05.06.2017 16.12 Kamper oppdatert
Oppdatert:
19.04.2018 20:57
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
0290: 16-15 (20:57)
0651: 16-18 (20:57)
0643: 21-7 (20:57)

Trukkede lag:

06. mai : Skogstrand - J14
08. mai : Nordstrand 4 - J14

Nettside - fredrikstadcup.no

Kampnr Tid Klasse Lag Bane
0173 08:00 J12 - A- Åttendedelsfinaler 1 Reistad 3 - 6 Bjørndal IF Kongsten - 01 (DNB)
0279 08:00 J12 - A- Åttendedelsfinaler 2 Nordstrand 1 8 - 3 Oppsal Svart Kongsten - 02 (F-B)
0374 08:00 J12 - A- Åttendedelsfinaler 3 Runar 1 5 - 6 Vålerenga 2 Kongsten - 03 (Nøttefabrikken)
0477 08:00 J12 - A- Åttendedelsfinaler 4 Veldre 3 2 - 6 Tindlund 1 Kongsten - 04 (Sport 1)
0574 08:00 J13 - A- Åttendedelsfinaler 1 Ull/Kisa 2 6 - 4 Kristiansund Kongsten - 05 (Tine)
0639 08:00 J13 - A- Åttendedelsfinaler 3 Nit/Hak 2 0 - 6 Bønes 2 Borge - 06
0752 08:00 J13 - A- Åttendedelsfinaler 5 Lørenskog 1 5 - 9 SSK Skjetten 1 Glemmen - 07
0849 08:00 J14 - A- Åttendedelsfinaler 1 Skedsmo 1 10 - 7 Son Blomsterøy - 08
0950 08:00 J13 - A- Åttendedelsfinaler 7 Sarpsborg 1 8 - 10 Ull/Kisa 1 Kvernhuset - 09
1049 08:00 J14 - A- Åttendedelsfinaler 3 Gneist 2 14 - 7 Nordstrand 1 Gresvik - 10
1147 08:00 J14 - A- Åttendedelsfinaler 5 Nit/Hak 1 12 - 8 Oppsal 1 Lisleby - 11
2458 08:00 J12 - B- Åttendedelsfinaler 6 Nordstrand 2 3 - 7 Tune 2 Merkur - 24
2561 08:00 J12 - B- Åttendedelsfinaler 5 Gresvik 2 6 - 3 Skedsmo 1 Merkur - 25
2660 08:00 J12 - B- Åttendedelsfinaler 7 Lervik 1 4 - 5 Runar 2 Merkur - 26
2761 08:00 J12 - B- Åttendedelsfinaler 8 Elverum 1 3 - 4 Lisleby Merkur - 27
2860 08:00 G13 - B-1/8-2 Askim 15 - 9 Frogner Merkur - 28
2961 08:00 G13 - B-1/8-1 Kjelsås 7 - 8 Vestby 1 Merkur - 29
3049 08:00 G14 - B-1/8-2 Langhus 1 7 - 17 Haslum 1 Merkur - 30
3146 08:00 G14 - B-1/8-1 Konnerud 1 6 - 16 Langhus 2 Merkur - 31
5147 08:00 G12 - B-1/8-2 Snarøya 4 - 7 Nordstrand 1 Kongsten - 51 (Vipps)
5261 08:00 G12 - B-1/8-1 Eidsvold IF 5 - 6 Runar 2 Kongsten - 52
0478 08:25 J12 - A- Åttendedelsfinaler 8 Borre 9 - 7 Veldre 1 Kongsten - 04 (Sport 1)
0575 08:25 J13 - A- Åttendedelsfinaler 2 Furuset 1 7 - 9 Ellingsrud Kongsten - 05 (Tine)
0640 08:25 J13 - A- Åttendedelsfinaler 4 Bækkelagets 12 - 4 Tindlund Borge - 06
0753 08:25 J13 - A- Åttendedelsfinaler 6 Lørenskog 2 10 - 6 Eidsvold IF 2 Glemmen - 07
