- Säsonger
- Säsongen 2024/2025
- Säsongen 2023/2024
- Säsongen 2022/2023
- Säsongen 2021/2022
- Säsongen 2020/2021
- Säsongen 2019/2020
- *Säsongen 2018/2019
- Säsongen 2017/2018
- Säsongen 2016/2017
- Säsongen 2015/2016
- Säsongen 2014/2015
- Säsongen 2013/2014
- Säsongen 2012/2013
- Säsongen 2011/2012
- Säsongen 2010/2011
- Nationella serier
- Slutspel
-
Kvalspel
- Kval till Division 1 damer, grupp syd
- Kval till Division 1 herrar, grupp nord
- Kval till Division 1 herrar, grupp öst
- Kval till Division 1 herrar, grupp syd
- Kval till Division 2 herrar, grupp nord N
- Kval till Division 2 herrar, grupp nord S
- Kval till Division 2 herrar, grupp öst N
- Kval till Division 2 herrar, grupp öst S
- Kval till Division 2 herrar, grupp väst N
- Kval till Division 2 herrar, grupp väst S
- Kval till Division 2 herrar, grupp syd N
- Kval till Division 2 herrar, grupp syd S
- Pingisligan herrar
- Superettan herrar
- Div 1 herrar
- Div 2 herrar
- Div 3 herrar
- Pingisligan damer
- Superettan damer
- Div 1 damer
- Div 2 damer
- Lag-SM ungdom
- Lag-SM finalspel
-
Lag-SM kval
- DJ18 grupp 1
- F16 grupp 1
- F16 grupp 2
- F16 grupp 3
- F14 grupp 1
- F14 grupp 2
- F14 grupp 3
- HJ18 grupp 1
- HJ18 grupp 2
- HJ18 grupp 3
- P16 grupp 1
- P16 grupp 2
- P16 grupp 3
- P16 grupp 4
- P16 grupp 5
- P16 grupp 6
- P14 grupp 1
- P14 grupp 2
- P14 grupp 3
- P14 grupp 4A
- P14 grupp 4B
- P14 grupp 4 final
- P14 grupp 5A
- P14 grupp 5B
- P14 grupp 5 final
- P14 grupp 6A
- P14 grupp 6B
- P14 grupp 6 final
- Lag-SM para
- Lag-SM para
- Lag-SM veteran
- Lag-SM veteran
- Blekinge
- Blekinge Div 4
- Blekinge Div 5
- Blekinge Div 6 Östra
- Blekinge Div 6 Västra
- Blekinge Veteran Div 1
- Blekinge Veteran Div 2
- UngdomA
- Ungdom A1
- Ungdom A2
- Dalarna
- Dalaserien
- Gotland
- Division 4
- Ungdomsserie
- Division 4 B
- Division 4 A
- GM Sen. Gr. B
- GM Sen. Gr. C
- GM Sen. Gr. A
- GM Ungd. Gr. A
- GM Ungd. Gr. B
- GM Sen. Semi 1
- GM Sen. Semi 2
- GM Sen. Final
- GM Ungd. Semi 1
- GM Ungd. Semi 2
- GM Ungd. Final
- Göteborg
- Distriktsserier
- Veteranserier
- Ungdomsserier
- Vårserien 2019
- Halland
- Div. 4 Norra Halland
- Div. 4 Södra Halland
- Div. 5 Norra Halland
- Div. 5 Södra Halland
- Div. 6 Halland
- Div. 7 Halland
- V-35 Halland, Div. 1
- V-35 Halland, Div. 2
- Ungdomsserier 2018-19
- Nordöstra Svealand
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Ungdomsserien
- Lag-DM
- Lag-DM senior
- Lilla DM lag
- Lag-DM P15
- Kval till div 4
- Nordvästra Götaland
- Seniorserier Div 4
- Seniorserier Div 5
- Seniorserier Div 6
- Damer div 3
- Ungdomsserier
- Lag DM Senior Stora
- Lag DM Seniorer Lilla
- Lag DM Veteraner
- Lag DM Ungdom
- Norrland
- Norra Norra
- Södra Norra
- Södra Södra
- Div 5 Hälsingland/Medelpad
- Flick/Dam serie
- P10-11
- Norra Södra
- Skåne
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Ungdom A
- Ungdom B
- Ungdom C
- Ungdom D
- Ungdom E
- Ungdom Nordöstra
- Stockholm
- Silly Season 2018 Höst
- Pensionärer
- Seniorer
- Veteraner
-
S:t Erikscupen höst
- Pojkar 2003/04 Grupp 1 AB
- Pojkar 2003/04 Grupp 2 AB
- Pojkar 2003/04 Grupp 3 AB
- Pojkar 2005/06 Grupp 1 A
- Pojkar 2005/06 Grupp 1 B
- Pojkar 2005/06 Grupp 2 A
- Pojkar 2005/06 Grupp 2 B
