- Säsonger
- Säsongen 2024/2025
- Säsongen 2023/2024
- Säsongen 2022/2023
- *Säsongen 2021/2022
- Säsongen 2020/2021
- Säsongen 2019/2020
- Säsongen 2018/2019
- Säsongen 2017/2018
- Säsongen 2016/2017
- Säsongen 2015/2016
- Säsongen 2014/2015
- Säsongen 2013/2014
- Säsongen 2012/2013
- Säsongen 2011/2012
- Säsongen 2010/2011
- Nationella serier
- Slutspel
-
Kvalserie
- Kval Superettan herr steg 2
- Kval Superettan Damer
- Kval div 1 S Dam
- Kval till Div 1 herrar, grupp nord
- Kval till Div 1 herrar, grupp öst
- Kval till Div 1 herrar, grupp väst
- Kval till Div 1 herrar, grupp syd
- Kval till Div 2 herrar, grupp nord S
- Kval till Div 2 herrar, grupp öst N
- Kval till Div 2 herrar, grupp öst S
- Kval till Div 2 herrar, grupp väst S
- Kval till Div 2 herrar, grupp syd N
- Kval till Div 2 herrar, grupp syd S
- Pingisligan herrar
- Superettan herrar
- Division 1 herrar
- Division 2 herrar
-
Division 3 herrar
- Division 3 herrar NSNÖ
- Division 3 herrar NSNV
- Division 3 herrar NSSÖ
- Division 3 herrar NSSV
- Division 3 herrar ÖSNÖ
- Division 3 herrar ÖSNV
- Division 3 herrar ÖSSÖ
- Division 3 herrar ÖSSV
- Division 3 herrar VSNÖ
- Division 3 herrar VSNV
- Division 3 herrar VSSÖ
- Division 3 herrar VSSV
- Division 3 herrar SSNÖ
- Division 3 herrar SSNV
- Division 3 herrar SSSÖ
- Division 3 herrar SSSV
- Pingisligan damer
- Superettan damer
- Division 1 damer
- Division 2 damer
- Ligacupen
- Ligacupen 21/22
- Lag-SM ungdom
- Lag-SM ungdom, finalspel 2022
-
Lag-SM ungdom, kvalspel 2022
- Flickor 14, grupp 1
- Flickor 14, grupp 2/3
- Flickor 14, grupp 4
- Flickor 14, grupp 5
- Flickor 14, grupp 6
- Pojkar 14, grupp 1
- Pojkar 14, grupp 2
- Pojkar 14, grupp 3 A
- Pojkar 14, grupp 3 B
- Pojkar 14, grupp 3, Final
- Pojkar 14, grupp 4
- Pojkar 14, grupp 5 A
- Pojkar 14, grupp 5 B
- Pojkar 14, grupp 5, Final
- Pojkar 14, grupp 6 A
- Pojkar 14, grupp 6 B
- Pojkar 14, grupp 6, Final
- Pojkar 16, grupp 1
- Pojkar 16, grupp 2
- Pojkar 16, grupp 3
- Pojkar 16, grupp 4
- Pojkar 16, grupp 5
- Pojkar 16, grupp 6
- Herrar U18, grupp 1
- Herrar U18, grupp 2
- Herrar U18, grupp 3
- Lag-SM ungdom, finalspel 2021
- Lag-SM veteran
- Lag-SM Veteran 2022
- Lag-SM, Veteraner 2021
- Lag-SM para
- Lag-SM Para 2021
- Lag-SM Para 2022
- Dalarna
- Division 4
- Gotland
- Division 4
- Göteborg
- Sommarserie -21
- Lag-DM 2021
- Distriktsserier - senior
- Distriktsserier - Ungdom Höst
- Distriktsserier - Ungdom Vår
- Halland
- Div. 4 Norra Halland
- Div. 4+5 Södra Halland
- Div. 5 Norra Halland
- Div. 6 Halland
- Div. 7 Halland