0850 08:25 J14 - A- Åttendedelsfinaler 2 Veldre 1 3 - 9 Kråkerøy Blomsterøy - 08
0951 08:25 J13 - A- Åttendedelsfinaler 8 Oppsal Hvit 6 - 5 Haslum 1 Kvernhuset - 09
1050 08:25 J14 - A- Åttendedelsfinaler 4 Fjorbyerne (dk) 12 - 11 Gresvik 1 Gresvik - 10
1148 08:25 J14 - A- Åttendedelsfinaler 6 Vestby 1 5 - 8 Runar Lisleby - 11
2459 08:25 J14 - B- Åttendedelsfinaler 8 Oppsal 2 8 - 4 Slemmestad 1 Merkur - 24
2562 08:25 J14 - B- Åttendedelsfinaler 1 Vestby 2 3 - 5 Tune Merkur - 25
2661 08:25 J14 - B- Åttendedelsfinaler 4 Lørenskog 1 11 - 8 Strømsgodset IF Merkur - 26
2762 08:25 J14 - B- Åttendedelsfinaler 5 Njård 9 - 5 Borre Merkur - 27
2861 08:25 J14 - B- Åttendedelsfinaler 6 Lisleby 1 9 - 5 Spydeberg Merkur - 28
2962 08:25 J14 - B- Åttendedelsfinaler 7 Drøbak/Frogn 1 6 - 7 Gresvik 2 Merkur - 29
3050 08:25 G16 - B-1/4-1 Haslum 1 25 - 5 Skedsmo Merkur - 30
3147 08:25 G16 - B-1/4-2 Fet 9 - 15 Bjørnar Merkur - 31
5148 08:25 J12 - B- Åttendedelsfinaler 3 Kråkerøy 2 5 - 7 Ull/Kisa 2 Kongsten - 51 (Vipps)
5262 08:25 J12 - B- Åttendedelsfinaler 1 Furuset 1 - 8 Sarpsborg Kongsten - 52
0174 08:26 J12 - A- Åttendedelsfinaler 5 Oppsal Blå 1 - 11 Kråkerøy 1 Kongsten - 01 (DNB)
0280 08:26 J12 - A- Åttendedelsfinaler 6 Lørenskog 2 1 - 5 Gresvik 1 Kongsten - 02 (F-B)
0375 08:26 J12 - A- Åttendedelsfinaler 7 Bækkelagets 4 7 - 6 Nit/Hak 1 Kongsten - 03 (Nøttefabrikken)
0576 08:50 J14 - A- Åttendedelsfinaler 8 Høybråten og Stovner 1 9 - 8 Ull/Kisa 1 J03 Kongsten - 05 (Tine)
0641 08:50 G14 - A-1/8-1 Frogner/Nit-hak 2 7 - 9 Kjelsås 1 Borge - 06
0754 08:50 G12 - A-1/8-1 Nordstrand 2 12 - 4 Vestre Bærum Glemmen - 07
0851 08:50 G14 - A-1/8-2 Haslum 2 9 - 13 Frogner/Nit-hak 1 Blomsterøy - 08
0952 08:50 G13 - A-1/8-1 Vestby 2 9 - 10 Fjellhammer 1 Kvernhuset - 09
1051 08:50 J15 - A- Kvartfinale 3 Nordstrand 1 7 - 12 Lillestrøm 1 Gresvik - 10
1149 08:50 J15 - A- Kvartfinale 4 Lørenskog 10 - 13 Skreia j 02/03 Lisleby - 11
2460 08:50 J14 - B- Åttendedelsfinaler 2 Nit/Hak 2 8 - 7 Skedsmo 3 Merkur - 24
2563 08:50 J14 - B- Åttendedelsfinaler 3 Haslum 1 8 - 9 Ull/Kisa 2 J03 Merkur - 25
2662 08:50 J15 - B- Kvartfinale 3 Grane Arendal 2 8 - 9 Sotra 1 Merkur - 26
2763 08:50 J15 - B- Kvartfinale 1 Nit/Hak 9 - 12 Skogstrand Svart Merkur - 27
