- Säsonger
- Säsongen 2024/2025
- Säsongen 2023/2024
- Säsongen 2022/2023
- Säsongen 2021/2022
- Säsongen 2020/2021
- Säsongen 2019/2020
- Säsongen 2018/2019
- Säsongen 2017/2018
- Säsongen 2016/2017
- Säsongen 2015/2016
- Säsongen 2014/2015
- Säsongen 2013/2014
- Säsongen 2012/2013
- Säsongen 2011/2012
- *Säsongen 2010/2011
- Nationella serier
- Slutspel
-
Kvalspel
- Kval till Elitserien grupp nord
- Kval till Elitserien grupp syd
- Kval till Superettan, steg 1 grupp nord
- Kval till Superettan, steg 1 grupp syd
- Kval till Superettan, steg 2
- Kval till div 1, grupp nord
- Kval till div 1, grupp öst
- Kval till div 1, grupp väst
- Kval till div 1, grupp syd
- Kval till div 2, grupp NS
- Kval till div 2, grupp ÖN
- Kval till div 2, grupp ÖS
- Kval till div 2, grupp VN
- Kval till div 2, grupp SN
- Kval till div 2, grupp SS
- Pingisligan
- Superettan
- Division 1
- Division 2
- Division 3
- Damer Elitserien
- Damer Division 1
- Blekinge
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Veteranserien
- Ungdomsserier
- Gotland
- Division 4
- Division 5
- U 16
- U 14
- U 12
- Göteborg
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Division 7
- Veteran
- Ungdom höst
- Ungdom Vårserie 2011
- Halland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Division 7
- Herr -35, Veteran
- Pojkar-14 Kval
- Pojkar-12 Kval
- Pojkar-10
- Damer div. 2, Sydv.
- Flickor-14
- Flickor-12
- NYB. Pojkar-10
- NYB. Pojkar-12
- NYB. Pojkar-14
- NYB. Flickor-10/12
- Slutspel, P-12 o 14
- Nordöstra Svealand
- Kvalserie
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Oldboys
- Ungdom
- Skåne
- Division 4
- Division 5
- Ungdom
- Sydöstra Götaland
- Division 4
- Division 5
- Damer Div. 2
- Veteran
- Pojkar 15
- Pojkar 13
- Pojkar 11
- Pojkar 10
- Flickor 11
- Södermanland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Västergötland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Ungdom
- Örebro
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Kvalspel
- Östergötland
- Division 4
- Division 5
- Ungdom A
- Davis Cup-äldre
- Ungdom B
- Ungdom C
Nationella serier Kvalspel Kval till Elitserien grupp syd
Ljungby BTK | |
1-0 | Karlsson, Michaela |
1-0 | Zhang, Fang |
1-0 | Olsson, Caroline |
0-0 | Dubbel |
3-0 | |
Sjömarkens BTK | |
2-0 | Wu, Chuyi |
1-0 | Eriksson, Pinja |
0-1 | Söderlund, Emma |
0-0 | Dubbel |
3-1 | |
BTK Frej | |
1-0 | Johansson, Tilda |
1-1 | Sandström, Linn |
0-1 | Stenviken, Nina |
1-0 | Dubbel |
3-2 | |
Torslanda IK | |
1-0 | Herfors, Paulina |
1-1 | Lindberg, Jeanette |
0-1 | Egertz, Sofia |
0-1 | Dubbel |
2-3 | |
BTK Frej | |
1-0 | Johansson, Tilda |
0-1 | Stenviken, Nina |
0-2 | Sandström, Linn |
0-0 | Dubbel |
1-3 | |
Torslanda IK | |
0-1 | Lindberg, Jeanette |
0-1 | Herfors, Paulina |
0-1 | Egertz, Sofia |
0-0 | Dubbel |
0-3 | |