- Säsonger
- Säsongen 2024/2025
- Säsongen 2023/2024
- Säsongen 2022/2023
- Säsongen 2021/2022
- Säsongen 2020/2021
- Säsongen 2019/2020
- Säsongen 2018/2019
- Säsongen 2017/2018
- Säsongen 2016/2017
- Säsongen 2015/2016
- Säsongen 2014/2015
- Säsongen 2013/2014
- Säsongen 2012/2013
- *Säsongen 2011/2012
- Säsongen 2010/2011
- Nationella serier
- Slutspel
-
Kvalspel
- Kval till Pingisligan
- Kval till Elitserien
- Kval till Superettan steg 1, nord
- Kval till Superettan steg 1, syd
- Kval till Superettan steg 2
- Kval till div 1 Damer, grupp N
- Kval till div 1 Damer, grupp S
- Kval till div 1, grupp Nord
- Kval till div 1, grupp Öst
- Kval till div 1, grupp Väst
- Kval till div 1, grupp Syd
- Kval till div 2, grupp NN
- Kval till div 2, grupp ÖN
- Kval till div 2, grupp ÖS
- Kval till div 2, grupp VN
- Kval till div 2, grupp VS
- Kval till div 2, grupp Syd N
- Kval till div 2, grupp Syd S
- Pingisligan
- Superettan
- Division 1 Herrar
- Division 2 Herrar
- Division 3 Herrar
- Elitserien Damer
- Division 1 Damer
- Division 2 Damer
- Lag-SM ungdom
- Lag-SM, kval
- Lag-SM, finalspel
- Lag-SM veteran
- Lag-SM Veteran
- Blekinge
- Div 4 Blekinge
- Div 5 Blekinge
- Div 6 Blekinge
- Veteranserien
- Ungdomsserier
- Bohuslän-Dal
- Seniorserier
- Ungdomsserier
- Dalarna
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Pojkar 12
- Pojkar 14
- Lag-DM
- Gotland
- Division 4
- Division 5
- Ungdom 12
- Ungdom 14
- Göteborg
- LAG-DM
- Divisionsserier Göteborg
- Veteranserier Göteborg
- Höstserie Ungdom 2011
- Vårserie 2012 Ungdom
- Halland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- H-35, Veteran
- Ungdomsserier
- Nybörjarserier
- Damer Div. 3 Syd
- Sydsv. P/F-lagspokalen 2012
- Lag-DM 2011
- Hälsingland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Nordöstra Svealand
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Ungdom
- Oldboys
- Lag-DM
- Kval
- Medelpad
- Div 4
- Lag-DM
- Norrbotten
- Division 4 Norrbotten
- Skåne
- Division 4
- Division 5
- Ungdom
- Stockholm
- Seniorer
- Veteraner
-
St Erikscupen
- Pojkar 1996/97 Division 1
- Pojkar 1996/97 Division 2
- Pojkar 1998/99 Division 1
- Pojkar 1998/99 Division 2
- Pojkar 1998/99 Division 3
- Pojkar 1998/99 Division 4
- Pojkar 2000/01 Division 1
- Pojkar 2000/01 Division 2
- Pojkar 2000/01 Division 3
- Pojkar 2000/01 Division 4
- Pojkar 2000/01 Division 5
- Pojkar 2002/03 Division 1
- Pojkar 2002/03 Division 2
- Pojkar 2002/03 Division 3
- St Erik Slutspel
- Sydöstra Götaland
- Division 4
- Division 5
- Veteran
- Pojkar 15
- Pojkar 13
- Pojkar 11
- Pojkar 9/10
- Flickor 11/14
- Flickor 11
- Södermanland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Värmland
- Div 5
- Div 4
- Västerbotten
- Div 4
- Västergötland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Ungdomsserier
- Ungdomsserier, vår
- Lag-DM
- Kval
- Västmanland
- Oldboys
- Division 4
- Örebro
- DIV 4
- DIV 5
- DIV 6
- Kval till DIV 4
- Kval till DIV 5
- Lag-DM
- Lag-DM
- Östergötland
- Division 4 Östergötland
- Division 5 Östergötland
- Ungdom A
- Ungdom B
- Davis Cup-äldre
Blekinge Ungdomsserier Ungdom 1
Lag | M | V | O | F | Matcher | Set | Bollar | Poäng |
1. Mörrums GoIS/BTK 1 | 10 | 9 | 1 | 0 | 59-16 | 189-83 | 2636-2190 | 19 |
2. Carlshamns BTK 1 | 10 | 6 | 1 | 3 | 50-35 | 179-131 | 3025-2496 | 13 |
3. SK Frigg 1 | 10 | 6 | 0 | 4 | 42-33 | 154-127 | 2623-2495 | 12 |
4. SK Frigg 2 | 10 | 5 | 1 | 4 | 42-36 | 149-127 | 2438-2237 | 11 |
5. Lyckeby BTK 1 | 10 | 2 | 1 | 7 | 30-49 | 114-160 | 2256-2522 | 5 |
6. Lyckeby BTK 2 | 10 | 0 | 0 | 10 | 6-60 | 23-180 | 990-2028 | 0 |
Mörrums GoIS/BTK 1 | |
20-2 | Nilsson, Johan |
18-1 | Jeppsson, Linus |
16-7 | Lind, Albert |
0-5 | N/A |
5-1 | Dubbel |
59-16 | |
Carlshamns BTK 1 | |
18-3 | Nilsson, Emma |
8-1 | Johansson, Albin |
2-2 | Åkesson, Gustaf |
1-2 | Rabe, Felicia |
1-2 | Knutsson, Dennis |
8-10 | Persson, Anna |
7-12 | Winkler, Sofie |
5-3 | Dubbel |
50-35 | |
SK Frigg 1 | |
15-8 | Nordin, Sebastian |
12-10 | Hansson, Jacob |
10-14 | Hansson, Oliwer |
5-1 | Dubbel |
42-33 | |
SK Frigg 2 | |
18-10 | Pärlklo, Hugo |
9-4 | Gullbing, David |
4-0 | Örn, Alexander |
3-1 | Christenson, Adam |
2-2 | Salomonsson, Tim |
2-7 | Bojcic, Dino |
0-8 | N/A |
4-6 | Dubbel |
42-38 | |
Lyckeby BTK 1 | |
13-12 | Morell, Mikael |
3-2 | Forsbrand, Hanna |
8-10 | Wånggren, Linnea |
0-5 | N/A |
4-14 | Forssberg, Jonatan |
2-6 | Dubbel |
30-49 | |
Lyckeby BTK 2 | |
3-13 | Engström, Moltas |
1-12 | Aneskans, Christoffer |
3-16 | Eriksson, Hannes |
1-15 | Palmgren, David |
0-4 | Dubbel |
8-60 | |