2862 08:50 G16 - B-1/4-3 Haslum 2 14 - 10 Bækkelagets 2 Merkur - 28
2963 08:50 G16 - B-1/4-4 Ull/Kisa 12 - 15 Gjerdrum Merkur - 29
3252 08:50 J13 - B- Åttendedelsfinaler 1 Gresvik 1 8 - 11 Vålerenga 2 Merkur - 32
3349 08:50 J13 - B- Åttendedelsfinaler 2 Lommedalens 2 5 - 9 Stjørdals-Blink Merkur - 33
5149 08:50 J12 - B- Åttendedelsfinaler 4 Eidsvold IF 2 2 - 9 Hønefoss 1 Kongsten - 51 (Vipps)
5263 08:50 J12 - B- Åttendedelsfinaler 2 Lervik 2 5 - 6 Haslum 2 Kongsten - 52
0175 08:51 G12 - A-1/8-2 Elverum 2 7 - 9 Team DK Kongsten - 01 (DNB)
0281 08:51 J15 - A- Kvartfinale 1 Runar 1 9 - 12 Kråkerøy Kongsten - 02 (F-B)
0376 08:51 J15 - A- Kvartfinale 2 Frogner 1 9 - 17 IK Våg Kongsten - 03 (Nøttefabrikken)
0479 08:51 J14 - A- Åttendedelsfinaler 7 Sarpsborg 1 15 - 6 Bønes 1 Kongsten - 04 (Sport 1)
3051 09:00 J17 - B-1/4-2 Østsiden 12 - 15 Ull/Kisa 1 Merkur - 30
3148 09:00 J17 - B-1/4-1 Lillestrøm 20 - 9 Vestby Merkur - 31
0577 09:15 J16 - A-1/4-4 Oppsal Hvit 14 - 17 SarpsborgJ01 Kongsten - 05 (Tine)
0642 09:15 G15 - A- Kvartfinale 1 Elverum 15 - 16 Oppsal Borge - 06
0852 09:15 DSB - A-1/4-1 Sarpsborg 3 - 0 Østsiden Blomsterøy - 08 Østsiden har trukket laget.
0953 09:15 DSB - A-1/4-3 Lørenskog 13 - 12 Høybråten og Stovner Kvernhuset - 09
2461 09:15 J13 - B- Åttendedelsfinaler 7 Haslum 2 7 - 5 Nordstrand 1 Merkur - 24
2564 09:15 J13 - B- Åttendedelsfinaler 8 Eidsvold IF 1 15 - 8 Borre Merkur - 25
3253 09:15 J13 - B- Åttendedelsfinaler 4 Lillestrøm 2 2 - 7 Frogner 1 Merkur - 32
3350 09:15 J13 - B- Åttendedelsfinaler 3 Fjellhammer 2 10 - 6 Vestby 2 Merkur - 33
5150 09:15 G12 - B-1/4-2 Haslum 3 8 - 9 Haslum 1 Kongsten - 51 (Vipps)
5264 09:15 G12 - B-1/4-4 Oppsal 5 - 7 Vålerenga 2 Kongsten - 52
0176 09:16 G13 - A-1/8-2 Haslum 2 14 - 10 Runar 2 Kongsten - 01 (DNB)
0480 09:16 J16 - A-1/4-3 Torp 14 - 12 Nordstrand Kongsten - 04 (Sport 1)
1052 09:25 G15 - A- Kvartfinale 2 Haslum 1 15 - 11 Haslum 2 Gresvik - 10
1150 09:25 G18 - A-1/2-1 Asker 12 - 4 Gamle Fredrikstad Lisleby - 11
2663 09:25 J16 - B-1/4-3 Haslum 1 11 - 12 Hundvåg HK Merkur - 26
2764 09:25 J16 - B-1/4-4 Runar 11 - 9 Frogner Merkur - 27
2863 09:25 J17 - B-1/4-3 Oppsal 15 - 7 SarpsborgJ01 Merkur - 28
2964 09:25 J17 - B-1/4-4 Råde 9 - 15 Ull/Kisa 2 Merkur - 29
