- Säsonger
- Säsongen 2024/2025
- Säsongen 2023/2024
- Säsongen 2022/2023
- Säsongen 2021/2022
- Säsongen 2020/2021
- Säsongen 2019/2020
- Säsongen 2018/2019
- Säsongen 2017/2018
- *Säsongen 2016/2017
- Säsongen 2015/2016
- Säsongen 2014/2015
- Säsongen 2013/2014
- Säsongen 2012/2013
- Säsongen 2011/2012
- Säsongen 2010/2011
- Nationella serier
- Slutspel
-
Kval
- Kval, Pingisligan damer B
- Kval, Superettan steg 1 grupp nord
- Kval, Superettan steg 1 grupp syd
- Kval, Superettan steg 2
- Kval, div 1 herrar grupp nord
- Kval, div 1 herrar grupp väst
- Kval, div 2 grupp öst N
- Kval, div 2 grupp öst S
- Kval, div 2 grupp syd N
- Kval, div 2 grupp syd S
- Kval, div 2 grupp väst N
- Kval, div 2 grupp väst S
- Pingisligan Herrar
- Superettan
- Division 1 Herrar
- Division 2 Herrar
- Division 3 Herrar
- Pingisligan Damer
- Division 1 Damer
- Division 2 Damer
- Lag-SM ungdom
-
Lag-SM Kval
- Damjuniorer 17 Grupp A
- Flickor 15, Grupp A
- Flickor 15 Grupp B
- Flickor 13, Grupp A
- Herrjuniorer 17, Grupp A
- Pojkar 15, Grupp A
- Pojkar 15, Grupp B
- Pojkar 15, Grupp C
- Pojkar 15, Grupp D
- Pojkar 13, Grupp A
- Pojkar 13, Grupp B
- Pojkar 13, Grupp C, Pool 1
- Pojkar 13, Grupp C, Pool 2
- Pojkar 13, Grupp C, Final
- Pojkar 13, Grupp D, Pool 1
- Pojkar 13, Grupp D, Pool 2
- Pojkar 13, Grupp D, Final
- Lag-SM final
- Lag-SM veteran
- Lag-SM Veteraner
- Blekinge
- Div 4 Blekinge
- Div 5 Blekinge
- Div 6 Blekinge Östra
- Veteranserien div 1
- Div 6 Blekinge Västra
- Veteranserien div 2
- Ungdom A
- Ungdom B
- Ungdom A 1
- Ungdom A 2
- Dalarna
- Dalaserien
- Gotland
- Division 4
- Göteborg
- Lag-DM, sen.
- Höstserien, ungd.
- Distriktsserier
- Veteranserie
- Vårserien 2017
- Halland
- Div. 4 Norra Halland
- Div. 4 Södra Halland
- Div. 5 Norra Halland
- Div. 5 Södra Halland
- Div. 6 Halland
- Div. 7 Halland
- V-35 Halland, Div. 1
- V-35 Halland, Div. 2
- Ungdomsserier 2016-17
- Slutspel Ungdomsserier 2016-17
- Nordvästra Götaland
- Seniorserier
- Kvalspel
- Ungdomsserier
- Lag-DM
- Nordöstra Svealand
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Ungdomsserien
- Lag-DM
- Kval
- Norrland
- Div 4
- Div 5
- Skåne
- Division 4
- Division 5
- Division 6 Skåne
- Ungdom A Våren-17
- Ungdom B Våren-17
- Ungdom C Våren-17
- Ungdom D Våren-17
- Stockholm
- Silly Season
- Seniorer
- Veteraner
- Pensionärer
- S:t Erikscupen höst
-
S:t Erikscupen vår
- Pojkar 2001/02 division 1
- Pojkar 2003/04 division 1
- Pojkar 2003/04 division 2
- Pojkar 2003/04 division 3
- Pojkar 2003/04 division 4
- Pojkar 2005/06 division 1
- Pojkar 2005/06 division 2
- Pojkar 2005/06 division 3
- Pojkar 2005/06 division 4
- Pojkar 2005/06 division 5
- Pojkar 2005/06 division 6
- Pojkar 2007/08 division 1
- Pojkar 2007/08 division 2
- S:t Erikscupen slutspel
- Sydöstra Götaland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Veteran
- Ungdom
- Södermanland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Värmland
- Division 4
- Division 5
- Ungdomsserien grupp 1
- Ungdomsserien
- Västmanland
- Division 4 Västmanland 2016-17
- Veteranserien 2016-2017
- Ångermanland
- Div 5
- Ungdomsserien
- Örebro
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Lag-DM
- Kval till Div 3
- Kval till Div 4
- Kval till Div 5
- Östergötland
- Division 4
- Division 5
- Ungdom A
- Ungdom B
Göteborg Vårserien 2017 Äldre - 3
Lag | M | V | O | F | Matcher | Set | Bollar | Poäng |
1. BTK Linné 1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 23-7 | 73-34 | 1001-816 | 10 |
2. Kungälvs BTK 2 | 6 | 5 | 0 | 1 | 20-10 | 70-36 | 1065-752 | 10 |
3. Torslanda IK 5 | 6 | 4 | 0 | 2 | 17-13 | 62-50 | 1103-1042 | 8 |
4. Torslanda IK 4 | 6 | 3 | 0 | 3 | 18-12 | 64-50 | 1120-1072 | 6 |
5. Kannebäck BTK 2 | 6 | 2 | 0 | 4 | 14-16 | 49-60 | 988-1041 | 4 |
6. Partille PK 2 | 6 | 2 | 0 | 4 | 10-20 | 42-66 | 809-1034 | 4 |
7. Askims BTK 2 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3-27 | 21-85 | 774-1103 | 0 |
BTK Linné 1 | |
6-0 | Wahlgren, Johan |
6-0 | Lundkvist, Erik |
7-3 | Cleave, Albin |
0-2 | N/A |
4-2 | Dubbel |
23-7 | |
Kungälvs BTK 2 | |
8-0 | Sten, Emil |
4-3 | Holmberg, Hampus |
2-3 | Lönnberg, Fredrik |
1-3 | Bohlén, Olle |
5-1 | Dubbel |
20-10 | |
Torslanda IK 4 | |
4-0 | Gustavsson, Jonathan |
4-3 | Bogeskär, Gustav |
4-3 | Almgren, Simon |
2-4 | Söderström, Ludvig |
4-2 | Dubbel |
18-12 | |
Torslanda IK 5 | |
5-2 | Aronsson, Karl |
6-4 | Hulthén, Erik |
3-4 | Johansson, Marcus |
3-3 | Dubbel |
17-13 | |
Kannebäck BTK 2 | |
5-0 | Bergenblock, William |
3-3 | Bergenblock, Sebastian |
2-5 | Edvardsson, Sebastian |
0-6 | Dussart, Nils |
4-2 | Dubbel |
14-16 | |
Partille PK 2 | |
7-3 | Östberg, Jonathan |
2-4 | Sörqvist, Melvin |
0-4 | Rajacic, Luka |
0-4 | N/A |
1-5 | Dubbel |
10-20 | |
Askims BTK 2 | |
3-6 | Schill, David |
0-5 | Zetterberg, Jonathan |
0-10 | Sjöstrand, Aleksander |
0-6 | Dubbel |
3-27 | |