- Säsonger
- Säsongen 2024/2025
- Säsongen 2023/2024
- Säsongen 2022/2023
- Säsongen 2021/2022
- Säsongen 2020/2021
- Säsongen 2019/2020
- Säsongen 2018/2019
- Säsongen 2017/2018
- Säsongen 2016/2017
- Säsongen 2015/2016
- Säsongen 2014/2015
- Säsongen 2013/2014
- *Säsongen 2012/2013
- Säsongen 2011/2012
- Säsongen 2010/2011
- Nationella serier
- Slutspel
-
Kvalspel
- Kval till Elitserien damer
- Kval till div 1 Damer, grupp N
- Kval till div 1 Damer, grupp S
- Superettan, steg 1 nord
- Superettan, steg 1 syd
- Superettan, steg 2
- Kval till div 1, grupp N
- Kval till div 1, grupp Ö
- Kval till div 1, grupp V
- Kval till div 1, grupp S
- Kval till div 2, grupp NN
- Kval till div 2, grupp NS
- Kval till div 2, grupp ÖN
- Kval till div 2, grupp ÖS
- Kval till div 2, grupp VS
- Kval till div 2, grupp SN
- Kval till div 2, grupp Syd S
- Pingisligan
- Superettan
- Division 1
- Division 2
- Division 3
- Elitserien damer
- Division 1 Damer
- Division 2 Damer
- Lag-SM ungdom
- Lag-SM, kval
- Lag-SM, finalspel
- Lag-SM veteran
- Lag-SM veteran
- Blekinge
- Div 4 Blekinge
- Div 5 Blekinge
- Div 6 Blekinge
- Veteranserien
- Ungdomsserier
- Lag-DM
- Sydsvenska pojk- och flickträffen
- Bohuslän-Dal
- Div 4
- Ungdom div.1
- Ungdom div. 2
- Ungdom div. 3
- Ungdom div. 4
- Kval
- Dalarna
- Seniorer
- Lag-DM
- Pojkar 12
- Gotland
- U12
- U14
- Division 5
- Division 4
- Göteborg
- LAG-DM
- Div. 4 Göteborg
- Div. 5 Göteborg
- Div. 6 Göteborg
- Div. 7 Göteborg
- Div. 8 Göteborg
- Veteranserier Göteborg
- Höstserie Ungdom 2012
- Höstserie Ungdom 2012 - EXTRA
- Vårserie 2013 Ungdom
- Halland
- Div. 4 Halland
- Div. 5 Halland
- Div. 6 Halland
- Div. 7 Halland
- H-35, Veteran
- Ungdomsserier
- Nybörjarserier 2012-13
- Damer div. 3 Syd
- Lag-DM 2012 Halland
- Hälsingland
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Veteraner
- P13
- DM 2012/13
- Medelpad
- Division 4
- Division 5
- Lag_DM_semi
- Lag_DM Final
- Nordöstra Svealand
- Seniorer
- Oldboys
- Lag-DM
- Ungdom
- Skåne
- Division 4
- Division 5
- Ungdom
- Slutspel 1 ungdom
- Slutspel 2 ungdom
- Kvalspel till div 3
- Stockholm
- Seniorer
- Veteraner
-
St Erikscupen Pojkar Höst
- Pojkar 1997/98 Grupp 1 AB höst
- Pojkar 1997/98 Grupp 2 AB höst
- Pojkar 1999/00 Grupp 1 A höst
- Pojkar 1999/00 Grupp 1 B höst
- Pojkar 1999/00 Grupp 2 A höst
- Pojkar 1999/00 Grupp 2 B höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 1 A höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 1 B höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 2 A höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 2 B höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 3 A höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 3 B höst
- Pojkar 2003/04 Grupp 1 AB höst
- Pojkar 2003/04 Grupp 2 AB höst
- Pojkar 2003/04 Grupp 3 AB höst
- St Erik flickor
- St Erikscupen Pojkar Vår
- St:Eriks cupen flickor vår
- St Erik slutspel
- Sydöstra Götaland
- Div. 4
- Div. 5
- Div. 6
- Veteran
- Pojkar 15
- Pojkar 13
- Pojkar 11
- Pojkar 9-10
- Flickor 11-15
- Södermanland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Ungdoms serie U11
- Värmland
- Division 4
- Division 5
- Västerbotten
- Div 4
- Div 5
- Kval till Division 3
- Västergötland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Ungdomsserier
- Lag-DM
- Kvalspel
- Västmanland
- Division 4
- Oldboys
- Örebro
- Division 4
- Division 5
- Division 6 Södra
- Division 6 Norra
- DIV 6
- DIV 7
- Kval till Div 5
- Kval till Div 6
- Lag-DM
- Lag-DM
- Lag DM
- Östergötland
- Division 4 Östergötland
- Division 5 Östergötland
- Ungdom A
- Ungdom B
Skåne Ungdom P11 division 2
Lag | M | V | O | F | Matcher | Set | Bollar | Poäng |
1. Trelleborgs BTK | 5 | 4 | 0 | 1 | 14-11 | 49-41 | 840-818 | 8 |
2. Sjöbo BTK 1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 16-9 | 52-32 | 802-662 | 6 |
3. Allerum GIF | 4 | 2 | 0 | 2 | 10-10 | 33-35 | 582-606 | 4 |
4. Kågeröd BTK (P11) | 4 | 2 | 0 | 2 | 9-11 | 36-37 | 646-666 | 4 |
5. Tomelilla AIS | 4 | 1 | 0 | 3 | 9-11 | 30-40 | 598-638 | 2 |
6. Eslöv AI 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5-10 | 20-33 | 459-514 | 2 |
7. Bjärnums BTK | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-3 | 7-9 | 133-156 | 0 |
Sjöbo BTK 1 | |
3-0 | Bjurnemark, Albin |
3-0 | Hedlund, Annie |
2-2 | Christiansen, Lowe |
1-1 | Lundholm, Johan |
4-4 | Ekstrand, Oskar |
3-2 | Dubbel |
16-9 | |
Trelleborgs BTK | |
5-1 | Fahlén, Julia |
2-0 | Olsson, Ebba |
3-1 | Karlsson Petersson, David |
0-2 | Persson, Julia |
1-5 | Sörensson, Josefin |
3-2 | Dubbel |
14-11 | |
Allerum GIF | |
4-0 | Nilsson, Emil |
3-0 | Tyrberg, Johanna |
1-4 | Sjölander, Hugo |
0-4 | Östberg, Jakob |
2-2 | Dubbel |
10-10 | |
Bjärnums BTK | |
2-0 | Hallberg, Adam |
0-2 | Korinth, Kacper |
0-1 | Dubbel |
2-3 | |
Kågeröd BTK (P11) | |
5-2 | Persson, Viktor |
2-4 | Eliasson, Philip |
0-3 | Wahlström, Teo |
2-2 | Dubbel |
9-11 | |
Tomelilla AIS | |
4-2 | Lundell, Filip |
2-3 | Fagerell, Rasmus |
1-2 | Buhre, Lucas |
0-2 | Hård, Felix |
2-2 | Dubbel |
9-11 | |
Eslöv AI 1 | |
3-0 | Hertzberg, Hugo |
1-2 | Håkansson, Joakim |
0-3 | Matharu, Mehtab |
0-3 | Ohlsson, Oliver |
1-2 | Dubbel |
5-10 | |