0282 09:26 G15 - A- Kvartfinale 3 Vestre Bærum 15 - 9 Vestby/Ås 1 Kongsten - 02 (F-B)
0377 09:26 G15 - A- Kvartfinale 4 Frogner 1 10 - 18 Nordstrand 1 Kongsten - 03 (Nøttefabrikken)
3052 09:35 J15 - B- Kvartfinale 2 Sørreisa IL 17 - 9 Kringlebotn Merkur - 30
3149 09:35 J15 - B- Kvartfinale 4 Lisleby 10 - 5 Skedsmo 1 Merkur - 31
2462 09:40 J16 - B-1/4-1 Haslum 2 14 - 12 Grane Arendal 2 Merkur - 24
2565 09:40 J16 - B-1/4-2 Staal Jørpeland 15 - 11 Kråkerøy Merkur - 25
3254 09:40 J13 - B- Åttendedelsfinaler 5 Lisleby 2 - 5 Vestli Merkur - 32
3351 09:40 J13 - B- Åttendedelsfinaler 6 Bønes 1 11 - 12 Høybråten og Stovner 1 Merkur - 33
5151 09:40 G12 - B-1/4-1 Nordstrand 3 10 - 7 Runar 2 Kongsten - 51 (Vipps)
5265 09:40 G12 - B-1/4-3 Nordstrand 1 11 - 8 Son Kongsten - 52
0177 09:41 G12 - A-1/4-2 Langhus 2 5 - 11 Kjelsås Kongsten - 01 (DNB)
0578 09:50 J16 - A-1/4-2 Skogstrand 7 - 12 Greipstad Kongsten - 05 (Tine)
0643 09:50 J18 - A-1/2-1 Lillestrøm 21 - 7 Lervik IF J-18 Borge - 06
0853 09:50 DSB - A-1/4-2 Ull/Kisa 14 - 10 Gjerdrum Blomsterøy - 08
0954 09:50 DSB - A-1/4-4 Rygge 9 - 10 Lisleby Kvernhuset - 09
0481 09:51 J16 - A-1/4-1 Grane Arendal 1 14 - 3 Nit/Hak 2 Kongsten - 04 (Sport 1)
0755 09:55 J13 - A- Kvartfinale 3 SSK Skjetten 1 7 - 2 Lørenskog 2 Glemmen - 07
1053 10:00 J18 - A-1/2-2 Eidsvold Turn 9 - 15 Fredrikstad BK Gresvik - 10
1151 10:00 G18 - A-1/2-2 Gamle Fredrikstad 2 7 - 19 Vestre Bærum 1 Lisleby - 11
2664 10:00 G15 - B- Kvartfinale 2 Frogner 2 21 - 11 Bønes Merkur - 26
2765 10:00 G15 - B- Kvartfinale 1 Sandnes 20 - 3 Eidskog Merkur - 27
2864 10:00 G13 - B-1/4-4 Runar 1 6 - 7 Vålerenga 1 Merkur - 28
2965 10:00 G13 - B-1/4-2 Lervik 3 - 10 Elverum 1 Merkur - 29
0283 10:01 J12 - A- Kvartfinale 1 Bjørndal IF 1 - 4 Nordstrand 1 Kongsten - 02 (F-B)
0378 10:01 J12 - A- Kvartfinale 2 Vålerenga 2 4 - 9 Tindlund 1 Kongsten - 03 (Nøttefabrikken)
4725 10:01 J12 - A- Kvartfinale 2 Kongsten - 03 (Nøttefabrikken)
5152 10:05 G14 - B-1/4-2 Vestre Bærum 13 - 12 Lervik Kongsten - 51 (Vipps)
5266 10:05 G14 - B-1/4-4 Nordstrand 2 12 - 6 Bodø Kongsten - 52
0178 10:06 G13 - A-1/4-1 Bækkelagets 2 16 - 14 Fjellhammer 1 Kongsten - 01 (DNB)
2463 10:15 G15 - B- Kvartfinale 4 Runar 12 - 13 Sarpsborg / Rolvsøy Merkur - 24
