- Säsonger
- Säsongen 2024/2025
- Säsongen 2023/2024
- Säsongen 2022/2023
- Säsongen 2021/2022
- Säsongen 2020/2021
- Säsongen 2019/2020
- Säsongen 2018/2019
- Säsongen 2017/2018
- Säsongen 2016/2017
- *Säsongen 2015/2016
- Säsongen 2014/2015
- Säsongen 2013/2014
- Säsongen 2012/2013
- Säsongen 2011/2012
- Säsongen 2010/2011
- Nationella serier
- Slutspel
-
Kvalspel
- Kval till Division 1 damer, grupp nord
- Kval till Division 1 damer, grupp syd
- Kval till Superettan steg 1, grupp nord
- Kval till Superettan steg 1, grupp syd
- Kval till Superettan steg 2
- Kval till Division 1 herrar, grupp nord
- Kval till Division 1 herrar, grupp öst
- Kval till Division 1 herrar, grupp väst
- Kval till Division 2 herrar, grupp nord N
- Kval till Division 2 herrar, grupp öst N
- Kval till Division 2 herrar, grupp öst S
- Kval till Division 2 herrar, grupp väst N
- Kval till Division 2 herrar, grupp väst S
- Kval till Division 2 herrar, grupp syd S
- Pingisligan Herrar
- Superettan
- Division 1 Herrar
- Division 2 Herrar
- Division 3 Herrar
- Pingisligan Damer
- Division 1 Damer
- Division 2 Damer
- Lag-SM ungdom
- Lag-SM, kval
- Lag-SM, finalspel
- Lag-SM veteran
- Lag-SM veteran
- Blekinge
- Div 4 Blekinge
- Div 5 Blekinge
- Veteran Div 1 Blekinge
- Veteran Div 2 Blekinge
- Ungdom B
- Ungdom A
- Dalarna
- Division 5
- Lag DM
- Ungdomsserier
- Gotland
- Division 4
- Göteborg
- LAG-DM seniorlag
- Lag-DM Ungdom / Junior
- Distriktsserier
- Vinterserien, ungdom
- Veteranserier
- Vårserien, ungdom
- Halland
- Div. 4 Norra Halland
- Div. 4 Södra Halland
- Div. 5 Norra Halland
- Div. 5 Södra Halland
- Div. 6 Halland
- Div. 7 Halland
- V-35 Halland, Div. 1
- V-35 Halland, Div. 2
- Ungdomsserier 2015-16
- Slutspel Ungdomsserier 2015-16
- LAG-DM 2015-16
- Hälsingland
- Div 5
- Ungdomsserien
- Nordvästra Götaland
- Kvalspel
- Seniorserier
- Veteran
- Ungdomsserier
- Lag-DM
- Nordöstra Svealand
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Ungdomsserien
- Veteranserien
- LAG-DM
- Kval
- Norrland
- Div 4
- Skåne
- Division 4
- Division 5
- Ungdom
- Stockholm
- Silly Season, våren 2016
- Silly Season, hösten 2015
- Veteraner
- Seniorer
- Pensionärer
- S:t Erikscupen höst
-
S:t Erikscupen vår
- Pojkar 2000/01 DIVISION 1
- Pojkar 2000/01 DIVISION 2
- Pojkar 2002/03 DIVISION 1
- Pojkar 2002/03 DIVISION 2
- Pojkar 2002/03 DIVISION 3
- Pojkar 2004/05 DIVISION 1
- Pojkar 2004/05 DIVISION 2
- Pojkar 2004/05 DIVISION 3
- Pojkar 2004/05 DIVISION 4
- Pojkar 2004/05 DIVISION 5
- Pojkar 2004/05 DIVISION 6
- Pojkar 2006/07 DIVISION 1
- Pojkar 2006/07 DIVISION 2
- S:t Erikscupen slutspel
- Sydöstra Götaland
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Veteraner
- Ungdomar
- Södermanland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Slutspel Div6
- Värmland
- Division 4
- Division 5
- Västerbotten
- Div-5
- Västmanland
- Division 4 Västmanland
- Veteranserien
- Ångermanland
- Div 5
- Ungdomsserien
- Örebro
- DIV 4
- DIV 5
- DIV 6
- Kval till Div 4
- Kval till Div 5
- Kval till Div 3
- Lag-DM
- Östergötland
- Division 4
- Division 5
- Ungdom A
- Ungdom B
Göteborg Vinterserien, ungdom Matilda Ekholm
Lag | M | V | O | F | Matcher | Set | Bollar | Poäng |
1. Askim BTK Boys | 6 | 6 | 0 | 0 | 19-11 | 68-47 | 1079-969 | 12 |
2. Partille PK Röd | 6 | 5 | 0 | 1 | 22-8 | 74-37 | 1101-898 | 10 |
3. Rudalen Grön | 6 | 4 | 0 | 2 | 17-13 | 60-55 | 1067-1069 | 8 |
4. Lindome Tigers | 6 | 2 | 0 | 4 | 16-14 | 56-57 | 1060-979 | 4 |
5. Askim Brottkärrs 05 | 6 | 2 | 0 | 4 | 13-17 | 57-59 | 1069-970 | 4 |
6. Partille PK Vit | 6 | 2 | 0 | 4 | 13-17 | 55-59 | 1048-1075 | 4 |
7. Warta Röd | 6 | 0 | 0 | 6 | 5-25 | 22-78 | 584-1048 | 0 |
12-0 | Jia, Richard | Askim BTK Boys |
9-2 | Götsten, Stina | Partille PK Röd |
9-2 | Wallin, Emma | Lindome Tigers |
8-2 | Götsten, Ellen | Partille PK Röd |
7-1 | Parlenvi, Tyra | Rudalen Grön |
7-2 | Mashhadi Farahani, Atrin | Partille PK Vit |
5-3 | Phan, Andreas | Rudalen Grön |
6-6 | Zachrisson, Wilmer | Askim Brottkärrs 05 |
4-4 | Åhman, Simon | Lindome Tigers |
1-2 | Stadler, Cajsa | Partille PK Röd |
3-5 | Andersson, Moa | Warta Röd |
3-6 | Arnell, Elling | Partille PK Vit |
1-4 | Schärf, Jacob | Lindome Tigers |
4-8 | Ersman, Ludvig | Askim Brottkärrs 05 |
2-6 | Karlsson, Agnes | Warta Röd |
2-6 | Bernström, Amanda | Rudalen Grön |
0-6 | Sikkar, Jack | Partille PK Vit |
0-8 | N/A | Warta Röd |
1-11 | Cannan, Elliot | Askim BTK Boys |