22.05.2019 00:03
Matches updated
Oppdatert:
19.04.2018 20:57
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
0290: 16-15 (20:57)
0651: 16-18 (20:57)
0643: 21-7 (20:57)

Trukkede lag:

06. mai : Skogstrand - J14
08. mai : Nordstrand 4 - J14

Nettside - fredrikstadcup.no

Kampnr Tid Klasse Lag
3001 03.06 09:47 J09 - C Vestby 2 1 - 1 Gjerdrum
3002 03.06 10:05 J10 - G Haslum rød 2 - 7 Nordstrand 2
3003 03.06 10:23 J10 - D Ramnes 2 6 - 2 Haslum blå
3004 03.06 10:41 J11 - A Elverum 4 0 - 3 Høland
3005 03.06 10:59 G10 - C Frogner 2 1 - 8 Haslum 2
3006 03.06 11:17 J10 - E Råde 2 0 - 3 Lillestrøm 4
3007 03.06 11:40 J10 - K Lillestrøm 2 1 - 8 Skogstrand
3008 03.06 11:58 J10 - C Fjellhammer 2 4 - 7 Lillestrøm 3
3009 03.06 12:16 J10 - J Skedsmo 4 4 - 1 Østsiden Rød
3010 03.06 12:34 J11 - H Jaren 5 - 3 Vestre Bærum 1
3011 03.06 12:52 J11 - N Vestre Bærum 4 5 - 4 Skedsmo 1
3012 03.06 13:10 J10 - G Haslum rød 1 - 6 Bækkelagets 3
3013 03.06 13:28 J10 - A Skedsmo 3 6 - 5 Bækkelagets 1
3014 03.06 13:46 J10 - D Bækkelagets 2 3 - 2 Ramnes 2
3015 03.06 14:04 J10 - K Ramnes 1 2 - 3 Bækkelagets 5
3016 03.06 14:22 J11 - J Høybråten og Stovner 2 5 - 1 Skedsmo 2
3017 03.06 14:45 J10 - A Råde 1 0 - 6 Østsiden Hvit
3018 03.06 15:03 J10 - E Råde 2 7 - 5 Fjellhammer 1
3019 03.06 15:21 J10 - K Skogstrand 2 - 4 Vestre Bærum
3020 03.06 15:39 J11 - E Elverum 1 0 - 5 Lervik
3021 03.06 15:57 J11 - A Elverum 4 3 - 3 Gresvik 1
3022 03.06 16:15 J11 - F Høybråten og Stovner 3 7 - 1 Gresvik 2
3023 04.06 08:15 J15 - H Veldre 11 - 4 Lillestrøm 3
3024 04.06 08:50 J12 - A Østsiden 4 - 4 Reistad
3025 04.06 09:15 J14 - N Veldre 1 4 - 15 Ull/Kisa 1 J03
3026 04.06 09:40 J13 - M Høybråten og Stovner 2 2 - 2 Kodal
3027 04.06 10:05 J12 - N Nit/Hak 2 0 - 8 Gjerdrum SVART
3028 04.06 10:30 J12 - F Gjerdrum GUL 1 - 8 Lørenskog 2
3029 04.06 10:55 J12 - K Degernes 3 - 4 Bækkelagets 4
3030 04.06 11:20 J14 - E Runar 9 - 8 Høybråten og Stovner 2
3031 04.06 11:45 J12 - C Tune 1 4 - 3 Elverum 2
3032 04.06 12:10 J13 - O Hønefoss 2 5 - 6 Jardar 1
3033 04.06 12:35 J12 - E Veldre 2 2 - 4 Tune 2
3034 04.06 13:00 G13 - E Runar 1 7 - 3 Vålerenga 2
3035 04.06 13:25 J13 - C Skedsmo 2 10 - 2 Østsiden Hvit
3036 04.06 13:50 J14 - J Skedsmo 2 7 - 4 Asker 2
3037 04.06 14:15 G12 - A Frogner 7 - 4 Vålerenga 2
3038 04.06 14:40 G14 - E Frogner/Nit-hak 2 16 - 7 Rolvsøy
3039 04.06 15:05 G14 - B Frogner/Nit-hak 1 6 - 9 Kjelsås 2
3040 04.06 15:30 G12 - D Vestre Bærum 1 - 0 Runar 2
3041 04.06 15:55 G13 - D Vestre Bærum 5 - 4 Vestby 1
3042 04.06 16:20 J16 - E Staal Jørpeland 6 - 19 HK Herulf 2
3043 04.06 17:35 J12 - B- 16-dels finale 4 Ull/Kisa 2 6 - 0 Rygge 2
3044 04.06 18:00 J12 - B- 16-dels finale 10 Runar 2 5 - 4 Bækkelagets 1
3045 04.06 18:25 J12 - B- 16-dels finale 7 Nordstrand 2 6 - 1 Rolvsøy 1
3046 04.06 18:50 J13 - B- 16-dels finale 12 Kodal 1 - 5 Nordstrand 1
3047 04.06 19:15 J14 - B- 16-dels finale 2 Skedsmo 3 6 - 3 Lisleby 2
3048 04.06 19:40 G15 - A Gjerdrum 11 - 15 Nordstrand 1
3049 05.06 08:00 G14 - B-1/8-2 Langhus 1 7 - 17 Haslum 1
3050 05.06 08:25 G16 - B-1/4-1 Haslum 1 25 - 5 Skedsmo
3051 05.06 09:00 J17 - B-1/4-2 Østsiden 12 - 15 Ull/Kisa 1
3052 05.06 09:35 J15 - B- Kvartfinale 2 Sørreisa IL 17 - 9 Kringlebotn
22.05.2019 00:03
Matches updated
Oppdatert:
19.04.2018 20:57
Kilde: Web