2566 10:15 G15 - B- Kvartfinale 3 Nordstrand 2 13 - 14 Gimletroll Merkur - 25
0756 10:20 G12 - A-1/4-4 Langhus 1 3 - 4 Frogner Glemmen - 07
0579 10:25 J13 - A- Kvartfinale 1 Ull/Kisa 2 7 - 8 Ellingsrud Kongsten - 05 (Tine)
0644 10:25 J13 - A- Kvartfinale 2 Bønes 2 6 - 11 Bækkelagets Borge - 06
0854 10:25 J14 - A- Kvartfinale 1 Skedsmo 1 8 - 10 Kråkerøy Blomsterøy - 08
0955 10:25 J13 - A- Kvartfinale 4 Ull/Kisa 1 6 - 5 Oppsal Hvit Kvernhuset - 09
0284 10:26 J12 - A- Kvartfinale 3 Kråkerøy 1 5 - 4 Gresvik 1 Kongsten - 02 (F-B)
0379 10:26 J12 - A- Kvartfinale 4 Bækkelagets 4 4 - 6 Borre Kongsten - 03 (Nøttefabrikken)
0482 10:26 J18 - B-1/2-2 Skogstrand 13 - 15 Gimletroll Kongsten - 04 (Sport 1)
2865 10:30 G13 - B-1/4-3 Askim 8 - 10 Vestre Bærum Merkur - 28
2966 10:30 G13 - B-1/4-1 Veldre 6 - 8 Vestby 1 Merkur - 29
5153 10:30 G14 - B-1/4-3 Haslum 1 11 - 12 Asker 1 Kongsten - 51 (Vipps)
5267 10:30 G14 - B-1/4-1 Asker 2 12 - 5 Langhus 2 Kongsten - 52
0179 10:31 G12 - A-1/4-3 Haslum 2 5 - 10 Team DK Kongsten - 01 (DNB)
1054 10:35 J14 - A- Kvartfinale 2 Gneist 2 15 - 9 Fjorbyerne (dk) Gresvik - 10
1152 10:35 J14 - A- Kvartfinale 3 Nit/Hak 1 15 - 5 Runar Lisleby - 11
2766 10:35 J14 - B- Kvartfinale 4 Gresvik 2 4 - 8 Oppsal 2 Merkur - 27
2665 10:36 J14 - B- Kvartfinale 3 Njård 2 - 10 Lisleby 1 Merkur - 26
0757 10:45 G12 - A-1/4-1 Elverum 1 12 - 11 Nordstrand 2 Glemmen - 07
0580 10:50 J14 - A- Kvartfinale 4 Sarpsborg 1 4 - 5 Høybråten og Stovner 1 Kongsten - 05 (Tine)
0645 10:50 G14 - A-1/4-2 Kjelsås 2 13 - 9 Nordstrand 3 Borge - 06
0855 10:50 G14 - A-1/4-3 Fet/Lillestrøm 11 - 10 Frogner/Nit-hak 1 Blomsterøy - 08
0956 10:50 G13 - A-1/4-3 Elverum 2 13 - 9 Haslum 2 Kvernhuset - 09
2464 10:50 J14 - B- Kvartfinale 1 Tune 12 - 6 Nit/Hak 2 Merkur - 24
2567 10:50 J14 - B- Kvartfinale 2 Ull/Kisa 2 J03 4 - 11 Lørenskog 1 Merkur - 25
0285 10:55 J17 - A-1/2-1 Lørenskog 11 - 17 Hundvåg HK Kongsten - 02 (F-B)
0380 10:55 J17 - A-1/2-2 Stavanger 2 13 - 7 Stavanger 1 Kongsten - 03 (Nøttefabrikken)
5154 10:55 J12 - B- Kvartfinale 3 Gresvik 2 3 - 8 Tune 2 Kongsten - 51 (Vipps)
5268 10:55 J12 - B- Kvartfinale 2 Ull/Kisa 2 4 - 9 Hønefoss 1 Kongsten - 52
0180 10:56 G13 - A-1/4-2 Haslum 1 6 - 11 Bækkelagets 1 Kongsten - 01 (DNB)
