- Säsonger
- Säsongen 2024/2025
- Säsongen 2023/2024
- Säsongen 2022/2023
- Säsongen 2021/2022
- Säsongen 2020/2021
- Säsongen 2019/2020
- *Säsongen 2018/2019
- Säsongen 2017/2018
- Säsongen 2016/2017
- Säsongen 2015/2016
- Säsongen 2014/2015
- Säsongen 2013/2014
- Säsongen 2012/2013
- Säsongen 2011/2012
- Säsongen 2010/2011
- Nationella serier
- Slutspel
-
Kvalspel
- Kval till Division 1 damer, grupp syd
- Kval till Division 1 herrar, grupp nord
- Kval till Division 1 herrar, grupp öst
- Kval till Division 1 herrar, grupp syd
- Kval till Division 2 herrar, grupp nord N
- Kval till Division 2 herrar, grupp nord S
- Kval till Division 2 herrar, grupp öst N
- Kval till Division 2 herrar, grupp öst S
- Kval till Division 2 herrar, grupp väst N
- Kval till Division 2 herrar, grupp väst S
- Kval till Division 2 herrar, grupp syd N
- Kval till Division 2 herrar, grupp syd S
- Pingisligan herrar
- Superettan herrar
- Div 1 herrar
- Div 2 herrar
- Div 3 herrar
- Pingisligan damer
- Superettan damer
- Div 1 damer
- Div 2 damer
- Lag-SM ungdom
- Lag-SM finalspel
-
Lag-SM kval
- DJ18 grupp 1
- F16 grupp 1
- F16 grupp 2
- F16 grupp 3
- F14 grupp 1
- F14 grupp 2
- F14 grupp 3
- HJ18 grupp 1
- HJ18 grupp 2
- HJ18 grupp 3
- P16 grupp 1
- P16 grupp 2
- P16 grupp 3
- P16 grupp 4
- P16 grupp 5
- P16 grupp 6
- P14 grupp 1
- P14 grupp 2
- P14 grupp 3
- P14 grupp 4A
- P14 grupp 4B
- P14 grupp 4 final
- P14 grupp 5A
- P14 grupp 5B
- P14 grupp 5 final
- P14 grupp 6A
- P14 grupp 6B
- P14 grupp 6 final
- Lag-SM para
- Lag-SM para
- Lag-SM veteran
- Lag-SM veteran
- Blekinge
- Blekinge Div 4
- Blekinge Div 5
- Blekinge Div 6 Östra
- Blekinge Div 6 Västra
- Blekinge Veteran Div 1
- Blekinge Veteran Div 2
- UngdomA
- Ungdom A1
- Ungdom A2
- Dalarna
- Dalaserien
- Gotland
- Division 4
- Ungdomsserie
- Division 4 B
- Division 4 A
- GM Sen. Gr. B
- GM Sen. Gr. C
- GM Sen. Gr. A
- GM Ungd. Gr. A
- GM Ungd. Gr. B
- GM Sen. Semi 1
- GM Sen. Semi 2
- GM Sen. Final
- GM Ungd. Semi 1
- GM Ungd. Semi 2
- GM Ungd. Final
- Göteborg
- Distriktsserier
- Veteranserier
- Ungdomsserier
- Vårserien 2019
- Halland
- Div. 4 Norra Halland
- Div. 4 Södra Halland
- Div. 5 Norra Halland
- Div. 5 Södra Halland
- Div. 6 Halland
- Div. 7 Halland
- V-35 Halland, Div. 1
- V-35 Halland, Div. 2
- Ungdomsserier 2018-19
- Nordöstra Svealand
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Ungdomsserien
- Lag-DM
- Lag-DM senior
- Lilla DM lag
- Lag-DM P15
- Kval till div 4
- Nordvästra Götaland
- Seniorserier Div 4
- Seniorserier Div 5
- Seniorserier Div 6
- Damer div 3
- Ungdomsserier
- Lag DM Senior Stora
- Lag DM Seniorer Lilla
- Lag DM Veteraner
- Lag DM Ungdom
- Norrland
- Norra Norra
- Södra Norra
- Södra Södra
- Div 5 Hälsingland/Medelpad
- Flick/Dam serie
- P10-11
- Norra Södra
- Skåne
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Ungdom A
- Ungdom B
- Ungdom C
- Ungdom D