- V-35 Halland, Div. 1
- V-35 Halland, Div. 2
- Ungdomsserier 2021-22
- Lag-DM 2021-22
- Nordvästra Götaland
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Damer div 3
- Ungdomsserier
- Stora lag DM
- Lilla lag DM
- Nordöstra Svealand
- Kval
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Ungdomsserien
- Norrland
- Division 3 Damer
- Division 4
- Division 5
- Norrlandsserien
- Norrlandsmästerskapen
- Skåne
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Ungdom
- Stockholm
- Seniorer
- Pensionärer
- Veteraner 35
- S:t Erikscupen
- Damer
- Silly Season 2022 Vår
- S:t Erikscupen Slutspel
- Sydöstra Götaland
- UNGDOM
- DIV 4
- DIV 5
- DIV 6
- Veteran
- Södermanland
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Värmland
- Div 5
- Div 4
- Ungdomslag
- Västmanland
- Division 4 Västmanland 2021-22
- Veteranserien 2021-22 grp 1
- Veteranserien 2021-22 grp 2
- Veteranserien 2021-22 A-slutspel
- Veteranserien 2021-22 B-slutspel
- Örebro
- Div 4
- Div 5
- Lag-DM
- Kval
- Östergötland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Veteran
- Ungdomsserier
V-35 Halland, Div. 1
Lag | M | V | O | F | Matcher | Set | Bollar | Poäng |
1. Varbergs BTK 2 | 10 | 8 | 0 | 2 | 32-18 | 116-73 | 1832-1513 | 16 |
2. Varbergs BTK 1 | 10 | 7 | 0 | 3 | 28-22 | 96-89 | 1739-1688 | 14 |
3. LBTK Serve | 9 | 5 | 0 | 4 | 25-20 | 96-81 | 1686-1601 | 10 |
4. GoIF Ginsten | 10 | 4 | 0 | 6 | 21-29 | 87-101 | 1689-1776 | 8 |
5. Sibbarps GoIF 1 | 10 | 3 | 0 | 7 | 22-28 | 81-98 | 1411-1711 | 6 |
6. BTK-72 Trönninge | 9 | 2 | 0 | 7 | 17-28 | 67-101 | 1482-1550 | 4 |
15-1 | Isaksson, Marcus | Varbergs BTK 2 |
12-2 | Thoresson, Marcus | Varbergs BTK 1 |
10-4 | Aronsson, Sten-Inge | Sibbarps GoIF 1 |
7-1 | Larsson, Markus | Sibbarps GoIF 1 |
6-2 | Nyberg, Roger | GoIF Ginsten |
4-0 | Hedström, Richard | Varbergs BTK 2 |
6-4 | Svensson, Stefan | LBTK Serve |
4-2 | Karlsson, Tommy | LBTK Serve |
10-10 | Eriksson, Andreas | GoIF Ginsten |
2-2 | Karlsson, Kaj | LBTK Serve |
2-2 | Gustavsson, Håkan | LBTK Serve |
9-9 | Pavlevski, Anton | BTK-72 Trönninge |
2-2 | Petersén, Pieter | BTK-72 Trönninge |
9-11 | Andrén, Gerry | Varbergs BTK 1 |
1-3 | Vernersson, Martin | GoIF Ginsten |
5-7 | Thorén, Ulf | LBTK Serve |
5-7 | Öborn, Olof | Varbergs BTK 2 |
0-4 | N/A | Sibbarps GoIF 1 |
0-4 | N/A | Sibbarps GoIF 1 |
2-6 | Antonsson, Kent | Varbergs BTK 2 |
0-6 | Johansson, Mats | Varbergs BTK 1 |
1-7 | Bengtsson, David | GoIF Ginsten |
1-9 | Bengtsson, Dan | Sibbarps GoIF 1 |
3-11 | Karlsson, Johan | BTK-72 Trönninge |