B Frogner 1 1 - 10 Bækkelagets
2412 03.06 11:58 G11 - D Frogner 2 8 - 5 Fet/Lillestrøm Rød
2413 03.06 12:16 J11 - L Oppsal Rosa 4 - 8 SSK Skjetten
2414 03.06 12:34 J11 - L Sem IF 5 - 11 Sarpsborg 1
2415 03.06 12:52 J11 - M Heradsbygda 1 4 - 3 Eidsvold IF 1
2416 03.06 13:10 G10 - C Elverum 2 8 - 2 Nordstrand 1
2417 03.06 13:28 G10 - B Elverum 1 6 - 1 Nordstrand 2
2418 03.06 13:46 J09 - E Rolvsøy 2 - 3 Ull/Kisa 1
2419 03.06 14:04 J10 - B Lisleby 2 1 - 3 Kråkerøy 1
2420 03.06 14:22 J10 - C Oppegård 1 10 - 1 Kråkerøy 3
2421 03.06 14:45 G10 - C Frogner 2 2 - 7 Elverum 2
2422 03.06 15:03 G10 - B Frogner 1 3 - 5 Elverum 1
2423 03.06 15:21 J10 - F Vestby 1 6 - 1 Lørenskog HK Blå
2424 03.06 15:39 J10 - B Vestby 2 8 - 3 Kråkerøy 1
2425 03.06 15:57 G09 - A Vestby 1 3 - 6 Haslum 2
2426 03.06 16:15 G09 - A Vestby 2 0 - 7 Oppsal
2427 03.06 16:33 J10 - I Nordstrand 3 2 - 3 Vestby 3
2428 03.06 16:51 G11 - E Vestby 5 - 10 Nøtterøy 1
2429 03.06 17:09 G11 - B Gjerdrum IL G11 2 - 6 Nøtterøy 2
2430 03.06 17:27 G09 - A Bækkelagets 1 3 - 5 Haslum 2
2431 03.06 17:45 G09 - A Vestby 2 4 - 9 Bækkelagets 2
2432 04.06 09:15 J13 - F Bønes 1 8 - 8 Lillestrøm 2
2433 04.06 09:40 J13 - O Lillestrøm 1 5 - 4 Hønefoss 2
2434 04.06 10:05 J13 - C Stabæk 3 - 4 Nordstrand 1
2435 04.06 10:30 J14 - L Nordstrand 2 3 - 10 Bønes 1
2436 04.06 10:55 J13 - J Bønes 2 6 - 11 Lørenskog 2
2437 04.06 11:20 J14 - G Sarpsborg 2 10 - 9 Bønes 2
2438 04.06 11:45 J13 - I Grane Arendal 1 12 - 0 Skedsmo 1
2439 04.06 12:10 J13 - H Lisleby 11 - 4 Holter 1
2440 04.06 12:35 J13 - F Holter 2 5 - 3 Bønes 1
2441 04.06 13:00 J13 - J Njård 2 4 - 6 Bønes 2
2442 04.06 13:25 J13 - O Njård 1 2 - 6 Lillestrøm 1
2443 04.06 13:50 G12 - B Gamle Fredrikstad 6 - 3 Ull/Kisa
2444 04.06 14:15 J14 - I Lillestrøm 1 8 - 4 Borre
2445 04.06 14:40 J14 - D Sarpsborg 1 15 - 1 Lillestrøm 2
2446 04.06 15:05 G13 - E Vestby 2 5 - 7 Fjellhammer 2
2447 04.06 15:30 G12 - B Nordstrand 1 7 - 4 Ull/Kisa
2448 04.06 15:55 G12 - E Nordstrand 2 11 - 5 Eidsvold IF
2449 04.06 16:20 G12 - A Nit/Hak 0 - 4 Nordstrand 3
2450 04.06 16:45 G13 - D Nordstrand 2 2 - 12 Fjellhammer 1
2451 04.06 17:10 G14 - B Frogner/Nit-hak 1 10 - 9 Runar
2452 04.06 17:35 G12 - D Son 4 - 6 Vestre Bærum
2453 04.06 18:00 G13 - D Elverum 2 10 - 5 Vestre Bærum
2454 04.06 18:25 G14 - D Langhus 2 10 - 3 Konnerud 2
2455 04.06 19:15 J14 - B- 16-dels finale 5 Lørenskog 1 10 - 8 Ull/Kisa 3 J03
2456 04.06 19:40 J16 - B-1/8-3 HK Herulf 1 10 - 11 Kråkerøy
2457 04.06 20:15 J16 - B-1/8-6 Frogner 13 - 9 Tindlund
2458 05.06 08:00 J12 - B- Åttendedelsfinaler 6 Nordstrand 2 3 - 7 Tune 2
2459 05.06 08:25 J14 - B- Åttendedelsfinaler 8 Oppsal 2 8 - 4 Slemmestad 1
2460 05.06 08:50 J14 - B- Åttendedelsfinaler 2 Nit/Hak 2 8 - 7 Skedsmo 3
2461 05.06 09:15 J13 - B- Åttendedelsfinaler 7 Haslum 2 7 - 5 Nordstrand 1
2462 05.06 09:40 J16 - B-1/4-1 Haslum 2 14 - 12 Grane Arendal 2
2463 05.06 10:15 G15 - B- Kvartfinale 4 Runar 12 - 13 Sarpsborg / Rolvsøy
2464 05.06 10:50 J14 - B- Kvartfinale 1 Tune 12 - 6 Nit/Hak 2
18.05.2019 16:12
Matches updated
Oppdatert:
19.04.2018 20:57
Kilde: Web