21.11.2019 22:39
Matches updated
Oppdatert:
19.04.2018 20:57
Kilde: Web
Siste 3 resultater:
0290: 16-15 (20:57)
0651: 16-18 (20:57)
0643: 21-7 (20:57)

Trukkede lag:

06. mai : Skogstrand - J14
08. mai : Nordstrand 4 - J14

Nettside - fredrikstadcup.no

J14 - Jenter 14 år (f. 2003 eller senere)

Kampnr Kamp Tid Lag Bane Dommere
0275 A- 16-dels finale 3 04.06 19:35 Gneist 2 17 - 6 HK Eidsberg Kongsten - 02 (F-B)
0171 A- 16-dels finale 5 04.06 19:35 Fjorbyerne (dk) 12 - 2 Lillestrøm 1 Kongsten - 01 (DNB)
0570 A- 16-dels finale 12 04.06 19:40 Ull/Kisa 1 J03 11 - 9 Vestre Bærum Kongsten - 05 (Tine)
1045 A- 16-dels finale 8 04.06 19:45 Eidsvold IF 2 10 - 16 Runar Gresvik - 10
1144 A- 16-dels finale 6 04.06 19:55 Sarpsborg 2 7 - 8 Gresvik 1 Lisleby - 11
0474 A- 16-dels finale 1 04.06 20:00 Veldre 1 7 - 6 Eidsvold IF 1 Kongsten - 04 (Sport 1)
0172 A- 16-dels finale 2 04.06 20:00 Kråkerøy 9 - 7 Ammerud Kongsten - 01 (DNB)
0276 A- 16-dels finale 7 04.06 20:00 Bønes 2 3 - 16 Vestby 1 Kongsten - 02 (F-B)
0571 A- 16-dels finale 11 04.06 20:05 Grane Arendal 5 - 11 Høybråten og Stovner 1 Kongsten - 05 (Tine)
1046 A- 16-dels finale 10 04.06 20:10 Bønes 1 12 - 6 Slemmestad 2 Gresvik - 10
0947 A- 16-dels finale 4 04.06 20:10 Nordstrand 1 16 - 6 Gneist 1 Kvernhuset - 09
0846 A- 16-dels finale 9 04.06 20:10 Asker 1 5 - 15 Sarpsborg 1 Blomsterøy - 08
0849 A- Åttendedelsfinaler 1 05.06 08:00 Skedsmo 1 10 - 7 Son Blomsterøy - 08
1049 A- Åttendedelsfinaler 3 05.06 08:00 Gneist 2 14 - 7 Nordstrand 1 Gresvik - 10
1147 A- Åttendedelsfinaler 5 05.06 08:00 Nit/Hak 1 12 - 8 Oppsal 1 Lisleby - 11
0850 A- Åttendedelsfinaler 2 05.06 08:25 Veldre 1 3 - 9 Kråkerøy Blomsterøy - 08
1050 A- Åttendedelsfinaler 4 05.06 08:25 Fjorbyerne (dk) 12 - 11 Gresvik 1 Gresvik - 10
1148 A- Åttendedelsfinaler 6 05.06 08:25 Vestby 1 5 - 8 Runar Lisleby - 11
0576 A- Åttendedelsfinaler 8 05.06 08:50 Høybråten og Stovner 1 9 - 8 Ull/Kisa 1 J03 Kongsten - 05 (Tine)
0479 A- Åttendedelsfinaler 7 05.06 08:51 Sarpsborg 1 15 - 6 Bønes 1 Kongsten - 04 (Sport 1)
0854 A- Kvartfinale 1 05.06 10:25 Skedsmo 1 8 - 10 Kråkerøy Blomsterøy - 08
1054 A- Kvartfinale 2 05.06 10:35 Gneist 2 15 - 9 Fjorbyerne (dk) Gresvik - 10
1152 A- Kvartfinale 3 05.06 10:35 Nit/Hak 1 15 - 5 Runar Lisleby - 11
0580 A- Kvartfinale 4 05.06 10:50 Sarpsborg 1 4 - 5 Høybråten og Stovner 1 Kongsten - 05 (Tine)
0289 A- Semifinale 1 05.06 12:55 Kråkerøy 4 - 14 Gneist 2 Kongsten - 02 (F-B)
0584 A- Semifinale 2 05.06 12:55 Nit/Hak 1 9 - 5 Høybråten og Stovner 1 Kongsten - 05 (Tine)
0294 A- Finale 05.06 16:05 Gneist 2 8 - 9 Nit/Hak 1 Kongsten - 02 (F-B) Sendes på HandballTV Sendes på HandballTV Send
21.11.2019 22:39
Matches updated
Oppdatert:
19.04.2018 20:57
Kilde: Web