- Säsonger
- Säsongen 2024/2025
- Säsongen 2023/2024
- Säsongen 2022/2023
- *Säsongen 2021/2022
- Säsongen 2020/2021
- Säsongen 2019/2020
- Säsongen 2018/2019
- Säsongen 2017/2018
- Säsongen 2016/2017
- Säsongen 2015/2016
- Säsongen 2014/2015
- Säsongen 2013/2014
- Säsongen 2012/2013
- Säsongen 2011/2012
- Säsongen 2010/2011
- Nationella serier
- Slutspel
-
Kvalserie
- Kval Superettan herr steg 2
- Kval Superettan Damer
- Kval div 1 S Dam
- Kval till Div 1 herrar, grupp nord
- Kval till Div 1 herrar, grupp öst
- Kval till Div 1 herrar, grupp väst
- Kval till Div 1 herrar, grupp syd
- Kval till Div 2 herrar, grupp nord S
- Kval till Div 2 herrar, grupp öst N
- Kval till Div 2 herrar, grupp öst S
- Kval till Div 2 herrar, grupp väst S
- Kval till Div 2 herrar, grupp syd N
- Kval till Div 2 herrar, grupp syd S
- Pingisligan herrar
- Superettan herrar
- Division 1 herrar
- Division 2 herrar
-
Division 3 herrar
- Division 3 herrar NSNÖ
- Division 3 herrar NSNV
- Division 3 herrar NSSÖ
- Division 3 herrar NSSV
- Division 3 herrar ÖSNÖ
- Division 3 herrar ÖSNV
- Division 3 herrar ÖSSÖ
- Division 3 herrar ÖSSV
- Division 3 herrar VSNÖ
- Division 3 herrar VSNV
- Division 3 herrar VSSÖ
- Division 3 herrar VSSV
- Division 3 herrar SSNÖ
- Division 3 herrar SSNV
- Division 3 herrar SSSÖ
- Division 3 herrar SSSV
- Pingisligan damer
- Superettan damer
- Division 1 damer
- Division 2 damer
- Ligacupen
- Ligacupen 21/22
- Lag-SM ungdom
- Lag-SM ungdom, finalspel 2022
-
Lag-SM ungdom, kvalspel 2022
- Flickor 14, grupp 1
- Flickor 14, grupp 2/3
- Flickor 14, grupp 4
- Flickor 14, grupp 5
- Flickor 14, grupp 6
- Pojkar 14, grupp 1
- Pojkar 14, grupp 2
- Pojkar 14, grupp 3 A
- Pojkar 14, grupp 3 B
- Pojkar 14, grupp 3, Final
- Pojkar 14, grupp 4
- Pojkar 14, grupp 5 A
- Pojkar 14, grupp 5 B
- Pojkar 14, grupp 5, Final
- Pojkar 14, grupp 6 A
- Pojkar 14, grupp 6 B
- Pojkar 14, grupp 6, Final
- Pojkar 16, grupp 1
- Pojkar 16, grupp 2
- Pojkar 16, grupp 3
- Pojkar 16, grupp 4
- Pojkar 16, grupp 5
- Pojkar 16, grupp 6
- Herrar U18, grupp 1
- Herrar U18, grupp 2
- Herrar U18, grupp 3
- Lag-SM ungdom, finalspel 2021
- Lag-SM veteran
- Lag-SM Veteran 2022
- Lag-SM, Veteraner 2021
- Lag-SM para
- Lag-SM Para 2021
- Lag-SM Para 2022
- Dalarna
- Division 4
- Gotland
- Division 4
- Göteborg
- Sommarserie -21
- Lag-DM 2021
- Distriktsserier - senior
- Distriktsserier - Ungdom Höst
- Distriktsserier - Ungdom Vår
- Halland
- Div. 4 Norra Halland
- Div. 4+5 Södra Halland
- Div. 5 Norra Halland
- Div. 6 Halland
- Div. 7 Halland
- V-35 Halland, Div. 1
- V-35 Halland, Div. 2
- Ungdomsserier 2021-22
- Lag-DM 2021-22
- Nordvästra Götaland
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Damer div 3
- Ungdomsserier
- Stora lag DM
- Lilla lag DM
- Nordöstra Svealand
- Kval
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Ungdomsserien
- Norrland
- Division 3 Damer
- Division 4
- Division 5
- Norrlandsserien
- Norrlandsmästerskapen
- Skåne
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Ungdom
- Stockholm
- Seniorer
- Pensionärer
- Veteraner 35
- S:t Erikscupen
- Damer
- Silly Season 2022 Vår
- S:t Erikscupen Slutspel
- Sydöstra Götaland
- UNGDOM
- DIV 4
- DIV 5
- DIV 6
- Veteran
- Södermanland
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Värmland
- Div 5
- Div 4
- Ungdomslag
- Västmanland
- Division 4 Västmanland 2021-22
- Veteranserien 2021-22 grp 1
- Veteranserien 2021-22 grp 2
- Veteranserien 2021-22 A-slutspel
- Veteranserien 2021-22 B-slutspel
- Örebro
- Div 4
- Div 5
- Lag-DM
- Kval
- Östergötland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Veteran
- Ungdomsserier
Stockholm S:t Erikscupen Slutspel Pojkar 2010
Ängby SK 2010:1 | |
9-0 | Troske, Elliott |
8-1 | Ingeström, Albin |
5-4 | Norburg, Harald |
3-0 | Dubbel |
25-5 | |
IFK Lidingö BTK 2010:1 | |
6-3 | Arosell, Leo |
6-3 | Hevreng, Adrian |
2-7 | Vedung, Oskar |
2-1 | Dubbel |
16-14 | |
IFK Österåkers BTK 2010 | |
10-2 | Gjörser Jacobsson, Beppe |
7-5 | Kaminski, Emil |
1-11 | Verma, Syansh |
2-2 | Dubbel |
20-20 | |
Norrtulls SK 2010 | |
5-1 | Pelles, Alexander |
6-3 | Haglund, Sara |
2-4 | Mir-Heidari, Nicholas |
0-6 | Koson Mellstrand, Sonia |
2-1 | Dubbel |
15-15 | |
IFK Täby 2010:2 | |
2-1 | Sagefors, Liam |
1-1 | Cengiz, Baran |
1-2 | Elenius, Oskar |
0-1 | Nordström, Filip |
0-1 | Dubbel |
4-6 | |
Hammarby IF BTF 2010:2 | |
6-3 | Kuivinen, Henry |
5-4 | Hedman, Flynn |
1-8 | Huss Wieringa, Olle |
1-2 | Dubbel |
13-17 | |
Hammarby IF BTF 2010:1 | |
4-2 | Stucki, Harry |
4-2 | Yrlid, Abbe |
2-4 | Bjerke, Otto |
3-6 | Kruse, Gustav |
0-3 | Dubbel |
13-17 | |
Spårvägens BTK 2010:1 | |
9-0 | Hjertman, Ruben |
1-8 | Zhu, Philip |
0-9 | Wan, Charlie |
2-1 | Dubbel |
12-18 | |
Ängby SK 2010:2 | |
3-3 | Hällgren, Melvin |
3-3 | Carlqvist, Aaron |
4-5 | Farnebo, Tom |
1-5 | Lindelöf, Åke |
1-2 | Dubbel |
12-18 | |