1055 11:00 DSA - A-1/2-1 Østsiden 12 - 10 Skogstrand Gresvik - 10
1153 11:00 G16 - B-1/2-1 Haslum 1 11 - 15 Bjørnar Lisleby - 11
0483 11:05 J18 - B-1/2-1 Ull/Kisa 13 - 5 Skedsmo Kongsten - 04 (Sport 1)
0646 11:15 G14 - A-1/4-1 Nordstrand 1 8 - 12 Kjelsås 1 Borge - 06
0856 11:15 G14 - A-1/4-4 Eidsvold IF 6 - 9 Ull/Kisa Blomsterøy - 08
0957 11:15 G13 - A-1/4-4 Fjellhammer 2 8 - 6 Nesodden Kvernhuset - 09
0581 11:20 G16 - A-1/2-2 Bækkelagets 1 15 - 10 Nordstrand Kongsten - 05 (Tine)
5155 11:20 J12 - B- Kvartfinale 1 Sarpsborg 8 - 7 Haslum 2 Kongsten - 51 (Vipps)
5269 11:20 J12 - B- Kvartfinale 4 Runar 2 4 - 0 Lisleby Kongsten - 52
0181 11:21 G12 - B-1/2-2 Nordstrand 1 7 - 3 Vålerenga 2 Kongsten - 01 (DNB)
0286 11:30 G15 - A- Semifinale 2 Vestre Bærum 12 - 9 Nordstrand 1 Kongsten - 02 (F-B)
0381 11:30 G16 - A-1/2-1 Frogner 18 - 10 Vestre Bærum Kongsten - 03 (Nøttefabrikken)
1056 11:35 DSA - A-1/2-2 Nordstrand 15 - 8 Gresvik Gresvik - 10
1154 11:35 G16 - B-1/2-2 Haslum 2 9 - 8 Gjerdrum Lisleby - 11
0484 11:40 J15 - A- Semifinale 1 Kråkerøy 9 - 14 IK Våg Kongsten - 04 (Sport 1)
0647 11:40 J17 - B-1/2-1 Lillestrøm 15 - 14 Ull/Kisa 1 Borge - 06
0857 11:40 DSB - A-1/2-1 Sarpsborg 14 - 13 Ull/Kisa Blomsterøy - 08
0958 11:40 DSB - A-1/2-2 Lørenskog 15 - 16 Lisleby Kvernhuset - 09
5156 11:45 J13 - B- Kvartfinale 1 Vålerenga 2 11 - 9 Stjørdals-Blink Kongsten - 51 (Vipps)
5270 11:45 J13 - B- Kvartfinale 2 Fjellhammer 2 9 - 7 Frogner 1 Kongsten - 52
0182 11:50 G12 - B-1/2-1 Nordstrand 3 7 - 4 Haslum 1 Kongsten - 01 (DNB)
0582 11:55 J15 - A- Semifinale 2 Lillestrøm 1 10 - 15 Skreia j 02/03 Kongsten - 05 (Tine)
0287 12:05 J13 - A- Semifinale 1 Ellingsrud 9 - 7 Bækkelagets Kongsten - 02 (F-B)
0382 12:10 G15 - A- Semifinale 1 Oppsal 8 - 15 Haslum 1 Kongsten - 03 (Nøttefabrikken)
1155 12:10 J15 - B- Semifinale 2 Sotra 1 8 - 11 Lisleby Lisleby - 11
5157 12:10 J13 - B- Kvartfinale 3 Vestli 3 - 8 Høybråten og Stovner 1 Kongsten - 51 (Vipps)
5271 12:10 J13 - B- Kvartfinale 4 Haslum 2 14 - 9 Eidsvold IF 1 Kongsten - 52
0183 12:15 J12 - A- Semifinale 2 Kråkerøy 1 13 - 6 Borre Kongsten - 01 (DNB)
0485 12:15 J16 - A-1/2-2 Torp 13 - 9 SarpsborgJ01 Kongsten - 04 (Sport 1)
0648 12:15 J17 - B-1/2-2 Oppsal 8 - 15 Ull/Kisa 2 Borge - 06
0288 12:30 J13 - A- Semifinale 2 SSK Skjetten 1 7 - 9 Ull/Kisa 1 Kongsten - 02 (F-B)