- Pojkar 2005/06 Grupp 3 AB
- Pojkar 2007/08 Grupp 1 A
- Pojkar 2007/08 Grupp 1 B
- Pojkar 2007/08 Grupp 2 A
- Pojkar 2007/08 Grupp 2 B
- Pojkar 2007/08 Grupp 2 C
- Pojkar 2007/08 Grupp 2 D
- Pojkar 2009/10 Grupp 1 AB
- Pojkar 2009/10 Grupp 2 AB
-
S:t Erikscupen vår
- Pojkar 2003/04 Division 1
- Pojkar 2003/04 Division 2
- Pojkar 2003/04 Division 3
- Pojkar 2005/06 Division 1
- Pojkar 2005/06 Division 2
- Pojkar 2005/06 Division 3
- pojkar 2005/06 Division 4
- Pojkar 2005/06 Division 5
- Pojkar 2007/08 Division 1
- Pojkar 2007/08 Division 2
- Pojkar 2007/08 Division 3
- Pojkar 2007/08 Division 4
- Pojkar 2009/10 Division 1
- Pojkar 2009/10 Division 2
- St Erikscupen slutspel
- Silly Season 2019 Vår
- Sydöstra Götaland
- Veteran
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Ungdom
- Södermanland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Värmland
- Division 4
- Division 5
- Ungdomsserie
- Division 6
- Västmanland
- Division 4 Västmanland
- Veteranserien grupp 1
- Veteranserien grupp 2
- Veteranserien A-slutspel
- Veteranserien B-slutspel
- Ångermanland
- Div 5
- Örebro
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Kval
- Lag-DM
- Östergötland
- Division 4
- Division 5
- Ungdom A
- Ungdom B
- Ungdom C
Sydöstra Götaland Div 4 norra
Lag | M | V | O | F | Matcher | Set | Bollar | Poäng |
1. Vetlanda BTK B | 10 | 9 | 0 | 1 | 73-41 | 252-171 | 4014-3711 | 18 |
2. Huskvarna Södra IS B | 10 | 8 | 0 | 2 | 71-34 | 251-141 | 3819-3262 | 16 |
3. Bruzaholms SK A | 10 | 6 | 0 | 4 | 61-51 | 227-217 | 4098-4079 | 12 |
4. Vaggeryds BTK B | 10 | 4 | 0 | 6 | 61-60 | 233-236 | 4307-4298 | 8 |
5. Sävsjö BTK B | 10 | 3 | 0 | 7 | 49-67 | 185-241 | 3763-4025 | 6 |
6. KFUM Jönköping C | 10 | 0 | 0 | 10 | 18-80 | 114-256 | 3103-3729 | 0 |
Huskvarna Södra IS B | |
17-6 | Krantz, Christopher |
6-0 | Thulin, Anders |
4-0 | Sandberg, Stefan |
4-0 | Trygg, Magnus |
4-0 | Karlsson, Anders |
10-7 | Haage, Martin |
3-1 | Krantz, Daniel |
6-4 | Wänndahl, Mats |
7-6 | Andersson, Tony |
1-2 | Lovén, Johnny |
0-2 | Sandén, Bengt |
9-6 | Dubbel |
71-34 | |
Vetlanda BTK B | |
20-5 | Hillström, Anton |
19-7 | Dohrmann, Joakim |
12-7 | Fridell, Joakim |
9-7 | Svensson, Viktor |
3-5 | Isaksson, Jens |
0-2 | Gunnarsson, Roy |
0-2 | Lundin, Lars |
10-6 | Dubbel |
73-41 | |
Bruzaholms SK A | |
10-3 | Oskarsson, Magnus |
8-4 | Ederfors, Rikard |
8-6 | Stein, Roy |
2-2 | Fransson, Peter |
4-5 | Palmér, Magnus |
0-2 | Alvarsson, Sven-Inge |
9-13 | Ekman, Henrik |
7-11 | Hugosson, Mattias |
13-5 | Dubbel |
61-51 | |
Vaggeryds BTK B | |
13-0 | Hernandez Pérez, Adrian |
14-10 | Hellgren, Jimmy |
5-1 | Andersson, Albin |
3-0 | Taus, Felix |
10-9 | Nilsson, Ulf |
8-11 | Fredén, Hans |
0-6 | Idh, Sven-Arne |
0-12 | Sanell, Mats |
8-11 | Dubbel |
61-60 | |
Sävsjö BTK B | |
9-5 | Lundqvist, Robin |
4-1 | Karlsson, Anders |
7-5 | Petersson, Martin |
3-3 | Ivarsson, Roger |
9-11 | Petersson, Linus |
1-5 | Corosteliov, Serghei |
4-12 | Bahls, Oliver |
4-14 | Lingh, Tobias |
8-11 | Dubbel |
49-67 | |
KFUM Jönköping C | |
7-9 | Strandberg, Lars-Anders |
6-14 | Rödin, Per |
1-15 | Näslund, Andreas |
2-16 | Sjöqvist, Victor |
0-15 | Englund, Claes |
2-11 | Dubbel |
18-80 | |