- Ungdom E
- Ungdom Nordöstra
- Stockholm
- Silly Season 2018 Höst
- Pensionärer
- Seniorer
- Veteraner
-
S:t Erikscupen höst
- Pojkar 2003/04 Grupp 1 AB
- Pojkar 2003/04 Grupp 2 AB
- Pojkar 2003/04 Grupp 3 AB
- Pojkar 2005/06 Grupp 1 A
- Pojkar 2005/06 Grupp 1 B
- Pojkar 2005/06 Grupp 2 A
- Pojkar 2005/06 Grupp 2 B
- Pojkar 2005/06 Grupp 3 AB
- Pojkar 2007/08 Grupp 1 A
- Pojkar 2007/08 Grupp 1 B
- Pojkar 2007/08 Grupp 2 A
- Pojkar 2007/08 Grupp 2 B
- Pojkar 2007/08 Grupp 2 C
- Pojkar 2007/08 Grupp 2 D
- Pojkar 2009/10 Grupp 1 AB
- Pojkar 2009/10 Grupp 2 AB
-
S:t Erikscupen vår
- Pojkar 2003/04 Division 1
- Pojkar 2003/04 Division 2
- Pojkar 2003/04 Division 3
- Pojkar 2005/06 Division 1
- Pojkar 2005/06 Division 2
- Pojkar 2005/06 Division 3
- pojkar 2005/06 Division 4
- Pojkar 2005/06 Division 5
- Pojkar 2007/08 Division 1
- Pojkar 2007/08 Division 2
- Pojkar 2007/08 Division 3
- Pojkar 2007/08 Division 4
- Pojkar 2009/10 Division 1
- Pojkar 2009/10 Division 2
- St Erikscupen slutspel
- Silly Season 2019 Vår
- Sydöstra Götaland
- Veteran
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Ungdom
- Södermanland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Värmland
- Division 4
- Division 5
- Ungdomsserie
- Division 6
- Västmanland
- Division 4 Västmanland
- Veteranserien grupp 1
- Veteranserien grupp 2
- Veteranserien A-slutspel
- Veteranserien B-slutspel
- Ångermanland
- Div 5
- Örebro
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Kval
- Lag-DM
- Östergötland
- Division 4
- Division 5
- Ungdom A
- Ungdom B
- Ungdom C
Stockholm S:t Erikscupen höst Pojkar 2007/08 Grupp 2 D
Lag | M | V | O | F | Matcher | Set | Bollar | Poäng |
1. Ängby SK 2007:3 | 4 | 4 | 0 | 0 | 33-7 | 68-19 | 896-527 | 8 |
2. Hammarby IF BTF 2007:3 | 4 | 2 | 1 | 1 | 23-17 | 50-39 | 831-720 | 5 |
3. Spårvägens BTK 2007:3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 20-20 | 46-43 | 825-805 | 4 |
4. IFK Lidingö BTK 2007 | 4 | 1 | 1 | 2 | 17-23 | 37-49 | 753-815 | 3 |
5. Sundbybergs IK 2008 | 4 | 0 | 0 | 4 | 7-33 | 17-68 | 444-882 | 0 |
Ängby SK 2007:3 | |
8-0 | Bunge, Tristan |
6-0 | LidÉN, Helmer |
3-0 | N/A |
3-0 | N/A |
3-0 | N/A |
4-2 | Wiedenborg, Oskar |
3-4 | Skogh, Ludvig |
3-1 | Dubbel |
33-7 | |
Hammarby IF BTF 2007:3 | |
5-1 | Nilsson, Emil |
3-0 | Beckung Mårselius, Otis |
4-1 | Rosén, Vincent |
4-2 | N/A |
3-1 | Flygare, Konrad |
3-3 | N/A |
1-5 | N/A |
0-4 | Dubbel |
23-17 | |
Spårvägens BTK 2007:3 | |
9-3 | Li, Henry |
1-2 | N/A |
3-6 | Li, Ethan |
4-8 | Shea Eiche, Harry |
3-1 | Dubbel |
20-20 | |
IFK Lidingö BTK 2007 | |
9-4 | Almkvist, Theodor |
3-1 | Björkstedt, Kalle |
1-7 | Medin Hansen, Kristian |
2-9 | Hansen, Olle |
2-2 | Dubbel |
17-23 | |
Sundbybergs IK 2008 | |
3-0 | Tillegård, Gustav |
0-3 | N/A |
0-3 | N/A |
2-6 | Ghiasvand, Felicia |
0-6 | Sverud, Enok |
0-6 | N/A |
0-7 | Hanna, Tobias |
2-2 | Dubbel |
7-33 | |