0583 12:30 G14 - B-1/2-1 Asker 2 3 - 10 Vestre Bærum Kongsten - 05 (Tine)
5158 12:35 J12 - B- Semifinale 1 Sarpsborg 3 - 4 Hønefoss 1 Kongsten - 51 (Vipps)
5272 12:35 J12 - B- Semifinale 2 Tune 2 6 - 7 Runar 2 Kongsten - 52
0184 12:40 J12 - A- Semifinale 1 Nordstrand 1 7 - 12 Tindlund 1 Kongsten - 01 (DNB)
0383 12:45 J16 - A-1/2-1 Grane Arendal 1 13 - 11 Greipstad Kongsten - 03 (Nøttefabrikken)
1156 12:45 J15 - B- Semifinale 1 Skogstrand Svart 8 - 9 Sørreisa IL Lisleby - 11
0486 12:50 G14 - B-1/2-2 Asker 1 11 - 15 Nordstrand 2 Kongsten - 04 (Sport 1)
0649 12:50 G15 - B- Semifinale 1 Sandnes 12 - 13 Frogner 2 Borge - 06
0289 12:55 J14 - A- Semifinale 1 Kråkerøy 4 - 14 Gneist 2 Kongsten - 02 (F-B)
0584 12:55 J14 - A- Semifinale 2 Nit/Hak 1 9 - 5 Høybråten og Stovner 1 Kongsten - 05 (Tine)
5159 13:00 G13 - B-1/2-1 Vestby 1 3 - 8 Elverum 1 Kongsten - 51 (Vipps)
5273 13:00 G13 - B-1/2-2 Vestre Bærum 10 - 9 Vålerenga 1 Kongsten - 52
0185 13:05 G12 - A-1/2-1 Elverum 1 6 - 17 Kjelsås Kongsten - 01 (DNB)
0487 13:20 G12 - A-1/2-2 Team DK 8 - 6 Frogner Kongsten - 04 (Sport 1)
1157 13:20 J16 - B-1/2-2 Hundvåg HK 11 - 7 Runar Lisleby - 11
0290 13:25 J18 - A-F Lillestrøm 16 - 15 Fredrikstad BK Kongsten - 02 (F-B) Sendes på HandballTV Sendes på HandballTV Send
0384 13:25 G18 - A-F Asker 8 - 13 Vestre Bærum 1 Kongsten - 03 (Nøttefabrikken) Sendes på HandballTV Sendes på HandballTV Send
0585 13:25 G13 - A-1/2-1 Bækkelagets 2 6 - 11 Bækkelagets 1 Kongsten - 05 (Tine)
0650 13:25 G15 - B- Semifinale 2 Gimletroll 9 - 11 Sarpsborg / Rolvsøy Borge - 06
0186 13:30 G13 - A-1/2-2 Elverum 2 6 - 12 Fjellhammer 2 Kongsten - 01 (DNB)
0488 13:45 G14 - A-1/2-2 Fet/Lillestrøm 15 - 9 Ull/Kisa Kongsten - 04 (Sport 1)
0586 13:50 G14 - A-1/2-1 Kjelsås 1 13 - 11 Kjelsås 2 Kongsten - 05 (Tine)
0187 13:55 J13 - B- Semifinale 1 Vålerenga 2 6 - 9 Fjellhammer 2 Kongsten - 01 (DNB)
1158 13:55 J16 - B-1/2-1 Haslum 2 11 - 13 Staal Jørpeland Lisleby - 11
0291 14:05 DSA - A-F Østsiden 15 - 10 Nordstrand Kongsten - 02 (F-B) Sendes på HandballTV Sendes på HandballTV Send
0385 14:05 G16 - A-F Frogner 18 - 19 Bækkelagets 1 Kongsten - 03 (Nøttefabrikken) Sendes på HandballTV Sendes på HandballTV Send
0651 14:05 J18 - B-F Ull/Kisa 16 - 18 Gimletroll Borge - 06
