- Säsonger
- Säsongen 2024/2025
- Säsongen 2023/2024
- Säsongen 2022/2023
- Säsongen 2021/2022
- Säsongen 2020/2021
- Säsongen 2019/2020
- Säsongen 2018/2019
- Säsongen 2017/2018
- Säsongen 2016/2017
- Säsongen 2015/2016
- Säsongen 2014/2015
- Säsongen 2013/2014
- Säsongen 2012/2013
- *Säsongen 2011/2012
- Säsongen 2010/2011
- Nationella serier
- Slutspel
-
Kvalspel
- Kval till Pingisligan
- Kval till Elitserien
- Kval till Superettan steg 1, nord
- Kval till Superettan steg 1, syd
- Kval till Superettan steg 2
- Kval till div 1 Damer, grupp N
- Kval till div 1 Damer, grupp S
- Kval till div 1, grupp Nord
- Kval till div 1, grupp Öst
- Kval till div 1, grupp Väst
- Kval till div 1, grupp Syd
- Kval till div 2, grupp NN
- Kval till div 2, grupp ÖN
- Kval till div 2, grupp ÖS
- Kval till div 2, grupp VN
- Kval till div 2, grupp VS
- Kval till div 2, grupp Syd N
- Kval till div 2, grupp Syd S
- Pingisligan
- Superettan
- Division 1 Herrar
- Division 2 Herrar
- Division 3 Herrar
- Elitserien Damer
- Division 1 Damer
- Division 2 Damer
- Lag-SM ungdom
- Lag-SM, kval
- Lag-SM, finalspel
- Lag-SM veteran
- Lag-SM Veteran
- Blekinge
- Div 4 Blekinge
- Div 5 Blekinge
- Div 6 Blekinge
- Veteranserien
- Ungdomsserier
- Bohuslän-Dal
- Seniorserier
- Ungdomsserier
- Dalarna
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Pojkar 12
- Pojkar 14
- Lag-DM
- Gotland
- Division 4
- Division 5
- Ungdom 12
- Ungdom 14
- Göteborg
- LAG-DM
- Divisionsserier Göteborg
- Veteranserier Göteborg
- Höstserie Ungdom 2011
- Vårserie 2012 Ungdom
- Halland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- H-35, Veteran
- Ungdomsserier
- Nybörjarserier
- Damer Div. 3 Syd
- Sydsv. P/F-lagspokalen 2012
- Lag-DM 2011
- Hälsingland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Nordöstra Svealand
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Ungdom
- Oldboys
- Lag-DM
- Kval
- Medelpad
- Div 4
- Lag-DM
- Norrbotten
- Division 4 Norrbotten
- Skåne
- Division 4
- Division 5
- Ungdom
- Stockholm
- Seniorer
- Veteraner
-
St Erikscupen
- Pojkar 1996/97 Division 1
- Pojkar 1996/97 Division 2
- Pojkar 1998/99 Division 1
- Pojkar 1998/99 Division 2
- Pojkar 1998/99 Division 3
- Pojkar 1998/99 Division 4
- Pojkar 2000/01 Division 1
- Pojkar 2000/01 Division 2
- Pojkar 2000/01 Division 3
- Pojkar 2000/01 Division 4
- Pojkar 2000/01 Division 5
- Pojkar 2002/03 Division 1
- Pojkar 2002/03 Division 2
- Pojkar 2002/03 Division 3
- St Erik Slutspel
- Sydöstra Götaland
- Division 4
- Division 5
- Veteran
- Pojkar 15
- Pojkar 13
- Pojkar 11
- Pojkar 9/10
- Flickor 11/14
- Flickor 11
- Södermanland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Värmland
- Div 5
- Div 4
- Västerbotten
- Div 4
- Västergötland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Ungdomsserier
- Ungdomsserier, vår
- Lag-DM
- Kval
- Västmanland
- Oldboys
- Division 4
- Örebro
- DIV 4
- DIV 5
- DIV 6
- Kval till DIV 4
- Kval till DIV 5
- Lag-DM
- Lag-DM
- Östergötland
- Division 4 Östergötland
- Division 5 Östergötland
- Ungdom A
- Ungdom B
- Davis Cup-äldre
Division 2 Damer N
Lag | M | V | O | F | Matcher | Set | Bollar | Poäng |
1. Söderhamns UIF | 14 | 14 | 0 | 0 | 84-18 | 273-99 | 3849-2884 | 28 |
2. IFK Österåker BTK | 14 | 10 | 1 | 3 | 76-36 | 247-165 | 3936-3558 | 21 |
3. Östersunds GIF | 14 | 8 | 2 | 4 | 64-49 | 231-186 | 3913-3605 | 18 |
4. Ås IF B | 14 | 6 | 2 | 6 | 56-58 | 227-217 | 4125-3990 | 14 |
5. Spånga TBK | 14 | 5 | 3 | 6 | 57-53 | 227-205 | 4045-3858 | 13 |
6. Råcksta SK B | 14 | 5 | 3 | 6 | 56-59 | 211-222 | 3985-4012 | 13 |
7. KFUM Stocksund | 14 | 2 | 1 | 11 | 31-75 | 131-254 | 3026-3802 | 5 |
8. Ås PK | 14 | 0 | 0 | 14 | 8-84 | 58-257 | 2134-3304 | 0 |
Söderhamns UIF | |
30-0 | Allansson, Julia |
21-3 | Millbert, Linn |
15-6 | Sikeborg, Emelie |
11-7 | Jansson, Linnéa |
7-2 | Dubbel |
84-18 | |
IFK Österåker BTK | |
34-4 | Luo, Jenny |
18-9 | Andersson, Cornelia |
9-6 | Andersson, Carin |
5-16 | Thunborg, Emilia |
10-1 | Dubbel |
76-36 | |
Östersunds GIF | |
22-9 | Nordahl, Ebba |
18-10 | Swallow, Ebba |
17-15 | Helander, Sandra |
2-8 | Rönngren, Maria |
5-7 | Dubbel |
64-49 | |
Spånga TBK | |
14-8 | Fridell, Mona |
19-15 | Arlestrand, Frida |
6-2 | Hellewell, Annika |
9-11 | Ellvin, Joanna |
2-5 | Selin, Lisa |
1-8 | Lee, Alice |
6-4 | Dubbel |
57-53 | |
Ås IF B | |
23-12 | Ingvarsson, Elin |
15-11 | Pettersson, Moa |
4-6 | Anderson, Caroline |
0-2 | Persson, Felicia |
9-20 | Helander, Sofie |
5-7 | Dubbel |
56-58 | |
Råcksta SK B | |
30-6 | Lundh, Anette |
13-19 | Norgren, Pernilla |
9-26 | Nildén, Amanda |
4-8 | Dubbel |
56-59 | |
KFUM Stocksund | |
5-1 | Johansson, Emma |
0-4 | Dufvenheim, Fredrica |
9-20 | Bergström, Andrea |
8-23 | Helgesson, Julia |
5-21 | Helgesson, Malin |
4-6 | Dubbel |
31-75 | |
Ås PK | |
1-7 | Ehn, Filippa |
5-16 | Fitzgerald, Ida |
0-14 | Dahlqvist, Elin |
0-18 | Nybom, Evelina |
2-23 | Dahlqvist, Linda |
0-6 | Dubbel |
8-84 | |