0489 14:10 J14 - B- Semifinale 1 Tune 9 - 15 Lørenskog 1 Kongsten - 04 (Sport 1)
0587 14:15 J14 - B- Semifinale 2 Lisleby 1 9 - 7 Oppsal 2 Kongsten - 05 (Tine)
0188 14:20 J13 - B- Semifinale 2 Høybråten og Stovner 1 6 - 9 Haslum 2 Kongsten - 01 (DNB)
1159 14:35 G16 - B-F Bjørnar 13 - 14 Haslum 2 Lisleby - 11
0490 14:40 DSB - A-F Sarpsborg 5 - 10 Lisleby Kongsten - 04 (Sport 1)
0292 14:45 J17 - A-F Hundvåg HK 9 - 10 Stavanger 2 Kongsten - 02 (F-B) Sendes på HandballTV Sendes på HandballTV Send
0386 14:45 G15 - A- Finale Haslum 1 12 - 15 Vestre Bærum Kongsten - 03 (Nøttefabrikken) Sendes på HandballTV Sendes på HandballTV Send
0652 14:45 J17 - B-F Lillestrøm 10 - 18 Ull/Kisa 2 Borge - 06
0588 14:50 G12 - B-F Nordstrand 3 6 - 9 Nordstrand 1 Kongsten - 05 (Tine)
0189 15:00 J12 - B- Finale Hønefoss 1 7 - 2 Runar 2 Kongsten - 01 (DNB)
0491 15:15 G12 - A-F Kjelsås 16 - 3 Team DK Kongsten - 04 (Sport 1)
0589 15:15 J12 - A- Finale Tindlund 1 5 - 7 Kråkerøy 1 Kongsten - 05 (Tine)
1160 15:15 J15 - B- Finale Sørreisa IL 8 - 10 Lisleby Lisleby - 11
0293 15:25 J16 - A-F Grane Arendal 1 10 - 11 Torp Kongsten - 02 (F-B) Sendes på HandballTV Sendes på HandballTV Send
0387 15:25 J15 - A- Finale IK Våg 19 - 9 Skreia j 02/03 Kongsten - 03 (Nøttefabrikken) Sendes på HandballTV Sendes på HandballTV Send
0653 15:25 G15 - B- Finale Frogner 2 12 - 15 Sarpsborg / Rolvsøy Borge - 06
0190 15:35 G13 - B-F Elverum 1 13 - 10 Vestre Bærum Kongsten - 01 (DNB)
0492 15:40 G13 - A-F Bækkelagets 1 11 - 9 Fjellhammer 2 Kongsten - 04 (Sport 1)
0590 15:40 G14 - B-F Vestre Bærum 14 - 9 Nordstrand 2 Kongsten - 05 (Tine)
1161 15:55 J16 - B-F Staal Jørpeland 14 - 15 Hundvåg HK Lisleby - 11
0191 16:05 J13 - B- Finale Fjellhammer 2 5 - 6 Haslum 2 Kongsten - 01 (DNB)
0294 16:05 J14 - A- Finale Gneist 2 8 - 9 Nit/Hak 1 Kongsten - 02 (F-B) Sendes på HandballTV Sendes på HandballTV Send
0388 16:05 G14 - A-F Kjelsås 1 11 - 10 Fet/Lillestrøm Kongsten - 03 (Nøttefabrikken) Sendes på HandballTV Sendes på HandballTV Send
0493 16:05 J13 - A- Finale Ellingsrud 9 - 7 Ull/Kisa 1 Kongsten - 04 (Sport 1)
0591 16:05 J14 - B- Finale Lørenskog 1 7 - 13 Lisleby 1 Kongsten - 05 (Tine)
05.06.2017 16.12 Kamper oppdatert
Oppdatert:
19.04.2018 20:57
Kilde: Web